STREND PRO GRILL Obracac BBQ S12046C, pre gril, nerezový
5,07 €

Nerezový obracač na gril je praktickým pomocníkom pri každej grilovačke. Slúži na obracanie jedál pripravovaných na grile ako mäso alebo zelenina. Pre lepšiu manipuláciu sú miesta pre úchyt pokryté drevom.

STREND PRO GRILL Sada spiz na opekanie a grilovanie BBQ A18006, bal. 4 ks
2,34 €

Sada ihlíc slúži pre vytvorenie špízu na grilovanie. Malé kúsky jedla jednoducho napicháte na ihlicu a následne ju umiestnite na rozžeravený gril. Funkčná časť ihlice je kovová. Rukoväť je z dôvodu ochrany pred kontaktom s horúcim materiálom chránaná drevom.

STREND PRO GRILL Rucka BBQ Oliver, S-R
0,39 €

Rúčka je vyrobená z plastu a je možné ju pripevniť napríklad na gril, ktorý žiadne úchytné prvky nemá. Upevnením takejto rúčky predíte nebezpečenstvu pred kontaktom s horúcim materiálom. Umiestnenie je ľubovoľné, podľa vašich potrieb.

STREND PRO GRILL Opekac na ryby BBQ 36B, 310x130/580 mm, Cr + drevo
2,35 €

Opekač slúži na grilovanie rýb na miernom otvorenom ohni alebo grile. Rybu je potrebné vložiť medzi kovové strany opekača a následne ich zaistiť. Bez zaistenia vám pripravovaná ryba počas prípravy a otáčania vypadne. Konštrukcia je tvarom ryby prispôsobená a vďaka nej bude jedlo skvele opečené.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Caorle, na drevené uhlie
8,96 €

Kruhový gril na drevené uhlie je jednoduchý a praktický prostriedok na prípravu grilovaných pokrmov takmer kdekoľvek. Spodná miska je smaltovaná a slúži pre umiestnenie dreveného uhlia. Je vo výške 43 cm. Nad ňou je umiestnený grilovací rošť s priemerom 31 cm.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Diplomat, plynový 3+1 horáky
382,54 €

Kvalitný plynový gril poskytuje možnosť grilovania na troch vnútorných horákoch a jednom vonkajšom. Vonkajší horák je možné použiť samostatne na jednoduchšie varenie príloh a pod. Priemer bočného variča je 20 cm.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Forbes, plynový 4+1 horáky
331,53 €

Plynový 4-horákový gril je ideálny na rýchlu prípravu jedál. Súčasťou je tiež jeden samostatný horák na pravej strane, pre potrebu jednoduchého varenia vonku. Na ľavej strane sa nachádza menší odkladací priestor, kde si môžeme uložiť grilovacie kliešte a pod.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Globus, na drevené uhlie
37,10 €

Kruhový gril je vyrobený z kvaliteného oceľového plechu, s povrchovou úpravou kvalitnej čiernej a červenej žiaruvzdornej farby. Rošť na grilovanie má priemer 32,5 cm. Pod ním sa nachádza spodná misa s priemerom 44 cm a slúži pre umiestnenie dreveného uhlia alebo brikiet.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Gordon, plynový 4+1 horáky
266,62 €

Plynový 4-horákový gril je ideálny na rýchlu prípravu jedál. Súčasťou je tiež jeden samostatný horák na pravej strane, pre potrebu jednoduchého varenia vonku. Na ľavej strane sa nachádza menší odkladací priestor, kde si môžeme uložiť grilovacie kliešte a pod.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Granada, 90x45x90cm, na drevené uhlie
37,67 €

  • štvorcový gril s kolieskami pre ľahký presun po terase
  • praktické odkladacie plochy na boku a pod grilom uľahčujú manipuláciu s grilovanými potravinami
  • Veterná clona: červené práškové lakovanie
  • Grilovacia misa: smaltovaná
  • Mriežka: chrómovaný rošt o priemere drôtov 3,5 × 2,5 mm
  • Spodná p…
STREND PRO GRILL Gril BBQ Practic, 45x33x35 cm
20,51 €

Gril je už na prvý pohľad veľmi praktický, skladací, zaberá málo miesta a pritom vždy poskytuje rovnaké kvality ako hociktorý iný veľký gril. Hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, celý gril je tvorený iba jednou časťou, ktorá sa postupne zloží/rozloží.

STREND PRO GRILL Gril BBQ Valencia, plynový 2+1 horáky
143,75 €

Gril je plynový, s dvomi horákmi pod vrchným kovovým krytom a jedným bočným horákom. Bočný horák je možné použiť pre jednoduché samostatné varenie. Na vrchnom kovovom kryte je umiestnený teplomer z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorému nie je nutné neustále kontrolovať pripravované jedlo.

STREND PRO GRILL Mech D05, 40x17 cm, fúkací
8,24 €

Fúkací mech slúži pre rozdúchanie ohňa v ohnisku alebo v grile bez zbytočnej námahy. Je vyrobený kombináciou dreva a plastu, preto je potrebné dodržiavať potrebnú vzdialenosť od ohňa.

STREND PRO GRILL Opekac BBQ 58, 170x83/535 mm, Cr + drevo
1,76 €

Drôtený ručný opekač slúži pre opekanie pokrmov na grile. Používanie je veľmi jednoduché. Roztvorte drôtené strany a umiestnite medzi ne jedlo určené na grilovanie. Následne strany priložte k sebe a zaistite. Na zaistenie slúži oválny kov v rúčke.

STREND PRO GRILL Opekac BBQ OG-HB, na mäso
2,53 €

Kovový opekač slúži na grilovanie mäsa na grile, prípadne na menšom otvorenom ohnisku. Pre správne umiestnenie mäsa je potrebné odistiť spodné rúčky drôtených hrán a opekač roztvoriť. Následne do neho umiestnite mäso určené pre grilovanie a strany opäť priložte k sebe.

STREND PRO GRILL Opekac na ryby BBQ 37C, 275x280/580 mm, Cr + drevo
3,30 €

Opekač slúži na grilovanie rýb na miernom otvorenom ohni alebo grile. Výhodou tohto opekača je možnosť opekania až troch rýb naraz. Ryby je potrebné vložiť medzi kovové strany opekača a následne ich zaistiť. Bez zaistenia vám pripravované ryby počas prípravy a otáčania vypadne.

STREND PRO GRILL Rost BBQ 4411C, 380x400/620 mm, drôtený
6,86 €

Drôtený rošt slúži pre grilovanie. Hlavná grilovacia časť má rozmery 380 × 400 mm, a je vyrobená z drôtu hrubého 620 mm. Na hranatú časť roštu sa napájajú rúčky pre jeho premiestňovanie, ktoré sú pokryté tmavším dverom. Drevo na koncoch zabezpečuje potrebnú izoláciu pred teplotou kovových častí.

STREND PRO GRILL Rost BBQ 80.1, 680x400 mm, drôtený
11,95 €

Drôtený rošt slúži na grilovanie. Rošt je potrebné umiestniť priamo na gril, na rozžeravené uhlíky. Rozmer grilovacej časti je 680 × 400 m. Na grilovaciu časť sú pripevnené dve rúčky.

STREND PRO GRILL Rukavica BBQ A19008, bavlnená s podšívkou
9,05 €

Rukavice sú určené na grilovanie, na ochranu rúk pred kontaktom s horúcimi časťami grilu. Sú vyrobené z aramidových vláken/Nomexu, čím sa stávajú odolným voči teplote až 250 °C. Rukavice sú obojstrané, vhodné pre pravú aj ľavú ruku.

STREND PRO GRILL Rukavica BBQ A19175, bavlnená s podšívkou
3,65 €

Rukavice sú určené na používanie pri grilovaní. Vnútorná podšívka rukavíc je bavlnená, čím pre vás bude ich nosenie príjemné. Výhodou rukavíc je ich dĺžka. Po nasadení rukavíc bude zakryté a chránené celé predlaktie.