Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
99,99 €
96,90 €
+ doprava zadarmo

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.


Street Surfing Longboard Shark Attack 30" Great White
70,18 €

59,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Unikátny longboard Street Surfing Shark Attack 30" Great White, u ktorého sa nemusíš odrážať od zeme. Vyskúšaj “Útok žraloka”! Zaži rovnaký pocit z jazdy ako na longboardu, ale naviac s možnosťou surfovania.


Street Surfing Cestná kolobežka Urban Xpr
86,54 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Skladacia kolobežka Street Surfing Urban je určená do mestskej premávky. S kolieskami 205 mm ľahko prekoná aj drobné nerovnosti. Znížený nášľap pre jednoduché odrážanie. Vybavená stojanom.


Street Surfing Skateboard Cruiser 28" Rocky Mountain
62,22 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Street surfing Skateboard Cruiser 28 "Rocky Mountain patrí do kategórie mini-longboardov. Je to ľahko prenosný a dobre ovládateľný. Skvelá voľba do mesta i skateparku.


Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnotenie: 4,5
74,10 €

68,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Freestyle kolobežka Street Surfing Torpedo s jedinečným dizajnom je predurčená pre skatepark a triky. Vystužený rám a riadidlá zo zliatiny hliníka 6061 vynikajú maximálnou pevnosťou a ľahkosťou. Kolieska s kovovými jadrami garantujú pevnosť pri skokoch a trikoch.


Street Surfing Skateboard Beach Board Wt
49,88 €
45,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový skateboard Street Surfing Beach Board s dekorom vizuálneho umenia a nosnosťou 100kg. Buď jedinečný a slobodný. Ideálny dopravný prostriedok a nástroj voľnočasovej zábavy.


Street Surfing Street Rush Xtreme Off Road
112,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka Street Surfing Street Rush s nafukovacími kolesami je kombináciou freestyle a off-road kolobežky. Bytelná konštrukcia ju robí vhodnou do prakticky všetkých terénov vr. poľných a lesných ciest.


Street Surfing Waveboard Original Props
84,81 €

65,10 €
+ doprava zadarmo

Street surfing Waveboard Original Props je konštrukčne overenou originálnou klasikou pre hladkú jazdu a ľahké rezanie zákrut. Vyskúšaj všetky druhy trikov s waveboardom v mestskom prostredí.


Street Surfing Longboard Freeride 36" Electrica-29%
98,52 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Street surfing Longboard Freeride 36" Electrica je univerzálny longboard do mesta. Má zahnutý tail (tzv. Kick tail), nastaviteľný rázvor medzi žiarivými kolieskami a výrazne konkávne prehnutú dosku.


Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr Burst
79,99 €
77,90 €
+ doprava zadarmo

Kolobežka je ideálnym dopravným prostriedkom pre cestovanie po meste. Vďaka rýchlemu skladaciemu mechanizmu je ľahko prenosná. Široké riadidlá a znížený nášľap zaisťujú stabilnosť. S veľkými kolečkami s priemerom 205 mm ľahko prejdete aj drobné terénne nerovnosti.


Street Surfing Waveboard Original Radiance
84,81 €
79,90 €
+ doprava zadarmo

Street surfing Waveboard Original Radiance je konštrukčne overenou originálnou klasikou pre hladkú jazdu a ľahké rezanie zákrut. Vyskúšaj všetky druhy trikov s waveboardom v mestskom prostredí.


Street Surfing Ripper Myth Silver
117,58 €

109,10 €
+ doprava zadarmo

Freestyle kolobežka Street Surfing Ripper Myth vyniká kvalitou spracovania, robustnosťou a jedinečným dizajnom s CNC otvorom. Vystužené riadidlá a hlavové zloženie s technológiou HIC. Je predurčená pre jazdu v skate parku a na triky.


Street Surfing Bandit Shooter Green
97,62 €

90,90 €
+ doprava zadarmo

Freestyle kolobežka Street Surfing Bandit Shooter s vylepšeným výkonom, širokými riadidlami a rozšíreným nášľapom. Hlavové zloženie s vysoko kompresnou technológiou HIC je pri skokoch a trikoch maximálne pevné.


Street Surfing Bandit Blast Blue
99,99 €

87,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s hlavovým složením s vysoce kompresní technologií HIC. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Bandit Blast Blue a ohromte obecenstvo.


Street Surfing Bandit Reward Odi
99,99 €

90,90 €
+ doprava zadarmo

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Bandit Reward Oti je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje extra širokými řidítky pro lepší ovladatelnost. Koloběžka je vybavena širokým nášlapem s gripem pro lepší stabilitu při tricích. Pohodlnou jízdu zajišťují 10 cm velká kolečka a kvalitní ložiska ABEC 9.


Street Surfing Destroyer
89,99 €

83 €
+ doprava zadarmo

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým ve skateparku otočíte leckterou hlavu. Užívejte si rychlou jízdu i triky se 110mm kolečky a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovatě zelené nebo ohnivě rudé.


Street Surfing Ripper Bloody Black
119,10 €
+ doprava zadarmo

Freestyle koloběžka stvořená svou robustní konstrukcí pro triky vám ve skateparku ostudu neudělá. Užívejte si rychlou jízdu se 110mm kolečky, která vás s ložisky ABEC 9 a kovovými jádry podrží i v těch nejkrkolomnějších skocích. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Ripper Bloody Black – tahle jízda nebude pro dámičky.


Street Surfing Ripper Bloody Gold
119,99 €

109,10 €
+ doprava zadarmo

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Ripped Bloody Gold vyniká svou robustní konstrukcí vyvedenou ve výrazných barvách. Disponuje extra širokými vyztuženými řidítky a hlavovým složenim HIC. Koloběžka je díky své stavbě a lehkosti vhodná na použití ve skateparcích.


Street Surfing Torpedo Glaciar
69,99 €
66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s pevnými kovovými jádry koleček a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.


Street Surfing Koloběžka Fizz Flip Mini Evo
54,50 €
+ doprava zadarmo

Koloběžka Fizz Flip Mini Evo Croc s otočnýmí řídítky je vhodná pro děti od 3 let. Po zvládnutí jízdy na 3-kolečkové verzi koloběžky se dá jednoduše vyměnit přední dvoukolečko za klasické jednokolečko – to je součástí balení.


Street Surfing Koloběžka KB1 Red Black
81,70 €
+ doprava zadarmo

Kolobežka s nafukovacím kolesami o veľkosti 12/12 "je vhodná do mesta i do prírody. Kolobežka KB je skvelá pre udržanie kondície a cestovanie na kratšie aj dlhšie vzdialenosti. Vhodná nielen pre športovcov; deti i dospelí si jazdu užijú v meste aj v prírode.


Street Surfing Koloběžka Urban Xps Black Silver
91,74 €
90,40 €
+ doprava zadarmo

Koloběžku Street Surfing Urban Xps Black Silver se skládacím mechanizmem na jedno ""cvaknutí"" oceníte zejména při častém skládání koloběžky, které hravě zvládnete do 3 vteřin. Jede hladce a rychle. Díky širokým řídítkům 47 cm a sníženému nášlapu 8,5 cm od země je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.