Street Surfing Kolobežka Trickster Blossom Black
60 €

Detská kolobežka disponuje zváranou hliníkovou platňou a BMX riadidlami s trojbodovou objímkou. Je ideálna pre nácvik prvých trikov a skokov. Street Surfing Kolobežka Trickster Blossom Black je vhodná pre deti od 5 rokov.

Street Surfing Freestyle kolobežka TORPEDO Firestarter
74,99 € 73,20 €

Detská freestyle kolobežka disponuje kolieskami s hliníkovým jadrom, ktoré zabezpečujú pevnosť pri skokoch. Tiež je vhodná na rôzne triky. Street Surfing Freestyle kolobežka TORPEDO Firestarter je určená pre deti od 8 rokov a pýši sa zaujímavým dizajnom.

Street Surfing Freestyle kolobežka DESTROYER White Fire Mask
98,10 €

Detská freestyle kolobežka disponuje rýchlymi kolieskami s oceľovou vidlicou a 3bodovou objímkou. Má hlavové zloženie NECO. Street Surfing Freestyle kolobežka DESTROYER White Fire Mask je určená pre deti od 8 rokov a pýši sa zaujímavým dizajnom.

Street Surfing Skladacia kolobežka FIZZ URBAN 200 District O
60,80 €

Skladacia kolobežka disponuje veľkými kolieskami, ktoré dobre pohlcujú aj drobné nerovnosti. Výška nášľapu je 8 cm a umožňuje jednoduché odrážanie. Street Surfing Skladacia kolobežka FIZZ URBAN 200 District O je určená pre deti od 8 rokov a pýši sa zaujímavým dizajnom.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnotenie: 4,7
75 €

Freestyle kolobežka Street Surfing Torpedo s jedinečným dizajnom je predurčená pre skatepark a triky. Vystužený rám a riadidlá zo zliatiny hliníka 6061 vynikajú maximálnou pevnosťou a ľahkosťou. Kolieska s kovovými jadrami garantujú pevnosť pri skokoch a trikoch.

Street Surfing Kolobežka RIPPER Neo Chrome
187,60 €

Freestyle kolobežka s vystuženými riadidlami z ocele CR-MO 4130, ktoré sú opatrené hlavovým zložením typu HIC. Dvojica PU koliesok s veľkosťou 110 mm s ložiskami ABEC 9 s hliníkovými jadrami. RCA výstupy v zadnej časti Vybavená CNC otvorom. Maximálna nosnosť 100 kg Doplnok pre deti od 8 rokov veku

Street Surfing Trickster

Street Surfing Trickster

Hodnotenie: 4,4
61,90 €

Detská kolobežka je skvelá na nacvičenie rôznych trikov a skokov. Disponuje 100 mm kolieskami s tvrdosťou 80A a ložiskami ABEC 5. Brzda je klasicky umiestnená na zadnom koliesku. Súčasťou sú BMW riadidlá s šírkou 40 cm. Street Surfing Trickster je vhodná od 5 rokov.

Street Surfing Cestná kolobežka Urban Xpr
85,90 €

Skladacia kolobežka Street Surfing Urban je určená do mestskej premávky. S kolieskami 205 mm ľahko prekoná aj drobné nerovnosti. Znížený nášľap pre jednoduché odrážanie. Vybavená stojanom.

Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT
112,90 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT je určená pre deti od veku 8 rokov.

Street Surfing Street Rush Xtreme Off Road
115 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka Street Surfing Street Rush s nafukovacími kolesami je kombináciou freestyle a off-road kolobežky. Bytelná konštrukcia ju robí vhodnou do prakticky všetkých terénov vr. poľných a lesných ciest.

Street Surfing Urban XPR Air False Alarm
105 €

Skladacia cestná kolobežka ideálna pre cestovanie po meste. Street Surfing Urban XPR Air False Alarm vyniká rýchlym a pohodlným systémom skladania a vďaka svojej nízkej hmotnosti je veľmi prenosná. Disponuje 20 cm veľkými nafukovacími kolieskami, ktoré zaisťujú vysokú úroveň komfortu aj pri jazde cez drobné nerovnosti.

Street Surfing Ripper Myth Silver
127,90 €

Freestyle kolobežka Street Surfing Ripper Myth vyniká kvalitou spracovania, robustnosťou a jedinečným dizajnom s CNC otvorom. Vystužené riadidlá a hlavové zloženie s technológiou HIC. Je predurčená pre jazdu v skate parku a na triky.

Street Surfing Torpedo Glaciar
75 €

Freestyle kolobežka zapôsobí nevšedným dizajnom, s ktorým sa v skateparku rozhodne nestratíte v dave šedi. Užívajte si bezpečnú jazdu aj triky s pevnými kovovými jadrami koliesok a ľahkými riadidlami zo zliatiny hliníka. Predveďte všetky premakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.

Street Surfing Cestná kolobežka Urban XPR Burst
85,10 €

Kolobežka je ideálnym dopravným prostriedkom pre cestovanie po meste. Vďaka rýchlemu skladaciemu mechanizmu je ľahko prenosná. Široké riadidlá a znížený nášľap zaisťujú stabilnosť. S veľkými kolieskami s priemerom 205 mm ľahko prejdete aj drobné terénne nerovnosti.

Street Surfing Skladacia kolobežka URBAN X145
58,90 €

Skladacia kolobežka disponuje dĺžkovo nastaviteľným popruhom cez rameno. Súčasťou je vystužený hliníkový nášľap s protišmykovou plochou. Street Surfing Skladacia kolobežka URBAN X145 je vhodná pre deti od 4 do 10 rokov. Je vhodná do mestskej premávky.

Street Surfing Bandit Shooter Green
110 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Shooter Green Cr-Mo je určená pre deti od veku 8 rokov.

Street Surfing Waveboard LX Snake Pit
60,90 €

Waveboard od 6 rokov disponuje nosnosťou až 100 kg a má dobrú ovládateľnosť pri otočkách a trikoch. Súčasťou sú grip hroty po obvode dosky. Street Surfing Waveboard LX Snake Pit je vhodný pre bežnú jazdu a nácvik trikov.

Street Surfing Ripper Bloody Black
126,90 €

Freestyle kolobežka stvorená svojou robustnou konštrukciou pre triky vám v skateparku hanbu neurobí. Užívajte si rýchlu jazdu so 110mm kolieskami, ktorá vás s ložiskami ABEC 9 a kovovými jadrami podrží aj v tých najkrkolomnejších skokoch. Pochváľte sa premakanými detailami kolobrndy Street Surfing Ripper Bloody Black – táto jazda nebude pre dámy.

Street Surfing Destroyer

Street Surfing Destroyer

Hodnotenie: 5
95,90 €

Freestyle kolobežka zapôsobí nevšedným dizajnom, s ktorým v skateparku otočíte nejednu hlavu. Užívajte si rýchlu jazdu aj triky s 110mm kolieskami a ľahkými riadidlami zo zliatiny hliníka. Pochváľte sa promakanými detailmi kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovato zelenej alebo ohnivo červenej.

Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Reward Cr-Mo
110,40 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Reward Cr-Mo je určená pre deti od veku 8 rokov.

Street Surfing Koloběžka Urban Xpr - zánovné
84,99 € 79 €

Zánovné

Skládací koloběžka Street Surfing Urban Xpr Brown Orange je určená do městského provozu. S kolečkami 205mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Koloběžka KB1 Red Black
77,42 € 66,90 €

Kolobežka s nafukovacím kolesami o veľkosti 12/12 "je vhodná do mesta i do prírody. Kolobežka KB je skvelá pre udržanie kondície a cestovanie na kratšie aj dlhšie vzdialenosti. Vhodná nielen pre športovcov; deti i dospelí si jazdu užijú v meste aj v prírode.

Street Surfing Kolobežka Fizz Flip Mini Evo
54,50 €

Kolobežka Fizz Flip Mini Evo s otočným riadidlami je vhodná pre deti od 3 rokov. Po zvládnutí jazdy na 3-kolieskovej verzii kolobežky sa dá jednoducho vymeniť predné dvoj kolieskami za klasické jednokolečko – to je súčasťou balenia.

Street Surfing Kolobežka Urban xps Black Silver
91,74 € 89,90 €

Kolobežku Street Surfing Urban XPS Black Silver so skladacím mechanizmom na jedno „cvaknutie“ oceníte najmä pri častom skladaní kolobežky, ktoré hravo zvládnete do 3 sekúnd. Ide hladko a rýchlo. Vďaka širokým riadidlám 47 cm a zníženému nášľapu 8,5 cm od zeme je kolobežka pri jazde veľmi stabilná a ľahko sa na nej odráža. S veľkými kolieskami s priemerom 205 mm ľahko prejdete aj drobné terénne nerovnosti.

Street Surfing Kolobežka KB2 Blue White
96,78 € 82,90 €

Kolobežka s nafukovacím kolesami o veľkosti 16/12 "je vhodná do mesta i do prírody. Kolobežka KB je skvelá pre udržanie kondície a cestovanie na kratšie aj dlhšie vzdialenosti. Vhodná nielen pre športovcov; deti i dospelí si jazdu užijú v meste aj v prírode.