Street Surfing Longboard Shark Attack 30" Great White
69,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátny longboard Street Surfing Shark Attack 30" Great White, u ktorého sa nemusíš odrážať od zeme. Vyskúšaj “Útok žraloka”! Zaži rovnaký pocit z jazdy ako na longboardu, ale naviac s možnosťou surfovania.

Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
99,99 € 96,90 €
+ doprava zadarmo

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.

Street Surfing Cestná kolobežka Urban Xpr
86,54 € 72,80 €
+ doprava zadarmo

Skladacia kolobežka Street Surfing Urban je určená do mestskej premávky. S kolieskami 205 mm ľahko prekoná aj drobné nerovnosti. Znížený nášľap pre jednoduché odrážanie. Vybavená stojanom.

Street Surfing Koloběžka Fizz Flip Mini Evo
54,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Koloběžka Fizz Flip Mini Evo Croc s otočnýmí řídítky je vhodná pro děti od 3 let. Po zvládnutí jízdy na 3-kolečkové verzi koloběžky se dá jednoduše vyměnit přední dvoukolečko za klasické jednokolečko – to je součástí balení.

Street Surfing Longboard Freeride 36" Electrica
104,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Street surfing Longboard Freeride 36" Electrica je univerzálny longboard do mesta. Má zahnutý tail (tzv. Kick tail), nastaviteľný rázvor medzi žiarivými kolieskami a výrazne konkávne prehnutú dosku.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnotenie: 4,5
74,10 € 68,70 €
+ doprava zadarmo

Freestyle kolobežka Street Surfing Torpedo s jedinečným dizajnom je predurčená pre skatepark a triky. Vystužený rám a riadidlá zo zliatiny hliníka 6061 vynikajú maximálnou pevnosťou a ľahkosťou. Kolieska s kovovými jadrami garantujú pevnosť pri skokoch a trikoch.

Street Surfing Koloběžka KB1 Red Black
81,90 €
+ doprava zadarmo

Kolobežka s nafukovacím kolesami o veľkosti 12/12 "je vhodná do mesta i do prírody. Kolobežka KB je skvelá pre udržanie kondície a cestovanie na kratšie aj dlhšie vzdialenosti. Vhodná nielen pre športovcov; deti i dospelí si jazdu užijú v meste aj v prírode.

Street Surfing Koloběžka Urban Xpr
77,90 €
+ doprava zadarmo

Skládací koloběžka Street Surfing Urban Xpr Brown Orange je určená do městského provozu. S kolečkami 205mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Koloběžka Urban Xps Black Silver
91,74 € 90,40 €
+ doprava zadarmo

Koloběžku Street Surfing Urban Xps Black Silver se skládacím mechanizmem na jedno ""cvaknutí"" oceníte zejména při častém skládání koloběžky, které hravě zvládnete do 3 vteřin. Jede hladce a rychle. Díky širokým řídítkům 47 cm a sníženému nášlapu 8,5 cm od země je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.