ST LEISURE EQUIPMENT Siet GALINA, bavlna, max. 100 kg, 200x100 cm
20,34 €

Bavlnená hojdacia sieť je modro bielej farebnej kombinácie. Je určená na ležanie. Na obidvoch koncoch siete je drevená časť, ktorá udržiava sieť rovnú a rozprestretú. Oba konce siete je potrebné zavesiť na príslušný stojan, určený pre zavesenie takejto siete. Rozmery siete sú 200 × 100 cm.

ST LEISURE EQUIPMENT Hak LEQ AH82, 90x90 mm
3,96 €

Hák alebo tiež karabína slúži pre upevnenie a zaistenie potrebných častí, ako je napríklad závesná hojdačka. Závesné konce hojdačky jednoducho vložíte do karabíny a druhú časť upevníte na hojdačku. Povolený priemer hranolu, ktorý je možné upevniť pomocou tohto háku je 90 × 90 mm.

ST LEISURE EQUIPMENT Stol LEQ BECCA, 72x60 cm, sklo
27,27 €

Stôl je vhodný pre umiestnenie na balkóny alebo terasy. Je menších rozmerov, čím nezaberá veľa miesta. Spodná časť stola je vyrobená z čierneho kovu s rozmermi 35 × 14 × 1 mm. Vrchná plocha je pokrytá priehľadným tvrdeným sklom, s hrúbkou 5 mm.

ST LEISURE EQUIPMENT Hojdacka LEQ HANAKO, 30x30 cm, detská, drevená
17,02 €

Detská drevená hojdačka poskytuje príjemnú zábavu pre deti. Celá konštrukcia je vyrobená z dreva a poskytuje nosnosť 30 kg. Z dôvodu hojdania menších detí je hojdačka vybavená vyvýšenou opierkou z každej strany, čím zabezpečuje ochranu pred vypadnutím. Rozmery sú 360 × 30 cm.

ST LEISURE EQUIPMENT Hojdacka LEQ KATANA, detská, drevená
7,72 €

Drevená sedacia hojdačka je určená pre väčšie deti. Hojdačka nemá opierku ani prednú zábranu proti vypadnutiu, preto je potrebné dávať na deti počas hojdania zvýšený pozor. Nosnosť hojdačky je až 100 kg a rozmery sú 40 × 16 × 1,2 cm.

ST LEISURE EQUIPMENT Kamen LEQ HARUKI, na lezenie, plastový, bal. 5 ks
10,15 €

Plastové kamene sú určené na umiestnenie na lezeckú stenu. Kamene je potrebné privŕtať dvomi šrúbami. Uistite sa, že sú pripevnené správne, inak hrozí riziko ublíženia. Kamene vydržia nosnosť 150 kg. V balení sa nachádza 5 kameňov rôznych farieb, s potrebnými šrubami.

ST LEISURE EQUIPMENT Slnecnik WILLA, 180 cm, 25 mm, PE
13,28 €

Slnečník je vďaka polyesterovému pokrytiu vrchnej časti odolný voči silnému slnku, čo využijete najmä v letných dňoch. Je červenej farby s bielym lemom a s priemerom až 200 cm. Výška stredovej tyče slnečníka je 200 cm a jej priemer je 22/25 mm.

ST LEISURE EQUIPMENT Stolicka SOPORTAR, 35x35x56 cm, medveď, detská
11,25 €

Detská stolička je malá, praktická, prenosná pomôcka. Vďaka stoličke môžete deti usadiť kdekoľvek, čím predídete napríklad sedeniu na zemi v prírode. Stolička je oranžovej farby, s motívom medveďa v časti chrbta. V opierke na lakeť je miesto určené pre umiestnenie nápoja.

ST LEISURE EQUIPMENT Stolicka LEQ ALESIA, 52x55x73 cm, hnedá, 120 kg
26,56 €

Stolička je vhodná na oddych na terasách alebo balkónoch. Konštruckia je vyrobená z kovu s priemerom 25 × 1 mm, zvyšok pokrýva polyratan hnedej farby. Jej rozmery sú 55 × 50 × 70 cm a nosnosť je 120 kg. Stoličku je vhodné umiestniť na tvrdší povrch.

ST LEISURE EQUIPMENT Hak LEQ AH94, M12x140 mm
4,85 €

Hák je pomôckou pre spojenie závesných častí. Poskytuje bezpečné pripevnenie. Hák je možné navŕtať do kovového alebo tiež dreveného materiálu. Nastavíte si potrebnú dĺžku a podľa toho dokrútite vrchnú maticu.

ST LEISURE EQUIPMENT Platno DUBAI, béžové, na strechu hojdačky
18,59 €

Béžové plátno slúži ako vrchná pokrývka strechy hojdačky. Je ideálna na použitie pre domácky vyrobené hojdačky alebo tiež hojdačky, ktoré boli zakúpené bez strešnej pokrývky. Plátno poskytuje odolnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

ST LEISURE EQUIPMENT Hak LEQ AH92, M10x160 mm
3,02 €

Hák je pomôckou pre spojenie závesných častí. Poskytuje bezpečné pripevnenie. Hák je možné navŕtať do kovového alebo tiež dreveného materiálu. Nastavíte si potrebnú dĺžku a podľa toho dokrútite vrchnú maticu. Potom už len zavesíte potrebný produkt do oka háka.

ST LEISURE EQUIPMENT Ram LENOX, strechy, T8, T9
15,06 €

Rám strechy je vyrobený z pevného kovového materiálu a je tmavej farby. Jednoducho sa priprevní ku bočným stranám vrchnej konštrukcie. Rám je polohovo nastavovateľný a obdĺžnikovým tvarom poskytuje dostatočné tienenie. Vytvára priestor pre umiestnenie vrchnej platchy. Rám je typu je T8, T9.

ST LEISURE EQUIPMENT Stol LEQ ALESIA, hnedý, 70x60 cm
33,13 €

Posledný kus za túto cenu!

Stôl je vhodný pre umiestnenie na balkóny alebo terasy. Je menších rozmerov, čím nezaberá veľa miesta. Spodná časť stola je vyrobená z kovu s rozmermi 22 × 1 mm. Vrchná plocha je pokrytá priehľadným tvrdeným sklom, s hrúbkou 5 mm. Celý stôl je v odtieňoch hnedej farby.

ST LEISURE EQUIPMENT Ram DUBAI, strechy, TL
16,56 €

Rám strechy je vyrobený z pevného kovového materiálu a je čiernej farby. Jednoducho sa priprevní ku bočným stranám vrchnej konštrukcie. Rám je polohovo nastavovateľný a obdĺžnikovým tvarom poskytuje dostatočné tienenie. Vytvára priestor pre umiestnenie vrchnej platchy. Rám je typu je TL.

ST LEISURE EQUIPMENT Sedak ALIPASCHA Lux, na hojdačku, béžová
76,08 €

Bežový sedák slúži pre umiestnenie na záhradnú hojdačku. Sedák je skvelým a funkčným doplnkom. Je vyrobený z mäkkého materiálu, vďaka ktorému bude sedenie na hojdačke pohodlnejšie a príjemnejšie. Taktiež vás chráni pred prechladnutím pri sedení na kovovej košntrukcii.

ST LEISURE EQUIPMENT Set LEQ CARACAS, balkónový, drevený, 1+2
123,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Balkónový set je vyrobený z dreva a je prírodnej, hnedej farby. Set tvoria dve stoličky a jeden obdĺžníkový stôl. Set je možné umiestniť vo vonkajších priestoroch, na balkón, rovnako ako aj do záhrady alebo na terasu.

ST LEISURE EQUIPMENT Hak LEQ AH91, M12x140 mm
2,81 €

Hák je pomôckou pre spojenie závesných častí. Poskytuje bezpečné pripevnenie. Hák je možné navŕtať do kovového alebo tiež dreveného materiálu. Nastavíte si potrebnú dĺžku a podľa toho dokrútite vrchnú maticu. Potom už len zavesíte potrebný produkt do oka háka.

ST LEISURE EQUIPMENT Platno HURGHADA, na strechu hojdačky
20,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Hnedé plátno poskytuje strešnú ochranu pred slnkom a dažďom pre vonkajšie hojdačky. Plátno sa jednoducho natiahne na vrchnú konštrukciu. Vďaka predĺženej bočnej strane ho nie je potrebné uväzovať.

ST LEISURE EQUIPMENT Hojdacka LEQ ARACHNE, detská, 95 cm
84,18 €

Detská hojdačka ponúka kopec zábavy pre vaše deti. Hojdačka sa od všetkých iných líši svojim zaujímavým, kruhovým tvarom, na ktorý si môžu deti ľahnúť alebo posadiť sa. Kruhová časť na sedenie je vytvorená splietaním lán, čo pripomína pavučinu a vytvára dostatočne pevnú časť na sedenie.

ST LEISURE EQUIPMENT Platno CASABLANCA, na strechu
16,56 €

Plátno na strechu hojdačky je príjemnej svetlej neutrálnej farby, ktorou sa hodí ku tmavším ale aj svetlejším typom hojdačiek. Je vyrobené z materiálu odolnému voči vonkajším vplyvom.

ST LEISURE EQUIPMENT Ram CAIRO, strechy, T11, T12
16,56 €

Rám strechy je vyrobený z pevného kovového materiálu a je striebornej farby. Jednoducho sa priprevní ku bočným stranám vrchnej konštrukcie. Rám je polohovo nastavovateľný a obdĺžnikovým tvarom poskytuje dostatočné tienenie. Vytvára priestor pre umiestnenie vrchnej platchy. Rám je typu je T11, T12.

ST LEISURE EQUIPMENT Sedak LUX, hnedý
19,30 €

Hnedý sedák je určený pre sedenie na tvrdších povrchoch. Vďaka umiestneniu sedáka, napríklad na drevenú stoličku, bude vaše sedenie oveľa pohodlnejšie a mäkšie. Rozmery sedáka sú 50 × 55 × 6 cm. Je vyrobený z polyesteru, čím je odolný voči rýchlemu navlhnutiu od vody alebo poškodeniu od slnka.

ST LEISURE EQUIPMENT Kreslo TREVOR, bavlna
34,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifarebná hojdacia sieť je určená pre ležanie alebo hojdanie v ležatej polohe. Sieť je vyrobená z pevnej bavlny, vďaka čomu poskytuje nosnosť až 200 kg a jej rozmery sú 240 × 160 cm. Sieť je potrebné umiestniť na stojan určený pre zavesenie hojdacej siete.

ST LEISURE EQUIPMENT Lehatko PANAMA, modré, 188x55x27 cm
35,27 €

Modré lehátko je určené pre umiestnenie vo vonkajších priestoroch. Konštrukcia lehátka je kvôli pevnosti vyrobená z kovu, s priemerom 22 × 1 mm. Zvyšná časť, určená pre ležanie, je pokrytá odolným textilenom. Celkovo poskytuje lehátko nosnosť 120 kg.

ST LEISURE EQUIPMENT Sedak GARFIELD, zelený/biely
27,18 €

Zeleno biely sedák slúži pre umiestnenie na záhradné hojdačky. Sedenie na hojdačke je s mäkkým sedákom oveľa pohodlnejšie a príjemnejšie. Sedák nie je potrebna upevňovať, stačí ho jednoducho položiť na sedaciu čast hojdačky.

ST LEISURE EQUIPMENT Slnecnik GABRIELLE, 300 cm
283,08 €

Slnečník je béžovej farby a slúži ako tienidlo pred slnkom. Celá konštrukcia je vyrobená z hliníka. Hlavná nosná časť konštrukcie je umiestnená na boku, čím je možné využiť celý priestor tienenia. Priemer vrchnej časti je až 300 cm, čím poskytuje naozaj veľké pokrytie. Celková hmotnosť je 22 kg.

ST LEISURE EQUIPMENT Stolicka LEON, oranžová, skladacia, 82x82x75 cm, Oxford 600D
23,77 €

Skladaciu stoličku je možné využiť vo vonkajších i vnútorných priestoroch. Stolička je zaujímavá svojim polguľovým tvarom, ktorý poskytuje pohodlné posedenie, s možnosťou opierky celej vrchnej časti tela. Spodné nohy stoličku sú kvôli udržiavaniu stability kovové, s priemerom kovu 22 × 1 mm.

ST LEISURE EQUIPMENT Siet ALIPASCHA Lux, na hojdačku, béžová
56,62 €

Béžová sieť na hojdačku poskytuje skvelú ochranu pred nechceným otravovaním múch a komárov, ktoré nám rušia príjemné chvíle strávené na hojdačke v záhrade. Sieť stačí veľmi jednoducho rozprestrieť cez celú časť hojdačky.

ST LEISURE EQUIPMENT Hak LEQ AH83, 100 mm
3,93 €

Hák alebo tiež karabína slúži pre upevnenie a zaistenie potrebných častí, ako je napríklad závesná hojdačka. Závesné konce hojdačky jednoducho vložíte do karabíny a druhú časť upevníte na hojdačku. Povolený priemer tyče, ktorú je možné upevniť pomocou tohto háku je 100 mm.

ST LEISURE EQUIPMENT Lavica LEQ GURRE, 174x45x40 cm, drevená, 2 kvetináče
107,90 €

Drevená lavica na sedenie je pekným doplnkom do každej záhrady. Lavica je vyrobená z dreva a má rovnako prírodnú hnedú farbu. Oba konce lavice slúžia ako kvetináče, majú určený priestor pre výsadzbu okrasných kvetov. Celková nosnosť je 200 kg. Rozmery lavičky sú 174 × 45 × 40 cm.

ST LEISURE EQUIPMENT prináša spojenie funkcionality, dizajnu a komfortu za prekvapivo dovoliteľné ceny. Široká škála záhradného, terasového a plážového sortimentu necháva možnosť si vybrať vlastnú formu oddychu a relaxu po náročnej práci.

ST LEISURE EQUIPMENT prináša spojenie funkcionality, dizajnu a komfortu za prekvapivo dovoliteľné ceny. Široká škála záhradného, terasového a plážového sortimentu necháva možnosť si vybrať vlastnú formu oddychu a relaxu po náročnej práci.