Stefanplast Nástenný kvetináč 5 l
9,57 € 8,50 €

Nástenný polkruhový kvetináč v dizajne prepletaného ratanu je vyrobený z plastu a hodí sa na balkóny alebo terasy, použiť ho možno ale aj v interiéri. Misa kvetináča má dno opatrené plastovým výstupkom (zásobníkom vody), ktorý slúži pre samozavlažovanie kvetín.

Stefanplast Kvetináč samozavlažovací 40 cm
8,90 €

Výpredaj

Dizajnový samozavlažovací kvetináč je vyrobený z plastu pripomínajúci prepletaný ratan. Takže od teraz už sa vám nestane, že vám kvety uschnú alebo budú naopak preliate.

Stefanplast Vanička plastová štvorcová Idra 13 l
5,49 € 5,40 €

Výpredaj

Plastová štvorcová vanička Idra má objem 13 l a je opatrená uchami pre jednoduché prenášanie. Jednotlivé kusy sú stohovateľné, takže sú nenáročné na priestor. Vaničku využijete v domácnosti, tak na záhrade či v garáži.

Stefanplast Kôš kúpeľňový 6 L Ratan
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

6 litrový odpadkový plastový kôš. Kôš je o objeme 6 litrov a preto je ideálny pre používanie v kúpeľni alebo na toalete. Vnútro koša je vyberateľné, čo je veľmi praktické.

Stefanplast Multifunkčný ratan box 15L-46%
18,99 € 10,20 €

Výpredaj

Multifunkčný úložný box s vekom o rozmere 29×39×21cm. Vďaka praktickým priehľadným dvierkam budete mať vždy prehľad o tom, čo ste do boxu uložili. Boxy sú stohovateľné, takže vašej predstavivosti sa medze nekladú.