Stamp StarWars - Bezpečnostný set prilba, kolenné a lakťové chrániče-32%
35 € 23,60 €

Detský set Star Wars obsahuje bezpečnostnú prilbu a kolenné a lakťové chrániče. Chrániče sú vhodné na bicykel, skateboard, kolieskové korčule. Ochrannými pomôckami doporučujeme opatriť deti už v začiatkoch výučby jazdy. Prirodzenou cestou tak dieťa učíte používaniu bezpečnostných prvkov.

Stamp Frozen - Fľaša na pitie
8,27 €

Láhev na pití s motivem hrdinek Anny a Elsy z populární animované pohádky „Ledové království“ pro malé cyklistky od 2 let.

Stamp Star Wars - Fľaša na pitie
8,27 €

Láhev na pití s motivem z oblíbeného filmu Star wars v modrobílém provedení. Na láhvi je nápis „Star wars“ a obrázek Stormtroopera. 

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Stamp StarWars - Bezpečnostná prilba-49%
27,70 € 13,90 €

Detská bezpečnostná prilba s motívom Star Wars má všetko, čo má kvalitná detská prilba mať. Bezpečnostnú certifikáciu, sieťku proti hmyzu vo vetracích otvoroch a zaujímavú grafiku, vďaka ktorej vaše dieťa vynikne celkom kdekoľvek.

Stamp Frozen - Fľaša na pitie
7,70 € 7 €

Farebná plastová fľaša s peknou grafikou z animovaného filmu Frozen. Ľahko sa upevní na všetky druhy bicyklov vďaka priloženému držiaku. Deti tak môžu jazdiť celé hodiny a nebude im nič chýbať.

Stamp Star Wars - Klaksón na bicykel-35%
12,30 € 7,90 €

Úžasný klaksón na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z kultového filmu Star Wars. Klaksón je možné jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.

Stamp StarWars - Chrániče kolien a lakťov-23%
20,70 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský set s motívom Star Wars obsahuje bezpečnostné kolenné a lakťové chrániče. Chrániče sú vhodné na bicykel, skateboard, kolieskové korčule. Ochrannými pomôckami doporučujeme opatriť deti už v začiatkoch výučby jazdy. Prirodzenou cestou tak dieťa učíte používaniu bezpečnostných prvkov.

Stamp Mäkké puzzle bloky Džungla 9ks
18,75 €

PUZZLE bloky rozvíjajú kreativitu a logické myslenie. Skvelá hračka do každej detskej izby alebo hracieho kútika. Poskladaním dielov môžete vytvoriť kocku alebo pohodlný „koberec“, ktorý má výborné tepelno – izolačné vlastnosti, tlmí nárazy.

Stamp Odrážadlo kolobežka
49,80 €

Detské odrážadlo v tvare kolobežky. Ideálne pre prípravu udržania stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

Stamp Star Wars - Fľaša na pitie
7,70 € 6,90 €

Farebná plastová fľaša s peknou grafikou z kultového filmu Star Wars. Ľahko sa upevní na všetky druhy bicyklov vďaka priloženému držiaku. Deti tak môžu jazdiť celé hodiny a nebude im nič chýbať.

Stamp Frozen - Klaksón na bicykel-18%
8,80 € 7,20 €

Krásny zvonček na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z animovaného filmu Frozen. Zvonček možno jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.