Stalco Garden ručný nožnice dvojsečné s aretáciou 200 mm
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden ručné nožnice – dvojsečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 20 mm. Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Dvojkomponentný rukoväť s protiskuzovým obložením pre ich pohodlné a bezpečné používanie.

Stalco Garden univerzálny sekera 1600 g
38 €

Stalco Garden sekera- veľmi kvalitné sekera je vyrobená z kovanej uhlíkovej ocele a to zaručuje jej dlhodobú ostrosť. Univerzálna sekera má odolnú násadu a protišmykovou rukoväť pre bezpečné používanie. Sečná časť má klinový tVar. Na konci sa nachádza pRaktický otvor na zavesenie.

Stalco Garden hrable ploché plastové 59 cm, kovová násada 120 cm
8,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden hrable plochému veľmi kvalitné hrable, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných plastov, čo umožňuje ich dlhé používanie. Tieto záhradnícke vejárovité hrable s odolnou drevenou násadou sú ľahké a veľmi dobre sa s nimi manipuluje.

Stalco Garden spojka na hadicu pogumovaná 1/2\" - 3/4\"
1,86 €

Stalco Garden spojka 1/2 „- 3/4“ – hadicová priechodná rýchlospojka s veľkosťou 1/2 „- 3/4“ má ergonomický tVar a je vyrobená z veľmi kvalitného ABS plastu s povlakom z termoplastickej gumy, čo zaručuje dlhú životnosť.

Stalco Garden postrekovač kruhový 3 ramenné + podstavec
8,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden kruhový postrekovač – otáčací kruhový postrekovač s autoMatickým otáčaním 360 ° by nemal chýbať na žiadnej záhrade. Je vyrobený z kvalitného plastu ABS, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Tlak vody je 2 – 4 bary a spotreba vody je 20 – 30 l / min.

Stalco Garden spojka na hadicu plastová 1/2\" - 3/4\"
0,88 €

Stalco Garden spojka 1/2 „- 3/4“ – hadicová priechodná rýchlospojka s veľkosťou 1/2 „- 3/4“ má ergonomický tVar a je vyrobená z veľmi kvalitného ABS plastu, čo zaručuje dlhú životnosť.

Stalco Garden adaptér s vnútorným závitom TPR na kohútik 1/2\" - 3/4\"
1,51 €

Stalco Garden adaptér 1/2 „- 3/4“ – adaptér na kohútik s vnútorným závitom je vyrobený z ABS plastu, má povlak z termoplastickej gumy a ergonomický tVar. Je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu, húževnatosti, kyselinám, lúhom, olejom a tukom. Je zdravotne nezávadný.

Stalco Garden hadica svetlo zelená (1\") - 25 m
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden hadica 1 "- táto kvalitná trojvrstvová hadica je veľmi elastická, odolná proti namáhaniu krutom a tiež odolná voči UV žiareniu. Je vhodná na zavlažovanie každej záhrady. Jej prietokový tlak je 25 barov. Hadica je bez obsahu olova, bária a kadmia. Pracovná teplota je –5 ° C do + 30 ° C.

Stalco Garden nožnice na živý plot rovné teleskopické 68 - 84 cm
28,30 €

Stalco Garden nožnice na živý plot – nožnice s rovným ostrím sú vhodné pre strih živého plotu. Čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Výsuvná hliníková ramená a dvojkomponentný rukoväť pre jednoduché a bezpečné používanie.

Stalco Garden vidly rycie oceľové, kovová násada 100 cm
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden vidly rycie – veľmi kvalitné rycie vidly sú vyrobené z tvrdenej uhlíkovej ocele. Majú oceľovú násadu, ktorá má protišmykový gumový poťah a je zakončená dvojkomponentný rukoväťou pre bezpečné a jednoduché používanie. Tieto vidly sú ideálne pre prácu s pôdou na vašej záhrade.

Stalco Garden zavlažovacie pištole regulovateľná - kov
9,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden zavlažovacie pištole – zavlažovacie pištoľ s nastaviteľnou intenzitou vodného prúdu by nemala chýbať na žiadnej záhrade. Má ergonomický tVar pre pohodlné používanie a nechýba ani aretácia v polohe trvalého zavlažovania.

Stalco Garden adaptér s vnútorným závitom na kohútik 1/2\" - 3/4\"
0,74 €

Stalco Garden adaptér 1/2 „- 3/4“ – adaptér na kohútik s vnútorným závitom je vyrobený z ABS plastu a má ergonomický tVar. Je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu, húževnatosti, kyselinám, lúhom, olejom a tukom. Je zdravotne nezávadný. Veľkosť adaptéra je 1/2 „- 3/4“.

Stalco Garden adaptér s vnútorným závitom na kohútik 3/4\" - 1\"
0,74 €

Stalco Garden adaptér 3/4 „- 1“ – adaptér na kohútik s vnútorným závitom je vyrobený z ABS plastu a má ergonomický tVar. Je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu, húževnatosti, kyselinám, lúhom, olejom a tukom. Je zdravotne nezávadný. Veľkosť adaptéra je 3/4 „- 1“.

Stalco Garden adaptér s vnútorným závitom TPR na kohútik 3/4\" - 1\"
1,51 €

Stalco Garden adaptér 3/4 „- 1“ – adaptér na kohútik s vnútorným závitom je vyrobený z ABS plastu, má povlak z termoplastickej gumy a ergonomický tVar. Je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu, húževnatosti, kyselinám, lúhom, olejom a tukom. Je zdravotne nezávadný.

Stalco Garden cvikacie sekera 980 g
29,40 €

Stalco Garden štiepacia sekera- sekera vhodná pre profesionálov alebo zdatnejších užívateľov pre štiepanie kmeňov o priemerov viac ako 30 cm.

Stalco Garden dvojčepelové nožnice na silné vetvy 75 cm
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden nožnice na silné konáre – nožnice sú vhodné na silné konáre. Čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Hliníkové ramená a dvojkomponentný rukoväť pre jednoduché a bezpečné používanie.

Stalco Garden hadica svetlo zelená (3/4\") - 25 m
28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden hadica 3/4 "- táto kvalitná trojvrstvová hadica je veľmi elastická, odolná proti namáhaniu krutom a tiež odolná voči UV žiareniu. Je vhodná na zavlažovanie každej záhrady. Jej prietokový tlak je 25 barov. Hadica je bez obsahu olova, bária a kadmia.

Stalco Garden hrable ploché plastové 48 cm, drevená násada 120 cm
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden hrable plochému veľmi kvalitné hrable, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných plastov, čo umožňuje ich dlhé používanie. Tieto záhradnícke vejárovité hrable s odolnou drevenou násadou sú ľahké a veľmi dobre sa s nimi manipuluje.

Stalco Garden nožnice na živý plot, rovné ostrie 185 mm
14,30 €

Stalco Garden nožnice na živý plot – nožnice s rovným ostrím sú vhodné pre strih živého plotu. Čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Majú hliníkové ramená a dvojkomponentný rukoväť pre jednoduché a bezpečné používanie.

Stalco Garden nožnice na živý plot rovné ostrie 210 mm
22,10 €

Stalco Garden nožnice na živý plot – nožnice s rovným ostrím sú vhodné pre strih živého plotu. Čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Hliníkové ramená a dvojkomponentný rukoväť pre jednoduché a bezpečné používanie.

Stalco Garden postrekovač otočný plastový bodec
2,57 €

Stalco Garden bodcový postrekovač – otáčací bodcový postrekovač s autoMatickým otáčaním 360 ° by nemal chýbať na žiadnej záhrade. Je vyrobený z kvalitného plastu ABS, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Tlak vody je 2 – 4 bary a spotreba vody je 15 – 20 l / min.

Stalco Garden postrekovač otočný pulzný plastový bodec
3,61 €

Stalco Garden bodcový postrekovač pulzný – otáčací bodcový postrekovač s autoMatickým otáčaním v nastavenom rozsahu 30 – 360 ° by nemal chýbať na žiadnej záhrade. Je vyrobený z kvalitného plastu ABS, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Tlak vody je 2 – 4 bary a spotreba vody je 12 – 14 l / min.

Stalco Garden prúdnice regulovateľná - plast
1,26 €

Stalco Garden prúdnice regulovateľná – prúdnice s plynuLou reguláciou vodného prúdu v rozsahu od silného prúdu po jemnú vodnú hmlu. Je vyrobená z kvalitného ABS plastu a má ergonomický tVar.

Stalco Garden prúdnice regulovateľná - pogumovaná
1,51 €

Stalco Garden prúdnice regulovateľná – prúdnice s plynuLou reguláciou vodného prúdu v rozsahu od silného prúdu po jemnú vodnú hmlu. Je vyrobená z kvalitného ABS plastu, je pogumovaná a má ergonomický tVar.

Stalco Garden ručný nožnice dvojsečné 205 mm
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden ručné nožnice – dvojsečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih mokrého dreva Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Dvojkomponentný rukoväť s protiskuzovým obložením pre ich pohodlné a bezpečné používanie. Nožnice majú silnú pružinu.

Stalco Garden ručný nožnice dvojsečné s aretáciou 205 mm
10,70 €

Stalco Garden ručné nožnice – dvojsečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 20 mm. Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Dvojkomponentný hliníková rukoväť s protiskuzovým obložením pre ich pohodlné a bezpečné používanie.

Stalco Garden ručný nožnice dvojsečné s aretáciou 215 mm
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden ručné nožnice – dvojsečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 20 mm. Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Dvojkomponentný hliníková rukoväť s protiskuzovým obložením pre ich pohodlné a bezpečné používanie.

Stalco Garden ručný nožnice dvojsečné s aretáciou 228 mm
10,10 €

Stalco Garden ručné nožnice – dvojsečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 17 mm. Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Hliníková rukoväť s protiskuzovým obložením PVC pre ich pohodlné a bezpečné používanie.

Stalco Garden ručný nožnice jednosečné s aretáciou 200 mm
9,52 €

Stalco Garden ručné nožnice – jednosečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 20 mm. Ich odolná čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Dvojkomponentný rukoväť s protiskuzovým obložením pre ich pohodlné a bezpečné používanie.

Stalco Garden ručný nožnice jednosečné s prevodom 205 mm
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden ručné nožnice – jednosečné záhradné nožnice sú vhodné pre strih do priemeru 25 mm. Nožnice majú prevodový systém, ktorý zvyšuje silu strihu a mäkkú ergonomickú rúčku pre pohodlné používanie.

Stalco Garden rýľ rovný kalený, kovová násada 120 cm
20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden rýľ rovný – veľmi kvalitný záhradný rýľ, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kalenej švédskej ocele SSAB. Jeho pracovná doska je pretláčanie a jeho oceľová násada má protišmykový gumový povlak a je zakončená dvojkomponentný rukoväťou pre jednoduché a pohodlné používanie.

Stalco Garden rýľ špicatá oceľový, kovová násada 120 cm
20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden rýľ špicatý – veľmi kvalitný záhradný rýľ, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kalenej švédskej ocele SSAB. Jeho pracovná doska je pretláčanie a jeho oceľová násada má protišmykový gumový povlak a je zakončená dvojkomponentný rukoväťou pre jednoduché a pohodlné používanie.

Stalco Garden univerzálny sekera 2550 g
51,80 €

Stalco Garden sekera- veľmi kvalitné sekera je vyrobená z kovanej uhlíkovej ocele a to zaručuje jej dlhodobú ostrosť. Univerzálna sekera má odolnú násadu a protišmykovou rukoväť pre bezpečné používanie. Sečná časť má klinový tVar. Na konci sa nachádza pRaktický otvor na zavesenie.

Stalco Garden univerzálny sekera 640 g
21,40 €

Stalco Garden sekera- veľmi kvalitné sekera je vyrobená z kovanej uhlíkovej ocele a to zaručuje jej dlhodobú ostrosť. Univerzálna sekera má odolnú násadu a protišmykovou rukoväť pre bezpečné používanie. Sečná časť má klinový tVar. Na konci sa nachádza pRaktický otvor na zavesenie.

Stalco Garden zavlažovacie pištole 7 polôh - kov
12 €

Stalco Garden zavlažovacie pištole – zavlažovacie pištole so 7 funkciami a nastaviteľnou intenzitou vodného prúdu by nemala chýbať na žiadnej záhrade. Má povlak z termoplastickej gumy pre pohodlné používanie a nechýba ani aretácia v polohe trvalého zavlažovania.

Stalco Garden zavlažovacie pištole 8 polôh - plast
5,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Stalco Garden zavlažovacie pištole – zavlažovacie pištoľ s 8 funkciami a nastaviteľnou intenzitou vodného prúdu by nemala chýbať na žiadnej záhrade. Má ergonomický tVar protišmykový povlak pre pohodlné používanie a nechýba ani aretácia v polohe trvalého zavlažovania.