Staedtler Fixky Noris Club, 12 farieb, 3 mm, jumbo
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava veľkých fixiek špeciálne navrhnutých pre malé detské ruky. Ideálny doplnok pre každého školáka či školáčku. Tvorte unikátne umenie pomocou farebných fixiek. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Pastelové kriedy Design Journey, súprava, 12 farieb
8 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 12 excelentných jemných kried pre efektívne prechody. Ideálny doplnok pre každého školáka či školáčku. Tvorte unikátne umenie pomocou farebných kried. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Pastelky, 36 rôznych farieb, sada, šesťhranné
7 € 6,90 €

Sada 36 klasických šesťhranných pasteliek, ktoré sa ľahko orezávajú. Pastelky sú vhodné na vykresľovanie a maľovanie. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Akvarelové pastelky Design Journey, 24 farieb, sada, šesťhranné
10 € 9,90 €

Sada akvarelových pasteliek, ktoré možno medzi sebou miešať a tak dosiahnuť ďalších odtieňov a farebných prechodov. Vhodné na vykresľovanie a maľovanie. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Štetcové fixky Marsgraphic Duo, sada, 18 farieb, obojstranné
10 €

Sada 18 obojstranných fixiek sa štetcovým hrotom. Sú ideálnym doplnkom pre každého školáka či školáčku. Zamilujte si výtvarnú výchovu a užite si veľké množstvo farieb. Tvorte unikátne umenie pomocou farebných fixiek. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Fixky Design Journey, 72 rôznych farieb, súprava, obojstranné
22 €

Veľká súprava 72 kvalitných obojstranných fixiek. Sú ideálnym doplnkom pre každého školáka či školáčku. Zamilujte si výtvarnú výchovu a užite si veľké množstvo farieb. Tvorte unikátne umenie pomocou farebných fixiek. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Fixky, súprava, 24 farieb, 1 mm
6,53 €

Fixky, súprava, 24 farieb, 1 mm, sú ideálnym doplnkom pre každého školáka či školáčku. Zamilujte si výtvarnú výchovu a užite si veľké množstvo farieb. Tvorte unikátne umenie pomocou farebných fixiek.

Staedtler Farebné pastelky Noris Colour, 36 farieb, trojhranné
9 € 8,90 €

Sada 36 farebných pasteliek. Pastelky sa ľahko držia to vďaka svojmu trojuholníkovému tvaru a nekĺzavému povrchu. Pastelky sú vyrobené z inovatívnej suroviny Wopex. Deti si predsa radi maľujú a vyfarbujú, rozvíjajú si tak svoju kreativitu a zlepšujú motorické zručnosti.

Staedtler Školský balíček pre ľavákov, 6ks
7,69 € 3,90 €

Neoddeliteľná súčasť vybavenia školských potrieb vašich detí. Táto súprava je to posledné, čo v aktovke ešte chýba. Nakresliť, orezať, vystrihnúť, žiadna činnosť nebude problém. Je dôležité mať všetky veci po ruke.