Spirit Čistič klimatizácie SPIRIT 64 - spray 400 ml
9,35 €

Spirit 64 je čistiaci sprej, ktorý má špeciálne zloženie na báze aktívnych prostriedkov s antibakteriálnymi účinkami. Osviežuje vzduch v klimatizačných zariadeniach, či už v autách či domácnostiach, ale aj v širšom priemysle.

Spirit Olej pre šijacie stroje SPIRIT 2 - 100 ml
1,23 €

Spirit 2 je vynikajúci priemyselný olej pre šijacie stroje, bicykle, kolieskové korčule, zámky, pánty, kladky, športové náradie, rybárske potreby a ďalšie jemné mechanizmy. Balenie je vo forme príjemne malé a výborne skladné olejničky s objemom 100 ml.

Spirit Elektrobicykel MP Korado, skladačka, JOY 13Ah
1 137 €

Elektrobicykel pre každodennú jazdu patrí medzi najobľúbenejšie elektrobicykle v Českej republike. Skladačka Spirit má 20 "kolesá, je vhodná pre jazdu po meste, do zamestnania a podobne. Dojazd elektrobicykla maximálne 60–90 km v optimálnych podmienkach a podľa využitia stupňa podpory elektromotora.

Spirit Stlačený vzduch v spreji SPIRIT 65 - spray 400 ml
3,36 €

Sprej Spirit 65 má dvojaký využitie – stlačený plyn alebo chladiaci prostriedok. Spirit 65 – stlačený plyn odstraňuje prach a nečistoty z telefónov, klávesníc, počítačov, videokamier a ďalších elektrických zariadení. Špeciálne je odporúčaný pre jemná zariadenia a mechanizmy.

Spirit Impregnácia obuvi SPIRIT 71 - spray 400 ml
5,88 €

Impregnačný sprej Spirit 71 je na báze živicových vlákien. Sprej chráni textílie, kožu a gumové materiály pred vodou, odstraňuje vlhkosť špinu a škvrny. Je vhodný pre impregnáciu stanov, batohov, obuvi, vrchného oblečenia, rukavicou a klobúkov.

Spirit Olej na reťaze SPIRIT 21 - spray 400 ml
7,42 €

Sprej Spirit 21 je bezfarebný, syntetický, lubrikačné sprej s vysokou viskozitou a vynikajúcimi priľnavými vlastnosťami. Vrstva mazivá odoláva nadmerne vysokým tlakom, čo napokon dokazuje aj anglické označenie EP, znamenajúce Extreme Pressure.

Spirit Silikónový olej SPIRIT 3 - spray 500 ml
5,52 €

Silikónový olej v spreji, to je Spirit 3. Netoxický, bezfarebný sprej bez zápachu. Neobsahuje rozpúšťadlá, je antielektrostatické, uľahčuje posuv, zamedzuje zachytávaniu predmetov. Sprej nie je mastný a nezanecháva škvrny.

Spirit Elektro kontakt sprej SPIRIT 67 - spray 400 ml
4,19 €

Spirit 67 je suchý čistiaci prípravok na báze vysoko výparných rozpúšťadiel. Je to špeciálny sprej odpudzujúce vodu, vyvinutý pre údržbu elektrických zariadení. Zabezpečuje bezproblémový prechod prúdu a odstraňuje straty napätia.

Spirit Olej pre šijacie stroje, SPIRIT 2 - spray 400 ml
5,49 €

Spirit 2 je olej v spreji, ktorý je bez farby a bez zápachu a nezanecháva škvrny na textile. Výhodou balenie v spreji, je jeho dlhšiu životnosť ako v olejničce a hlavne, vďaka predĺženému nástavcami s tenkou trubičkou, lepšie nasmerujete olej aj do menej prístupných mst, než s bežnou olejničkou.

Spirit Stlačený vzduch v spreji pre šijacie stroje SPIRIT 65 - spray 400 ml
3,36 €

Sprej Spirit 65 má dvojaké využitie – stlačený plyn alebo chladiaci prostriedok. Spirit 65 – stlačený plyn odstraňuje prach a nečistoty z telefónov, klávesníc, počítačov, videokamier a ďalších elektrických zariadení. Špeciálne je odporúčaný pre jemná zariadenia a mechanizmy.

Spirit Lepidlo v spreji SPIRIT 5 - spray 500 ml
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

spirit 5 LEPIACE TRANSPARENTNÉ SPREJ 500ml je sprej v podobe dočasného lepidla so zosilneným lepiacim efektom, ktoré umožňuje opakovanú fixáciu materiálu.

Spirit Zinok v spreji SPIRIT 94 - spray 400 ml
7,20 €

Zinkový sprej Spirit 94 je vďaka modernej technológii vynikajicí ochranou proti korózii. Jeho výborné vlastnosti vytvára ochrannú a kryciu vrstvu pred koróziou asi 30 mikrometrov. Ochranná vrstva nanesená na povrchu predmetu je odolná proti obrúsenie.

Spirit Čistič škvŕn SPIRIT 77 MAX - spray 400 ml
6,91 €

Spirit 77 Spot Lifter je efektívny prípravok pre odstránenie mastnôt, čerstvých škvŕn z oblečenia, čalúnenia, kobercov a ďalších materiálov. Je použiteľný v domácnosti a nenahraditeľný v textilnej priemysle.

Spirit Dezinfekčný sprej na báze alkoholu SPIRIT 70% - spray 400 ml
6,61 €

Spirit 70% je čistiaci a dezinfekčný prostriedok na povrchy a priestory. Zabíja baktérie, vírusy a plesne, odstraňuje nečistoty a nezanecháva žiadne zvyšky. Sprej na báze alkoholu. Dezinfekčný sprej na báze alkoholu Univerzálny prostriedok na čistenie a dezinfekciu povrchov a priestory.

Spirit Domáca sada sprejov Spirit
20 €

Domáca sada SPIRIT je perfektným riešením, ktoré dobre funguje doma. Univerzálne a užitočná, urýchľuje domáce práce. Umožňuje rýchlo a efektívne čistiť. Perfektná sada pre domácnosti. Spirit 3 je silikónový olej v spreji. Netoxický, bezfarebný sprej bez zápachu.

Spirit Garážové sada sprejov SPIRIT
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Garážové sada SPIRIT je perfektným riešením, ktoré dobre funguje v garáži alebo domácej dielni. Užitočná pre všetky drobné opravy doma, servis bicyklov alebo čistenie vozidla. Perfektná sada pre údržbára. Spirit 1 je univerzálny mazivo v podobe spreja.

Spirit Hliník v spreji SPIRIT 98 - spray 400 ml
7,65 €

Spirit 98 je sprej s vysokým obsahom hliníka, ktorý vďaka modernej technológii vytvára pevnú, pružnú a lesklú ochrannú vrstvu povrchu. Sprej výborne kryje a chráni povrch, kryje hliníkové časti a ďalšie plochy. Používa sa aj pri zváraní hliníka.

Spirit Kokpit pre autá SPIRIT 63 - spray 400 ml
3,43 €

Spirit 63 je udržujúce a čistiaci sprej na báze silikónu. Je určený na čistenie a leštenie interiérov automobilov (napr. Palubnej dosky, gumové, plastové a drevené materiály interiéru). Chráni tesnenie pred mrazom, neutralizuje nikotínový zápach a šíri vo vozidle príjemnú citrónovú vôňu.

Spirit Mazivo s meďou SPIRIT 29 - spray 400 ml
6,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Spirit 29 je mazivo s vysokým obsahom medi. Má vynikajúcu priľnavosť, antikorózne vlastnosti a je žiaruvzdorný od –40 do + 1100 ° C. Tiež je odolný voči vode, soli, riedeným kyselinám a živiciam. Pomáha pri opotrebovaní, oxidácii, korózii a uchytenie kovových povrchov.

Spirit Nerez v spreji SPIRIT 91 - spray 400 ml
8,19 €

Spirit 91 vďaka modernej technológii na základe pigmentu nerezovou oceľou vytvára ochrannú a kryciu vrstvu pred koróziou. Kryje oceľové plochy, oživuje a chráni pred atmosférickými vplyvmi. Sprej sa používa ako finálny krytie alebo ako podkladový film, na ktorý sa môže nanášať ďalšia vrstva.

Spirit Penetrujúci a uvoľňujúce mazivo SPIRIT 1 - spray 400 ml
6,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Spirit 1 – je v novom, horný kryt má Smart Noozle, kedy funguje ako bežný sprej a po sklopení môžete využívať presné zacielenie pomocou trubičky. Univerzálne mazivo v podobe spreja Spirit 1 je prostriedok určený pre opravy a údržbu, ktorý zabezpečuje vysoký penetračný účinok.

Spirit Priemyselné čistidlo SPIRIT 6 - spray 400 ml
6,07 €

Sprej Spirit 6 je priemyselný čistič na stroje a príslušenstvo. Veľmi dobre rozpúšťa tuky, tér, lepidlá a ďalšie nečistoty a umožňuje tak ich odstránenie. Sprej je vhodný pre drobné materiály, napríklad auto antény, zámky dverí atď.

Spirit Silikónový olej SPIRIT 3 EXTRA - spray 500 ml
5,43 €

Spirit 3 Extra je silikónový olej v spreji s vyššou hustotou než jeho brat Spirit 3. Model Extra je netoxický a bezfarebný sprej. Neobsahuje rozpúšťadlá, je antielektrostatické, uľahčuje posuv, zamedzuje zachytávaniu predmetov. Sprej nie je mastný a nezanecháva škvrny.

Spirit Teflónový sprej SPIRIT 25 - spray 400 ml
9,33 €

Suchý teflónový sprej Spirit 25 je vhodný najmä pre mazanie strojov pri výrobe plastov, zásuviek, automobilových dverí, tesnenie a ďalších tepelne namáhaných dielov, klzných i trecích plôch. Sprej je tiež vhodný pre mazanie elektromagnetických ovládačov, teleskopických antén, pántov a zámkov.