-47%
Soehnle Airfresh Clean 400

Soehnle Airfresh Clean 400

280,70 €
146 €
Výpredaj

Čistička vzduchu s výkonom až 145 m3/h je vhodná pre miestnosti do 38 m2 Soehnle AirFresh Clean 400 čistí vzduch pomocou ultrafialového svetla a trojvrstvového filtračného systému. 4 stupne výkonu, režim spánku, vymeniteľný filter s indikátorom výmeny.

Tovar od predajcu MALL

Pre život v rovnováhe. To je slogan švajčiarskej firmy SOEHNLE, ktorá sa radí medzi jedny z najväčších výrobcov váh na svete. Soehnle je spoločnosť so vskutku dlhoročnou tradíciou: prvé SOEHNLE váhy boli vyrobené už v roku 1868 a ich výroba sa neustále zväčšuje a rozširuje.

V súčasnej dobe, ktorá je charakteristická stresom, je stále väčším cieľom smer k zdravej strave, diéte, vitalite a zdravému spôsobu života. Preto sa tradičné výrobky značky Soehnle snažia čo najviac vyhovovať meniacim sa potrebám zákazníkov.

Firma Soenhle vo svojom portfóliu ponúka nielen váhy osobné aj kuchynské, ale aj výrobky pre Vašu správnu relaxáciu ako sú welness a masážne prístroje. Spoločnosť Soenhle sa u svojich výrobkov snaží o neustálu inováciu, zvyšovanie kvality, krásny dizajn a vyvíjanie úplne nových funkcií, ktoré jej zákazníkom pomôžu využívať produkty Soehnle vskutku naplno.

Ako záruku kvality svojich výrobkov poskytuje značka Soenhle predĺženú záručnú dobu.