Soehnle Style Sense Control 200
33,27 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Analytická váha Shape Sense Control 200 značky Soehnle s maximálnou nosnosťou 180 kg meria okrem telesnej hmotnosti aj podiel tuku, svalov a vody v tele. Zobrazuje dennú dávku energie v kcal a disponuje pamäťou pre 8 osôb. Automaticky sa zapína aj vypína, čím šetrí batérie.

Soehnle Aróma difuzér Bari
39,23 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový Aróma difuzér Bari značky SOEHNLE vytvorí z každej izby voňajúcu oázu. Difusér je vybavený 2 úrovňami svietenia a možnosťou automatického vypnutia prístroja. Je určený pre miestnosti o veľkosti do 16 m².

Soehnle Kuchyňská váha Page Comfort 100
21,40 € 18,60 €

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle s velkou vážicí plochou vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 růžová
18,28 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v růžové barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitálna kuchynská váha Page Compact 300 - motív mramor
18,60 € 16,10 €

Moderná digitálna kuchynská váha Page Compact 300 s motívom mramoru od výrobcu Soehnle je skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Má extratenké prevedenie s protišmykovými nožičkami, ale môžete si ju zavesiť aj na stenu. LCD displej ponúka prehľadné veľké číslice a rozmedzie váženia až do 5 kg.

Soehnle Digitálna osobná váha Style Sense Compact Stone Grey
15,60 € 14,80 €

Osobná váha v šedej farbe zaujme veľmi nízkou hrúbkou. O výsledku vás informuje prostredníctvom digitálneho displeja s presnosťou 100 g **. Dotyková plocha je vyrobená z tvrdeného skla a s nosnosťou **180 kg. Pri stúpnutí sa automaticky zapne a v prípade následnej nečinnosti sa ukončí. Soehnle Style Sense Stone Grey týmto šetrí výdrž batérie.

Soehnle Digitálna osobná váha Style Sense Compact Think Pink
15,60 € 14,80 €

Ružová osobné váha s digitálnym displejom pre lepšiu orientáciu pri meraní. S udávanú nosnosťou 180 kg skutočne netrafíte vedľa. Oceníte ju ako pri ladení formy do plaviek, tak s cieľom podávania lepších športových výkonov. Soehnle Style Sense Compact Think Pink je určená pre všetkých fanúšikov presného váženia.

Soehnle Style Sense Safe 300
36,64 € 28,80 €

Nerezová osobná váha Soehnle ponúka maximálnu nosnosť 180 kg a presnosť merania na 0,1 kg. Stabilná nášľapná plocha je vybavená veľkým LCD displejom a pri nečinnosti sa automaticky vypína. Predĺžená záruka 5 rokov.

Soehnle Mechanická kuchynská váha VARIO
14,76 € 11,10 €

Kuchynská váha značky SOEHNLE s priehľadnou odmerkou. Táto analogická váha má mechanickú funkciu dovažovania, je z odolného plastu a má maximálnu váživosť 500g. Priehľadná odmerka je odnímateľná.

Soehnle Parfumovaný olej citrónová tráva 10 ml
6,90 € 6 €

Vonný esenciálny olej pre užívanie v aróma difuzéroch pôsobí najlepšiedifuzérom od značky Soehnle. Vôňa citrónovej trávy po nakvapkaní do nádržky s vodou prevonia celý priestor sviežou a povzbudzujúcou vôňou. Stačí len pár kvapiek tohto parfumovaného oleja s objemom 10 ml.

Soehnle Parfumovaný olej Jasmin 10 ml
6,90 € 6 €

Vonný esenciálny olej pre užívanie v aróma difuzéroch pôsobí najlepšiedifuzérom od značky Soehnle. Vôňa jazmínu po nakvapkaní do nádržky s vodou prevonia celý priestor sviežou a povzbudzujúcou vôňou. Stačí len pár kvapiek tohto parfumovaného oleja s objemom 10 ml.

Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu VALENCIA
42,20 €

Akcia

Zažijte úžasný relax s designovým aroma osvěžovačem vzduchu VALENCIA z řady RELAX SOEHNLE. Díky světelným efektům a překrásné vůni, kterou si můžete sami namíchat se váš pokoj promění v oázu klidu.

Soehnle Airfresh Clean 300
109,20 €

Čistič vzduchu zaistí čistý a zdravý vzduch. Produkt Soehnle AirFresh Clean 300 je ideálny pre alergikov vďaka trojvrstvovému filtrovaciemu systému. Účinne zbaví vašu domácnosť pachov, vírusov, baktérií a prachových roztočov.

Soehnle Digitálna kuchynská váha GENIO
28,70 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skutočný priestorový zázrak, digitálnu sklenenú kuchynskú váhu GENIO je možné úsporne zložiť a ľahko uložiť na miesto. Váha ponúka vysokú nosnosť do 5 kg s presnosťou váženia na 1 g.

Soehnle Designový LED osviežovač vzduchu Modena
81,99 € 67,70 €

Elegantný aróma difuzér z matného skla a bambusu v prírodnom dizajne bude vhodným doplnkom každého interiéru. Plynule sa striedajúce farebné osvetlenie a uvoľňovanie vône vytvorí z vášho domova oázu pohody a relaxácie.

Soehnle Style Sense Compact 200
16,62 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Style Sense Compact 200 je ultra tenká osobná váha značky Soehnle s maximálnou nosnosťou 180 kg, ktorá je vyrobená z bezpečnostného skla a disponuje funkciou automatického zapnutia aj vypnutia. Záruka 5 rokov.

Soehnle Aroma LED osvěžovač vzduchu Venezia-17%
65 € 53,40 €

Akcia

Elegantní aroma difuzér od značky Soehnle z matného skla napomáhá k uvolnění se a odbourání stresu nejen příjemnou vůní, ale také plynule se střídajícími barevnými LED diodami, které je možné i vypnout.

Soehnle Food control easy 66130
47,66 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálna kuchynská váha Food control easy 66130 váži a vyhodnocuje množstvo tukov, sacharidov, uhľohydrátov, kalcia, cholesterolu, bielkovín a kalorických hodnôt v potravinách. Je vyrobená z bezpečnostného skla.

Soehnle Style Sense Control 100
28,83 € 22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálna analytická váha Shape Sense Control 100 značky Soehnle s maximálnou nosnosťou 180 kg meria okrem telesnej hmotnosti aj podiel tuku a vody v tele. Automaticky sa zapína aj vypína, čím šetrí batérie, a je vyrobená z bezpečnostného skla.

Soehnle Osobná váha Black Edition
19,51 € 16,60 €

Digitálna váha, ktorá vďaka bezpečnostnému sklu znesie naozaj veľa. Maximálnu nosnosť až 180 kg oceníte najmä vtedy, ak sa snažíte efektívne schudnúť, ale mimo to aj pri pravidelných kontrolách zo zdravotného hľadiska. Soehnle v prevládajúcej čiernej farbe s kontrastnými pruhmi zaujme na prvý pohľad.

Soehnle Airfresh Hygro 500
134,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvlhčovač vzduchu vďaka jedinečnej odparovacej technológii efektívne a hygienicky zvlhčuje akékoľvek priestory. Navyše bez pomoci ohrievania vody alebo viditeľného odparovania. Zvlhčovač Soehnle AirFresh Hygro 500 ocenia aj osoby s ťažkosťami v suchých priestoroch.

Soehnle Airfresh Wash 500
239 € 228,90 €

Čistič a zvlhčovač vzduchu ktorý účinne filtruje pachy, peľ, zvieraciu srsť, častice prachu a prachové roztoče. Soehnle AirFresh WASH 500 čistí a zvlhčuje vzduch pomocou vody, EPA filtru a tiež trojvrstvového filtrovacieho systému (predfiltrácia, EPA filter a filter s aktívnym uhlím). K dispozícii sú 3 stupne výkonu a nastavenie požadovanej vlhkosti.

Soehnle Parfumovaný olej Winter Magic 10 ml
6,90 € 5,70 €

Vonný esenciálny olej pre užívanie v aróma difuzéroch pôsobí najlepšiedifuzérom od značky Soehnle. Vôňa škorice po nakvapkaní do nádržky s vodou prevonia celý priestor sviežou a povzbudzujúcou vôňou. Stačí len pár kvapiek tohto parfumovaného oleja s objemom 10 ml.

Soehnle Shape Sense Profi 100
36,64 € 28,80 €

Biela diagnostická váha informuje o aktuálnej hmotnosti, telesnom tuku, množstve vody v tele a hodnote BMI. Disponuje pamäťou pre 8 osôb a maximálnou nosnosťou 180 kg. Predĺžená záruka 3 roky.

Soehnle Style Sense Comfort 600
40,34 € 31,70 €

Minimalistická osobná váha Soehnle ponúka maximálnu nosnosť 200 kg a presnosť merania na 0,1 kg. Stabilná nášľapná plocha z bezpečnostného skla je vybavená veľkým LCD displejom a pri nečinnosti sa automaticky vypína. Predĺžená záruka 5 rokov.

Soehnle Digitálna osobná váha Style Sense Compact Ocean Blue
15,60 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultra tenká osobná váha od značky Soehnle zmeria telesnú hmotnosť s presnosťou 100 g. Dotyková plocha je vyrobená z tvrdeného skla a s nosnosťou 180 kg. Pri stúpnutí sa automaticky zapne a v prípade následnej nečinnosti sa ukončí. Váha Style Sense Ocean Blue týmto šetrí výdrž batérie.

Soehnle Page Profi 67080 digitálna kuchynská váha
32,70 €

Výborná digitálna kuchynská váha Soehnle Page Profi, ktorá hravo zváži všetky potrebné suroviny. S nosnosťou až neuveriteľných 15 kg a praktickou funkciou Tara bude vynikajúcim pomocníkom aj v gastronomických zariadeniach. S presnosťou váženia 1 g.

Soehnle Parfumovaný olej Magnolia 10 ml
6,90 € 6 €

Vonný esenciálny olej pre užívanie v aróma difuzéroch pôsobí najlepšiedifuzérom od značky Soehnle. Vôňa magnólie po nakvapkaní do nádržky s vodou prevonia celý priestor sviežou a povzbudzujúcou vôňou. Stačí len pár kvapiek tohto parfumovaného oleja s objemom 10 ml.

Soehnle Kuchyňská váha Page Compact 300
19,45 € 16,40 €

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitálna kuchynská váha Page Compact 300 - motív bridlica
18,60 € 16,10 €

Moderná digitálna kuchynská váha Page Compact 300 s motívom bridlice od výrobcu Soehnle je skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Má extratenké prevedenie s protišmykovými nožičkami, ale môžete si ju zavesiť aj na stenu. LCD displej ponúka prehľadné veľké číslice a rozmedzie váženia až do 5 kg.

Soehnle Travel

Soehnle Travel

Hodnotenie: 4,6
22 € 19,50 €

Cestovné váha na kufre Soehnle Travel bude dobrým pomocníkom na vašich cestách nielen na dovolenku. Max. nosnosť váhy je 50 kg a presnosť váženia je po 100 g .Váha má ergonomický tvar pre pohodlné použitie.

Soehnle Kuchynská digitálna váha Exact Pure 65107
15,99 € 15,70 €

Vynikajúca kuchynská váha Soehnle Exacta Pure, ktorej super tenké prevedenie ozdobí každú kuchyňu. Váha má maximálnu nosnosť 5 kg, presnosť váženia 1 g a disponuje dovažovacou funkciou Tara pre postupné váženie surovín. Plocha z bezpečnostného skla.

Soehnle Style Sense Compact 100
14,77 € 10,90 €

Ultratenká osobná váha Style Sense Compact 100 značky Soehnle s maximálnou nosnosťou 180 kg je vyrobená z bezpečnostného skla a disponuje funkciou automatického zapnutia aj vypnutia. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších kúpeľní.

Soehnle Shape Sense Profi 300
47,74 € 36 €

Ultra tenká analytická váha meria telesný tuk, množstvo vody v tele, svalovú hmotu a hodnotu BMI. Je vybavená atletickým módom, s ktorého pomocou vie spočítať potrebnú dávku energie v kcal. Nechýba pamäť pre 8 osôb a zaťaženie váhy je možné až do 200 kg. Predĺžená záruka 3 roky.

Soehnle Style Sense Comfort 200
24,02 € 18,90 €

Osobná váha Soehnle Style Sense Comfort 200 disponuje maximálnou nosnosťou 180 kg s presnosťou na 100 g. Zapína sa automaticky našliapnutím, vypína sa taktiež sama po krátkej nečinnosti, čím šetrí batérie. Záruka 5 rokov.

Soehnle Style Sense Multi 100
32,94 € 25,20 €

Ultra tenká osobná váha s pamäťou pre 8 osôb zobrazuje okrem aktuálnej hmotnosti i váhový rozdiel oproti predchádzajúcemu váženiu spoločne s farebným označením. Maximálna nosnosť váhy je 180 kg, váha sa automaticky vypína aj zapína. Predĺžená záruka 5 rokov.

Pre život v rovnováhe. To je slogan švajčiarskej firmy SOEHNLE, ktorá sa radí medzi jedny z najväčších výrobcov váh na svete. Soehnle je spoločnosť so vskutku dlhoročnou tradíciou: prvé SOEHNLE váhy boli vyrobené už v roku 1868 a ich výroba sa neustále zväčšuje a rozširuje.

V súčasnej dobe, ktorá je charakteristická stresom, je stále väčším cieľom smer k zdravej strave, diéte, vitalite a zdravému spôsobu života. Preto sa tradičné výrobky značky Soehnle snažia čo najviac vyhovovať meniacim sa potrebám zákazníkov.

Firma Soenhle vo svojom portfóliu ponúka nielen váhy osobné aj kuchynské, ale aj výrobky pre Vašu správnu relaxáciu ako sú welness a masážne prístroje. Spoločnosť Soenhle sa u svojich výrobkov snaží o neustálu inováciu, zvyšovanie kvality, krásny dizajn a vyvíjanie úplne nových funkcií, ktoré jej zákazníkom pomôžu využívať produkty Soehnle vskutku naplno.

Ako záruku kvality svojich výrobkov poskytuje značka Soenhle predĺženú záručnú dobu.

Pre život v rovnováhe. To je slogan švajčiarskej firmy SOEHNLE, ktorá sa radí medzi jedny z najväčších výrobcov váh na svete. Soehnle je spoločnosť so vskutku dlhoročnou tradíciou: prvé SOEHNLE váhy boli vyrobené už v roku 1868 a ich výroba sa neustále zväčšuje a rozširuje.

V súčasnej dobe, ktorá je charakteristická stresom, je stále väčším cieľom smer k zdravej strave, diéte, vitalite a zdravému spôsobu života. Preto sa tradičné výrobky značky Soehnle snažia čo najviac vyhovovať meniacim sa potrebám zákazníkov.

Firma Soenhle vo svojom portfóliu ponúka nielen váhy osobné aj kuchynské, ale aj výrobky pre Vašu správnu relaxáciu ako sú welness a masážne prístroje. Spoločnosť Soenhle sa u svojich výrobkov snaží o neustálu inováciu, zvyšovanie kvality, krásny dizajn a vyvíjanie úplne nových funkcií, ktoré jej zákazníkom pomôžu využívať produkty Soehnle vskutku naplno.

Ako záruku kvality svojich výrobkov poskytuje značka Soenhle predĺženú záručnú dobu.