Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
  • Predajca
    MALL
    ×
Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný
Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček a odnímateľný piknikový stôl s lavicami. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Chef rozšíriteľný Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný
Smoby Domček Chef rozšíriteľný

Domček Chef kombinuje záhradný domček, reštauráciu a obchod. V balení nájdete 38 kusov rôzneho príslušenstva a doplnkov, ktoré dodajú detským hrám tú správnu atmosféru. Navyše sa k domčeku dá pridať ešte ďalšie príslušenstvo a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa. Deti s ním môžu zažiť veľa zábavy a vymýšľať rôzne hry.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček na pilieroch so šmykľavkou Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný
Smoby Domček na pilieroch so šmykľavkou

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný
Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček, odnímateľný piknikový stôl s lavicami a letná kuchyňa s príslušenstvom. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček záhradnícky rozšíriteľný Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný
Smoby Domček záhradnícky rozšíriteľný

Domček pre malého záhradníka je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí veľký box na náradie, mriežka na stenu s kvetináčom, krmítko a odkvap s kanvičkou. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Nature s kuchyňou Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný
Smoby Domček Nature s kuchyňou

Domček na záhradu pre deti v zeleno-červenom prevedení s vonkajšou kuchyňou. Stabilné steny, okno s posuvnou okenicou, otváracie vrátka. Kuchyňa s pákovou batériou a jednou platničkou, nechýba potrebné príslušenstvo.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Meteostanica rozšíriteľný Smoby Domček so štvorcovým pieskoviskom/záhonom
Smoby Domček Meteostanica rozšíriteľný

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí zrážkomer, veterná korouhvička/anemometer, zvonkohra a hravá tabuľka, ktoré deťom zaistia veľa zábavy, kreativity i učenia. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček so štvorcovým pieskoviskom/záhonom Smoby Domček so štvorcovým pieskoviskom/záhonom
Smoby Domček so štvorcovým pieskoviskom/záhonom

Moderný domček so štvorcovým boxom má vrátka z fúkaného plastu, 2 okná s lamelami, posuvnú okenicu, na stenách obrázky a urobí radosť každému dieťaťu. Súčasťou je box s rozmermi 76 × 76 cm s kapacitou 75 kg piesku (max. 110 kg) alebo 60 l zeminy (max. 70 l) a možno ho použiť ako pieskovisko alebo zeleninovú záhradku.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Sada 6 základových dosiek Smoby Domček so štvorcovým pieskoviskom/záhonom
Smoby Sada 6 základových dosiek

Sada podlahových dosiek je vyrobená z vysoko kvalitného 100% recyklovateľného plastu s protišmykovou a UV ochranou. Po zostavení sa stane ideálnou základňou pre všetky domčeky, ktorým by ste radi dopriali podlahu. Dosky sa spoja jednoduchým systémom kliknutia a vytvoria plochu o veľkosti 1,20 m2.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Neo Jura Lodge Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku
Smoby Domček Neo Jura Lodge

Farebný domček pre deti so 4 stabilnými a robustnými stenami, s 2 polovičnými dverami, 2 oknami s okenicami a krmítkom pre vtáčiky. Domček je navrhnutý tak, aby vyhovoval mnohým doplnkom, ako je letná kuchyňa, piknikový stôl, komín, záhradka, zvonček dverí a odkvap s nádržou na vodu s kanvičkou.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku
Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku

Odkvap s nádržou na dažďovú vodu s kanvičkou slúži ako doplnok pre vybrané domčeky Smoby. Nádrž na vodu sa veľmi ľahko inštaluje na domčeky Smoby a dažďová voda sa potom zhromažďuje odvodňovacím žľabom.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček Pretty s kuchyňou Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku
Smoby Domček Pretty s kuchyňou

Stabilný, priestranný domček Smoby Pretty so skvelou letnou kuchynkou ponúka množstvo zábavy pre najmenších. Kuchynka je pripevnená k vonkajšej stene, má drez s kohútikom (nefunkčný), grilovaciu dosku na varenie a grilovanie a policu na riad. Zážitok z varenia dopĺňajú 2 poháre, 2 taniere, rôzne kuchynské náčinie, klobásy a malá rajnica.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Domček na pilieroch so štvorcovým pieskoviskom/záhonom a šmykľavkou Smoby Domček na pilieroch so štvorcovým pieskoviskom/záhonom a šmykľavkou
Smoby Domček na pilieroch so štvorcovým pieskoviskom/záhonom a šmykľavkou

Krásny domček na pevných koloch so štvorcovým záhonom/pieskoviskom a šmykľavkou je vhodný na hranie s niekoľkými kamarátmi. Súčasťou je veranda, šplhací rebrík, šmykľavka dlhá 1,5 m a štvorcový box. Štvorcový box Smoby 2 v 1 ponúka dve možnosti hry, pieskovisko alebo záhradka.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Hracia sada meteorologická stanica Smoby Domček na pilieroch so štvorcovým pieskoviskom/záhonom a šmykľavkou
Smoby Hracia sada meteorologická stanica

Hracia sada meteorologická stanica na skúmanie počasia obsahuje tri doplnky. Uvádza deti do fascinujúceho sveta prírody a zoznamuje ich zákonitosťami, ktorými sa príroda riadi. Hračky sú vhodné pre malého meteorológa od dvoch rokov. Sada je kompatibilná so všetkými domčekmi Smoby.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Smoby Domček Life Jura Lodge rozšíriteľný Smoby Domček na pilieroch so štvorcovým pieskoviskom/záhonom a šmykľavkou
Smoby Domček Life Jura Lodge rozšíriteľný

Moderný plastový záhradný domček je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom. Domček možno rozšíriť o ďalšie herné prvky od značky Smoby.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Smoby Letna kuchynka k domčeku Smoby Letna kuchynka k domčeku
Smoby Letna kuchynka k domčeku

Farebná letná kuchynka sa stane perfektným doplnkom pre domčeky Neo Jura Lodge, Pretty, Nature, My Neo House, Neo Friends House, Chef, Boss House, My New house, Green Jura Lodge a Green Evo Friends House . Skladá sa z grilu a umývadla s kohútikom a obsahuje 17 doplnkov, ktoré oživia každú letnú aktivitu. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL