Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný-26%
377,40 € 277,90 €

Akcia

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček a odnímateľný piknikový stôl s lavicami. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Kombinovaný kočík Maxi Cosi pre bábiky-30%
63 € 43,90 €

Akcia

Kombinovaný kočík má odnímateľný košík. Nasadením korbičky získate kočík hlboký. Alebo je možné používať len ako športový kočík. Vaničku možno použiť aj samostatne. Predné kolieska sú otočné. Kolieska majú protihlukovú vrstvu.

Smoby Skluzavka Funny 2 červená-24%
117,90 € 89 €

Akcia

Robustná plastová šmykľavka v červenej farbe s dĺžkou sklzu 200 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.

Smoby Detský stolík červený-27%
53,20 € 38,60 €

Akcia

Robustný a dizajnový stolček pre deti je vhodný pre použitie vnútri aj vonku. Ku stolčeku sa pohodlne zmestia až 4 deti. Materiál obsahuje anti-UV filter, ktorý zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb.

Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný-28%
386,10 € 277,90 €

Akcia

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček, odnímateľný piknikový stôl s lavicami a letná kuchyňa s príslušenstvom. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Domček Nature s kuchyňou-24%
169,40 € 127,40 €

Akcia

Domček na záhradu pre deti v zeleno-červenom prevedení s vonkajšou kuchyňou. Stabilné steny, okno s posuvnou okenicou, otváracie vrátka. Kuchyňa s pákovou batériou a jednou platničkou, nechýba potrebné príslušenstvo.

Smoby Domček so šmykľavkou-27%
412 € 297,20 €

Akcia

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.

Smoby Hracie centrum Fun-21%

Smoby Hracie centrum Fun

Hodnotenie: 5
412 € 324,90 €

Hracie centrum na záhradu z kvalitného plastu s množstvom aktivít. Domček s malými dvierkami a plátenou, potlačenou strechou, piknikový stolček a lavice. Časť pre športové vyžitie so šmýkačkou, basketbalovým košom, bránkou so sieťou, atď.

Smoby Trojkolka Be Move Confort-20%
51,20 € 40,70 €

Akcia

Moderná trojkolka v modrom prevedení s teleskopickou vodiacou tyčou je veľmi bezpečná a odolná. Ďalej sa vyznačuje skvelými jazdnými vlastnosťami. Pod vyklápacou zadnou korbou je praktický úložný priestor na obľúbené hračky.

Smoby Domček záhradnícky rozšíriteľný-20%
355,20 € 281,40 €

Akcia

Domček pre malého záhradníka je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí veľký box na náradie, mriežka na stenu s kvetináčom, krmítko a odkvap s kanvičkou. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Šmykľavka XL 230cm s vlhčením-29%
165 € 116 €

Akcia

Plastová šmykľavka pre vnútorné i vonkajšie použitie s dĺžkou sklzu 230 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu. Sklzná plocha má dvojaké zvlnenie.

Smoby Šliapací traktor Farmer XL zelený s vozíkom-24%
102,20 € 77,60 €

Akcia

Šliapací traktor s prívesom, ktorý určite poteší vaše deti. Príves môžu voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Navyše môžu odklopiť kapotu a pozrieť sa na motor, ktorý sa v traktore ukrýva.

Smoby Šmýkačka Super Mega 2v1, 150/375cm-21%
255,20 € 199,90 €

Dve šmýkačky v jednom! Pre menšie deti je možné postaviť šmýkačku s dĺžkou sklzu 150 cm. Možno ľahko predĺžiť až na 375 cm. Malá šmýkačka vhodná už pre deti od 2 rokov.

Smoby 310262 šmykľavka Toboggan KS-26%
78,70 € 58 €

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.

Smoby Šliapací traktor Builder Max s bagrom a vozíkom-19%
132,90 € 107,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Žltý šliapací traktor značky Smoby je vybavený prívesným vozíkom, rýpadlom vpredu a zadný lyžicou. Obe lyžice sú funkčné. Príves deti môžu voziť so sebou, alebo ho môžu odpojiť a nechať v garáži. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom.

Smoby Trojkolka Be Move ružová-16%
51,20 € 42,60 €

Akcia

Ružová šliapacia trojkolka má kvalitnú kovovú konštrukciu. Pre začiatok môžete používať spolu s odnímateľnou vodiacou tyčou. Pohodlný plastový sedák a bezpečnostný pás zaistia spokojné jazdenie.

Smoby Trojkolka Be Move Confort-20%
73,30 € 58,20 €

Akcia

Moderná trojkolka v jemne farebnom prevedení s teleskopickou vodiacou tyčou je veľmi bezpečná a odolná. Vyznačuje skvelými jazdnými vlastnosťami a má plastové kolieska s tichou úpravou. Za sedadlom je praktický úložný priestor na obľúbené hračky a na tyči je praktická taška na veci rodičov.

Smoby Kuchynka Tefal Evolutive + voda-27%
149,30 € 108,80 €

Moderná robustná evolutívna kuchynka s mnohými funkciami rastie s dieťaťom vďaka odnímateľným soklom, ktoré môžu zvýšiť pult o 8 cm. Kuchynka má pevnú a stabilnú konštrukciu. Disponuje s efektom variacej sa bublajúcej vody, mrkvou, ktorú možno rezať a tepelne citlivými cestovinami, ktoré menia farbu, akonáhle sú vložené do studenej vody

Smoby 310269 šmykľavka 150 cm s vlhčením new-26%
78,70 € 58 €

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmykľavku možno ľahko zložiť.

Smoby Minikiss Baby Walker 3v1-21%
35,60 € 28 €

Akcia

Chodítko z kvalitného plastu z radu Minikiss pre dievčatká pomáha nielen pri prvých krôčikoch, ale môže slúžiť aj ako kočík alebo sedačka pre bábiku. Priprav bábiku a môžeš s ňou ísť von do parku.

Smoby Domček Neo Jura Lodge-29%
219,90 € 154,40 €

Akcia

Farebný domček pre deti so 4 stabilnými a robustnými stenami, s 2 polovičnými dverami, 2 oknami s okenicami a krmítkom pre vtáčiky. Domček je navrhnutý tak, aby vyhovoval mnohým doplnkom, ako je letná kuchyňa, piknikový stôl, komín, záhradka, zvonček dverí a odkvap s nádržou na vodu s kanvičkou.

Smoby Domeček My Neo House rozšiřitelný
249,23 €

Moderní domeček na zahradu z kvalitního plastu s elegantním vzhledem dřeva a kamene. Stabilní stěny, okna s otevíracími okenicemi, otevírací poloviční vstupní dveře s otvorem pro dopisy. Ochrana proti UV záření.

Smoby Domček My Neo House rozšíriteľný-27%
267,40 € 193 €

Akcia

Moderný domček na záhradu z kvalitného plastu s elegantným vzhľadom dreva a kameňa urobí radosť každému dieťaťu. Má okná s otváracími okenicami a otváracie polovičné vstupné dvere s otvorom pre listy. Domček je kompatibilný so všetkým príslušenstvom značky Smoby, okrem komína. Vďaka svojej výške 135 cm je vhodný aj pre vyššiu deti.

Smoby Piknikový stolček s lavicami k domčeku-23%
45,40 € 34,70 €

Akcia

Farebný piknikový stolček sa stane perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Skladá sa z piknikového stolčeku s 2 lavicami a deti si u neho môžu dať napríklad olovrant. Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Smoby Pieskovisko zelené-28%

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,7
45,40 € 32,40 €

Akcia

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.

Smoby Domček Chef rozšíriteľný-25%
361 € 270,20 €

Akcia

Domček Chef kombinuje záhradný domček, reštauráciu a obchod. V balení nájdete 38 kusov rôzneho príslušenstva a doplnkov, ktoré dodajú detským hrám tú správnu atmosféru. Navyše sa k domčeku dá pridať ešte ďalšie príslušenstvo a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa. Deti s ním môžu zažiť veľa zábavy a vymýšľať rôzne hry.

Smoby BN Kočík pre bábiky športové-22%
31,60 € 24,50 €

Akcia

Praktický športový kočík z radu Baby Nurse vo fialovo-ružovej farebnej kombinácii je vhodný aj pre tie najmenšie mamičky. Hra u detí rozvíja predstavivosť a hrubú motoriku.

Smoby Odrážadlo auto modré
32,50 €

Deti si užijú veľa bezpečnej zábavy s týmto odrážadlom v podobe modrého autíčka s volantom, ktoré je zároveň aj chodítkom. Pod sedadlom je umiestnený praktický úložný box, do ktorého si deti môžu uložiť hračky.

Smoby BN Kočík hlboký pre bábiky-23%
45,40 € 34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kočík s plastovou striešku vo fialovo-ružovej farebnej kombinácii je vhodný aj pre tie najmenšie mamičky Má veľké plastové kolieska. Hra u detí rozvíja predstavivosť a hrubú motoriku.

Smoby Vysávač Vacuum na batérie
25,30 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný, kompaktný a ľahký vysávač s elektronickým sacím šumom. Vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti je vysávač Eco Clean ľahko ovládateľný aj pre malé deti.

Smoby Baby Care Center s príslušenstvom
82,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Centrum starostlivosti o dieťa umožňuje deťom hrať sa na doktora. Skladá sa z niekoľkých herných oblastí. Zahŕňa veľa príslušenstva a doplnkov. Kontrolky LED a zvukový efekt sa spúšťajú náhodne a indikujú chorobu a vhodnú liečbu pre choré bábiky.

Smoby Minikiss Baby Walker 3v1 zvieratko-21%
35,60 € 28 €

Akcia

Chodítko v hnedom prevedení z kvalitného plastu z radu Minikiss pre dievčatká pomáha nielen pri prvých krôčikoch, ale môže byť použité aj ako kočík alebo sedačka pre bábiku. Priprav bábiku a môžeš s ňou ísť von do parku.

Smoby Športový kočík pre dvojčatá Maxi Cosi-30%
49,30 € 34,50 €

Akcia

Kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny má moderný dizajn doplnený retro prvkami. Detský kočík pre bábiky dvojčatá je v krásnej kombinácii ružovej farby s bielou konštrukciou. Dieťa si s ním užije dvojnásobnú radosť, pretože na prechádzku si môže vziať rovno dve bábiky.

Smoby Hojdačka Mačička šedá
17,10 € 16,90 €

Kvalitná a bezpečná hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodné na použitie vnútri aj vonku. Hojdačka dozaista poteší každého kto sa rád hojdá alebo má rád mačičky.

Smoby Detský stolík modrý-27%
53,20 € 38,60 €

Akcia

Robustný a dizajnový stolček pre deti je vhodný pre použitie vnútri aj vonku. Ku stolčeku sa pohodlne zmestia až 4 deti. Materiál obsahuje anti-UV filter, ktorý zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb.

Smoby Hojdačka mačička zelená
17,10 € 16,90 €

Kvalitná a bezpečná zelená hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodná na použitie vnútri aj vonku a určená je pre deti od 18 mesiacov veku.

Smoby Pokladňa elektronická s váhou-25%
31,60 € 23,70 €

Elektronická pokladňa v zelenom prevedení a svetelnými a zvukovými efektmi. Pokladňa je vybavená čítačkou kariet, skenerom tovaru, funkčným dotykovým panelom, LCD displejom, funkčnou kalkulačkou, mikrofónom a mechanickou váhou.

Smoby Kuchynka Bon Appetit Cherry zeleno-žltá elektronická-26%
63 € 46,30 €

Kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-bielom prevedení vhodná pre všetkých malých kuchárov. Kuchynka má predĺženú pracovnú dosku. Balenie obsahuje kávovar na kapsule, elektronickú platničku, chladničku, rúru, riad a makety potravín.

Smoby BN Kočík golfové palice-35%
19,90 € 12,90 €

Ľahký a skladací kočík z radu Baby Nurse pre bábiky zaručene poteší každú malú mamičku. Kočík je vybavený popruhmi na pripútanie bábiky. Tento kočiarik je ideálny na cestovanie. Je skladací a možno ho ľahko zložiť.

Smoby BN Jedálenská stolička pre bábiku-23%
22,20 € 16,90 €

Jedálenská stolička poteší každé malé dievčatko, ktoré si rado hrá na mamičku a ponúka mnoho hodín zábavy. Súčasťou balenia je aj lyžička a mištička v tvare srdiečka.

Smoby Stolička zelená

Smoby Stolička zelená

Hodnotenie: 5
21,80 € 18,40 €

Dizajnová farebná stolička na štyroch nohách je veľmi pohodlná a je vhodná pre použitie vnútri aj vonku. Materiál obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plast a farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky.

Smoby Slnečník
26,90 € 23,90 €

Novinka

Letné slniečko už neprekazí žiadny piknik! Slnečná clona je prispôsobená piknikovým stolom Smoby. Ozdobí domčeky a ochráni detí pred slnkom. Slnečník je vybavený 2 bodovým upevňovacím systémom, ktorý umožňuje bezpečné a veľmi pevné pripevnenie.

Smoby Ľadové kráľovstvo čajový set kovový-21%
25,89 € 20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Čajový servis s motívom obľúbených princezien z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Sada je dodávaná so servírovacou táckou. Všetok riad je kovový a o to viac pôsobí na dievčatká ako naozajstný.

Smoby Šliapací traktor Cow Farmer XL s vozíkom-24%
102,20 € 77,60 €

Akcia

Šliapací traktor s prívesom, ktorý určite poteší vaše deti. Príves môžu voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Navyše môžu odklopiť kapotu a pozrieť sa na motor, ktorý sa v traktore ukrýva.

Smoby Trojkolka Baby balade 2 ružová-20%
102,20 € 81,40 €

Akcia

Ružová detská trojkolka s rodičovskou rukoväťou rastie spolu s dieťaťom. Odnímateľná slnečná clona ochráni dieťa pred ostrým slnkom. Disponuje tiež vyklápacím boxom na hračky a elegantnou zelenou taškou v zadnej časti.

Smoby Stolička modrá-16%

Smoby Stolička modrá

Hodnotenie: 5
25 € 20,90 €

Dizajnová farebná stolička na štyroch nohách je veľmi pohodlná a je vhodná pre použitie vnútri aj vonku. Materiál obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plast a farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky.

Smoby Kuchynka Tefal Studio červeno-biela elektronická-20%
78,70 € 62,40 €

Kuchynka Tefal Studio XXL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viacerých detí naraz. Kuchynka má zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja. Elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka.

Smoby Kuchynka Studio Tefal XL Bubble modro-žltá elektronická-30%
112 € 77,80 €

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viacerých detí naraz. Kuchynka má zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja. Elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka.

Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.

Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.