Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef
54,67 €

42,10 €
+ doprava zadarmo

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická
55,52 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Plastová kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová
45,99 €
42,10 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.


Smoby Upratovacia súprava
8,55 €
8,40 €
+ doprava zadarmo

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou súpravou, ktorá obsahuje metlu, zmetáčik a lopatku.


Smoby Skluzavka Funny červená-53%
124,63 €

57,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Robustná plastová šmykľavka v červenej farbe s dĺžkou sklzu 200 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Domček Neo Jura Lodge-33%
222,03 €

147 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Farebný domček pre deti so 4 stabilnými a robustnými stenami, s 2 polovičnými dverami, 2 oknami s okenicami a krmítkom pre vtáčiky. Domček je navrhnutý tak, aby vyhovoval mnohým doplnkom, ako je letná kuchyňa, piknikový stôl, komín, záhradka, zvonček dverí a odkvap s nádržou na vodu s kanvičkou.


Smoby Vedierko Mickey s kanvičkou a prísl., stredný
6,18 €
5,75 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vedierko na piesok s myšiakom Mickeym sa stane skvelým hracím doplnkom každého dieťaťa. Súčasťou setu sú hrabličky, lopatka, formička v tvare auta a sitko. Hrrr na piesok!


Smoby Domček My House s piknikovým stolom-34%
296,03 €

192,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderný domček na záhradu so stabilnými stenami, oknami, otváracími vrátkami s otvorom na listy a elektronickým zvončekom. Súčasťou je aj jedálenský stolček s lavičkami na sedenie.


Smoby 310262 šmykľavka Toboggan KS-31%
84,29 €

57,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Cars 3 Pracovná dielňa Bricolo Center
87,94 €

68,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, veľa náradia a dielenského príslušenstva. Naviac je ponk obohatený o dráhu so skokom.


Smoby Pokladňa elektronická s váhou
32,16 €

26,60 €
+ doprava zadarmo

Elektronická pokladňa v zelenom prevedení a svetelnými a zvukovými efektmi. Pokladňa je vybavená čítačkou kariet, skenerom tovaru, funkčným dotykovým panelom, LCD displejom, funkčnou kalkulačkou, mikrofónom a mechanickou váhou.


Smoby Elektronická pokladňa, dotykový panel
42,20 €

32,50 €
+ doprava zadarmo

Elektronická pokladňa ako ozajstná nadchne všetky deti, ktoré si radi hrajú na obchod. Pokladňa je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi! Nechýba jej ani čítačka platobných kariet, skener tovar, dotykový panel pre výber produktov a ďalšie.


Smoby Cars 3 Sada náradia s autom - opasok
18,19 €

14,90 €
+ doprava zadarmo

Parádna sada náradia v licencii Cars 3 na praktickom opasku s vreckom na zips. Ideálna voľba pre malých kutilov a milovníkov animovaného filmu Cars.


Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
141,81 €

114,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **


Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
47,78 €

42,04 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.


Smoby Domček Neo Floralie-34%

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,5
314,78 €

206,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.


Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 €

52,20 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.


Smoby Šmýkačka XS zelená 90 cm-20%
39,99 €

31,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Domček so šmykľavkou-34%
413,38 €

270,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


Smoby Pieskovisko zelené-29%

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

29,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Smoby Šmykľavka XS 90 cm ružová
37 €

32,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šmykľavka ružová s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmykľavku je možné ľahko zložiť.


Smoby Trojkolka Be Move modro-zelená
44,37 €

35,22 €
+ doprava zadarmo

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti veselým dizajnom a rodičov bezpečnostnými prvkami. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.


Smoby Trojkolka Be Move ružová
43,99 €
42,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ružová šliapacia trojkolka má kvalitnú kovovú konštrukciu. Pre začiatok môžete používať spolu s odnímateľnou vodiacou tyčou. Pohodlný plastový sedák a bezpečnostný pás zaistia spokojné jazdenie.


Smoby Cars 3 Čerpacia stanica
46,22 €

38,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Čerpacia a kontrolná stanica pre Bleska McQueena je ideálnym vybavením pre zaistenie hladkého priebehu pretekov. Doplňte palivo a zaplaťte kreditnou kartou. Skontrolujte motor, tlak v pneumatikách a odhaľte prípadné závady.


Smoby Cotoons Hudební kolotoč 2v1-22%
38,26 €

29,66 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hudební kolotoč Cotoons 2 v 1 se třemi sovičkami a se zvukovým senzorem pro dálkové ovládání. Měkké světlo měnící barvu promítá na stěnu květiny a motýly. Díky kolotoči Cotoons 2 v 1 bude mít vaše dítě sladké sny!


Smoby Kolobežka Cars 3, 3 kolieska-32%
36,97 €

24,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Trojkolesová kolobežka, ktorá poteší deti motívom filmu Autá 3. Kolobežka má kovový rám, výškovo nastaviteľné riadítka a tri kolieska pre lepšiu stabilitu, vďaka ktorým je vhodná aj pre menšie deti.


Smoby 310269 šmykľavka 150 cm s vlhčením new-25%
77,74 €

57,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmykľavku možno ľahko zložiť.


Smoby Trojkolka Be Move Ľadové kráľovstvo tmavá
53,81 €

42,52 €
+ doprava zadarmo

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti motívom z obľúbeného filmu Ľadové Kráľovstvo. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.


Smoby Dřevěná tabule na kreslení 2v1, stojací
56 €
+ doprava zadarmo

Kvalitní dřevěná tabule na kreslení. Z jedné strany je magnetická, z druhé klasická černá pro psaní křídou. Součástí je 60 ks příslušenství jako je mazací fix, barevné křídy 6 ks, magnetická písmena a číslice.


Smoby Hrad forma na perníčky-55%
15,60 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jedinečná kreatívna sada pre malého pekára. S týmto setom môžeš upiecť skutočný perníkový hrad. Sada obsahuje formy a doplnky, ktoré sú k výrobe potrebné. Aj návod, ktorý ti s výrobou pomôže.


Smoby Black&Decker Sada náradia - opasok
12,93 €

11,50 €
+ doprava zadarmo

Sada náradia s praktickým opaskom v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. V sade nájdete to najpotrebnejšie náradie pre malých kutilov. Nechýba skrutkovač, kliešte, pílka a ďalšie.


Smoby Stolička červená
23,58 €

17,60 €
+ doprava zadarmo

Dizajnová farebná stolička na štyroch nohách je veľmi pohodlná a je vhodná pre použitie vnútri aj vonku. Materiál obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plast a farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky.


Smoby Stolička zelená
23,58 €

17,60 €
+ doprava zadarmo

Dizajnová farebná stolička na štyroch nohách je veľmi pohodlná a je vhodná pre použitie vnútri aj vonku. Materiál obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plast a farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky.


Smoby Tabule Évolutif na kreslení růžová
97 €
+ doprava zadarmo

Kovová tabule růžová nastavitelná na kreslení. Z jedné strany je tabule klasická černá na psaní křídou, z druhé bílá na mazací fixy. Nezbytná přihrádka na psací potřeby lze uzavřít. Součástí 60 ks příslušenství. Tabuli lze nastavit do 5 poloh, podle aktuální výšky dítěte.


Smoby Stolička červená
27,52 €

17,60 €
+ doprava zadarmo

Dizajnová farebná stolička na štyroch širokých nohách s pohodlnou opierkou je vhodná na použitie vnútri aj vonku. Materiál obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plast a farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky.


Smoby Black&Decker Škrutkovač/vŕtačka
11,70 €
+ doprava zadarmo

Skrutkovač/vŕtačka s mechanickou funkciou v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Súčasťou sady sú tiež 2 skrutky, 2 drievka, 1 krížový a 1 plochý skrutkovač.


Smoby Black&Decker Quattro náradie, batérie
22,93 €

19 €
+ doprava zadarmo

Sada náradia na batérie 3v1 v licencii svetovo známeho výrobcu náradia Black & Decker. Prístroj má tri vymeniteľné nástavce. V balení je obsiahnutá vŕtačka, brúska a priamočiara píla.


Smoby Autosedačka MC &Q pre bábiky
28,49 €

23,50 €
+ doprava zadarmo

Autosedačka Maxi-Cosi & Quinny pre bábiky má plastový rám, poťah z tkaniny a schránku na drobnosti. Možno nasadiť na podvozok kočíka (nie je súčasťou). Vhodné pre bábiky do veľkosti 42 cm.


Smoby B & D Taška s náradím
19,48 €

15,30 €
+ doprava zadarmo

Látková taška s mnohými priehradkami na náradie, s rukoväťou a s nastaviteľným ramenným popruhom. Taška obsahuje kladivo, skrutkovač, pílku, kľúč, 4 skrutky, 4 klince, 4 matice a stavebné dosky.


Smoby Baby nurse bábika 32 cm, 2 druhy
27,26 €

23,36 €
+ doprava zadarmo

Bábika Baby nurse s mäkkým telíčkom poteší každú malú mamičku. Toto roztomilé bábätko v slušnom oblečku poteší absolútnu väčšinu malých dievčatiek. Ponúkame 2 varianty produktu líšiaceho sa oblečením.


Smoby Baby Nurse Kočík hlboký pre bábiky
38,82 €
38,30 €
+ doprava zadarmo

Vyrazte s bábätkom na prechádzku! Hlboký kočík pre najmenších z radu Baby Nurse pre bábiky do veľkosti 42 cm s plastovou strieškov.Kočík je vyrobený z kombinácie kovu a plastu.


Smoby Baby Nurse Kočík pre bábiky športový
27,90 €
+ doprava zadarmo

Vyrazte s bábätkom na prechádzku! Športový kočík z radu Baby Nurse pre bábiky do veľkosti 42 cm v novom farebnom prevedení. Rám je vyrobený z kombinácie kovu a plastu. Predné kolieska sú otočné.


Smoby Baby nurse kolíska pre bábiky
28,07 €

24,16 €
+ doprava zadarmo

Detská postieľka pre bábiky, ktorá sa dá ľahko premeniť na kolísku. Súčasťou je tiež kolotoč nad postieľku. Postieľka sa stane krásnym doplnkom v izbičke každej malej mamičky.


Smoby Baby nurse kufrík s dojčenskými potrebami
19,48 €
18,40 €
+ doprava zadarmo

Kufrík z radu Baby Nurse s potrebami pre bábiky bábätka. S touto súpravou môžu malé mamičky poskytnúť svojim bábikám tú najlepšiu starostlivosť. V balení nájdu všetko potrebné.


Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.

Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.