Smoby Šmýkačka XS zelená 90 cm
39,99 €

32,90 €

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Odrážadlo auto rocking blue elektronické
62,96 €

51,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Veselé multifunkčné odrážadlo v podobe modrej mačičky rastie spolu s dieťatkom. Najprv možno používať ako hojdačku, chodítko aj odrážadlo. Na volante je klaksón, ktorý vydáva rôzne melódie


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL zeleno-šedá, elektronická
114,97 €

84,40 €
+ doprava zadarmo

Veľká Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná pre hranie viac detí naraz. Má zabudovaný kávovar na kapsule, výrobník sýteného nápoja, elektrickú platničku so zvukom varenia, chladničku, rúru a tiež umývačku. Panvička umožňuje otočenie palaciniek vyhodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Cars 3 Pracovná dielňa Bricolo Center
87,94 €

68,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelá pracovná dielňa pre Bleska McQueena obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov. Sada obsahuje opakovane montovateľné auto, veľa náradia a dielenského príslušenstva. Naviac je ponk obohatený o dráhu so skokom.


Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová
45,99 €
42,40 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal s bohatým príslušenstvom a plným vybavením modernými spotrebičmi. Umožní prípravu úžasných pokrmov. Súčasťou modernej kuchynky je rúra, sporák, chladnička, drez, úložný priestor a 16 ks príslušenstva.


Smoby Pokladňa elektronická s váhou
32,16 €

26,80 €

Elektronická pokladňa v zelenom prevedení a svetelnými a zvukovými efektmi. Pokladňa je vybavená čítačkou kariet, skenerom tovaru, funkčným dotykovým panelom, LCD displejom, funkčnou kalkulačkou, mikrofónom a mechanickou váhou.


Smoby Kuchynka Cook Máša a medveď
46,26 €

39,80 €

Plastová kuchynka Cooky s licenciou obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Kuchynka má bohaté príslušenstvo. Vo výbave nechýba drez, varič a rúra, kávovar na kapsule, hrnčeky, poháre a ďalšie. Hore na kuchynke sú umiestnené hodiny. Pultík možno odsunúť, pod ním sú priehradky na príslušenstvo.


Smoby Kuchynka Tefal Super Chef elektronická-23%
153,31 €

117,40 €

Výpredaj

Luxusná, plne vybavená kuchynka s barový pultíkom, zvukmi varenia a funkcie variacej vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Gril, rúra, drez s pákovou batériou, chladnička s výrobníkom ľadu, zabudovaný kávovar na kapsuly. Súčasťou je 47 ks príslušenstva.


Smoby Elektronická pokladňa, dotykový panel
42,20 €

32,80 €

Elektronická pokladňa ako ozajstná nadchne všetky deti, ktoré si radi hrajú na obchod. Pokladňa je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi! Nechýba jej ani čítačka platobných kariet, skener tovar, dotykový panel pre výber produktov a ďalšie.


Smoby Kuchynka Tefal Studio XL Bubble oranžovo-šedá, elektronická
122,64 €

85,50 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodnápre súčasné hranie viac detí naraz. Zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja, elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka. Panvička umožňuje otočenie palacinky prehodením. Nechýba efekt potraviny v surovom a pripravenom stave.


Smoby Cars 3 Sada náradia s autom - opasok
18,19 €

14,80 €

Parádna sada náradia v licencii Cars 3 na praktickom opasku s vreckom na zips. Ideálna voľba pre malých kutilov a milovníkov animovaného filmu Cars.


Smoby Kuchynka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
141,81 €

112 €
+ doprava zadarmo

Luxusná, priestranná kuchynka Tefal French Touch Bubble so zvukmi varenia. Novo s funkciou bublajúcej, vriacej sa vody. Varná doska rozdelená na 2 plynové horáky a 2 elektrické platničky. Nechýba gril, drez, zabudovaný kávovar na kapsuly aj výrobník ľadu, chladnička, rúra alebo hodiny. Makety potravín súčasťou. Obsahuje celkom ** 46 ks príslušenstva. **


Smoby Kuchyňka Bon Appetit Cherry zeleno-šedá, elektronická
64,66 €

45,40 €
+ doprava zadarmo

Plastová kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-šedom prevedení so zvukovými efektmi varenia. S predĺženou pracovnou doskou. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou, riadom a maketami potravín.


Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
47,78 €

42,04 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.


Smoby Black&Decker Pracovná dielňa Bricolo One
61,07 €

52,60 €
+ doprava zadarmo

Pracovná dielňa v licencii známeho výrobcu náradia Black & Decker. Ponk obsahuje ohromné množstvo náradia aj príslušenstva ako sú skrutky, matičky, závesy a priehradky pre malých automechanikov. Súčasťou je tiež zverák.


Smoby Odrážadlo Maestro červené elektronické
76,47 €

65,60 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo pre najmenších, ktoré porastie s dieťaťom. Odnímateľné rodičovské madlo, snímateľný ochranný rám a bezpečnostný pás pre najmenšie deti. Volant so zvukom. Batérie súčasťou. Hmotnosť: 4,39 kg. Rozmery: 61 × 55 × 44 cm.


Smoby Odrážadlo auto rocking pink elektronické
62,96 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Veselé multifunkčné odrážadlo v podobe ružovej mačičky rastie spolu s dieťatkom. Najprv možno používať ako hojdačku, chodítko aj odrážadlo. Na volante je klaksón, ktorý vydáva rôzne melódie


Smoby 310262 šmykľavka Toboggan KS
84,29 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Trojkola Be Move Confort modro-zelená
70,83 €

60,99 €
+ doprava zadarmo

Detská trojkolka v modernej farebnej kombinácii modro-zelenej farby je veľmi bezpečná a stabilná. Disponuje teleskopickou vodiacou tyčou, ktorá sa dá jednoducho odmontovať. Má tašku na uskladnenie potrebností a zadnú vyklápaciu korbu.


Smoby Cykloodrážadlo Cars 3
62,88 €

49,80 €
+ doprava zadarmo

Cykloodrážadlo je ľahká cesta k osvojeniu rovnováhy a bezproblémovému prechodu na bicykel. Kvalitné prvky ako kovová konštrukcia vo farbách filmu Autá, nastaviteľné sedadlo a tiché kolieska z neho robia obľúbený detský darček.


Smoby Odrážadlo Kolo Mixte
51,81 €

46,30 €
+ doprava zadarmo

Zaobstarať dieťaťu toto cykloodrážadlo Mixte znamená jednoduchú cestu k osvojeniu rovnováhy a neskoršiemu bezproblémovému prechodu na bicykel. Kvalitná kovová konštrukcia s výškovo nastaviteľným sedlom.


Smoby Odrážadlo skúter modrý
55,08 €

46 €
+ doprava zadarmo

Detské odrážadlo v podobe skútra s reflektorom vpredu očarí deti svojím originálnym francúzskym dizajnom a najvyšším komfortom pri jazde. Štartuje pomocou kľúča, vydávajúceho mechanický zvuk štartovania Criceti Criceti.


Smoby Domček Friends House s kuchyňou
388,55 €

327,90 €
+ doprava zadarmo

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.


Smoby Pieskovisko zelené

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

34,70 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Smoby Šmykľavka XS Cars 3, 90 cm
45,54 €
43,20 €
+ doprava zadarmo

Šmykľavka pre najmenších s Bleskom McQueenom z filmu Autá/Cars. Dĺžka sklzu 90 cm. Ideálna na záhradné radovánky a pre malých milovníkov animovaného filmu Cars.


Smoby Domček Neo Floralie

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,5
314,78 €

247,30 €
+ doprava zadarmo

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.


Smoby Šmykľavka XL 230cm s vlhčením
155 €

149 €
+ doprava zadarmo

Plastová šmykľavka pre vnútorné i vonkajšie použitie s dĺžkou sklzu 230 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu. Sklzná plocha má dvojaké zvlnenie.


Smoby Trojkolka Be Move modro-zelená
44,37 €

35,22 €
+ doprava zadarmo

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti veselým dizajnom a rodičov bezpečnostnými prvkami. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.


Smoby Trojkolka Be Move ružová
43,99 €
42,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ružová šliapacia trojkolka má kvalitnú kovovú konštrukciu. Pre začiatok môžete používať spolu s odnímateľnou vodiacou tyčou. Pohodlný plastový sedák a bezpečnostný pás zaistia spokojné jazdenie.


Smoby B&D Veľká pracovná dielňa Center
74 €

65,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľká pracovná dielňa v známej licencii Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska je vyrobená v imitácii dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku/skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie.


Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef
54,67 €

43,60 €
+ doprava zadarmo

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-sivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny.


Smoby Domček Friends House
375,99 €

282,90 €
+ doprava zadarmo

Plastový domček na záhradu má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. K domčeku je možné pripojiť lavicu. Je len na deťoch či ju dajú dovnútra alebo von. Domček má ochranu proti UV žiareniu.


Smoby Domček My House

Smoby Domček My House

Hodnotenie: 5
279 €

216,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Domček na záhradu z kvalitného plastu. Domček je vybavený otváracími oknami a dverami. Súčasťou je tiež elektronický zvonček a nechýba funkčný zámok vo dverách. Domček ako naozajstný.


Smoby Domček My House s piknikovým stolom
296,03 €

238,80 €
+ doprava zadarmo

Moderný domček na záhradu so stabilnými stenami, oknami, otváracími vrátkami s otvorom na listy a elektronickým zvončekom. Súčasťou je aj jedálenský stolček s lavičkami na sedenie.


Smoby Cars 3 Čerpacia stanica
46,22 €

38,60 €

Novinka

Čerpacia a kontrolná stanica pre Bleska McQueena je ideálnym vybavením pre zaistenie hladkého priebehu pretekov. Doplňte palivo a zaplaťte kreditnou kartou. Skontrolujte motor, tlak v pneumatikách a odhaľte prípadné závady.


Smoby Domček so šmykľavkou
413,38 €

308,90 €
+ doprava zadarmo

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


Smoby Hojdačka Tuleň s vodotryskom
38,99 €

30,90 €
+ doprava zadarmo

Plastová hojdačka v tvare tuleňa. Hojdačku je možné napojiť na záhradnú hadicu s vodou a vznikne zábavný vodotrysk. Hojdačka je určená pre jedno alebo dve deti. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Smoby Hracie centrum Fun

Smoby Hracie centrum Fun

Hodnotenie: 5
409 €
+ doprava zadarmo

Hracie centrum na záhradu z kvalitného plastu s množstvom aktivít. Domček s malými dvierkami a plátenou, potlačenou strechou, piknikový stolček a lavice. Časť pre športové vyžitie so šmýkačkou, basketbalovým košom, bránkou so sieťou, atď.


Smoby Kuchynka Tefal Studio červeno-šedá elektronická
76,64 €

61,30 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka Tefal červeno-sivá s licenciou známej značky so zvukovými efektmi varenia. Je vybavená kávovarom na kapsule, sóda streamom, elektrickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.


Smoby 310269 šmykľavka 150 cm s vlhčením new
82 €
+ doprava zadarmo

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmykľavku možno ľahko zložiť.


Smoby Šliapací traktor Farmer XL zelený s vozíkom
92,48 €

79,80 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor s prívesom, ktorý určite poteší vaše deti. Príves môžu voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Navyše môžu odklopiť kapotu a pozrieť sa na motor, ktorý sa v traktore ukrýva.


Smoby Trojkolka Baby balade 2 zelená
102,33 €

82,24 €
+ doprava zadarmo

Zelená detská trojkolka s rodičovskou rukoväťou rastie spolu s dieťaťom. Odnímateľná slnečná clona ochráni dieťa pred ostrým slnkom. Disponuje tiež vyklápacím boxom na hračky a elegantnou zelenou taškou v zadnej časti.


Smoby Trojkolka Be Move Ľadové kráľovstvo tmavá
53,81 €

42,52 €
+ doprava zadarmo

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti motívom z obľúbeného filmu Ľadové Kráľovstvo. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.


Smoby Trojkolka Zooky kovová červená
110,99 €

93,99 €
+ doprava zadarmo

Retro kovová trojkolka sa šliapaním uprostred, doplnená o odnímateľné a nastaviteľné rodičovské madlo. S nastaviteľnými riadidlami, odnímateľným bezpečnostným pásom a opierkou sa stane obľúbeným vozidlom vášho dieťaťa.


Smoby Dřevěná tabule na kreslení 2v1, stojací
56 €
+ doprava zadarmo

Kvalitní dřevěná tabule na kreslení. Z jedné strany je magnetická, z druhé klasická černá pro psaní křídou. Součástí je 60 ks příslušenství jako je mazací fix, barevné křídy 6 ks, magnetická písmena a číslice.


Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.

Francúzska priemyselná skupina Smoby Majorette je líder francúzskeho trhu hračiek a medzi vedúce firmy patrí aj v ostatných európskych krajinách, vrátane SR. Aj na našom trhu je obľúbený rad značiek a licencií Smoby: Maxi Nature-preliezačky, hojdačky, šmykľavky, pieskoviská, hracie domčeky, šliapacie a elektrické detské vozidlá (vrátane licencií Ferrari, Spiderman, Ford, Renault), Cotoons – hračky a panáčikovia pre bábätká a batoľatá, Mini Tefal a Black & Decker – hracie domáce potreby a náradie. A ďalšie hračky, malé i veľké, v obrovskom rozsahu sortimentu.