SmartJimi Base - GPS lokátor do auta
139 € 75 €
+ doprava zadarmo

GPS lokátor je adaptér s inteligentným algoritmom, ktorý Vás spojí s vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aj bežné vozidlo premení na inteligentné. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

SmartJimi Trailer - 3G android kamera - TIR KiT
210 € 150 €
+ doprava zadarmo

Kamera Trailer je vaše tretie oko, pripravené za vás dohliadnuť na prevoz, akúkoľvek manipuláciu, nakladanie i vykladanie tovaru. Sledujte váš tovar naživo v mobile. Eliminujte riziká počas prepravy! Bez poplatkov za cloudové služby.

SmartJimi Eye - Wifi IP panoramatická Full HD kamera
105 € 54 €

Interiérová panoramatická Full HD kamera. Možnosť využitia na ochranu majetku, obchodných priestorov, skladov, reštaurácií, škôl, garáži. Kamera umožňuje obojsmerný prenos zvuku a posiela notifikácie cez aplikáciu v SK jazyku.

SmartJimi Phone Wash - Smart UV Sterilizátor
99 € 50 €

Phone Wash – UV sterilizátor je zariadenie, ktoré poskytuje rýchlu a účinnú likvidáciu mikroorganizmov (vírusov a baktérií) fyzikálnym procesom z predmetov ako mobilný telefón, látkové ochranné rúška, hodinky a kľúče…

SmartJimi Fleet- GPS + INS lokátor do auta-46%
150 € 80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokročilá Telematická jednotka s veľkou analytickou kapacitou na jednoduchú pevnú montáž do vozidla. Celosvetové pokrytie. Aplikácia a podpora v slovenskom jazyku. Prvý rok lokalizačnej služby Jimi2GO ZADARMO. Od 2. roku používania 15 EUR / rok.