SmartJimi Base - GPS lokátor do auta
139 € 75 €

GPS lokátor je adaptér s inteligentným algoritmom, ktorý Vás spojí s vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aj bežné vozidlo premení na inteligentné. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

SmartJimi Eye - Wifi IP panoramatická Full HD kamera
105 € 54 €

Interiérová panoramatická Full HD kamera. Možnosť využitia na ochranu majetku, obchodných priestorov, skladov, reštaurácií, škôl, garáži. Kamera umožňuje obojsmerný prenos zvuku a posiela notifikácie cez aplikáciu v SK jazyku.

SmartJimi Guard - GPS lokátor pre seniorov
79 € 69 €

GPS lokátor pre seniorov je malé zariadenie určené ako alternatíva ku klasickému mobilnému telefónu. Hands-free komunikátor s SOS tlačidlom a detektorom nebezpečných pádov je pripravený dohliadnuť na vašich najbližších. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

SmartJimi Guard Plus - GPS náramkový lokátor pre seniorov
99 € 85 €

GPS náramkový lokátor pre seniorov je malé zariadenie určené ako alternatíva ku klasickému mobilnému telefónu. Hands-free komunikátor s SOS tlačidlom a detektorom nebezpečných pádov je pripravený dohliadnuť na vašich najbližších. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

SmartJimi Home - Wifi IP Full HD kamera
110 € 45 €

Wifi IP Full HD kamera. Možnosť využitia na ochranu majetku, pre komunikáciu s rodinou na diaľku, alebo ako detskú izbovú pestúnku . Kamera umožňuje obojsmerný prenos zvuku a posiela notifikácie cez aplikáciu v SK jazyku.

SmartJimi Phone Wash - Smart UV Sterilizátor
130 € 89 €

Phone Wash – UV sterilizátor je zariadenie, ktoré poskytuje rýchlu a účinnú likvidáciu mikroorganizmov (vírusov a baktérií) fyzikálnym procesom z predmetov ako mobilný telefón, látkové ochranné rúška, hodinky a kľúče…

SmartJimi Trailer - 3G android kamera - TIR KiT
210 € 120 €
+ doprava zadarmo

Kamera Trailer je vaše tretie oko, pripravené za vás dohliadnuť na prevoz, akúkoľvek manipuláciu, nakladanie i vykladanie tovaru. Sledujte váš tovar naživo v mobile. Eliminujte riziká počas prepravy! Bez poplatkov za cloudové služby.