SmartJimi Trailer - 3G android kamera - TIR KiT
210 € 150 €
+ doprava zadarmo

Kamera Trailer je vaše tretie oko, pripravené za vás dohliadnuť na prevoz, akúkoľvek manipuláciu, nakladanie i vykladanie tovaru. Sledujte váš tovar naživo v mobile. Eliminujte riziká počas prepravy! Bez poplatkov za cloudové služby.

SmartJimi Eye - Wifi IP panoramatická Full HD kamera
105 € 54 €

Interiérová panoramatická Full HD kamera. Možnosť využitia na ochranu majetku, obchodných priestorov, skladov, reštaurácií, škôl, garáži. Kamera umožňuje obojsmerný prenos zvuku a posiela notifikácie cez aplikáciu v SK jazyku.

SmartJimi Phone Wash - Smart UV Sterilizátor
99 € 50 €

Phone Wash – UV sterilizátor je zariadenie, ktoré poskytuje rýchlu a účinnú likvidáciu mikroorganizmov (vírusov a baktérií) fyzikálnym procesom z predmetov ako mobilný telefón, látkové ochranné rúška, hodinky a kľúče…

SmartJimi Fleet- GPS + INS lokátor do auta
150 € 85 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pokročilá Telematická jednotka s veľkou analytickou kapacitou na jednoduchú pevnú montáž do vozidla. Celosvetové pokrytie. Aplikácia a podpora v slovenskom jazyku. Prvý rok lokalizačnej služby Jimi2GO ZADARMO. Od 2. roku používania 15 EUR / rok.

SmartJimi Seniio Box Starter Kit
299 € 220 €
+ doprava zadarmo

Seniio Box GSM základňa pre seniorov s SOS náramkom a integrovaným detektorom pádu. Slúži na privolávanie pomoci cez tiesňové tlačidlo.

SmartJimi Base 2 Adaptér – GPS + INS lokátor do auta
149 € 89 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vylepšená telematická jednotka 4G bez výpadkov aj v oblastiach so slabým signálom GPS. Bez nutnosti pevnej montáže do vozidla. Base 2 adaptér stačí iba zapojiť do štandardizovaného konektora OBD. Vylepšením systému varovaní sa znižil počet falošných hlásení.

SmartJimi JimiWatch – SOS náramok pre seniorov
199 € 129 €
+ doprava zadarmo

JimiWatch v sebe spája 3 zariadenia, mobilný telefón s funkciou Smart hodiniek, núdzové tlačidlo so senzorom pádu. Tieto hodinky sú plne funkčný a nezávislý mobilný telefón, ktorý nosíte na ruke. Senzor pádu a SOS máte neustále so sebou.