Skip hop Zoo Kufor cestovný - Žirafa
46,30 €
+ doprava zadarmo

Krásny kufrík s motívom žirafy si vaše dieťa zamiluje. Predné vrecko slúži pre uchovanie nevyhnutných vecí a bočné sieťované vrecko pre úschovu pitia. Výsuvný systém až 33 cm. Vďaka svojej dostatočnej pevnosti je kufrík vhodný pre každodenné používanie.


Skip hop Zoo Krabička na desiatu - Sovička
11,07 €

Desiatový set s motívom sovičky pre dievčatá alebo chlapcov je ideálny do školy. Skladá sa z hlavnej dózy s potlačou a vnútornej malej dózy na šalátovú zálievku alebo na nejaké to maškrtenie.


Skip hop Hračka na kočík - Slon
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny slon s praktickým úchytom na kočík, ktorému šuštia ušká a nožičky, jedno uško po stlačení píska. V jednej ručičke drží hryzátko v tvare lístku. Na nožičke má dva farebné krúžky a okolo krku hryzátko v tvare šatky. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ním zatrasie.


Skip hop Hračka na kočík - Mýval
19,40 €

Výpredaj

Krásny mýval s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, jedno uško po stlačení píska. V jednej ručičke drží hryzátko v tvare lístka. U nožičky má dva farebné krúžky a okolo krku hryzátko v tvare šatky. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ním zatrasie.


Skip hop Zoo Batôžtek Mini-Opička
17,40 €

Krásny batôžtek Skip Hop s motívom opičky s bezpečnostným pásikom. Pásik je možné podľa potreby odopnúť. Batôžtek má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, ucho na prenášanie, hlavné vrecko na zips, sieťované bočné vrecko na fľašku a menovku, aby sa batôžtek nestratil.


Skip hop Zoo Batôžtek - Psík
20,65 €
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom psíka. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Deka hracia - Kamaráti zo stromu
58 €
+ doprava zadarmo

Krásna hracia deka veľká z kolekcie Kamaráti zo stromu je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny. Doplnená o 4 pútka pre pripevnenie obľúbenej hračky, odnímateľné detské zrkadlo, prepracované detaily. Praktická pútka na prenášanie.


Skip hop Taška Duo Špeciálna Edícia
66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skip Hop Duo Špeciálna Edícia je praktická a elegantná prebaľovacia taška, ktorá je na nerozoznanie od klasickej kabelky.


Skip hop Hračka na kočík - Opička
19,40 €

Krásna opička s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, v jednej ručičke drží hryzátko v tvare banánu a v druhej detské zrkadielko. Okolo krku má opička šatku ako hryzátko. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ňou zatrasie.


Skip hop Hrkálka 3v1 Ježko
12,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna plastová hrkálka 3v1 Ježko je skvelá hračka pre deti od 6 mesiacov. Hrkálku možno rozkladať alebo otáčať. Pod „pichliačmi“ sa skrýva zrkadlo. Ježko je z texturovaného materiálu. Na brušku má ježko chrastiace guľôčky.


Skip hop Hrkálka do ruky - Ježko
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrkálka do ruky v podobe Ježka je skvelý darček pre najmenších. Unikátny tvar bábätko určite zaujme. Mäkký materiál pre jednoduché uchopenie aj detskú ručičku. Postranné úchytky s guľôčkami.


Skip hop Hrkálka do ruky - Včielka
47,30 €

11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrkálka do ruky v podobe Včielky je skvelý darček pre najmenších. Unikátny tvar bábätko určite zaujme. Mäkký materiál pre jednoduché uchopenie aj detskou ručičkou. Postranné úchyty s guľôčkami.


Skip hop Deka Activity s hracím oblúkom
116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásna deka Activity s hracím oblúkom nie je len obyčajná deka na hranie. Bábätko ju môže využiť pri polohe v ľahu na chrbte, na brušku alebo posediačky. Mamičku poteší vrecko, do ktorého možno vložiť smartphone a zachytiť tak neopakovateľné chvíľky, kedy sa bábätko pozoruje v zrkadle. Poslúži tiež výborne k video chatu s oteckom alebo babičkou. Deka obsahuje 20 skvelých aktivít.


Skip hop E&M Ježko na kolieskach
12,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Stačí natiahnuť dozadu a pustiť a už vyrážame na výlet! Zábavný ježko na kolieskach vo veselých farbách s hravými detailmi pre jednoduché ovládanie. Jazdiaci ježko bude vaše malé povzbudzovať v lezení. Hračka je vyrobená z nezávadných materiálov.


Skip hop E&M Knižka otoč a zlož
17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna knižka, hrkálka a hryzátko v jednom! Mäkká knižočka plná zábavy, dieťa môže tvoriť nová zvieratká podľa vlastnej fantázie. Knižka sa ľahko drží vďaka plastovému držadlu, ktoré je zároveň aj hrkálka.


Skip hop G&Go Sada kalíškov, 7 ks
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Skip Hop G & Go Sada kalíškov, 7 ks je sada 3 praktických zásobníkov, ideálne na prechádzky či výlety. Kalíšky sú stohovateľné, s individuálnym zatváraním. Využijete na sušené dojčenské mlieko alebo rôzne desiate pre Vašich najmenších. Bez BPA.


Skip hop Hračka na kočík - Mačička
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna mačička s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká, vo vrecku má hryzátko v tvare rybičky, v labke drží hrkálku s farebnými guľôčkami. Okolo krku má šatôčku – hryzátko. Mačička vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ňou zatrasie.


Skip hop Hračka na kočárek - Lev
19,40 €

Krásný lev s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.


Skip hop Kamaráti zo stromu Deka s hrazdou, pastel
77,30 €
+ doprava zadarmo

Skip Hop Kamaráti zo stromu Deka s hrazdou, pastel – s množstvom krásnych hračiek, vďaka ktorým máte množstvo aktivít pre svoje bábätko. Jednoduchá údržba, skladanie / rozkladanie. Bez BPA. V krásnych pastelových farbách. Pre bezstarostné chvíľky zábavy.


Skip hop M&M Hug Me Uspávačik projektor, Medvedík
29,57 €

Posledný kus za túto cenu!

Skip Hop M & M Hug Me Uspávačik projektor, Medvedík je určený pre detičky už od narodenia. Pomocou svojho magického projektora, farebného svetielka alebo príjemnej melódie naladí na zaspávanie. Funkcia automatického vypínania, fungovania na batérie, bez káblov.


Skip hop M&M Hug Me Uspávačik projektor, Ovečka
29,57 €

Skip Hop M&M Hug Me Uspávačik projektor, Ovečka je určený pre detičky už od narodenia. Pomocou svojho magického projektora, farebného svetielka alebo príjemnej melódie naladí na zaspávanie. Funkcia automatického vypínania, fungovanie na batérie, bez káblov.


Skip hop Silver Lining - Hracia deka s oblúkom
77,30 €
+ doprava zadarmo

Skip hop Silver Lining – Hracia deka s oblúkom je nežná hracia dečka pre detičky už od narodenia. Rozmery 91×91 cm, z mäkučkej minky látky a množstva krásnych hračiek, ktoré si Vaše najmenšie jednoducho zamilujú!


Skip hop T&T - Deka Aktivity Kemping Stan
97,62 €
96,60 €
+ doprava zadarmo

Skip hop T&T – Deka Aktivity Kemping Stan je zaujímavá deka pre všetkych akčných rodičov a detičky. V stane nájdu Vaši najmenší veľa zábavy a štyroch roztomilých zvieracích kamarátov s vankúšikom. Vhodné pre bábätká už od narodenia.


Skip hop Vibrant Village Deka Aktivity - svieťacia
96,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skip Hop Vibrant Village Deka Aktivity – svietiacia z novej kolekcie. Krásne vyzerá a ešte lepšie sa Vašim najmenším na nej bude hrať. Mäkké ramená hrajú melódiu, svieti svetielkami. Zvuky vydávajú aj krásne hračky. Súčasťou deky je aj vankúšik v tvare psíka. Pre detičky od narodenia


Skip hop Zoo Batôžtek - Ježko
19,90 €

Krásny batôžtek s motívom ježka. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Batôžtek - Motýlik
19,60 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom motýlika. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Batôžtek - Chameleón
20,65 €

17,10 €

Krásny batôžtek s motívom zeleného chameleóna. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Batôžtek - Mačička
20,80 €

Krásny batôžtek s motívom mačičky. Batoh má predné oddelené vrecko ideálne na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Batôžtek Mini - Lienka
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek Skip Hop s motívom lienky s bezpečnostným pásikom. Pásik je možné podľa potreby odopnúť. Batôžtek má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, ucho na prenášanie, hlavné vrecko na zips, sieťované bočné vrecko na fľašku a menovku, aby sa batôžtek nestratil.


Skip hop Zoo Batôžtek - Mýval
20,65 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom mývala. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Batôžtek - Opička
20,65 €

17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom opičky. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.


Skip hop Zoo Podbradník - Jednorožec
9 €

Praktický podbradník v štýle Skip Hop. Podbradník možno zabaliť do všitej kapsičky, umiestnená zozadu podbradníka. 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov, materiál: 100% Polyester.


Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Počas krátkej chvíle sa stala vyhľadávanou značkou zaoberajúca sa výrobkami ako napríklad: batôžky a kufríky pre deti, jedálenské potreby, hračky a hracie deky. Jej výrobky sú totiž inovatívne, vysoko funkčné a úžasné nielen na pohľad. Čo sa týka bezpečnosti, produkty Skip Hop nielen spĺňajú, ale vysoko prekračujú všetky príslušné normy pre bezpečnosť výrobkov. To zahŕňa fyzické/mechanické normy, rovnako ako predpis týkajúci sa chemických látok a minerálov. Všetky výrobky sú testované v nezávislých testovacích zariadeniach.

Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Počas krátkej chvíle sa stala vyhľadávanou značkou zaoberajúca sa výrobkami ako napríklad: batôžky a kufríky pre deti, jedálenské potreby, hračky a hracie deky. Jej výrobky sú totiž inovatívne, vysoko funkčné a úžasné nielen na pohľad. Čo sa týka bezpečnosti, produkty Skip Hop nielen spĺňajú, ale vysoko prekračujú všetky príslušné normy pre bezpečnosť výrobkov. To zahŕňa fyzické/mechanické normy, rovnako ako predpis týkajúci sa chemických látok a minerálov. Všetky výrobky sú testované v nezávislých testovacích zariadeniach.