Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla, leštená nerez oceľ
89,95 € 83,20 €

Bezdotykový dávkovač mydla Simplehuman zaručí dokonalé umytie rúk bez prenosu baktérií. Vďaka silikónovému ventilu proti odkvapkávaniu nebude umývadlo zašpinené mydlom. Batéria vydrží nabitá až 3 mesiace.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 4,5 l, ROSE GOLD
46,36 € 42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pedálový kôš na odpadky v klasickom kruhovom tvare od značky Simplehuman sa bude vynímať v každom interiéri. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje ochranu proti odtlačkom prstov a baktériám. Kôš je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vrátane pedálu, ktorý vydrží až 150 tisíc našliapnutie.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 4,5 l, biely
36,58 € 30,80 €

Pedálový kôš na odpadky v klasickom kruhovom tvare od značky Simplehuman sa bude vynímať v každom interiéri. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje ochranu proti odtlačkom prstov a baktériám. Kôš je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vrátane pedálu, ktorý vydrží až 150 tisíc našliapnutie.

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla 266 ml, biela nerez oceľ, dobíjací
89,95 € 82 €

Dizajnový bezdotykový dávkovač tekutého mydla od značky Simplehuman s objemom 266 ml. Dávkovač v nerezovom plášti skrýva výkonné čerpadlo so silikónovým ventilom proti odkvapkávaniu mydla. Bezdotyková regulácia množstvo mydla a ľahké plnenie zásobníka. Na batérie výdrží až 3 mesiace prevádzky.

Simplehuman Dávkovač na stenu Trio-19%
99,95 € 80,90 €

Praktický dávkovač nielen pre mydlo užijete najmä v sprchovacom kúte. Dávkovače sa ovládajú páčkou pre ideálne množstvo mydla či šampónu a každá nádoba má veľký objem 444 ml. Kedy je potrebné mydlo doplniť spoznáte vďaka priehľadnému prevedeniu.

Simplehuman Kozmetické zrkadlo Sensor TRIO, LED osvetlenie, 1x/5x/10x zväčšenie, dobíjacie, Rose Gold nerez
329,99 € 294,60 €

Elegantné a inteligentné dobíjacie kozmetické zrkadlo Sensor TRIO s LED osvetlením a zväčšením 1×/5×/10× z ružovo zlatej nerez ocele pomôže s dokonalým make-upom. Obojstranné zrkadlo sa samo rozsvieti, akonáhle sa priblížite. Ponúka silnejší jas až 800 luxov a jeho reguláciu iba prejdením prsta po okraji. Naviac ponúka aj odraz ako pri sviečkach. To všetko doplnené 5 ročnou zárukou.

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla ST10 237 ml
41,60 €

Prepracovaný dávkovač mydla je vybavený kvalitným senzorom pre rýchle dávkovanie mydla do 0,2 sekundy. Ďalšou výhodou je silikónový ventilček, ktorý sa neupcháva a zároveň z neho mydlo zbytočne neodkvapkáva.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš pologuľatý 10 l
57,40 €

Vysoko odolný pedálový odpadkový kôš s objemom 10 litrov značky Simplehuman je vhodným praktickým doplnkom do každej kúpeľne či na toaletu. Vnútorná nádoba odpadkového koša sa dá ľahko vybrať. Povrch z matnej ocele sa ľahko udržuje a nezanecháva odtlačky prstov.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl Mini 1,5 l, čierna nerezová oceľ
15,95 € 15,40 €

Nepostrádateľný odpadkový kôš Mini na stôl s objemom 1,5 l, z čiernej nerezovej ocele od výrobcu Simplehuman bude doplnkom kdekoľvek v domácnosti. Podložka je vyrobená z kvalitných materiálov a má špeciálnu úpravu proti odtlačkom prstov. Veko je otočné a vyvážené, teda sa vždy vráti späť. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Držiak na kuchynské utierky na stenu 28 cm
31,30 €

Robustný držiak na kuchynské utierky do 28 cm je určený na inštaláciu na stenu. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnom prevedení. Udržujte svoju kuchyňu v čistote a majte vždy pri ruke suchú utierku.

Simplehuman Set poličiek do sprchy Over Door
79,95 € 76,70 €

Praktický set poličiek a držiaka do sprchy ponúka efektné usporiadanie vecí, ktoré v sprche potrebujete. Poličky je možné ľubovoľne posúvať do strán aj do výšky. Má napríklad aj praktický držiak na holiaci strojček. Na vrchnej časti má otvor so skrutkami pre uchytenie k sprchovej hlavici, v dolnej časti sú prísavky. Set vďaka dômyselnému systému uchytenia perfektne drží na mieste.

Simplehuman Pohlcovač pachov do odpadkových košov
8,90 €

Filter do odpadkového koša obsahuje uhlie, ktoré dokáže pohlcovať a súčasne neutralizovať aj veľmi silné zápachy. Pokiaľ chcete nepríjemnému zápachu dať zbohom, filter vám v tom pomôže. Hodí sa do každého odpadkového koša.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš - 6 l, polkruhový
40,47 € 38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko odolný pedálový odpadkový kôš Simplehuman je vhodným praktickým doplnkom do každej kúpeľne či toaletu. Vnútorná nádoba odpadkového koša sa dá ľahko vybrať. Povrch z matnej ocele sa ľahko udržuje a nezanecháva odtlačky prstov.

Simplehuman Odkvapkávač na riad Compact
40,47 € 37,90 €

Praktický odkvapkávač na riad je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Odkvapávač Compact je ľahký, skladný a vďaka svojej špeciálnej technológii cirkulácie vzduchu je odkvapkanie a usušenie riadu dielom okamihu. Ušetrite si námahu a čas!

Simplehuman Držiak na kuchynské utierky na stenu 23 cm
31,30 €

Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnom prevedení. Robustný držiak na kuchynské utierky do 23 cm je určený na inštaláciu na stenu. Udržujte svoju kuchyňu v čistote a majte vždy pri ruke suchú utierku.

Simplehuman Odkvapkávač na riad Compact, šedý plast
39,99 € 39,10 €

Praktický odkvapávač na riad značky Simplehuman s patentovanou technológiou, ktorá umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a tým urýchľuje sušenie riadu. Odkvapkávač Compact je vyrobený z odolného plastu v kombinácii s nerezovými prvkami. Všetko je vyrobené tak, aby vám mohlo spoľahlivo slúžiť dlhú dobu.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, obdĺžnikový, plast, čierny
61,30 €

Unikátny pedálový odpadkový kôš o objeme 45 l, obdĺžnikový z plastu v čiernej farbe od výrobcu Simplehuman je tým pravým do vašej domácnosti. Je vyrobený z odolného plastu a robustného nerezového pedálu na otváranie. Veko je doplnené tichým uzavieracím systémom a má možnosť aj uzamknutia. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Odkvapkávač na riad Compact, brúsená nerez oceľ / šedý plast, FPP
79,99 € 77,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický odkvapávač na riad značky Simplehuman s patentovanou technológiou, ktorá umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a tým urýchľuje sušenie riadu. Odkvapkávač Compact je vyrobený z odolného kovu v kombinácii s ľahko umývateľným plastom. Všetko je vyrobené tak, aby vám mohlo spoľahlivo slúžiť dlhú dobu.

Simplehuman Držiak na hubku a kefku nad drez
19,60 €

Raz navždy zabráňte tomu, aby hubka na umývanie riadu padala do drezu. S týmto praktickým držiakom bude hubka bezpečne uložená, bude ľahko schnúť, nebude nikam padať a nebude sa nikde zbytočne pliesť. Rovnakým spôsobom je možné uložiť aj kefu na riad.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 100 ks
38,50 €

Extra silné sťahovacie vrecká typu M do odpadkových košov majú objem 45 l, dvojité švy s pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Dávkovač mydla 650 ml + držiak na hubku
29,95 € 27 €

Objemný dávkovač vhodný na mydlo či saponát je doplnený o praktický držiak kuchynskej hubky. Dávkovač s objemom 650 ml stačí jednoducho stlačiť na páčke a ihneď obdržíte podľa sily stisku potrebné množstvo prostriedku.

Simplehuman Vrecká do koša typ E (20 l) 60 ks
17,30 €

Výpredaj

Vrecia do odpadkového koša Simplehuman typu E sú určené pre koše s objemom 20 litrov. Sú vyrobené z extra silného plastu a opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou, ktorá zaistí bezpečný prenos až k smetiaku bez nehody. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš (4,5 l), nerezová oceľ, mosadzný
39,99 € 38,20 €

Okrúhly odpadkový kôš s objemom 4,5 l s oceľovým pedálom a vyberateľnou vnútornou nádobou v mosadznom farebnom prevedení. Produkt značky Simplehuman je vyrobený z nerezovej ocele, a preto sa môže pochváliť dlhou životnosťou. Špeciálne upravený povrch koša zostáva stále čistý a lesklý.

Simplehuman Vrecká do koša typ P (50 - 60 l) 60 ks
25,80 €

Sťahovacie vreciaextra silného plastu do odpadkového koša typ P sú vhodné pre koše s objemom 50 – 60 litrov. Majú dvojité švy a pevnú sťahovaciu šnúru. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Vrecká do koša typ N (45 - 50 l) 60 ks
25,80 €

Sťahovacie vreciaextra silného plastu do odpadkového koša veľkosti N sú vhodné pre koše s objemom 45 – 50 litrov. Majú dvojité švy a pevnú sťahovaciu šnúru. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Vrecká do koša typ F (25 l) 60 ks
17,30 €

Typ F sáčkov do odpadkového koša je určený pre koše s objemom 25 litrov. Vrecia sú vyrobené z extra silného plastu a vybavené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou, ktorá zaistí bezpečný prenos až k smetiaku bez nehody. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Filter proti zápachu do koša
8,20 €

Jedinečný filter, ktorý pohlcuje všetky nepríjemné pachy z odpadkového koša. Je vyrobený s použitím aktívneho uhlia a jeho absorpčné schopnosti sa obnovujú vystavením filtra slnečným lúčom. Vhodný do každého odpadkového koša. 2 ks v balení.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 20 ks
8,90 €

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša veľkosti M majú objem 45 l, dvojité švy a pevnú sťahovaciu šnúru. Balenie obsahuje 20 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Čistiaca rukavica z mikrovlákna-24%
8,17 € 6,20 €

Výpredaj

Jedinečný pomocník pre ľahké upratovanie. Čistenie s touto rukavicou z mikrovlákna nevyžaduje chemické prostriedky a možno ju použiť na všetky druhy povrchu. Úplne jednoduché používanie sa snúbi s kvalitnou výrobou, ktorú značka Simplehuman bezpochyby predstavuje.

Simplehuman WC kefa so stojanom
41 €

WC kefa Simplehuman má tvar polmesiaca a na vonkajšej strane je vybavená tvrdšími štetinami, ktoré si poradia aj s usadenými nečistotami v ťažko dostupných miestach. Kefa drží v stojane vďaka magnetickému lemu a jej hlavicu možno vymeniť.

Simplehuman Vstavaný kôš 10 l
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický kôš, ktorý sa umiestni na vnútorné dvierka kuchynskej skrinky skryje všetok váš odpad v kuchyni. Kôš je zasadený do oceľového rámu, z ktorého sa dá vybrať pre ľahké vyprázdnenie.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, obdĺžnikový
99,97 € 95,90 €

Obdĺžnikový odpadkový kôš v atraktívnom dizajne je vhodný do veľkých domácností, kde vďaka svojmu objemu 45 litrov pojme veľké množstvo neporiadku. Disponuje patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Vnútro koša je vybavené vreckom na odpadkové vrecia.

Simplehuman Pedálový kôš na triedený odpad 24 + 34 l
211,50 €

Precízne vyrobený pedálový kôš je vo vnútri delený na dve časti s vyberateľnými nádobami na jednoduché triedenie odpadu. Kôš obsahuje vrecko na náhradné vrecká pre ich rýchlu výmenu, ticho sa otvára a je vyrobený z prvotriednych materiálov.

Simplehuman Kozmetické zrkadlo Sensor Touch, LED osvetlenie, 5x zväčšenie, dobíjacie, brúsená nerez
219,95 € 202,40 €

Elegantné a inteligentné dobíjacie kozmetické zrkadlo Sensor Touch s LED osvetlením a zväčšením 1×/5× z brúsenej nerezovej ocele pomôže s dokonalým make-upom. Obojstranné zrkadlo sa samo rozsvieti, akonáhle sa priblížite. Ponúka silnejší jas až 800 luxov a jeho reguláciu iba prejdením prsta po okraji. To všetko doplnené 5 ročnou zárukou.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 40 l, šedý
67 € 57,40 €

Odpadkový kôš úzkeho tvaru od značky Simplehuman, ktorý sa bude dobre vynímať vedľa kuchynskej linky. Otváranie nášľapným pedálom, ktorý je prispôsobený tak, aby sa nepoškodil a vydržal tak dlhé roky. Kolieska v zadnej časti uľahčujú manipuláciu pri úplnom naplnení.

Simplehuman Dotykový odpadkový kôš 40 l, hranatý, matná nerez oceľ, FPP
179,95 € 171,90 €

Kvalitný dotykový odpadkový kôš, ktorý vydrží. Hranatý kôš Simplehuman je zhotovený z nerezovej ocele a otvára sa jednoduchým dotykom. Má objem 40 l a vyberateľnú vnútornú nádobu a nezostávajú na ňom odtlačky prstov. Poteší vás zárukou 10 rokov aj 10 sáčkov v balení.

Simplehuman Dávkovač mydla na stenu Twin
80,40 €

Dvojitý dávkovač na mydlo Simplehuman z nerezovej ocele je ideálnym kúskom do sprchy na mydlo a šampón či k umývadlu na mydlo a krém na ruky. Prostriedky sa ľahko dávkujú páčkou a súčasťou je i bočný háčik na hubku, žiletku a pod.

Simplehuman Držiak na kuchynské utierky s ramenom pre rolky do 23 cm
29,67 € 29,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na papierové utierky je vynikajúci pomocník pri udržiavaní poriadku na vašej kuchynskej linke. Stojan je určený pre rolky do 23 cm a je vyrobený z nerezovej ocele. Vďaka praktickému ramenu stačí k odtrhnutiu papierovej utierky len jedna ruka.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l
181,56 € 173 €

Nerezový kôš na odpadky so širokým nášľapným pedálom a patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Objem 45 litrov poslúži aj veľkým domácnostiam. Vďaka atraktívnemu dizajnu sa aj z odpadkového koša stane pekný interiérový doplnok. Záruka 10 rokov.

Simplehuman Dotykový odpadkový kôš na triedený odpad - 48l (24/24), hranatý, matná oceľ FPP
205,90 €

Dotykový odpadkový kôš na triedený odpad značky Simplehuman je praktickou pomôckou pre triedenie odpadu. Tento kôš je vybavený dvoma vyberateľnými nádobami s objemom 24 litrov. V prednej časti koša sa nachádza dotykové madlo, ktoré možno stlačiť rukou, lakťom, nohou apod. Veko koša potom zostáva otvorené tak dlho, ako chcete. Povrch koša je chránený špeciálnou vrstvou proti odtlačkom prstov a vďaka praktickému systému otvárania môžete kôš umiestniť priamo k stene.

Simplehuman Kompaktný odkvapkávač na riad
58,30 €

Pohodlné skladanie umytého riadu so značkou Simplehuman. Odkvapkávač na riad má úzky drôtený rám z matnej ocele, je doplnený o odnímateľný držiak na príbory z plastu.

Simplehuman Odpadkový kôš 10 l, otvorený
40,51 € 35 €

Otvorený odpadkový kôš s objemom 10 litrov oceníte v kuchyni, kúpeľni a hodí sa aj do kancelárskych priestorov. Vďaka svojim malým rozmerom nájde uplatnenie všade, kam by sa väčšie koše nevošli. Hranatý pôdorys umožňuje postavenie do rohu miestnosti. Súčasťou je vyberateľná vnútorná nádoba.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl Mini 1,5 l, brúsená nerezová oceľ
15,95 € 15,40 €

Nepostrádateľný odpadkový kôš Mini na stôl s objemom 1,5 l, z brúsenej nerezovej ocele od výrobcu Simplehuman bude doplnkom kdekoľvek v domácnosti. Je vyrobený z kvalitných materiálov a úpravou proti odtlačkom prstov. Veko je otočné a vyvážené, teda sa vždy vráti späť. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 10+10 l
92,10 €

Odpadkový kôš Simplehuman je skvelým pomocníkom pri triedení odpadu. Hodí sa do hotelových izieb, ale nestratí sa ani v kuchyni, detskej izbe či pod stolom v kanceláriách. Má dve oddelené nádoby s objemom 10 litrov.