Simplehuman Držiak na kuchynské utierky na stenu 28 cm
29,40 €

Robustný držiak na kuchynské utierky do 28 cm je určený na inštaláciu na stenu. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnom prevedení. Udržujte svoju kuchyňu v čistote a majte vždy pri ruke suchú utierku.

Simplehuman Dotykový odpadkový kôš 40 l, hranatý, matná nerez oceľ, FPP
179,95 € 167,90 €

Kvalitný dotykový odpadkový kôš, ktorý vydrží. Hranatý kôš Simplehuman je zhotovený z nerezovej ocele a otvára sa jednoduchým dotykom. Má objem 40 l a vyberateľnú vnútornú nádobu a nezostávajú na ňom odtlačky prstov. Poteší vás zárukou 10 rokov aj 10 sáčkov v balení.

Simplehuman Držiak na kuchynské utierky na stenu 23 cm
29,95 € 29,40 €

Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnom prevedení. Robustný držiak na kuchynské utierky do 23 cm je určený na inštaláciu na stenu. Udržujte svoju kuchyňu v čistote a majte vždy pri ruke suchú utierku.

Simplehuman Set poličiek do sprchy Over Door
79,95 € 73,30 €

Praktický set poličiek a držiaka do sprchy ponúka efektné usporiadanie vecí, ktoré v sprche potrebujete. Poličky je možné ľubovoľne posúvať do strán aj do výšky. Má napríklad aj praktický držiak na holiaci strojček. Na vrchnej časti má otvor so skrutkami pre uchytenie k sprchovej hlavici, v dolnej časti sú prísavky. Set vďaka dômyselnému systému uchytenia perfektne drží na mieste.

Simplehuman Vstavaný kôš 20 + 15 l
99,53 € 91,70 €

Vstavaný kôš na triedenie odpadov je ideálnym riešením do kuchyne, ako mať kôš pri ruke, ale napriek tomu elegantne skrytý. Konštrukcia je vyrobená z ocele a nádoby z pevného plastu, ktorých odolnosť potvrdzuje aj predĺžená záruka 5 rokov.

Simplehuman Držiak na hubku nad drez
14,70 €

Držiak na hubku je vyrobený z nerezovej ocele v matnom prevedení. Je úzky a má jednoduché uchytenie pomocou prísaviek do vnútra drezu. Držiak je úzky a dobre vymyslený, aby vám uľahčil umývanie riadu.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 40 l, šedý
67 € 54,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš úzkeho tvaru od značky Simplehuman, ktorý sa bude dobre vynímať vedľa kuchynskej linky. Otváranie nášľapným pedálom, ktorý je prispôsobený tak, aby sa nepoškodil a vydržal tak dlhé roky. Kolieska v zadnej časti uľahčujú manipuláciu pri úplnom naplnení.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl Mini 1,5 l, Rose Gold nerez oceľ
15,90 €

Nepostrádateľný odpadkový kôš Mini na stôl s objemom 1,5 l, z ružovo zlatej nerez ocele od výrobcu Simplehuman bude doplnkom kdekoľvek v domácnosti. Je vyrobený z kvalitných materiálov a úpravou proti odtlačkom prstov. Veko je otočné a vyvážené, teda sa vždy vráti späť. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Dávkovač mydla na stenu Twin
79,95 € 73,30 €

Dvojitý dávkovač na mydlo Simplehuman z nerezovej ocele je ideálnym kúskom do sprchy na mydlo a šampón či k umývadlu na mydlo a krém na ruky. Prostriedky sa ľahko dávkujú páčkou a súčasťou je i bočný háčik na hubku, žiletku a pod.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš (4,5 l), nerezová oceľ, mosadzný
39,99 € 36,50 €

Okrúhly odpadkový kôš s objemom 4,5 l s oceľovým pedálom a vyberateľnou vnútornou nádobou v mosadznom farebnom prevedení. Produkt značky Simplehuman je vyrobený z nerezovej ocele, a preto sa môže pochváliť dlhou životnosťou. Špeciálne upravený povrch koša zostáva stále čistý a lesklý.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 100 ks
36,80 €

Extra silné sťahovacie vrecká typu M do odpadkových košov majú objem 45 l, dvojité švy s pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Pohlcovač pachov do odpadkových košov
8,10 €

Filter do odpadkového koša obsahuje uhlie, ktoré dokáže pohlcovať a súčasne neutralizovať aj veľmi silné zápachy. Pokiaľ chcete nepríjemnému zápachu dať zbohom, filter vám v tom pomôže. Hodí sa do každého odpadkového koša.

Simplehuman Vrecká do koša typ G (30 l) 100 ks
29,40 €

Extra silné plastové vrecká do odpadkového koša veľkosti G majú objem 30 litrov. Sú opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Kompaktný odkvapkávač na riad
54,90 €

Pohodlné skladanie umytého riadu so značkou Simplehuman. Odkvapkávač na riad má úzky drôtený rám z matnej ocele, je doplnený o odnímateľný držiak na príbory z plastu.

Simplehuman Vrecká do koša typ J (30-45 l) 60 ks
19,17 € 18,40 €

Veľké balenie obsahuje 60 ks vreciek Simplehuman typu J, ktoré sú určené pre odpadkové koše objemu 30 – 45 litrov. Vrecká majú zosilnené dvojité švy a sú vyrobené z pevného plastu, takže skutočne vydržia.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš - 25 l, úzky, čierny plast
46,10 € 43,90 €

Pedálový odpadkový kôš Simplehuman sa skvele hodí do menších kuchýň a kúpeľní. Tento kôš s objemom 25 litrov má prepracované veko – jeho zatváranie je tiché a navyše ho môžete pohodlne zaistiť, čím zabránite nenechavým deťom či domácim miláčikom v rabovaniu jeho obsahu. Pre ľahké prenášanie disponuje zabudovanými kolieskami.

Simplehuman Vrecká do koša typ H (30-35 l) 20 ks
7,30 €

Extra pevné odpadkové vrecia typu H od britskej značky Simplehuman sú určené pre odpadkové koše o objeme 30–35 litrov. Ich dvojité švy a pevné uchá zaručujú odolnosť bez pretrhnutia.

Simplehuman Odkvapkávač na riad Compact, šedý plast
39,99 € 36,80 €

Praktický odkvapávač na riad značky Simplehuman s patentovanou technológiou, ktorá umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a tým urýchľuje sušenie riadu. Odkvapkávač Compact je vyrobený z odolného plastu v kombinácii s nerezovými prvkami. Všetko je vyrobené tak, aby vám mohlo spoľahlivo slúžiť dlhú dobu.

Simplehuman Vrecká do koša typ H (30 - 35 l) 60 ks
19,29 € 18,40 €

Vrecká do odpadkového koša z extra silného plastu veľkosti H sú určené pre koše s objemom 30 – 35 litrov. Sú opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Vstavaný kôš 10 l
31,30 €

Praktický kôš, ktorý sa umiestni na vnútorné dvierka kuchynskej skrinky skryje všetok váš odpad v kuchyni. Kôš je zasadený do oceľového rámu, z ktorého sa dá vybrať pre ľahké vyprázdnenie.

Simplehuman WC kefa so stojanom
39,95 € 36,30 €

WC kefa Simplehuman má tvar polmesiaca a na vonkajšej strane je vybavená tvrdšími štetinami, ktoré si poradia aj s usadenými nečistotami v ťažko dostupných miestach. Kefa drží v stojane vďaka magnetickému lemu a jej hlavicu možno vymeniť.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš (6 l), oceľ, Rose Gold - bronzová-23%
49,99 € 38,40 €

Akcia

Kôš na odpadky s objemom 6 l s oceľovým pedálom a vyberateľnou vnútornou nádobou v pôsobivom farebnom prevedení Rose Gold. Produkt značky Simplehuman je vyrobený z ocele, a preto sa môže pochváliť dlhou životnosťou. Špeciálne upravený povrch koša zostáva stále čistý a lesklý.

Simplehuman Dávkovač mydla 650 ml + držiak na hubku
29,95 € 23,90 €

Objemný dávkovač vhodný na mydlo či saponát je doplnený o praktický držiak kuchynskej hubky. Dávkovač s objemom 650 ml stačí jednoducho stlačiť na páčke a ihneď obdržíte podľa sily stisku potrebné množstvo prostriedku.

Simplehuman Filter proti zápachu do koša
7,35 € 7 €

Jedinečný filter, ktorý pohlcuje všetky nepríjemné pachy z odpadkového koša. Je vyrobený s použitím aktívneho uhlia a jeho absorpčné schopnosti sa obnovujú vystavením filtra slnečným lúčom. Vhodný do každého odpadkového koša. 2 ks v balení.

Simplehuman Držiak na hubku a kefku nad drez
18,40 €

Raz navždy zabráňte tomu, aby hubka na umývanie riadu padala do drezu. S týmto praktickým držiakom bude hubka bezpečne uložená, bude ľahko schnúť, nebude nikam padať a nebude sa nikde zbytočne pliesť. Rovnakým spôsobom je možné uložiť aj kefu na riad.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl Mini 1,5 l, brúsená nerezová oceľ
15,90 €

Nepostrádateľný odpadkový kôš Mini na stôl s objemom 1,5 l, z brúsenej nerezovej ocele od výrobcu Simplehuman bude doplnkom kdekoľvek v domácnosti. Je vyrobený z kvalitných materiálov a úpravou proti odtlačkom prstov. Veko je otočné a vyvážené, teda sa vždy vráti späť. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl Mini 1,5 l, biela nerezová oceľ
15,90 €

Nepostrádateľný odpadkový kôš Mini na stôl s objemom 1,5 l, z bielej nerezovej ocele od výrobcu Simplehuman bude doplnkom kdekoľvek v domácnosti. Je vyrobený z kvalitných materiálov a úpravou proti odtlačkom prstov. Veko je otočné a vyvážené, teda sa vždy vráti späť. A to všetko s predĺženou zárukou na 5 rokov.

Simplehuman Vrecká do koša typ G (30 l) 60 ks
19,29 € 18,40 €

Extra silné plastové vrecká do odpadkového koša veľkosti G majú objem 30 litrov. Sú opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky

Simplehuman Dávkovač na nákupné tašky
20,01 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný držiak s dávkovačom potravinových vreciek a nákupných tašiek. Možno ho umiestniť aj na vnútornú stranu dvierok od kuchynskej skrinky. Jednoduchá inštalácia pomocou skrutiek alebo obojstrannej lepiacej pásky.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 20 ks
8,10 €

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša veľkosti M majú objem 45 l, dvojité švy a pevnú sťahovaciu šnúru. Balenie obsahuje 20 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Simplehuman Vrecká do koša typ J (30-45 l) 20 ks
7,30 €

Odpadkové vrecká Simplehuman typu J sú určené pre odpadkové koše s objemom 30 – 45 litrov. V balení je 20 ks vreciek, ktoré sú vyrobené z pevného plastu a len tak sa preto neroztrhnú.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - plasty "plastics"-25%
9,99 € 7,40 €

Akcia

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre plasty. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodia všetky koše štandardných rozmerov.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - sklo "glass"-23%
9,99 € 7,60 €

Výpredaj

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre sklo. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodia všetky koše štandardnej veľkosti.

Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 24+34 l
220,70 €

Dizajnový odpadkový kôš značky Simplehuman je určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dve vyberateľné nádoby na odpad, každý s objemom 58 l (24 a 34 l). Povrch koša je odolný voči odtlačkom prstov a je veľmi jednoduchý na údržbu.

Simplehuman Bezdotykový kôš 45 l Rose Gold
214,24 € 202,30 €

Pologuľatý bezdotykový kôš v luxusnom medenom prevedení si obľúbite pre jeho tichosť, maximálnu funkčnosť a vysoko kvalitné prevedenie. Povrch koša je opatrený nano úpravou, ktorá ho chráni a udržiava čistý.

Simplehuman Odkvapkávač na riad Compact, brúsená nerez oceľ / šedý plast, FPP
79,99 € 73,30 €

Praktický odkvapávač na riad značky Simplehuman s patentovanou technológiou, ktorá umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a tým urýchľuje sušenie riadu. Odkvapkávač Compact je vyrobený z odolného kovu v kombinácii s ľahko umývateľným plastom. Všetko je vyrobené tak, aby vám mohlo spoľahlivo slúžiť dlhú dobu.

Simplehuman Úzky pedálový odpadkový kôš Slim - 45 l, biela nerez oceľ, FPP
149,90 €

Úzky pedálový odpadkový kôš Simplehuman Slim s objemom 45 litrov poteší vysoko kvalitným spracovaním a elegantným dizajnom, vďaka ktorému do vašej kuchyne perfektne zapadne. Kôš je prevedený v bielej farbe a vyrobený je z nerezovej ocele s praktickou úpravou proti odtlačkom prstov. Vnútorná nádoba umožňuje schovať okraje vrecka na odpad.

Simplehuman Bezdotykový odpadkový kôš s hlasovým ovládaním, triedený odpad, 58 l, rose gold
299,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdotykový odpadkový kôš s triedeným odpadom. Kôš Simplehuman reaguje na hlasové povely alebo mávnutie rukou nad vekom. Má 2 komory s objemom 34 a 24 l, povrch opatrený antibakteriálnou vrstvou s nanostriebrom a praktický vstavaný zásobník na sáčky. Je veľmi tichý a vďaka prepracovanej sústave senzorov a mikrofónov sa vám nezavrie pred nosom a počujú vás aj v hlučnej miestnosti.

Simplehuman Bezdotykový odpadkový kôš s hlasovým a pohybovým senzorom, 58 l, rose gold
269,90 €

Bezdotykový odpadkový kôš. Kôš Simplehuman reaguje na hlasové povely alebo mávnutie rukou nad vekom. Má veľký objem 58 l, povrch opatrený antibakteriálnou vrstvou s nanostriebrom a praktický vstavaný zásobník na sáčky. Je veľmi tichý a vďaka prepracovanej sústave senzorov a mikrofónov sa vám nezavrie pred nosom a počujú vás aj v hlučnej miestnosti.

Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 10+10 l
88,10 €

Odpadkový kôš Simplehuman je skvelým pomocníkom pri triedení odpadu. Hodí sa do hotelových izieb, ale nestratí sa ani v kuchyni, detskej izbe či pod stolom v kanceláriách. Má dve oddelené nádoby s objemom 10 litrov.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš pologuľatý 10 l
54,90 €

Vysoko odolný pedálový odpadkový kôš s objemom 10 litrov značky Simplehuman je vhodným praktickým doplnkom do každej kúpeľne či na toaletu. Vnútorná nádoba odpadkového koša sa dá ľahko vybrať. Povrch z matnej ocele sa ľahko udržuje a nezanecháva odtlačky prstov.

Simplehuman Dávkovač na stenu Trio
99,95 € 95,30 €

Praktický dávkovač nielen pre mydlo užijete najmä v sprchovacom kúte. Dávkovač sa ovláda páčkou pre ideálne množstvo mydla či šampónu a každá nádoba má veľký objem 444 ml. Kedy je potrebné mydlo doplniť spoznáte vďaka priehľadnému prevedeniu.

Simplehuman Dotykový odpadkový kôš na triedený odpad - 48l (24/24), hranatý, matná oceľ FPP
193,40 € 183,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dotykový odpadkový kôš na triedený odpad značky Simplehuman je praktickou pomôckou pre triedenie odpadu. Tento kôš je vybavený dvoma vyberateľnými nádobami s objemom 24 litrov. V prednej časti koša sa nachádza dotykové madlo, ktoré možno stlačiť rukou, lakťom, nohou apod. Veko koša potom zostáva otvorené tak dlho, ako chcete. Povrch koša je chránený špeciálnou vrstvou proti odtlačkom prstov a vďaka praktickému systému otvárania môžete kôš umiestniť priamo k stene.