Kolekcia je tvorená skúsenými návrhármi s citom pre detail a rešpektom k prianiam zákazníkov. Šperky sú odrazom ako súčasného moderného dizajnu, tak aj tradičných motívov.

Kvalita spracovania znesie tie najprísnejšie kritéria. Každý šperk je podrobený veľmi prísnej kontrole, aby zodpovedal požiadavkám pre jeho komfortné nosenie.

Samozrejmosťou je finálna úprava rhodiovaním, šperky sú zdobené kubickými zirkónmi, sladkovodnými perlami a na farebné tóny je použitý email.

Cenová hladina kolekcie je prístupná všetkým ženám aj dievčatám, ktoré si zakladajú na svojom vzhľade, sledujú módne trendy a vedia zladiť oblečenie, topánky, kabelky, hodinky a samozrejmosťou pre nich je výber vhodných šperkov.

Silver Cat predovšetkým ponúka ucelené sady náušníc, príveskov aj prstienkov, ktoré vhodne podčiarknu outfit pri stretnutí s kamarátkou, návštevou párty alebo triezvy vzhľad v kostýme pri rokovaní s klientom. Jednoznačné odporúčanie znie: vyberajte citlivo a vždy celú súpravu, aby Váš vzhľad bol dokonalý. Staňte sa kočkou! Staňte sa Silver Cat.