SELECT FB Classic, žltá, vel.3
23,30 €

Futbalová lopta pre deti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie dlhotrvajúcej pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktívny dizajn, ktorý môže dopomôcť vašej malej ratolesti v pokračujúcom smerovaní. Lopta MB Classic je k dostaniu vo výrazne žltej farebnej variante vo veľkosti 3.

SELECT FB Diamond vel. 5

SELECT FB Diamond vel. 5

Hodnotenie: 4,8
33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta o veľkosti 5 disponuje ručne šitou konštrukciou a 32 panelmi. Je vhodný predovšetkým pre tréningy a zápasy strednej kategórie. SELECT FB Diamond vel. 5 ponúka skvelé vlastnosti pri lete aj na zemi.

SELECT FB Contra veľ. 4-40%

SELECT FB Contra veľ. 4

Hodnotenie: 3,4
25,10 € 15 €

Futbalová lopta s veľkosťou 4 disponuje ručne šitou konštrukciou z 32 panelov. Použitý materiál a 5-vrstvová vložka zaisťujú skvelé letové vlastnosti. Je vhodný predovšetkým pre detské klubové tréningy. SELECT FB Contra veľ. 4 je vyrobená zo syntetickej kože.

SELECT FB Futsal Super biela veľ. 4-19%
80,60 € 64,60 €

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitného a ručne spracovaného materiálu. Skvele sa ovláda, má menší odskok a farebný dizajn, ktorý je dobre viditeľný a hráčom umožní rýchlejšie reagovať. SELECT FB Futsal Super biela veľ. 4 je ideálna pre zápasy na najvyššej úrovni.

SELECT FB Match DB, vel.5
45 € 42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta s najrýchlejšími vlastnosťami od značky SELECT. Špeciálna povrchová úprava. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie pevnosti. Konštrukcia z 32 panelov. Nevšedný dizajn k využitiu na tréningu i zápase. Lopta FB Match DB je k dostaniu vo veľkosti 5.

SELECT FB Stratos, vel. 5-33%
29,90 € 19,90 €

Futbalová lopta s vnútornou stavbou pre lepšiu ovládateľnosť na zemi i vo vzduchu od značky SELECT. Špeciálna povrchová úprava. Jednotlivé časti sú ručne šité pre zachovanie pevnosti. Konštrukcia z 32 panelov. Nevšedný dizajn k využitiu na tréningu i zápase. Lopta FB Stratos je k dostaniu vo veľkosti 5.

SELECT FB Classic, žltá, veľ. 5
23,30 €

Futbalová lopta pre deti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie dlhotrvajúcej pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktívny dizajn, ktorý môže dopomôcť vašej malej ratolesti v pokračujúcom smerovaní. Lopta FB Classic je dostupná vo výrazne žltom farebnom vyhotovení vo veľkosti 5.

SELECT FB Future Light DB, veľ.3-16%
22,30 € 18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta pre deti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie dlhotrvajúcej pevnosti. Odľahčená konštrukcia. Povrchový materiál s tepelným lepením. Atraktívny dizajn, ktorý môže dopomôcť vašej malej ratolesti v pokračujúcom smerovaní. Lopta FB Future Light DB je k dostaniu vo veľkosti 3.

SELECT FB Pioneer TB veľ. 5-32%
45 € 30,20 €

Futbalová lopta o veľkosti 5 je vyrobená zo syntetickej kože a je vhodná na zápasy aj tréningy. Neprepúšťa vodu do švov a má stálu váhu. SELECT FB Pioneer TB veľ. 5 má Sr dušu pre rýchlejší let vo vzduchu.

SELECT FB Future Light DB, vel.4-16%
22,30 € 18,60 €

Futbalová lopta pre deti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie dlhotrvajúcej pevnosti. Odľahčená konštrukcia. Povrchový materiál s tepelným lepením. Atraktívny dizajn, ktorý môže dopomôcť vašej malej ratolesti v pokračujúcom smerovaní. Lopta FB Future Light DB je k dostaniu vo veľkosti 4.

SELECT FB Clava, veľ. 4-23%

SELECT FB Clava, veľ. 4

Hodnotenie: 2
24,60 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta zo syntetickej kože od značky SELECT. Obsahuje päťvrstvovú vložku a patentovanú dušu. Jednotlivé časti sú ručne šité pre zachovanie pevnosti. Konštrukcia z 32 panelov. Nevšedný dizajn k využitiu na tréningu. Lopta FB Clava je k dostaniu vo veľkosti 4.

SELECT FB Contra veľ. 5-40%

SELECT FB Contra veľ. 5

Hodnotenie: 5
25,10 € 15 €

Futbalová lopta s veľkosťou 5 disponuje ručne šitou konštrukciou z 32 panelov. Použitý materiál a 5-vrstvová vložka zaisťujú skvelé letové vlastnosti. Je vhodný predovšetkým pre detské klubové tréningy. SELECT FB Contra veľ. 5 je vyrobená zo syntetickej kože.

SELECT FB Brillant Super TB 21 veľ.5-48%
147,10 € 75,40 €

Futbalová lopta o veľkosti 5 disponuje tepelne lepenou konštrukciou o 32 paneloch. Je vhodný pre hru nielen vnútri, ale aj vonku, pretože neprepúšťa vodu do švov a má stálu váhu. SELECT FB Brillant Super TB 21 veľ.5 má latexovú dušu ZeroWing.

SELECT FB Contra veľ.3-19%
26,10 € 20,90 €

Futbalová lopta o veľkosti 3 je vyrobená zo syntetickej kože a je vhodná na klubové tréningy. Je vybavená päťvrstvovou vložkou a 32panelovou konštrukciou. SELECT FB Contra veľ.3 má patentovanú dušu.

SELECT FB Classic-27%

SELECT FB Classic

Hodnotenie: 1
20,80 € 15,10 €

Futbalová lopta je vyrobená z jemného materiálu s lesklým povrchom a je strojovo šitá. SELECT FB Classic je vhodná pre deti a mládež.

SELECT FB Classic, žltá, vel.4
23,30 €

Futbalová lopta pre deti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé časti sú strojovo šité pre zachovanie dlhotrvajúcej pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktívny dizajn, ktorý môže dopomôcť vašej malej ratolesti v pokračujúcom smerovaní. Lopta MB Classic je k dostaniu vo výrazne žltej farebnej variante vo veľkosti 4.

SELECT FB Futsal Attack biela veľ. 4-16%
34,30 € 28,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitnej a ručne spracovanej syntetickej kože. Skvele sa ovláda, má menší odskok a farebný dizajn, ktorý je dobre viditeľný a hráčom umožní rýchlejšie reagovať. SELECT FB Futsal Attack biela veľ. 4 je ideálna na tréningy.

SELECT FB Stratos, vel. 4-33%
29,90 € 19,90 €

Futbalová lopta s vnútornou stavbou pre lepšiu ovládateľnosť na zemi i vo vzduchu od značky SELECT. Špeciálna povrchová úprava. Jednotlivé časti sú ručne šité pre zachovanie pevnosti. Konštrukcia z 32 panelov. Nevšedný dizajn k využitiu na tréningu i zápase. Lopta FB Stratos je k dostaniu vo veľkosti 4.

SELECT FB Brillant Replica 21-24%
20,80 € 15,70 €

Futbalová lopta so strojovým šitím. SELECT FB Brillant Replica 21 je vyrobený z jemného materiálu a opatrený dvojitým ventilom.

SELECT FB Club DB-19%
24,60 € 19,90 €

Futbalová lopta disponuje SR dušou, ktorá zaisťuje skvelú letovú funkciu. Je strojovo šitá a má lepené švy, ktoré neprepúšťajú vodu. TPU povrch s penou pre lepšiu kontrolu lopty. SELECT FB Club DB je vhodný pre mládež.

SELECT FB Diamond veľ.3
33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta disponuje 32panelovou konštrukciou s mäkčeným povrchom. Je vyrobená z kvalitného materiálu so špeciálnou vnútornou konštrukciou, ktorá zaisťuje vynikajúce vlastnosti v lete aj na zemi. SELECT FB Diamond veľ.3 je ručne šitá.

SELECT FB Diamond vel. 4

SELECT FB Diamond vel. 4

Hodnotenie: 4,3
33,90 €

Futbalová lopta o veľkosti 4 disponuje ručne šitou konštrukciou s 32 panelmi. Je vhodný predovšetkým pre tréningy a zápasy strednej kategórie. SELECT FB Diamond vel. 4 ponúka skvelé vlastnosti pri lete aj na zemi.

SELECT FB Futsal Master veľ. 4 biela žltá-28%
45,90 € 33 €

Posledný kus za túto cenu!

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitnej a ručne spracovanej syntetickej kože. Skvele sa ovláda, má menší odskok a farebný dizajn, ktorý je dobre viditeľný a hráčom umožní rýchlejšie reagovať. SELECT FB Futsal Master vel. 4 biela žltá je ideálna na tréningy.

SELECT FB Futsal Mimas-32%

SELECT FB Futsal Mimas

Hodnotenie: 4,4
42 € 28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitného a ručne spracovaného materiálu. Skvele sa ovláda a má menší odskok vďaka špeciálnej vnútornej duši. SELECT FB Futsal Mimas je vhodná na tréningy mladých hráčov.

SELECT FB Stratos, veľ. 3-33%
29,90 € 19,90 €

Futbalová lopta disponuje 32panelovou konštrukciou s mäkčeným povrchom. Je vyrobená z kvalitného materiálu so špeciálnou vnútornou konštrukciou, ktorá zaisťuje vynikajúce vlastnosti v lete aj na zemi. SELECT FB Stratos, veľ. 3 je ručne šitá.

SELECT FB Tempo vel. 5-19%

SELECT FB Tempo vel. 5

Hodnotenie: 5
45,90 € 37 €

Futbalová lopta o veľkosti 5 disponuje tepelne lepenou konštrukciou s 32 panelmi. Je vhodný pre vnútorné tréningy a zápasy. Duša ZeroWing zaisťuje skvelý odskok a 3 mm EVA pena mäkkosť. SELECT FB Tempo veľ. 5 je vyrobená zo syntetickej kože.