Sefiros 100% marulový olej 30 ml
13,60 €

Kozmetické oleje si v posledných rokoch našli cestu do našej skrášľujúcej výbavy a zaujali tu nezastupiteľnú úlohu. Používame kokosový olej, Arganový olej i bambucké maslo a ich účinky nás neprestávajú udivovať.


Sefiros Aplikátor Silver (Applicator)
2 €
1,90 €

Akcia

Aplikátor zo série Sefiros Silver má vďaka kombinácii lešteného hliníka s krištáľovo čistým akrylom elegantný a nadčasový dizajn. Aplikátor je vyrobený z vysoko kvalitnej syntetickej peny a slúži na nanášanie očných tieňov.


Sefiros BIO Arganový olej 100 ml
14,60 €

Zoznámte sa s jedným z najvzácnejších olejov na svete! Arganový olej, ktorý africké ženy používajú od nepamäti, sa v posledných rokoch rozšíril do celého sveta.


Sefiros BIO rascový olej 100 ml
10 €

BIO olej zo semien čiernej rasce. Olej Nigella Sativa, čiže z černušky siatej má pozoruhodné a blahodarné vlastnosti na pokožku. Olej je vhodný k masážam suchej a citlivej pokožky so sklonom k ​​alergickým reakciám. Pokožku prirodzene chráni a regeneruje.


Sefiros BIO RAW Kokosový olej 180 ml
7,70 €

Kokosový olej si v posledných rokoch získal obľubu po celom svete. Stal sa dôležitou zložkou mnohých kozmetických produktov a vo svojej čistej forme sa zabýval v miliónoch domácnostiach najmä pre jeho multifunkčné využitie.


Sefiros Cestovná sada fľaštičiek na kozmetiku (Travel set) 7 ks
7,80 €

Sada obsahuje:

Umývateľná kozmetická taštička zo syntetickej kože na zips 15 x13 cm 2× guľatá dózička na skrutkovací uzáver 10 ml 1× fľaštička s pumpičkou 60 ml 2× fľaštička s uzáverom 60 ml 1× plastová špachtlička 1× plastový lievik .


Sefiros Guľatý štetec na očné tiene Silver (Blender Round)-17%
2,30 €

1,90 €

Akcia

Štetec na aplikáciu očných tieňov zo série Sefiros Silver má vďaka kombinácii lešteného hliníka s krištáľovo čistým akrylom elegantný a nadčasový dizajn. Štetec je vyrobený z vysoko kvalitných syntetických vlasov, ktoré okúzľujú farebným kontrastom smerom k vrcholu štetca.


Sefiros Šikmý štetec na očné tiene Silver (Eyeshadow Brush Angular)
2 €

Štetec na aplikáciu očných tieňov zo série Sefiros Silver má vďaka kombinácii lešteného hliníka s krištáľovo čistým akrylom elegantný a nadčasový dizajn. Štetec je vyrobený z vysoko kvalitných syntetických vlasov, ktoré okúzľujú farebným kontrastom smerom k vrcholu štetca.


Sefiros Šikmý štetec na tvárenku s rukoväťou RedOnyx (Blush Brush)
7,60 €
7,50 €

Akcia

Štetec na tvárenku zo série Sefiros RedOnyx má elegantný a nadčasový dizajn. Štetec je vyrobený z vysoko kvalitných syntetických vlasov.   Štetce z radu RedOnyx vynikajú svojím luxusným a jedinečným dizajnom v štýle polodrahokamu červeného Onyxu.


Sefiros Šikmý štetec na tvárenku Silver (Blush Brush Angular)-19%
4,70 €

3,80 €

Akcia

Štetec na tvárenku zo série Sefiros Silver má vďaka kombinácii lešteného hliníka s krištáľovo čistým akrylom elegantný a nadčasový dizajn. Štetec je vyrobený z vysoko kvalitných syntetických vlasov, ktoré okúzľujú farebným kontrastom smerom k vrcholu štetca.


Sefiros Kokosový olej BIO panenský 180 ml
5,80 €

100% prírodné, za studena lisovaný kokosový olej Sefiros pochádza z Filipín a je produktom kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Má blahodarné účinky na vaše vlasy, pleť a je vhodný dokonca aj do jedla.   Testovali ste: 100% testujúcich odporúča BIO kokosový olej Sefiros.


Sefiros Luxusné puzdro na kozmetické štetce - fialové
11,70 €
11,50 €

Akcia

Značka Sefiros predstavuje skvelý módny doplnok – štýlové puzdro na päť rôznych kozmetických štetcov s logom značky Sefiros .   Výrobca kladie dôraz na precíznu spôsob zhotovenia a jedinečný dizajn. Puzdrá sú ručne šitá z koženky vo fialovej farbe s razenými ornamentami.


Sefiros Malý púdrovací štetec na telo Silver (Body Powder Brush Small)
5,40 €
4,90 €

Akcia

Púdrovací štetec na telo zo série Sefiros Silver má vďaka kombinácii lešteného hliníka s krištáľovo čistým akrylom elegantný a nadčasový dizajn. Štetec je vyrobený z vysoko kvalitných syntetických vlasov, ktoré okúzľujú farebným kontrastom smerom k vrcholu štetca.


Sefiros Masážna sviečka Mäta (Massage Candle) 120 ml-42%
19,40 €

11,20 €

Akcia

Luxusná masážne sviečka je vyrobená z vybraných olejov, ktoré rozmaznávajú vašu pokožku. Doprajte si masáž, ktorá povzbudí vaše telo i myseľ a prevonia vašu pokožku osviežujúcou vôňou mäty.


Sefiros Minerálne bahno z Mŕtveho mora (Original Dead Sea Pure Mud) 800 ml
8,60 €

100% prírodné bahno z Mŕtveho mora obsahuje 26 minerálov a stopových prvkov, ktoré sa perfektne hodí k starostlivosti o pokožku tváre i tela. Vysoká koncentrácia výživných látok preukázateľne zlepšuje prirodzené funkcie pokožky, uvoľňuje svalové napätie a celkovo upokojuje organizmus.


Sefiros Púdrovací štetec plochý s rukoväťou RedOnyx (Powder Brush Round Flat)
10,60 €

Akcia

Púdrovací štetec zo série Sefiros RedOnyx má jemný, napriek tomu silný vlas štetca, je vyrobený zo syntetických high-tec vlákien, ktoré zaisťujú perfektné nanášanie líčidiel.   Štetce z radu RedOnyx vynikajú svojím luxusným a jedinečným dizajnom v štýle polodrahokamu červeného Onyxu.


Sefiros Púdrovací štetec s rukoväťou Pastell (Powder Brush Pastell)
5,10 €
5 €

Akcia

Púdrovací štetec zo série Sefiros Pastell má jemný, napriek tomu silný vlas štetca, je vyrobený zo syntetických high-tec vlákien, ktoré zaisťujú perfektné nanášanie líčidiel.   Štetce z radu Pastell vynikajú hravou farebnosťou a moderným dizajnom.