Sebamed Detské opaľovacie mlieko OF 50 - 200ml-23%
12,99 € 9,99 €

Akcia

Detské opaľovacie mlieko OF 50 má vitamíny E a B5, ktoré prispievajú k ochrane a regenerácii buniek. Mlieko je vhodné pre deti už od narodenia. Vysoko efektívny systém ochrany proti UVA / UVB žiareniu s mikropigmentami, pôsobí proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku.

Sebamed Baby set pre novorodencov-15%
23,99 € 20,19 €

Akcia

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.

Sebamed Detský syndet 3x 100g
9,59 € 8,39 €

Akcia

Detský Syndet upevňuje odolnosť kože. Zmäkčujúce zložky chránia detskú pleť pred stratou lipidov a vysušením počas umývania.

Sebamed Detský pleťový ochranný krém 50ml-18%
7,60 € 6,19 €

Akcia

Sebamed detský pleťový ochranný krém odporúčame pre oblasť okolo úst a celú tvár, uľaví podráždenej pleti od slín. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšie starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed detská pena do kúpeľa 500ml-22%
11,99 € 9,29 €

Akcia

Sebamed detská pena do kúpeľa je doporučovaná k umývaniu detskej pokožky. Deťom zabezpečí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje pre najjemnejších starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed detské olejové obrúsky 70ks-22%
7,19 € 5,59 €

Akcia

Detské olejové obrúsky sú odporúčané pre jemné a citlivé čistenie oblasti pod plienkami. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky. Obrúsky sú určené pre deti už od narodenia.

Sebamed Detské vlhčené obrúsky 2 x 72ks-15%
13,99 € 11,79 € 5,90 €/ks

Akcia

Sebamed Detské vlhčené obrúsky 2×72 ks. Ochranné zvlhčujúce formuly jemne a ľahko čistia detskú pokožku. Výťažok z harmančeka a panthenol upokojujú a pomáhajú pokožku chrániť pred vznikom zaparenín a podráždenia..

Sebamed Detská umývacia extra jemná emulzia - 200 ml-20%
6,53 € 5,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Sebamed detskú umývaciu emulziu odporúčame na každodenné umývanie detskej pokožky. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

Sebamed Detský šampón - 150 ml-20%
6,53 € 5,19 €

Akcia

Sebamed detský šampón nevysuší pokožku hlavy Vášho dieťaťa, pre extra jemné umývanie pre detské vlásky a citlivú pokožku hlavy. Šampón je detskou pokožkou veľmi dobre znášaný, zanecháva vlásky hodvábne a voňavé

Sebamed Detský opaľovací krém OF 50 - 75ml-19%
9,99 € 8 €

Akcia

Detský opaľovací krém OF 50 je ideálnou ochranou proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku. Krém je vode, piesku i potu odolný po dobu 6 hodín a ponúka ochranu proti UVA / UVB žiareniu. Krém je veľmi vhodný aj pre citlivú pokožku a pre deti od narodenia.

Sebamed Detský krém na zapareniny - 100 ml-19%
6,92 € 5,59 €

Akcia

Detský krém na zapareniny Sebamed funguje ako účinná prevencia pred vznikom zaparenín a rýchle upokojenie už vzniknutej plienkovej dermatitídy. Krém proti zapareninám chráni pokožku pred agresívnymi látkami, ktoré môžu spôsobiť jej podráždenie.

Sebamed Detské mlieko 2x 200ml
15,99 € 14,29 €

Akcia

Účinný hydratačný a zmäkčujúci komplex sa rýchlo vstrebáva a chráni jemnú a citlivú detskú pleť. Sebamed detské mlieko je vhodné najmä pre ošetrenie kože po kúpaní v teplých letných dňoch (hydratuje, upokojuje a chráni proti vysušeniu).

Sebamed Detské telové mlieko - 200 ml-19%
8,08 € 6,49 €

Akcia

Účinný hydratačný a zmäkčujúci komplex sa rýchlo vstrebáva a chráni jemnú a citlivú detskú pleť. Sebamed detské mlieko je vhodné najmä na ošetrenie kože po kúpaní v teplých letných dňoch (hydratuje, upokojuje a chráni proti vysušeniu).

Sebamed Krém proti striam - 200 ml.-20%
13,49 € 10,69 €

Akcia

Sebamed Krém proti striam 200 ml je vhodný pre oblasť pŕs, bokov, brucha a stehien. Pôsobí proti striám a ako prevencia vzniku nových strií v tehotenstve aj po pôrode. Slúži ako podporná terapia pre starostlivosť o pleť pri chudnutí, obezite, liposukcii, mezoterapii alebo pri zmenšení prsníkov.

Sebamed Detský masážny olej - 150 ml-19%
6,92 € 5,59 €

Akcia

Sebamed detský masážny olej upevňuje emočný vzťah medzi rodičmi a deťmi. Stimuluje cirkuláciu krvi a zažívania. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

Sebamed Opaľovacie mlieko OF 30 150ml-16%
10,80 € 9 €

Akcia

Sebamed Opaľovacie mlieko OF 30 150 ml je zvláčňujúce mlieko s vysokou ochranou, určené k ochrane pokožky pred škodlivým slnečným žiarením. Je vhodné aj pre suchšiu pokožku, bráni jej vysušovaniu. Mlieko je vode i potu odolné až po dobu 6 hodín. Ľahko sa nanáša bez pocitu mastnoty, nezanecháva biele stopy.

Sebamed detský krém extra jemný 200ml
7,99 € 7,19 €

Akcia

Sebamed detský krém extra jemný odporúčame pre extrémne suchú a citlivú pokožku a tiež do mrazivého počasia. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed detský olej Baby(Skin Care Oil) 150 ml
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský olej Sebamed šetrne a jemne čistí citlivú detskú pokožku pod plienkami. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Sebamed Detská umývacia extra jemná emulzia 2x 200ml
11,99 € 10,59 €

Akcia

Sebamed detskú umývaciu emulziu odporúčame ku každodennému umývaniu detskej pokožky. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detský balzam na pery Baby(Baby Lip Balm) 4,8 g
3,10 €

Detský balzam na pery zaručuje najjemnejšie starostlivosť od prvého dňa. Vďaka obsahu ošetrujúcich látok predchádza podráždeniu a zanieteniu jemnej pleti pier, ktoré spôsobuje slinenie alebo podráždenie od používania cumlíkov.

Sebamed Dětský balzám na rty, 4,8 g
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sebamed Dětský balzám na rty, 4,8 g je velmi jemný balzám s ochranným komplexem ke každodennímu použití. S UV filtrem, proti podráždění, vysušení, spálení. Ulevuje při podráždění. Vhodné již od narození.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.