Sebamed Baby set pre novorodencov
25,60 €

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.

Sebamed Detská umývacia extra jemná emulzia 2x 200ml
13,60 €

Sebamed detskú umývaciu emulziu odporúčame ku každodennému umývaniu detskej pokožky. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detský krém na zapareniny 2x 100ml
13,59 € 12,50 €

Detský krém na zapareniny Sebamed funguje ako účinná prevencia pred vznikom zaparenín a rýchle upokojenie už vzniknuté plienkové dermatitídy. Krém proti zapareninám chráni pokožku pred agresívnymi látkami, ktoré môžu spôsobiť jej podráždenie.

Sebamed Detské mlieko 2x 200ml
17,60 €

Účinný hydratačný a zmäkčujúci komplex sa rýchlo vstrebáva a chráni jemnú a citlivú detskú pleť. Sebamed detské mlieko je vhodné najmä pre ošetrenie kože po kúpaní v teplých letných dňoch (hydratuje, upokojuje a chráni proti vysušeniu).

Sebamed Detské telové mlieko - 200 ml
8,08 € 7,90 €

Účinný hydratačný a zmäkčujúci komplex sa rýchlo vstrebáva a chráni jemnú a citlivú detskú pleť. Sebamed detské mlieko je vhodné najmä na ošetrenie kože po kúpaní v teplých letných dňoch (hydratuje, upokojuje a chráni proti vysušeniu).

Sebamed Detský pleťový ochranný krém 50ml
7,80 €

Sebamed detský pleťový ochranný krém odporúčame pre oblasť okolo úst a celú tvár, uľaví podráždenej pleti od slín. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšie starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detský krém na zapareniny - 100 ml
8 €

Detský krém na zapareniny Sebamed funguje ako účinná prevencia pred vznikom zaparenín a rýchle upokojenie už vzniknutej plienkovej dermatitídy. Krém proti zapareninám chráni pokožku pred agresívnymi látkami, ktoré môžu spôsobiť jej podráždenie.

Sebamed detské olejové obrúsky 70ks
7,60 €

Detské olejové obrúsky sú odporúčané pre jemné a citlivé čistenie oblasti pod plienkami. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky. Obrúsky sú určené pre deti už od narodenia.

Sebamed Detský šampón - 150 ml
6,53 € 6,20 €

Sebamed detský šampón nevysuší pokožku hlavy Vášho dieťaťa, pre extra jemné umývanie pre detské vlásky a citlivú pokožku hlavy. Šampón je detskou pokožkou veľmi dobre znášaný, zanecháva vlásky hodvábne a voňavé

Sebamed Detská umývacia extra jemná emulzia - 200 ml-21%
6,53 € 5,10 €

Sebamed detskú umývaciu emulziu odporúčame na každodenné umývanie detskej pokožky. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

Sebamed Detský masážny olej - 150 ml
6,90 €

Sebamed detský masážny olej upevňuje emočný vzťah medzi rodičmi a deťmi. Stimuluje cirkuláciu krvi a zažívania. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

Sebamed Detský opaľovací spray OF 50 - 200ml
15,99 € 15,30 €

Detský opaľovací spray OF 50 má obsah 150ml. Spray poskytuje vysokú ochranu proti UVA / UVB žiareniu. Je vhodný aj pre citlivú pokožku a pre deti od narodenia. Po dobu 6 hodín je spray odolný proti vode, piesku a dokonca aj potu. A navyše vitamíny E a B5 prispievajú k ochrane a regenerácii buniek.

Sebamed Detský penový kúpeľ - 200ml
6,50 €

Sebamed detský penový kúpeľ je doporučovaný k umývaniu detskej pokožky. Deťom zaistí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

Sebamed detský krém extra jemný 200ml
8,50 €

Sebamed detský krém extra jemný odporúčame pre extrémne suchú a citlivú pokožku a tiež do mrazivého počasia. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detský krém na zapareniny Baby(Diaper Rash Cream) 100 ml-20%
7,30 € 5,80 €

Detský krém na zapareniny pôsobí ako účinná prevencia pred vznikom zaparenín a rýchlo upokojuje už vzniknutú plienkovou dermatitídu. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Sebamed Detský opaľovací krém OF 50 - 75ml
10,70 €

Detský opaľovací krém OF 50 je ideálnou ochranou proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku. Krém je vode, piesku i potu odolný po dobu 6 hodín a ponúka ochranu proti UVA / UVB žiareniu. Krém je veľmi vhodný aj pre citlivú pokožku a pre deti od narodenia.

Sebamed Krém proti striam - 200 ml.
13,40 €

Sebamed Krém proti striam 200 ml je vhodný pre oblasť pŕs, bokov, brucha a stehien. Pôsobí proti striám a ako prevencia vzniku nových strií v tehotenstve aj po pôrode. Slúži ako podporná terapia pre starostlivosť o pleť pri chudnutí, obezite, liposukcii, mezoterapii alebo pri zmenšení prsníkov.

Sebamed Detské vlhčené obrúsky 2 x 72ks
15,90 € 7,95 €/ks

Sebamed Detské vlhčené obrúsky 2×72 ks. Ochranné zvlhčujúce formuly jemne a ľahko čistia detskú pokožku. Výťažok z harmančeka a panthenol upokojujú a pomáhajú pokožku chrániť pred vznikom zaparenín a podráždenia..

Sebamed Detské opaľovacie mlieko OF 50 - 200ml
12,99 € 11,30 €

Detské opaľovacie mlieko OF 50 má vitamíny E a B5, ktoré prispievajú k ochrane a regenerácii buniek. Mlieko je vhodné pre deti už od narodenia. Vysoko efektívny systém ochrany proti UVA / UVB žiareniu s mikropigmentami, pôsobí proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku.

Sebamed Detský pleťový krém Baby(Protective Facial Cream) 50 ml-18%
8,20 € 6,70 €

Detská pleť je veľmi jemná s nedostatkom lipidov. Až v prvých mesiacoch života dieťaťa sa utvára jej prirodzený ochranný plášť, a preto má sklon k vysušovaniu. Detský pleťový krém s alantoínom a kyselinou hyalurónovou hydratuje jemnú a citlivú pleť detí.

Sebamed Dezodorant v spreji Fresh Classic(Fresh Deodorant) 75 ml
5,20 € 4,90 €

Deo sprej so sviežou vôňou chráni proti množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu, pritom nebráni fyzilogickému potenie. Podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože s pH 5,5, ktoré je prirodzené zdravej koži.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.