Sebamed Baby set pre novorodencov-15%
23,99 € 20,19 €

Akcia

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.

Sebamed detská pena do kúpeľa 500ml-22%
11,99 € 9,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Sebamed detská pena do kúpeľa je doporučovaná k umývaniu detskej pokožky. Deťom zabezpečí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje pre najjemnejších starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detské opaľovacie mlieko OF 50 - 200ml-23%
12,99 € 9,99 €

Akcia

Detské opaľovacie mlieko OF 50 má vitamíny E a B5, ktoré prispievajú k ochrane a regenerácii buniek. Mlieko je vhodné pre deti už od narodenia. Vysoko efektívny systém ochrany proti UVA / UVB žiareniu s mikropigmentami, pôsobí proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku.

Sebamed Detské opaľovacie mlieko OF 30 - 200ml-25%
12,99 € 9,69 €

Akcia

Detské opaľovacie mlieko OF 30 sa veľmi ľahko nanáša, nezanecháva biele stopy a je bez pocitu mastnoty! Mlieko je odolné proti vode6 hodín a znižuje riziko alergickej reakcie na slnko . Ponúka ochranu proti UVA / UVB. Každé dieťa potrebuje tú najlepšiu starostlivosť.

Sebamed Detský opaľovací spray OF 50 - 200ml-22%
15,99 € 12,39 €

Akcia

Detský opaľovací spray OF 50 má obsah 150ml. Spray poskytuje vysokú ochranu proti UVA / UVB žiareniu. Je vhodný aj pre citlivú pokožku a pre deti od narodenia. Po dobu 6 hodín je spray odolný proti vode, piesku a dokonca aj potu. A navyše vitamíny E a B5 prispievajú k ochrane a regenerácii buniek.

Sebamed Detský opaľovací krém OF 50 - 75ml-19%
9,99 € 8 €

Akcia

Detský opaľovací krém OF 50 je ideálnou ochranou proti poškodeniu a spáleniu pokožky pri pobyte na slnku. Krém je vode, piesku i potu odolný po dobu 6 hodín a ponúka ochranu proti UVA / UVB žiareniu. Krém je veľmi vhodný aj pre citlivú pokožku a pre deti od narodenia.

Sebamed Detské opaľovacie mlieko SPF 30 Baby(Sun Lotion) 200 ml
11,80 €

Opaľovací Leko je vhodné najmä pre jemnú detskú pokožku. Obsahuje v ysoce efektívnej kombinovanej UVB aj UVA-filtrami (98% ochrana pred UV-A) v kombinácii s mikropigmentami účinne chránia pred spálením a podráždením kože (spĺňajú normu COLIPA).

Sebamed Detský balzam na pery Baby(Baby Lip Balm) 4,8 g
3,20 €

Detský balzam na pery zaručuje najjemnejšie starostlivosť od prvého dňa. Vďaka obsahu ošetrujúcich látok predchádza podráždeniu a zanieteniu jemnej pleti pier, ktoré spôsobuje slinenie alebo podráždenie od používania cumlíkov.

Sebamed Detský extra jemný krém Baby(Baby Cream Extra Soft) 200 ml
8,20 €

Extra jemný detský krém chráni a stará sa o jemnú detskú pokožku. Je vhodný aj pre deti s ľahšími formami detského ekzému. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Sebamed Detský krém na zapareniny Baby(Diaper Rash Cream) 100 ml
7,30 €

Detský krém na zapareniny pôsobí ako účinná prevencia pred vznikom zaparenín a rýchlo upokojuje už vzniknutú plienkovou dermatitídu. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Sebamed detský olej Baby(Skin Care Oil) 150 ml
5,70 €

Detský olej Sebamed šetrne a jemne čistí citlivú detskú pokožku pod plienkami. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Sebamed Dezodorant roll-on balzam SensitiveClassic(Balsam Deodorant) 50 ml
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Deodorant možno vďaka jemnému zloženiu použiť ihneď po depilácii aj na veľmi citlivú pokožku. Dlhodobý dezodoračné efekt je zaručený vďaka TriSoft Active systému. Účinné látky eliminujú množeniu baktérií, absorbujú nepríjemne páchnuce látky a tým zaisťujú dokonalú ochranu citlivej pokožky.

Sebamed Dezodorant v spreji Fresh Classic(Fresh Deodorant) 75 ml
5,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Deo sprej so sviežou vôňou chráni proti množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu, pritom nebráni fyzilogickému potenie. Podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože s pH 5,5, ktoré je prirodzené zdravej koži.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.

Sebamed produkuje do viac ako 60 krajín po celom svete. Bola založená v nemeckom Boppardu v roku 1952 lekárom Heinzom Maurerom. Špecializoval sa liečbou ekzémov. Na základe výsledkov klinických testov vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky – pH 5,5. Výrobky sú dermatologicky testované. Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.