SeaSucker 20/110 mm držiak vidlice
31 €

Držiak pre uchytenie MTB bicyklov/vidlice s pevnou osou o priemere 20mm a dĺžke 110mm, určený pre použitie s nosičmi bicyklov Seasucker Talon 1-bike, Mini Bomber 2-bike a Bomber 3-bike.

SeaSucker ADD ON adaptér pre koleso
75 €
+ doprava zadarmo

Pre použitie s nosičmi Seasucker MINI BOMBER a BOMBER, adaptér namontujete na nosnú konzolu nosiča a predné koleso nemusí do kufra! Vhodné pre kolesá s 9mm rýchlopákou, alebo MTB kolesá s 15mm pevnou osou po dokúpení adaptéra MTB 15.

SeaSucker BOARD & SUP strešný vákuový nosič
449 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najrýchlejší nosič na trhu určený na prevoz surfboardov, alebo SUP dosiek na streche auta. Aj tentokrát ponúka Seasucker veľmi kladne recenzovaný, neuveriteľne spoľahlivý systém na každé auto. Nepotrebujete priečniky a športové ústrojenstvo je proti poškrabaniu dokonale chránené penovými výstelkami.

SeaSucker FLIGHT Deck Adaptér
159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nahrádza a dopĺňa zadný držiak kolesa úchytom pre predné koleso a slúži ako výborný doplnok k nosičom bicyklov Seasucker TALON 1 – bike, MINI Bomber 2 – bike a BOMBER 3 – bike. Len pre kolesá s 9 × 100 mm osou, pre MTB štandardy je potrebný adaptér.

SeaSucker HORNET vákuový nosič na 1 bicykel
299 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Seasucker HORNET je našim najmenším nosičom na 1 bicykel, s montážou výlučne na zadné dvere automobilu. Je ideálnym riešením pre majiteľov prenajatých áut (áut na lísing a pod.) a je dodávaný je v cestovnom púzdre. Najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič bicyklov
549 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Seasucker Mini Bomber je najuniverzálnejšia verzia nosiča bicyklov so 6 výkonnými prísavkami predimenzovanými na prevoz 2 bicyklov o váhe do 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej rýchlosti 120 km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, pričniky a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker TALON 1 - bike vákuový nosič
389 € 379 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Seasucker TALON je univerzálny a nekonvenčný nosič na 1 bicykel s technológiou vysoko výkonných vákuových prísaviek. Nosnosť až 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej povolenej rýchlosti 120km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

US výrobca nosičov s inovatívnym vákuovým uchytením (bicykle, kajaky, lyže).

US výrobca nosičov s inovatívnym vákuovým uchytením (bicykle, kajaky, lyže).