SeaSucker 20/110 mm držiak vidlice
31 €

Držiak pre uchytenie MTB bicyklov/vidlice s pevnou osou o priemere 20mm a dĺžke 110mm, určený pre použitie s nosičmi bicyklov Seasucker Talon 1-bike, Mini Bomber 2-bike a Bomber 3-bike.

SeaSucker ADD ON adaptér pre koleso
75 €
+ doprava zadarmo

Pre použitie s nosičmi Seasucker MINI BOMBER a BOMBER, adaptér namontujete na nosnú konzolu nosiča a predné koleso nemusí do kufra! Vhodné pre kolesá s 9mm rýchlopákou, alebo MTB kolesá s 15mm pevnou osou po dokúpení adaptéra MTB 15.

SeaSucker BOMBER 3 - bike nosič bicyklov
699 € 649 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

BOMBER je náš najväčší nosič bicyklov z ponuky výrobcu Seasucker. avšak stále dosť kompatkný na to, aby sa bez problémov zmestil do kufra auta, keď sa nepoužíva. Je to výborné, praktické a naozaj štýlové riešenie pre rodiny, ale aj menšie cyklistické tímy na prevoz až 3 bicyklov.

SeaSucker FLIGHT Deck Adaptér
159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nahrádza a dopĺňa zadný držiak kolesa úchytom pre predné koleso a slúži ako výborný doplnok k nosičom bicyklov Seasucker TALON 1 – bike, MINI Bomber 2 – bike a BOMBER 3 – bike. Len pre kolesá s 9 × 100 mm osou, pre MTB štandardy je potrebný adaptér.

SeaSucker HORNET vákuový nosič na 1 bicykel
299 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Seasucker HORNET je našim najmenším nosičom na 1 bicykel, s montážou výlučne na zadné dvere automobilu. Je ideálnym riešením pre majiteľov prenajatých áut (áut na lísing a pod.) a je dodávaný je v cestovnom púzdre. Najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker SKI Rack nosič lyží
499 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

SeaSucker SKI Rack je najrýchlejší a najjednoduchší systém na prepravu lyžiarského ústrojenstva. Inovatívny a neuveriteľne výkonný, ľahký a kompaktný systém vákuových prísaviek poskytuje odolnosť v ťahu až 360 Kg.

US výrobca nosičov s inovatívnym vákuovým uchytením (bicykle, kajaky, lyže).

US výrobca nosičov s inovatívnym vákuovým uchytením (bicykle, kajaky, lyže).