SBS Autoadaptér QuickCharge 3.0 USB, 2100 mA, čierny
20,24 € 15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná autonabíjačka, ktorá vaše zariadenie nabije rýchlo a bezpečne. Autoadaptér SBS má 1 port USB a podporuje rýchlonabíjanie QuickCharge 3.0, vďaka ktorému váš smartphone dokáže dobiť na 80% už za 30 minút. Je vybavený ochranou proti skratu a LED indikátorom nabíjania.

SBS Bezdrôtová nabíjačka s rýchlym nabíjaním a technológiou Qi, čierna
30,37 € 26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická bezdrôtová nabíjačka Qi s rýchlym nabíjaním. Nabíjačka SBS je kompatibilná so všetkými telefónmi, ktoré majú funkciu Qi / PMA, a zaručuje pohodlné a rýchle nabíjanie bez káblov. Stačí vaše zariadenie priložiť a nabíjačka automaticky začne dobíjať. Je vybavená LED indikátorom.

SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT
25,30 € 21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Selfie tyč s dĺžkou až 1 m je vybavená technológiou Bluetooth pre bezdrôtové spojenie so smartphonom. SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT je kompatibilná s väčšinou smartphonov na trhu. Statívový závit umožňuje otáčanie až o 180 °. Pevnosť a stabilitu tyče oceníte predovšetkým pri natáčaní videí.

SBS BT100
14,80 €

Pojďte se vrhnout do víru dlouhých a častých telefonátů i v momentě, kdy nemůžete držet mobilní telefon u ucha – s moderním handsfree Bluetooth 4.2 sluchátkem SBS BT100, které přenáší zvuk v excelentní kvalitě. Sluchátko je díky nízké hmotnosti velmi pohodlné i při delším nošení. Na 1 nabití vydrží v provozu 3 h.

SBS Držiak do auta Airclip, univerzálny, čierny
13,80 €

Univerzálny držiak do auta SBS Airclip je vhodný pre akýkoľvek typ smartphonu do uhlopriečky 6" vďaka nastaviteľným čeľustiam. Inštalácia je jednoduchá, stačí zasunúť držiak do mriežky ventilácie a zvoliť vertikálne alebo horizontálne polohu displeja. Čeľuste držiaku sú pogumované pre pevné uchytenie a ochranu vášho telefónu pred poškriabaním.

SBS Gold Collection - cestovný adaptér s rýchlym nabíjaním, 2 × USB, 2,1 A / 1 A, zlatý
20,24 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná nabíjačka,kKtorá vás nenechá bez energie, v luxusnom zlatom prevedení. Nabíjací adaptér SBS Gold Collection má 2 porty USB – 1 so štandardným prúdom 1 A, druhý pre rýchlonabíjanie s prúdom 2,1 A. Môže dobíjať 2 zariadenia naraz a je vybavený technológiou inteligentného nabíjania.

SBS Kábel Unbreakable s kovovými konektormi, USB / USB-C, 1 m, čierny
25,31 € 17,80 €

Výnimočne odolný dátový a nabíjací kábel v čiernom prevedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinne bráni zamotávaniu. Kvalitné kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručujú veľmi dlhú životnosť.

SBS Kábel Unbreakable, USB / USB-C, 1 m, čierny
20,24 € 14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočne odolný dátový a nabíjací kábel v čiernom prevedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinne bráni zamotávaniu. Zosilnené konektory a vysoká flexibilita mu zaručujú veľmi dlhú životnosť.

SBS PowerBank 20000 mAh, 2× USB/C/Lightning
80,32 € 64,49 €

Tak kto tu potrebuje nabiť mobil? Vďaka ohromnej kapacite 20000 mAh, ktorou sa pýši kompaktná powerbanka značky SBS, sa stanete vrchným nabíjačom pri cestách aj v miestach bez zdroja energie. Powerbanka nabíja naraz až 2 zariadenia vďaka 2.1A a 1A USB výstupom. Prehľad o stave powerbanky poskytuje LCD displej.

SBS Univerzálny držiak ONE TOUCH s prísavkou
17,02 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak do auta SBS ONE TOUCH je vhodný pre akýkoľvek typ smartphonu do uhlopriečky 5,5 " vďaka automatickým čeľustiam – stačí pritlačiť telefón k tlačidlu uprostred a držiak sa automaticky zovrie okolo telefónu. Inštalácia je jednoduchá pomocou prísavky k prednému sklu alebo palubnej doske.

SBS BT700 - zánovné-14%
40 € 34,40 €

Zánovné

Minimalistický dizajn, maximálny hudobný výkon – také sú prenosné Bluetooth bezdrôtové slúchadlá SBS BT700 veľmi ľahkej konštrukcie s uchytením za krk. Vďaka vstavanému mikrofónu sú vhodné pre vybavovanie handsfree hovorov, Ktoré možno prijať ovládaním na kábli. Li-Pol nabíjacia batéria zaistí 3 h prevádzky na 1 nabitie.

SBS Fotografické šošovky s kamerou pre smartfóny - zánovné-13%
39,88 € 34,30 €

Zánovné

Sada SBS Fotografických šošoviek pre smartfóny obsahuje antireflexnú šošovku, šošovku pre širokouhlé zábery Fisheye, Wide pre zábery o 50 % širšie ako dokáže zachytiť ľudské oko a makro šošovku pre fotografie z veľmi krátkej vzdialenosti. Súčasťou balenia je púzdro na celú sadu.