SBS Autoadaptér 2 × USB, QuickCharge 3.0, 2 × 2.1A, 12/24 V, čierny
25,31 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná autonabíjačka, ktorá zvládne dobíjať 2 zariadenia naraz. Adaptér SBS má 2 porty USB so silným prúdom (2,1 A) a podporuje rýchlonabíjanie QuickCharge 3.0, vďaka ktorému dokáže smartphone nabiť na 80% za 30 minút. Disponuje technológiou inteligentného nabíjania a ochranou proti skratu.

SBS Autoadaptér Mini 2 × USB, 2400 mA, 12/24 V, čierny
14 €

Miniatúrna autonabíjačka pre mobilné telefóny, navigácie a ďalšie zariadenia. Autoadaptér SBS Mini má 2 porty USB a disponuje technológiou inteligentného nabíjania, vďaka ktorej vaše zariadenie dobije rýchlo a bezpečne. Má zabudovanú ochranu proti skratu a je odolný proti otrasom.

SBS Autoadaptér QuickCharge 3.0 USB, 2100 mA, čierny
20,24 € 19,90 €

Kompaktná autonabíjačka, ktorá vaše zariadenie nabije rýchlo a bezpečne. Autoadaptér SBS má 1 port USB a podporuje rýchlonabíjanie QuickCharge 3.0, vďaka ktorému váš smartphone dokáže dobiť na 80% už za 30 minút. Je vybavený ochranou proti skratu a LED indikátorom nabíjania.

SBS Autoadaptér s rýchlym nabíjaním 2 × USB, 3100 mA, čierny
20,24 € 20 €

Kompaktná autonabíjačka, ktorá zvládne dobíjať 2 zariadenia naraz. Adaptér SBS má 2 porty USB, z toho jeden s podporou rýchlonabíjania (2,1 A). Poradí si aj s náročnejšími zariadeniami, ako je tablet, a je vybavený technológiou inteligentného nabíjania, vďaka ktorej dobíja skutočne efektívne. Je chránený proti skratu.

SBS Autonabíjačka Apple MFI, 2100 mA, biela
27 €

Kompaktná nabíjačka do auta pre váš iPhone, iPad a ďalšie zariadenia Apple. Autonabíjačka SBS má certifikovaný port Lightning a poskytne vám nabíjací prúd 2,1 A. Je kompatibilná s 12V aj 24V zásuvkou zapaľovača. Disponuje ochranou proti skratu a prepólovaniu a LED indikáciou nabíjania.

SBS Autonabíjačka microUSB, 2100 mA, 12/24 V, čierna
20,24 € 20 €

Kompaktná nabíjačka do auta. Autonabíjačka SBS má port microUSB a poskytne vám nabíjací prúd 2,1 A, ktorý si poradí aj napr. s tabletom. Je kompatibilná s 12V aj 24V zásuvkou zapaľovača. Disponuje ochranou proti skratu a prepólovaniu a LED indikáciou nabíjania.

SBS Autonabíjačka USB-C, 3000 mA, čierna
25,30 € 25 €

Kompaktná nabíjačka do auta so špirálovým káblom. Autonabíjačka SBS má konektor USB-C a poskytne vám silný nabíjací prúd 3 A, ktorý si poradí aj napr. s tabletom. Disponuje ochranou proti skratu a prepólovaniu a LED indikáciou nabíjania. Kábel je dlhý do 160 cm.

SBS Bezdrôtová nabíjačka s rýchlym nabíjaním a technológiou Qi, čierna
30,37 € 30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická bezdrôtová nabíjačka Qi s rýchlym nabíjaním. Nabíjačka SBS je kompatibilná so všetkými telefónmi, ktoré majú funkciu Qi / PMA, a zaručuje pohodlné a rýchle nabíjanie bez káblov. Stačí vaše zariadenie priložiť a nabíjačka automaticky začne dobíjať. Je vybavená LED indikátorom.

SBS Bezdrôtový nabíjací stojan s Qi, 10 W, čierny
50 €
+ doprava zadarmo

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. Bezdrôtový nabíjací stojan Qi značky SBS podporuje rýchle nabíjanie Wireless Fast Charge o rýchlosti 10 W a zároveň je kompatibilný so štandardmi s rýchlosťou 7,5 W a 5 W. Nabiť na ňom môžete i svoj iPhone.

SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT
25,30 €

Selfie tyč s dĺžkou až 1 m je vybavená technológiou Bluetooth pre bezdrôtové spojenie so smartphonom. SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT je kompatibilná s väčšinou smartphonov na trhu. Statívový závit umožňuje otáčanie až o 180 °. Pevnosť a stabilitu tyče oceníte predovšetkým pri natáčaní videí.

SBS BT220
30,24 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Je síce len jedno, pripojiť k nemu však môžete hneď 2 zariadenia súčasne bez nutnosti ukončiť hovor – bezdrôtové handsfree Bluetooth 4.1 slúchadlo SBS BT220 oceníte pri častom vybavovaní hovorov napríklad, keď šoférujete automobil. Výdrž nabíjacej 35mAh batérie je pri volaní 2,5 h, slúchadlo disponuje tlačidlom pre príjem hovoru.

SBS Cestovný adaptér s technológiou Power Delivery USB / USB-C, 45 W
60 €
+ doprava zadarmo

Cestovná nabíjačka s extra rýchlou technológiou nabíjania power Delivery. Adaptér SBS má 1 port USB so silným prúdom 2,1 A a 1 port USB-C Power Delivery s výkonom 45 W. Okrem toho vás poteší kvalitným spracovaním a elegantným dizajnom.

SBS Držiak do auta Airclip, univerzálny, čierny
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak do auta SBS Airclip je vhodný pre akýkoľvek typ smartphonu do uhlopriečky 6" vďaka nastaviteľným čeľustiam. Inštalácia je jednoduchá, stačí zasunúť držiak do mriežky ventilácie a zvoliť vertikálne alebo horizontálne polohu displeja. Čeľuste držiaku sú pogumované pre pevné uchytenie a ochranu vášho telefónu pred poškriabaním.

SBS Držiak do auta WIDE ROUND, magnetický, univerzálny do mriežky, čierna
20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický držiak do auta WIDE ROUND inštalovaný do mriežky ventilácie. Súčasťou balenia sú kovové doštičky na zadný kryt telefónu (jedna lepiaca jedna za puzdro) – držiak je tak univerzálny pre akýkoľvek typ telefónu. Silné magnety držia zariadenie pevne na mieste aj v ostrých zákrutách.

SBS Fotografické šošovky s kamerou pre smartfóny
39,90 €

Sada SBS Fotografických šošoviek pre smartfóny obsahuje antireflexnú šošovku, šošovku pre širokouhlé zábery Fisheye, Wide pre zábery o 50 % širšie ako dokáže zachytiť ľudské oko a makro šošovku pre fotografie z veľmi krátkej vzdialenosti. Súčasťou balenia je púzdro na celú sadu.

SBS Kabel Gold Collection USB/MFI Lightning, strieborný
23 €

Prémiový dátový a nabíjací kábel v elegantnom striebornom prevedení. Kábel SBS Gold Collection má konektory USB a MFI Lightning, silnú viacvrstvovú konštrukciu, pevné textilné opletenie a kovové konektory. Vyniká vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Je dlhý 1 m.

SBS Kábel Polo USB / USB-C silikónový, 1,5 m, modrý
15,17 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Dátový a nabíjací kábel v elegantnej tmavo modrej farbe. Kábel SBS Polo má konektory USB a USB-C a vďaka silikónovému prevedeniu sa nezamotáva a je príjemne jemný na dotyk. je dlhý 1,5 m.

SBS Kábel Unbreakable s kovovými konektormi, USB / USB-C, 1 m, čierny
25,31 € 24,90 €

Výnimočne odolný dátový a nabíjací kábel v čiernom prevedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinne bráni zamotávaniu. Kvalitné kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručujú veľmi dlhú životnosť.

SBS Kábel Unbreakable, USB / PFI Lightning, 1 m, sivý
25,34 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočne odolný dátový a nabíjací kábel v šedom prevedení. SBS Unbreakable má konektory USB a MFI Lightning a je dlhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinne bráni zamotávaniu. Solídne konektory a vysoká flexibilita mu zaručujú veľmi dlhú životnosť.

SBS Kábel Unbreakable, USB / USB-C, 1 m, čierny
20,24 € 20 €

Výnimočne odolný dátový a nabíjací kábel v čiernom prevedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinne bráni zamotávaniu. Zosilnené konektory a vysoká flexibilita mu zaručujú veľmi dlhú životnosť.

SBS Kábel USB / microUSB 1 m, čierny
7,50 €

Kábel na nabíjanie, zálohovanie a synchronizáciu dát v čiernom prevedení. Dátový kábel SBS má konektory USB a microUSB a je dlhý 1 m. Kvalitné viacvrstvové prevedenie zaisťuje rýchle nabíjanie aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

SBS Kábel USB / PFI Lightning, 1 m, biely
21,50 €

Biely špirálový dátový a nabíjací kábel pre iPhone, iPad a pod. Kábel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou viacvrstvovou konštrukciou, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, rýchle nabíjanie a plynulý dátový prenos. Je dlhý 1 m.

SBS Nabíjacia súprava do auta s USB / microUSB, dĺžka 1 m, 2100 mA, čierna
16 €

Nabíjacia súprava do auta: autonabíjačka s podporou rýchlonabíjania a nabíjací a dátový kábel microUSB. Adaptér SBS má 1 port USB so silným nabíjacím prúdom 2,1 A, disponuje technológiou inteligentného nabíjania a ochranou proti skratu. kábel má konektory USB a microUSB a je dlhý 1 m.

SBS PowerBank 10000 mAh, 2× USB
39,60 €

Nabíjajte až 2 zariadenia naraz vďaka spoľahlivej duálnej powerbanke SBS s kapacitou 10000 mAh a s funkciou iC pre bezpečné nabíjanie všetkých prenosných prístrojov. Powerbanka má 1 USB 2.1A výstup pre rýchle nabíjanie a 1 USB 1A výstup pre bežné nabíjanie. O stave nabitia informuje LED indikátor.

SBS PowerBank 10000 mAh, USB/USB-C/Lightning
59,70 €
+ doprava zadarmo

Elegantný, kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti – to je spoľahlivá powerbanka značky SBS s kapacitou 10000 mAh a sa 2 USB výstupmi pre bežné aj rýchlonabíjanie. PowerBanka vie nabíjať nielen cez microUSB, ale aj cez USB-C a MFI Lightning. Nechýba iC technológia inteligentného nabíjania a LCD displej.

SBS PowerBank 12000 mAh, USB/USB-C/Lightning
49,60 €
+ doprava zadarmo

Ultrarýchle nabíjanie mobilu a ďalších zariadení aj počas cestovania? Žiadny problém vďaka výkonnej kompaktnej powerbanke značky SBS s kapacitou ohromných 12000 mAh as trojitým nabíjaním cez dva 1A a 2.1A USB porty a jeden 3A USB-C port. Zariadenie disponuje iC technológiou a LCD displejom.

SBS Twin BT300 TWS
59,70 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové, ľahké ako pierko a so špičkovou kvalitou reprodukovaného zvuku – také sú prenosné štupľové Bluetooth v4.2 slúchadlá SBS Twin BT300 TWS pre každodenné vybavovanie handsfree hovorov aj počúvanie hudby. Na 1 nabitie vydržia hrať so vstavanou batériou 2 h, súčasťou balenia je nabíjacie puzdro.

SBS Twins BT400
64,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Iba 4,6 g a pritom toľko muziky – prenosné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá SBS Twins BT400 prekvapujú nielen veľmi nízkou hmotnosťou, ale aj vysokou kvalitou reprodukovaného zvuku. Sú ideálne pre handsfree volanie vďaka vstavanému mikrofónu a vydržia v prevádzke až 2,5 h. Vo výbave majú nabíjacie puzdro s 300 mAh batériou.

SBS Univerzálny držiak ONE TOUCH s prísavkou
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak do auta SBS ONE TOUCH je vhodný pre akýkoľvek typ smartphonu do uhlopriečky 5,5 " vďaka automatickým čeľustiam – stačí pritlačiť telefón k tlačidlu uprostred a držiak sa automaticky zovrie okolo telefónu. Inštalácia je jednoduchá pomocou prísavky k prednému sklu alebo palubnej doske.

SBS BT700
40 €
+ doprava zadarmo

Minimalistický dizajn, maximálny hudobný výkon – také sú prenosné Bluetooth bezdrôtové slúchadlá SBS BT700 veľmi ľahkej konštrukcie s uchytením za krk. Vďaka vstavanému mikrofónu sú vhodné pre vybavovanie handsfree hovorov, Ktoré možno prijať ovládaním na kábli. Li-Pol nabíjacia batéria zaistí 3 h prevádzky na 1 nabitie.

SBS DUO
15,12 €

Metal, country, vážne alebo napríklad talianske disco vypaľovačky – prenosné káblové slúchadlá SBS DUO s mikrofónom pre handsfree hrajú čistým zvukom bez ohľadu na žáner hudby. Ich špecialitou sú detailné výšky i extra hlboké basy a žiaria aj svojim talianskym dizajnom. K zdroju hudby ich ľahko pripojíte cez 3,5mm jack.

SBS BT310
25,58 € 25 €

Vybavujte telefónne hovory za plného pohodlia a bezpečnosti napríklad aj pri riadení automobilu vďaka Bluetooth v4.2 handsfree slúchadlu SBS BT310 s dosahom signálu 10 m a hmotnosťou iba 6 g. Vstavaná nabíjacia batéria typu Li-Pol udrží slúchadlo až 4 h v prevádzke. Priamo na slúchadle je tlačidlo pre príjem hovoru.

SBS Kábel USB / MFI Lightning, špirálový, 0,5 m, biely
20,24 € 20 €

Biely špirálový dátový a nabíjací kábel pre iPhone, iPad a pod. Kábel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou viacvrstvovou konštrukciou, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, rýchle nabíjanie a plynulý dátový prenos. Vďaka špirálovému tvaru sa nezamotáva a nezaberá toľko priestoru. Je dlhý 0,5 m.

SBS PowerBank 20000 mAh, 2× USB/C/Lightning
79,90 €
+ doprava zadarmo

Tak kto tu potrebuje nabiť mobil? Vďaka ohromnej kapacite 20000 mAh, ktorou sa pýši kompaktná powerbanka značky SBS, sa stanete vrchným nabíjačom pri cestách aj v miestach bez zdroja energie. Powerbanka nabíja naraz až 2 zariadenia vďaka 2.1A a 1A USB výstupom. Prehľad o stave powerbanky poskytuje LCD displej.