Rubik Rubikova kocka 5x5

Rubik Rubikova kocka 5x5

Hodnotenie: 3,5
28,70 € 25,60 €

Rubikova kocka 5×5 je najťažšia výzva pre fanúšikov. Klasická kocka má totiž oveľa odolnejšie tlačené farby na štvorčekoch a hladko plynulý mechanizmus, ktorý je tiež aj rýchlejší ako kedykoľvek predtým.

Rubik Rubikova kocka hlavolam plast 5x5x5cm
13,67 € 12,20 €

Rubikova kocka je najobľúbenejší a najpredávanejší hlavolam všetkých dôb. Tento mechanický hlavolam sa stal hitom na prelome 70. rokov 20. storočia a baví deti i dospelých dodnes.

Rubik Rubikova kocka hlavolam Void
19,49 € 14,10 €

Rubikova kocka Void je vylepšená verzia klasickej 3×3×3 Rubikovej kocky. Tento variant vynašiel Katsuhiko Okamoto. Obtiažnosť tejto verzie je podobná ako u Rubikovej kocky 4×4×4. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Rubik Rubikova kocka hlavolam 4x4
22,22 € 19,49 €

Rubikova kocka je jeden z celosvetovo najznámejších hlavolamov. Vašou úlohou v ňom je zložiť kocku tak, aby na každej jej strane boli iba dieliky rovnakej farby. V tomto prípade sa jedná o náročnejšiu verziu kocky so 4 × 4 dielikmi.

Rubik Rubikova kocka Mirror Cube
15,30 € 13,40 €

Rubikova kocka Mirror cube je skrútená verzia klasickej Rubikovej kocky 3×3. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Rubik Rubikova kocka 3x3x1 Edge
12,90 €

Rubikova kocka 3×3×1 Edge je jednovrstvová kocka, ktorá sa skladá s 9 dielikov vo štvorci. Prináša tak nové možnosti, ako potrénovať svoje logické myslenie a zručnosť. S touto nevšednou kockou vytvoríte rotáciou rôzne obrazce, než dosiahnete klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Rubik Rubikova kocka Junior 2x2
9,33 € 8,20 €

Rubikova kocka je jedným z najznámejších a najpopulárnejších hlavolamov na svete. Verzia Junior 2×2 je určená pre začiatočníkov i pre najmladších hráčov, ktorí s riešením hlavolamov len začínajú. Ponúka tri úrovne hry, v ktorých sa hráči zoznámia so základmi skladania tohto hlavolamu.

Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
17,62 € 15,70 €

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?

Rubik Rodinné balenie
23 € 20,90 €

Darčekové balenie obľúbených kociek obsahuje rovno tri veľkosti: 3×3, 2×2 a prívesku 3×3 a ponúka tak celistvú zábavu pre celú rodinu. Potrénujte svoje logické myslenie spoločne so zručnosťou a dosiahnite klasický ciel, aby každá strana mala rovnakú farbu.

Rubik Rubikova kocka 2x2 + skladačka prstene
11,76 €

Darčekové balenie obľúbených hlavolamov obsahujúce Rubikovu kocku vo verzii 2×2 a skladačku Prstene poteší všetkých fanúšikov logických hier. Nový mechanizmus umožňuje hladšie a rýchlejšie otáčanie kocky.

Rubik Rubikova kocka - sada Speed Cube
21 € 17,50 €

Chcete sa v skladaní Rubikovej kocky posunúť na doslova profesionálnu úroveň a trebárs aj zlomiť svetový rekord? Na dosiahnutie týchto cieľov vám pomôže táto sada obsahujúca pružinu pre nastavenie napätia v kocke a výkonné mazivo.

Rubik Rubik's Race - spoločenská hra
23,40 € 20,40 €

Užite si novú dimenziu hry s klasickým populárnym hlavolamom Rubikova kocka. Vašou úlohou je zložiť vzor podľa vyžrebovanej predlohy skôr ako súper. Hra je skvelá na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia a vnímania.

Rubik Rubikov hlavolam Magic
11,90 € 11,10 €

Rubikova kocka Magic je nová verzia klasického logického hlavolamu. Cieľom hlavolamu je vytvoriť plnohodnotný vzor. Panely sú nastaviteľné v rôznych smeroch a správnym zložením dajú dokopy rôzne vzory.

Rubik Rubikova kocka hlavolam Spark
35 € 26,90 €

Zažite nový svet hádaniek s touto elektronickou Rubikovu kockou Spark. Kocka obsahuje 6 hier na postreh, rýchlosť a priestorovú orientáciu. Rozmer kocky je 87 × 87 mm. Vhodné od 7 rokov.