Rubik Rubikova kocka hlavolam plast 5x5x5cm-17%
13,67 €

11,29 €

Akcia

Rubikova kocka je najobľúbenejší a najpredávanejší hlavolam všetkých dôb. Tento mechanický hlavolam sa stal hitom na prelome 70. rokov 20. storočia a baví deti i dospelých dodnes.


Rubik Rubikova kocka hlavolam Void
19,49 €

13,60 €

Rubikova kocka Void je vylepšená verzia klasickej 3×3×3 Rubikovej kocky. Tento variant vynašiel Katsuhiko Okamoto. Obtiažnosť tejto verzie je podobná ako u Rubikovej kocky 4×4×4. Vhodná pre deti od 8 rokov.


Rubik Rubikova kocka 2x2 + skladačka prstene
11,76 €

Darčekové balenie obľúbených hlavolamov obsahujúce Rubikovu kocku vo verzii 2×2 a skladačku Prstene poteší všetkých fanúšikov logických hier. Nový mechanizmus umožňuje hladšie a rýchlejšie otáčanie kocky.


Rubik Rubikova kocka hlavolam 4x4
22,22 €

19,49 €

Rubikova kocka je jeden z celosvetovo najznámejších hlavolamov. Vašou úlohou v ňom je zložiť kocku tak, aby na každej jej strane boli iba dieliky rovnakej farby. V tomto prípade sa jedná o náročnejšiu verziu kocky so 4 × 4 dielikmi.


Rubik Rubikova kocka Junior 2x2
9,33 €

Rubikova kocka je jedným z najznámejších a najpopulárnejších hlavolamov na svete. Verzia Junior 2×2 je určená pre začiatočníkov i pre najmladších hráčov, ktorí s riešením hlavolamov len začínajú. Ponúka tri úrovne hry, v ktorých sa hráči zoznámia so základmi skladania tohto hlavolamu.


Rubik Rubikova kocka - sada Speed Cube
21 €

17,50 €

Chcete sa v skladaní Rubikovej kocky posunúť na doslova profesionálnu úroveň a trebárs aj zlomiť svetový rekord? Na dosiahnutie týchto cieľov vám pomôže táto sada obsahujúca pružinu pre nastavenie napätia v kocke a výkonné mazivo.


Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
17,62 €

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?


Rubik Rubik's Race - spoločenská hra
23,40 €

19,49 €

Užite si novú dimenziu hry s klasickým populárnym hlavolamom Rubikova kocka. Vašou úlohou je zložiť vzor podľa vyžrebovanej predlohy skôr ako súper. Hra je skvelá na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia a vnímania.