Rolser Nákupná taška na kolieskach Plegamatic Original MF
62,27 € 51,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plegamatic Original MF je najúspornejším variantom tašky na kolieskach zo všetkých modelov Rolser. Behom pár sekúnd poskladáte aj s podvozkom na veľkosť malej kabelky. Rozložená taška pojme 43 l a uvezie až 40 kg. Podvozok má vystužené dno a na najmenší rozmer ho aj s taškou zvládnete zložiť dvoma pohybmi.

Rolser Nákupná taška na kolieskach Jet Tweed JOY
33,90 €

Záruka 3 roky

Nákupná taška v modernom dizajne. Rolser Jet Tweed JOY s nosnosťou až 40 kg a objemom 40 l disponuje ľahkou hliníkovou konštrukciou a ergonomickým madlom. Materiál tašky je nepremokavý a veľmi ľahko umývateľný.

Rolser Nákupná taška na kolieskach Jet LN Joy
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

V jednoduchosti je nielen krása, ale aj praktickosť. Jednofarebná taška Jet LN Joy je toho dôkazom. Komplet je navyše ultra ľahká, samotný podvozok neváži ani kilo a taška unesie až 40 kg vo 40 litrovom priestore. Svieži športový dizajn skvele ladí s funkčným materiálom, ktorý nepremokne a ľahko sa udržuje v čistote.

Rolser Nákupná taška na kolieskach I-Max MF Convert RG
62,19 € 51,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyjdite si na nákupy bez driny! Do slušného nákupného vozíka na kolieskach značky Rolser sa s prehľadom zmestí všetko, čo budete potrebovať. Vnútorné vrecko o objeme 43 l pojme veľký nákup, ktorý pri jazde ani neucítite. Taška je usadená na ľahučkom hliníkovom podvozku, ktorý uvezie až 50 kg, pritom skoro nič neváži.

Rolser Nákupná taška na kolieskach Pack Polar Logic RG
77,94 € 68,20 €

Záruka 3 roky

Tašku Pack Polar budete skladať len vy podľa toho, ako sa vám to bude hodiť. Variabilné podvozok ponúka možnosť sklopiť ako spodnú časť, tak samotné madlo. Vďaka tomu možno tiež komplet zmenšiť na formát malej kabelky a pripevniť na nákupný vozík. Taška ponúka objem 43 l a nosnosť až 40 kg.

Rolser Nákupná taška na kolieskach SuperBag Logic RG
89,69 € 71,60 €

Posledný kus za túto cenu!

SuperBag kedykoľvek vyberiete z podvozku a použijete ju samostatne ako štýlovú nákupnú tašku podľa vašich potrieb. Na ľahké nákupy stačí taška cez rameno, ťažký nákup si priveziete. Podvozok uvezie 40 kg a taška má kapacitu 44 l.

Rolser Nákupná taška na kolieskach do schodov I-Max MF Rd6
76,93 € 68,20 €

Záruka 3 roky

Rolser Nákupná taška na kolieskach do schodov I-Max MF Rd6 z nepremokavého materiálu. Rolser I-Max MF Rd6 je unikátny svojou konštrukciou s 3 kolieskami, vďaka ktorým je omnoho jednoduchšie vytiahnuť tašku do schodov. Na rozkladanie a zloženie si vystačíte s jediným pohybom. Taška je navyše odľahčená a neváži tak o nič viac, než je nevyhnutné.

Rolser Nákupná taška na kolieskach Termo Fresh MF Convert RG
69,95 € 57,90 €

Záruka 3 roky

Veľký nákup neťahajte v rukách, dovezte si ho! Nákupný vozík Termo Fresh MF je bezchybná pravá ruka pre kompletné nákupy – okrem klasického hlavného vrecka s objemom 48 l je vylepšený o 8 l termo vrecko, s ktorým cestu prežijú chladené i mrazené výrobky. Pomocník na nákupy skoro nič neváži, ale pritom privezie nákup ťažký aj 50 kg.

Rolser Nákupná taška na kolieskach Termo Fresh MF Dos +2
77,94 € 68,20 €

Záruka 3 roky

Nákupný vozík Termo Fresh MF je bezchybná pravá ruka pre kompletné nákupy – okrem klasického hlavného vrecka s objemom 48 l je vylepšený o 8 l termovrecko, s ktorým cestu prežijú chladené i mrazené výrobky. Pomocník na nákupy skoro nič neváži, ale pritom privezie nákup ťažký aj 40 kg. Veľký nákup neťahajte v rukách, dovezte si ho!

Rolser Nákupná taška na kolieskach I-Max Marina Logic RG
70,11 € 53,10 €

Záruka 3 roky

Vykúzliť z malej kabelky veľkoobjemovú tašku nie je pre komplet I-Max Marina Logic RG žiadny problém. Taška s trendmi námorníckym dizajnom má objem 43 l a unesie až 40 kg. Taška je vybavená rámom, na ktorom možno sklopiť ako základňu, tak rukoväť. Miesto vám pri nákupoch ušetrí aj vďaka špeciálnemu patentu, ktorým ju poskladanú zavesíte na nákupný vozík.