Rojaplast Detské farebné pieskovisko so strieškou-18%
62,90 € 51,40 €

Akcia

Toto detské drevené pieskovisko so strieškou vo farebnom prevedení bude ozdobou na každej záhrade. Strecha je z nepremokavého materiálu a zároveň slúži ako tienidlo pred slnkom.

Rojaplast Detské osemhranné pieskovisko
35 € 30,70 €

Akcia

Detské drevené pieskovisko má tvaru osemuholníka. Štyri strany sú vybavené doskami, ktoré slúžia ako sedátko pre deti. Kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Povrch je bez povrchovej úpravy.

Rojaplast ARCHER A domček

Rojaplast ARCHER A domček

Hodnotenie: 4,2
216 €

Záhradný domček s pozinkovanou vrstvou proti korózii, v ktorom nájdete miesto pre záhradnú kosačku i sadu náradia spoločne s poľnohospodárskym náradím. Plechy sú z vonkajšej časti zakončené plastovými lištami. Rojaplast ARCHER A domček je vybavený dverami v koľajnici, ktoré neprekážajú v pohybe a šetria miesto.

Rojaplast ZWMC-31 (609)

Rojaplast ZWMC-31 (609)

Hodnotenie: 4,6
38 €

Kvalitné kovové záhradné kreslo má veľmi dlhú životnosť a zachováva si stále rovnaký vzhľad aj po rokoch. Je ideálne ako posedenie na záhradu, terasu či balkón.

Rojaplast Markíza 5x3mm P4512 tm.šedá
297 €

Veľmi priestranná markízatmavo šedom prevedení s typickým zakončením, ktoré pomáha aj ako drobné tienidlo pred slnkom a dažďom. Výborne sa hodí na záhradu chatu či bytového vnútrobloku. Po konštrukčnej stránke sa skladá z oceľového zadného nosníka. Rojaplast Markíza 5×3mm P4512 tm.šedá pre pocit pohodlia i jednoduchú montáž.

Rojaplast Ležadlo JAIPUR-17%

Rojaplast Ležadlo JAIPUR

Hodnotenie: 4,3
77 € 63,90 €

Praktické a elegantné ležadlo Jaipur s nastaviteľným komfortným operadlom. Jaipur sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nežiaducim účinkom, vlhkosťou alebo UV žiarením.

Rojaplast BRUCE J pergola

Rojaplast BRUCE J pergola

Hodnotenie: 4,2
1 191 €

Záhradná pergola s hliníkovou konštrukciou a krycími panelmi z polykarbonátu s hrúbkou 6 mm. Limit zaťaženie strechy s 120 kg/m2. Odolné voči vetru s maximálnou rýchlosťou 90 km/h. Ochrana proti UV žiareniu. Nastaviteľná výška v rozsahu 240 a 285 cm. Plocha pergoly s rozmerom 618 × 305 cm. Hmotnosť 87 kg.

Rojaplast Záhradný domček S2001A
221 €

Záhradný domček s kovovou konštrukciou z ocele. Ochrana pozinkovaním. Priemer jednotlivých plechov o 0,25 mm. Obojsmerné prístupové dvere v posuvnej koľajnici. Ventilačné otvory pre pravidelný prístup vzduchu. Prevedenie v sivej farbe. Šírka dverí o 90 cm. Celková hmotnosť o 43 kg.

Rojaplast ZWMT-24 Stôl

Rojaplast ZWMT-24 Stôl

Hodnotenie: 4,4
109 €

Obdĺžnikový záhradný stôl kovovej konštrukcie s otvorom pre slnečník. Stôl je jednoduchý na údržbu.

Rojaplast BRUCE J pergola 618×305 cm, sivá
1 191 €

Veľká záhradná pergola z hliníkovej konštrukcie s polykarbonátovou zložkou do silou 6 mm. Poskytuje požadované krytie pred búrkou a je vybavená 100 % ochranou proti UV žiareniu. Zaťaženie strechy 120 kg/m2. Rojaplast BRUCE J pergola má nastaviteľnú výšku 240 – 285 cm. Odkvapové zvody pre efektívnejší odtok vody. Hmotnosť 87 kg.

Rojaplast MONTREAL souprava ANTRACIT
1 665 €

Bohatý set zahradního nábytku z umělého ratanu, který nevyžaduje stálou údržbu a vydrží vám věky. Není nutné ho nijak skládat dohromady. Na lavičce o nosnosti 350 kg posedí prarodiče i mladší děti. Rojaplast MONTREAL souprava ANTRACIT je doplněna polstrováním a poskytne dostatek prostoru pro sezení při rodinných sešlostech a oslavách.

Rojaplast NEW YORK súprava, svetlosivá, 4 ks
1 152 €

Set záhradného nábytku s hliníkovou konštrukciou a z robustného umelého ratanu, ktorý nevyžaduje stálu údržbu. Nie je nutné ho nijako skladať dohromady. Nosnosť lavice 260 kg a kresla 150 kg. Rojaplast NEW YORK súprava, svetlosivá, 4 ks je doplnená polstrovaním a odoláva UV žiareniu aj teplote od +50 °C do –10 °C.

Rojaplast OPOLANY lavička

Rojaplast OPOLANY lavička

Hodnotenie: 3,8
136 €

Lavička Opolany voľne stojaca nájde využitie v meste aj v súkromných podmienkach na záhrade. Kvalitné spracovanie a materiál. Tradičný nadčasový dizajn.

Rojaplast Hojdačka VENEZIA 028-06
530 €

Vytvorte si relaxačný kútik pre až 4 osoby na sedačke upevnené na spoľahlivých pružinách. Novú Rojaplast VENEZIA je možné sklopiť do polohy ležmo a jej nosná trubka unesie až 400 kg. Rám je maľovaný farbou v antracitovom odtieni, strieška je svetlo šedá a poteší odopínateľnou moskytiérou

Rojaplast Detský set Piknik - farebný
42,90 € 38,60 €

Detská drevená súprava PIKNIK k posedeniu či hre pre tých najmenších. Táto súprava má veselé farebné prevedenie. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje kvalitu použitého materiálu.

Rojaplast ARCHER B

Rojaplast ARCHER B

Hodnotenie: 3,9
304 €

Záhradný domček s vrstvou zinku proti korózii, ktorý dokáže pojať záhradnú kosačku, ale aj početnejší arzenál náradia spoločne s prípravkami na údržbu záhrady. Plechy s hrúbkou 0,25 mm sú z vonkajšej časti zakončené lištami z plastu. Rojaplast ARCHER B domček je vybavený dverami v koľajnici, ktoré nijako neprekážajú v ceste ani v skladovacom priestore.

Rojaplast PIKNIK 180 cm

Rojaplast PIKNIK 180 cm

Hodnotenie: 4,5
169 €

Záhradná zostava PIKNIK je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Drevo je impregnované do gaštanovej farby.

Rojaplast Hojdačka RIMINI 030-05
445 €

Posledný kus za túto cenu!

Poznávacím znakom hojdačky Rojaplast RIMINI je nadštandardné pohodlie a vysoká kvalita spracovania. Vytvorte si relaxačný kútik pre až 4 osoby na sedačke upevnené na spoľahlivých pružinách. V balení nájdete sedáky s obšitým lemom a pripevňovacími šnúrkami.

Rojaplast SAN DIEGO súprava ŠEDÁ
1 499 €

Set záhradného nábytku z robustného umelého ratanu, ktorý nevyžaduje stálu údržbu a vydrží vám veky. Nie je nutné ho nijako skladať dohromady. Na lavičke s nosnosťou 350 kg posedí starí rodičia aj mladšie deti. Rojaplast SAN DIEGO súprava ŠEDÁ je doplnená polstrovaním a poskytne dostatok priestoru pre sedenie pri rodinných stretnutiach a oslavách.

Rojaplast Ležadlo ZWMC-53

Rojaplast Ležadlo ZWMC-53

Hodnotenie: 4,3
121 €

Polohovateľné ležadlo ZWMC-53 je veľmi pekne prepracované ležadlo o rozmere 200 × 65 × 102 cm, ktoré je možné nakloniť do 6-tich rôznych polôh, vr. úplne vodorovnej.

Rojaplast BRUCE F pergola

Rojaplast BRUCE F pergola

Hodnotenie: 4,8
836 €

Záhradná pergola s konštrukciou z hliníka s polykarbonátom. Poskytuje dostatočné krytie pred búrkou, padajúcimi krúpami alebo pred škodlivým UV žiarením. Nastaviteľný uhol striešky, vďaka posuvným stĺpikom. Rojaplast BRUCE F pergola je nevyhnutným doplnkom na terasu proti rozmarom počasia.

Rojaplast LUISA kreslo

Rojaplast LUISA kreslo

Hodnotenie: 4,7
74 €

Záhradné polohovacie kreslo z lakovaného borovicového dreva. Možno dokúpiť ostatné komponenty do setu ako lavicu, stôl, lehátko či hojdačku.

Rojaplast EMA stôl

Rojaplast EMA stôl

Hodnotenie: 4,5
32 €

Skladací stolík obdĺžnikového tvaru. Ideálny pre odkladanie vašich nevyhnutnosti, ale aj miesto pre dekorácie alebo rastliny. Vyrobený z exotickej akácie známej tvrdosťou a nízkymi nárokmi na údržbu. Rojaplast EMA stôl je veľmi skladný a výborne sa hodí na menšie balkóny alebo vonkajšie terasy.

Rojaplast SAN DIEGO súprava ANTRACIT
1 499 €

Set záhradného nábytku z robustného umelého ratanu, ktorý nevyžaduje stálu údržbu a vydrží vám veky. Nie je nutné ho nijako skladať dohromady. Na lavičke s nosnosťou 350 kg posedí starí rodičia aj mladšie deti. Rojaplast SAN DIEGO súprava ANTRACIT je doplnená polstrovaním a poskytne dostatok priestoru pre sedenie pri rodinných stretnutiach a oslavách.

Rojaplast Záhradný domček S2001C
340 €

Záhradný domček s kovovou konštrukciou z ocele. Ochrana pozinkovaním. Priemer jednotlivých plechov o 0,25 mm. Obojsmerné prístupové dvere v posuvnej koľajnici. Ventilačné otvory pre pravidelný prístup vzduchu. Prevedenie v sivej farbe. Šírka dverí o 109 cm. Celková hmotnosť o 60 kg.

Rojaplast Kvetináč EUR PALETA prírodný
31,60 €

Kvetináč Rojaplast EUR PALETA prírodný je štýlovým spôsobom, ako mať všetky kvety pohromade. Vyhotovenie z borovicového dreva s certifikáciou FSC zaručuje, že použité drevo je kvalitné a zdravé. Navyše si môžete paletu natrieť podľa vlastného vkusu, teda skvele zapadne do každého priestranstva.

Rojaplast PIKNIK (245/2)

Rojaplast PIKNIK (245/2)

Hodnotenie: 4,7
138 €

Záhradná zostava PIKNIK je zhotovená z kvalitného borovicového dreva Drevo je impregnované do gaštanovej farby.

Rojaplast Markíza 5x3mm P4510 BÉŽOVÁ
297 €

Veľmi priestranná markízabéžovom prevedení s typickým zakončením, ktoré pomáha aj ako drobné tienidlo pred slnkom a dažďom. Výborne sa hodí na záhradu chatu či bytového vnútrobloku. Po konštrukčnej stránke sa skladá z oceľového zadného nosníka. Rojaplast Markíza 5×3mm P4510 BÉŽOVÁ pre pocit pohodlia i jednoduchú montáž.

Rojaplast Lavice SEREMBAN

Rojaplast Lavice SEREMBAN

Hodnotenie: 4,5
182 €

Masívna záhradná lavica z tropického dreva Shorea pre tri osoby. Veľmi kvalitný produkt s dlhodobou životnosťou.

Rojaplast BRUCE D pergola

Rojaplast BRUCE D pergola

Hodnotenie: 4,5
710 €

Záhradná pergola s hliníkovou konštrukciou s polykarbonátom. Poskytuje dostatočné krytie pred búrkou, padajúcimi krúpami alebo pred škodlivým UV žiarením. Nastaviteľný uhol striešky, vďaka posuvným stĺpikom. Rojaplast BRUCE D pergola je nevyhnutným doplnkom na terasu proti rozmarom počasia.

Rojaplast MONTREAL súprava ŠEDÁ
1 665 €

Bohatý set záhradného nábytku z umelého ratanu, ktorý nevyžaduje stálu údržbu a vydrží vám veky. Nie je nutné ho nijako skladať dohromady. Na lavičke s nosnosťou 350 kg posedí starí rodičia aj mladšie deti. Rojaplast MONTREAL súprava ŠEDÁ je doplnená polstrovaním a poskytne dostatok priestoru pre sedenie pri rodinných stretnutiach a oslavách.

Rojaplast VEGAS LUX hojdačka
410 €

Záhradná hojdačka VEGAS LUX z tropického dreva MERANTI. Podušky a strieška v zelenej farbe – súčasť balenia.

Rojaplast Ležadlo VICTORIA

Rojaplast Ležadlo VICTORIA

Hodnotenie: 4,5
125,90 €

Záhradné polohovacie ležadlo z lakovaného borovicového dreva. Možno dokúpiť ostatné komponenty do setu ako lavicu, stôl, kreslá či hojdačku.

Rojaplast CALI závesné kreslo
380 €

Luxusné závesné kreslo z kvalitného umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 °C do –10 °C. Kostra je hliníková + prášková farba. Podušky: látka – 230g / m2 polyester.

Rojaplast Markíza 3,95x2,5m P4510 BÉŽOVÁ
203 €

Priestranná markízabéžovom prevedení s typickým zakončením, ktoré pomáha aj ako drobné tienidlo pred slnkom. Výborne sa hodí na chatu či bytového vnútrobloku. Po konštrukčnej stránke sa skladá z oceľového nosníka, z ktorého vystupujú rozťažná ramená z hliníka. Rojaplast Markíza 3,95×2,5m P4510 BÉŽOVÁ pre pocit pohodlia i jednoduchú montáž.

Rojaplast Stôl ZWMT-83

Rojaplast Stôl ZWMT-83

Hodnotenie: 4,5
111 €

Drôtený záhradný stôl s čiernou drôtenou doskou, ktorá je nielen veľmi pekná na pohľad, ale hlavne sa veľmi dobre udržuje. Nosnosť 50 kg..

Rojaplast kreslo ZWMC-19

Rojaplast kreslo ZWMC-19

Hodnotenie: 4,5
34 €

Veľmi pohodlné drôtené záhradné kreslo ZWMC-19 v čiernom prevedení s nosnosťou 100 kg.

Rojaplast Kreslo XT1012C

Rojaplast Kreslo XT1012C

Hodnotenie: 4,7
27 €

Záhradné kreslo XT1012C s pevnou kovovou konštrukciou a čalúnením z umelej textílie pre pohodlný odpočinok na vašej záhrade či terase.

Rojaplast PIKNIK set 180 cm, lakovaný
191 €

Záhradná zostava z masívneho borovicového dreva v lakovanom prevedení. Set obsahuje široký stôl spájajúci dve sedacie lavice. Drevo podlieha certifikácii FSC. Miesto až pre 4 osoby pri obmedzenej váhe jednotlivca do 100 kg. V balení s rozmermi 145 × 180 × 75 cm. Hmotnosť celkom 45 kg.

Rojaplast VIKING lavica 150 cm
76 €

Záhradná lavica z borovicového dreva. Možno dokúpiť stôl Viking a utvoriť tak záhradný set. Prírodný materiál – bez povrchových úprav.

Rojaplast SCALA HOCH

Rojaplast SCALA HOCH

Hodnotenie: 4,4
12 € 11,50 €

Poduška na vysokej kreslo. Vrchná látka je z bavlny a polyesteru.

Rojaplast Kreslo SORRENTO
52 €

Polohovacie kreslo Sorrento je vyrobené z borovicového dreva, ktoré je morené a lakované. Takto spracované drevo zaručuje dlhú životnosť a zároveň nenáročnú údržbu.

Rojaplast REGINA súprava
1 142 €

Umelý záhradný ratanový nábytok, ktorý vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné.

Rojaplast BRUCE F pergola 436×305 cm, sivá
836 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradná pergola z hliníkovej konštrukcie s polykarbonátovou zložkou so silou 6 mm. Poskytuje požadované krytie pred búrkou a je vybavená 100% ochranou proti UV žiareniu. Zaťaženie strechy 120 kg/m2. Rojaplast BRUCE F pergola má nastaviteľnú výšku 240 – 285 cm. Odkvapové zvody pre efektívnejší odtok vody. Hmotnosť 60 kg.

Rojaplast Lavica VANESSA

Rojaplast Lavica VANESSA

Hodnotenie: 5
128 €

Vyrobená z trvanlivého dreva tropického akácie. Materiál použitý pri výrobe lavice Rojaplast VANESSA zaisťuje dlhú životnosť a nenáročnú údržbu. Kombináciou s nábytkom z rovnakého materiálu si vytvorte set podľa vlastných predstáv. Disponuje rozmermi (v × š × d) 91 × 150 × 61 cm.

Značka Rojaplast je odvodená od názvu samotnej spoločnosti, ktorá zaoberá dovozom rôznych značiek sezónneho tovaru pre záhrady. Jedná sa hlavne o záhradný nábytok drevený, kovový, umelý ratan a plastový, doplnky k nábytku, altány, slnečníky a v neposlednej rade i hojdačky. Všetko je kvalitný nábytok. Firma sa dalej zaoberá dovozom a predajom plotových dielov a matracov. Dovozové značka sú napr. Jardin, Sun Garden, acamp, Starbrite, FSC a pod.

Značka Rojaplast je odvodená od názvu samotnej spoločnosti, ktorá zaoberá dovozom rôznych značiek sezónneho tovaru pre záhrady. Jedná sa hlavne o záhradný nábytok drevený, kovový, umelý ratan a plastový, doplnky k nábytku, altány, slnečníky a v neposlednej rade i hojdačky. Všetko je kvalitný nábytok. Firma sa dalej zaoberá dovozom a predajom plotových dielov a matracov. Dovozové značka sú napr. Jardin, Sun Garden, acamp, Starbrite, FSC a pod.