Revolution Skincare Kozmetická čelenka Pretty Pink Bow
9,80 €

Elegantná ružová čelenka s mašličkou. Či už máte tvárovú masku alebo sa venujete rutine starostlivosti o pleť, táto mimoriadne mäkká čelenka udržuje vlasy mimo tvár. Navyše je elastická, takže jedna veľkosť padne všetkým.

Revolution Skincare Hydratačný pleťový krém Vitamín C (Moistue Cream) 45 ml
16,70 €

Tento krém, sa zložením s vitamínom C, ktorý je preslávený svojimi schopnosťami zvýšiť žiarivosť, zvyšuje prirodzený jas a hydratuje pokožku. Pomáha udržiavať pokožku hebkú a hladkú, vyrovnáva a zosvetľuje tón pleti a obmedzuje výskyt škvŕn a viaže vodu k pokožke, aby bola hydratovaná.

Revolution Skincare Kozmetická čelenka Bouncy Bunny Ears
9,80 €

Rozkošná čelenka sa zaječíma ušami. Či už máte tvárovú masku alebo sa venujete rutine starostlivosti o pleť, táto mimoriadne mäkká čelenka udržuje vlasy mimo tvár. Navyše je elastická, takže jedna veľkosť padne všetkým.

Revolution Skincare Masážny valček na tvár Texture d Facial Roller
22,30 €

Vyskúšajte aktuálny trend v starostlivosti o pleť. Roller stimuluje prietok krvi a zlepšuje vstrebávanie séra a hydratačných masiek. Tento jedinečný roller z ametystu je perfektná vďaka jeho štrukturovanému dizajnu pre osviežujúcu masáž tváre.

Revolution Skincare Maska na spanie Stressed Mood Calming 1 ks
9,80 € 9,30 €

Dobrý spánok je pre peknú pleť zásadný. Jeho nedostatok môže zhoršiť už existujúce problémy a zvýšiť stres, ktorého výsledkom sú tmavé kruhy pod očami, jemné linky, a to rozhodne nie je všetko. V nerušenom 8hodinový spánku vám pomôže táto obojstranná maska na spanie.

Revolution Skincare Pleť ový peeling Glycolic Acid Glow (Polisher) 100 ml
16,70 €

Získajte jasnejšie, hladšia a žiarivejšia pleť s peelingom Revolution Skincare Glycolic Acid Glow Polisher. Tento peeling pomôže vylepšiť, rozjasniť a obnoviť matnú pleť. Ošetrujúce zloženie vyhladzuje a odlupuje štruktúru pokožky, aby jej mohla rozjasniť a dodať dokonalý vzhľad.

Revolution Skincare Chladivá nočné maska Soothing Overnight Face Mask 50 ml
13 € 12,30 €

Soothing Overnight Face Mask z kolekcie Angry Mood je ľahká chladivá gélová maska, ktorá sa rýchlo vstrebáva a počas noci poskytuje pleti úľavu. Obsahuje výživný olej, extrakt z magnólie, ktorý bojuje proti nedokonalostiam a extrakt z černušky siatej, známe pre jej antibakteriálne vlastnosti.