Reuzel 3-in-1 Shampoo-Conditioner-Body Wash 100ml
5,99 €

Reuzel Tea Tree je špičkový komplexný produkt starostlivosti o pleť, ktorý kombinuje šampón, kondicionér na vlasy a sprchový gél. Nástroj veľmi efektívne čistí vlasy, pokožku hlavy a telo od prachu, potu alebo akýchkoľvek iných nečistôt.

Reuzel 3-in-1 Shampoo-Conditioner-Body Wash 350ml
14,45 €

Šampón Tea Tree 3 v 1 je šampón s veľmi ľahkou gélovou textúrou, ktorý nezaťažuje vlasy. Výrobok krásne pení, odprýskáva sa pri umývaní a „nekradne“ prirodzený lesk vlasov. Tajomná aróma čajovníka oživí, ale zároveň vás ponorí do pokojnej atmosféry mohutných storočných lesov.

Reuzel balzam na bradu 35g
12 €

Reusel Beard balm - Tento balzam na báze včelieho vosku obsahuje prírodné oleje – bambucké a argánové a rastlinné výťažky – rozmarín, harmanček, listy žihľavy, koreň presličky. Arganový olej a bambucké maslo stimulujú produkciu kolagénu a posilňujú vlasy po celej jeho dĺžke.

Reuzel balzam na bradu drevo a korenie 70ml
12,20 €

Reuzel Beard Foam Wood & Spice Beard Foam absorbuje veľmi rýchlo a nezanecháva na tvári nepríjemný pocit mastného filmu. Po aplikácii nie je potrebné produkt umyť.Kondicionérna pena obsahuje výťažky z prasličky, rozmarínu, harmančeka a listov žihľavy.

Reuzel Blue modra pomada na vlasy 113g
14,99 €

Reuzel Blue Piglet – Modrá pomáda je určena na použitie s akýmkoľvek typom vlasov. Ľahkosť aplikácie a oplachovania z nej robí ideálnu voľbu pre začiatočníkov.Vysoko koncentrovaná modelová pomáda Reuzel Blue 113g ľahko udržuje vlasy akejkoľvek tuhosti a hrúbky.

Reuzel Blue modra pomada na vlasy 35g
7 €

Reuzel blue pomade je vlasovy styling pre silnú fixáciu. Ľahko sa vyrovná s nezbednými a stuhnutými vlasmi a rovnako dobre pracuje s akýmkoľvek typom vlasov.

Reuzel Blue modra pomada na vlasy XXL 340g
29 €

Reuzel blue pomade 340g fixuje vlasy nie horšie ako silný vosk. Umýva sa teplou vodou rovnako ľahko ako bežný gél. Produkt má silnú koncentráciu, ktorá uľahčuje vyrovnanie sa s nezbednými vlasmi, ktoré si okrem iného zachovajú plasticitu po celý deň.

Reuzel červená pomada 113g
15 €

Reuzel red červená pomade – stylingový product, ktory ponúka stredne silnu fixaciu s vysokým leskom, ktoru vám umožní restyling vlasov po celý deň podľa potreby.

Reuzel červená pomada 35g
7 €

Vďaka svojej gélovitej konzistencii Reuzel červená pomada 35g počas celého dňa robí vlasy krásnymi a elegantnými. Vytvorené na vodnej báze. Nevysušuje vlasy, pretože medzi jeho zložkami chýba alkohol. Namiesto toho výrobcovia používali limonén, ktorý tiež čistí pokožku hlavy.

Reuzel čistiaci scrub 1000ml
22 €

Pred nami je superveľmocná jedinečná kombinácia aktívnych čistiacich zložiek, ušnej mincovne a zmesi výťažkov zo žihľavy, rozmarínu a ihličnatých koreňov, ktoré sú už pre Reuzel už klasické.

Reuzel čistiaci scrub 350ml
14,50 €

Šampón Reuzel Scrub Shampoo 350ml je silná jedinečná kombinácia špičky mäty, aktívnych čistiacich prísad a klasickej tonizačnej zmesi kopyty kopřiv, rozmarínu a prasličky Reuzel. Tento nástroj bol vytvorený legendárnymi holičmi zo Schoremu – legendárnym holandským holičstvom.

Reuzel extreme matná pomáda 113g
17,50 €

Reuzel extreme matná pomáda je špeciálne navrhnuta na silné zafixovanie vlasov so schopnosťou upraviť účes po celý deň. Vhodný na zrážky ľubovoľnej dĺžky.

Reuzel extreme matná pomáda 35g
8 €

Americká modelovací rúž pomôže rýchlo a natrvalo vytvoriť požadovaný tvar vlasov. Produkt umožňuje občas upraviť štýl, pretože kučery zostávajú pružné a živé. Vlasy sa nelepia k sebe, nestvrdnú, ale zachovávajú si svoju pohyblivosť.

Reuzel extreme matná pomáda XXL 340g
35 €

Modelovacia pomáda „Extreme Hold Pomade“ značky Reuzel je dokonalým pomocníkom pri stylingu vlasov. Pomáha rýchlo vytvoriť požadovaný štýl a kedykoľvek ho opraviť. Vlasy si po aplikácii zachovávajú svoju pohyblivosť a pružnosť a kučery zostávajú mäkké a pružné.

Reuzel fiber vláknitá pomáda 113g
16,50 €

Nezastupiteľný produkt na úpravu vlasov od populárnej značky Reuzel. Potrebujete zdôrazniť svoj imidž alebo si vytvoriť svoj vlastný štýl? Táto Reuzel vláknitá pomáda sa s touto úlohou vyrovná 100%. Umožňuje dať vlasom požadovaný tvar na dlhú dobu a tiež si zachovať ich pohyblivosť a ľahkosť.

Reuzel green zelená pomada 35g
7 €

Modelovacia zelená pomada na báze voskového vlákna Reuzel Green Piglet Wax je určená pre mužov s akýmkoľvek typom vlasov. A variabilita fixácie a brilancie z neho robí takmer univerzálny produkt.

Reuzel "Groom Groom" pre bradu a oholenie
20 €

Reuzel ™ Beard balm wood and spice – balzam na bradu obsahuje bambucké maslo a arganový olej, aby okamžite urobili vašu bradu silnejšiu a udrží ju počas dňa.Malé spevnenie • Malý lesk • VlhčenieFormulovaná na zníženie svrbeniaObsahuje výživné látky pre fuzy a vlasy bradyZmäkčuje hrubé vlasy a dodá…

Reuzel grooming vlasovy tonikum 100ml
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Reuzel Grooming Tonic 100ml je tonizujúci tonikum z legendárneho barbershopa Schorem. Produkt bol vyvinutý na uľahčenie procesu stylingu. Grooming Tonic je perfektný spôsob, ako vytvoriť zväzok. Zároveň vlasy nezaťažuje a zachováva si svoju prirodzenú elasticitu.

Reuzel grooming vlasovy tonikum 350ml
15,50 €

Reuzel Grooming Tonic 350ml nielen fixuje a dodáva objem, ale aj tóny a priaznivo ovplyvňuje celkový stav vlasov a pokožky hlavy. Obsahuje celý rad prírodných účinných látok. Napríklad výťažok z lieskových orechov dodáva vlasom lesk a sviežosť, vyživuje pokožku hlavy a normalizuje mazové žľazy.

Reuzel grooming vlasovy tonikum 500ml
19,50 €

Reuzel Grooming Hair Tonic 500ml poskytuje dlhotrvajúcu a flexibilnú fixáciu vlasov. Tento nástroj bol špeciálne vyvinutý na úpravu vlasov, ako aj na použitie ako základ pred aplikáciou iných stylerov na báze vody alebo vosku.

Reuzel Hair kondicionér pre každodenné použitie 1000ml
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Kondicionér na denné použitie Reuzel neobsahuje škodlivé sírany, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú štruktúru pokožky hlavy a vlasov. Obsahuje však rastlinné výťažky: koreň presličky, harmanček, listy žihľavy, rozmarín.

Reuzel Hair kondicionér pre každodenné použitie 350ml
14,50 €

Zloženie kondicionéra na denné použitie Reuzel hair conditioner 350ml obsahuje výťažky z týchto rastlín: koreň presličky, rozmarín, harmanček, listy žihľavy. Harmanček dodáva vlasu pružnosť a upokojuje pokožku hlavy.

Reuzel hlinená matná pomada 113g
16,50 €

Modelovacia hlina Reuzel Clay Matte Pomade 113g je ideálna pre mužov, ktorí majú krátke vlasy. Tento nástroj pomáha efektívne zdôrazňovať štruktúru účesu a kladie potrebný dôraz na jednotlivé pramene.

Reuzel hlinená matná pomada 35g
7 €

Reuzel Clay Matte Pomade 35g – hlina na vodnej baze, ktora má silnú, ale zároveň pomerne flexibilnú fixáciu účesu s absolútnym matným efektom bez zbytočného lesku.

Reuzel hlinená matná pomada XXL 340g
32 €

Reuzel Clay Matte Pomade 340g je dokonalým stylérom pre mužov s aktívnym životným štýlom. Hlina na vlasy spoľahlivo zafixuje účes a tiež vďaka zloženiu na báze vody chráni pred nadmerným potením.

Reuzel krém na holenie 95.8g
8 €

Reuzel krém na holenie 95.8g je liek od kaderníkov z Holandska vyrobený na modernej výrobnej linke v Amerike.

Reuzel pena-kondicioner na bradu 70ml
12 €

Reuzel ™ Beard Foam Pena na kondicionovanie brady „Reuzel beard pena“ spôsobuje, že vlasy na tvári vyzerajú na dotyk hrubšie a mäkšie.

Reuzel red červená pomada XXL 340g
29 €

Vďaka pomade Reuzel red budú vlasy po celý deň ľahké a zvlhčené, iskria a dokonale udržiavajú svoj tvar. Priemerná fixácia vlasovej pomady vám umožní zmeniť účes, keď budete chcieť.Má nádhernú vôňu jablka a škorice!SPÔSOB POUŽITIA: Votrite malé množstvo stylingu medzi dlane.

Reuzel ružová pomada 113g
15 €

Reuzel Pink pomade pánska modelovacia pomada pre silné držanie. Ružová Reuzel je navrhnutá na vytvorenie štýlových účesov s efektom prírodného lesku. Ľahko sa dokáže vyrovnať aj s tvrdými a hustými vlasmi.

Reuzel ružová pomada 35g
7 €

Reuzel ružová pomada 35g je navrhnuta pre silnú fixáciu a bude to vynikajúca voľba pre mužov s rozmarnými alebo príliš hustými vlasmi. Najúčinnejšie pri práci so stredne dlhými vlasmi.S Reuzel Pink pomade je ľahké dosiahnuť absolútnu kontrolu aj nad nezbednými vlasmi.

Reuzel ružová pomada XXL 340g
29 €

Reuzel Pink 340g – modelovacia pomada pre silnú fixáciu, ktorá dodáva vlasom prirodzený lesk. Produkt pomôže ľahko zvládnuť aj tie nekontrolovateľné vlasy.

Reuzel šampón 1000ml
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón na denné použitie Reuzel 1000ml je úspešná kombinácia aktívnych čistiacich prísad a zmesi prírodných extraktov v jednej nádobe. Produkt dokonale čistí vlasy, vyživuje a obnovuje vlasovú pokožku.Reuzel daily shampoo je vybavený osviežujúcou vôňou žuvačky mentolu.

Reuzel šampón 100ml
8 €

Denný šampón Reuzel 100ml je obohatený zmesou štyroch prírodných extraktov. Jedná sa o zvlhčujúci rozmarín, spevňujúci praslička, žihľavu, ktorá poskytuje prirodzený lesk mladých a zdravých vlasov, ako aj liesku čarodejnice. Výrobok môže nielen potešiť pružnosť a ľahkosť použitia.

Reuzel Šampón 350ml
14,50 €

Denný šampón Reuzel 350ml je špeciálne vyvinutý na každodenné použitie. Tento nástroj nielen kvalitne čistí vlasy, ale tiež chráni pokožku hlavy pred vyschnutím. Vhodný pre všetky typy vlasov.Reuzel daily shampoo je vybavený osviežujúcou vôňou žuvačky mentolu.

Reuzel toner na vlasy sprej 355ml
13,99 €

Toner na vlasy Reuzel Surf Tonic Hair 355ml je chladný sprej s morskou soľou pre ľahkú fixáciu a matný povrch. Tonikum nemá vôňu, aby neprerušilo vôňu vášho obľúbeného kolínska voda.Reuzel Surf Tonic je ideálny na vytváranie prírodných, mierne potrhaných štýlov s matným povrchom.

Reuzel vláknitá pomáda 35g
7 €

Modelovacia vláknitá pasta americkej značky Reuzel je navrhnutá na štylizáciu krátkych zrážok. Nástroj má priemerný stupeň fixácie. Navrhnuté špeciálne pre stredne silné až silné vlasy.Americký Reuzel fiber 35g fixuje požadovaný štýl po dlhú dobu.

Reuzel vláknitá pomáda XXL 340g
32 €

Táto Reuzel vláknitá pomáda XXL 340g je nevyhnutným nástrojom na modelovanie vlasov každý deň. Takýto produkt umožňuje byť vždy štýlový a mať módny účes. S Reuzel fiber pomade môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný obrázok.

Reuzel vláknitý gél 100ml
11,50 €

Reuzel ™ vláknitý gél je gél bez obsahu alkoholu, ktorý nie je šupinatý, s pevným poddajným spevneniem a nízkym leskom.

Reuzel vláknitý gél 200ml
16 €

Konzistencia gélu Reuzel Fiber Gel je dosť tekutá, ale produkt sa nerozprestiera v dlaniach. Výrobok je na vodnej báze, čo uľahčuje jeho používanie. Toľko, že to zvládne aj dieťa.

Reuzel vlasové tonikum 350ml
15 €

Reuzel Hair Tonic 350ml bol vyvinutý pre styling normálnych, suchých alebo mastných vlasov. Nástroj je určený na uľahčenie procesu fixácie. S Reuzel Hair Tonic môžete tiež ľahko osviežiť váš účes po celý deň.

Reuzel vlasové tonikum 500ml
20 €

Reuzel Hair Tonic 500ml obsahuje prírodné zložky, ktoré vám umožňujú používať produkt tak často, ako je to potrebné. V tomto prípade tonikum nepoškodzuje zdravie vlasov alebo pokožky hlavy. O to sa starajú extrakty z lieskových orieškov, rozmarínu, listov žihľavy a koreňa presličky.

Reuzel voda po holení 100ml
8 €

Reuzel After shave voda po holení je tradičnou kombináciou rastlinných prísad pre túto značku: výťažky z harmančeka, rozmarínu, listov žihľavy a koreňa presličky. Výťažok z harmančeka zjemňuje pokožku a zabraňuje zápalom.

Rozmanitý Reuzel: pre jednoduché vlasy a komplikovane štýlové účesyDnes sa výroba produktov Reuzel nachádza v Spojených štátoch, hoci základné vzorce sa vyvíjajú v Rotterdame. Kozmetika Reuzel je nielen značková pomada na vlasy, ale aj šampóny, balzamy na brady, vody po holení, grooming tonikum atď. Avšak práve stylingové výrobky z tejto značky urobili to, čo je teraz. Každá pomada holandských holičov má jedinečný vzorec a vyznačuje sa osobitnými „vlastnosťami“. Napríklad Reuzel Green vám umožňuje nezávisle určiť silu fixácie a Reuzel Pink pomade zostáva na vlasoch až do nasledujúceho rána. Zložky prírodného pôvodu tvorili základ výrobkov Reuzel: včelí vosk a prírodné výťažky.

Rozmanitý Reuzel: pre jednoduché vlasy a komplikovane štýlové účesyDnes sa výroba produktov Reuzel nachádza v Spojených štátoch, hoci základné vzorce sa vyvíjajú v Rotterdame. Kozmetika Reuzel je nielen značková pomada na vlasy, ale aj šampóny, balzamy na brady, vody po holení, grooming tonikum atď. Avšak práve stylingové výrobky z tejto značky urobili to, čo je teraz. Každá pomada holandských holičov má jedinečný vzorec a vyznačuje sa osobitnými „vlastnosťami“. Napríklad Reuzel Green vám umožňuje nezávisle určiť silu fixácie a Reuzel Pink pomade zostáva na vlasoch až do nasledujúceho rána. Zložky prírodného pôvodu tvorili základ výrobkov Reuzel: včelí vosk a prírodné výťažky.