Reebok

Reebok Sportovní batoh Reebok BACKPACK 24L - růžový

Reebok Sportovní batoh Reebok BACKPACK 24L - růžový

27,90 €

Vybavte se sportovním batohem Reebok BACKPACK 24L v růžové barvě. Využijete ho pro sport i běžné nošení do školy nebo na výlety. Pro maximální pohodlí při nošení je batoh vybaven hlavní kapsou, nastavitelnými ramenními popruhy.

Reebok BLITZ Chránič nártů ELITE PU - červený

Reebok BLITZ Chránič nártů ELITE PU - červený

19,90 €
Posledný kus za túto cenu!

BLITZ Chránič priehlavku ELITE červený BLITZ Chránič priehlavku je navhnutý v tvare a z materiálu schváleného WKF. BLITZ chránič je možné použiť i s chráničom holene. Chrániče ELITE sú kvalitné. Orientační prepočet veľkostí (UK)S – veľ. 3 až 5 detskáM – veľ. 6 až 9

Reebok BLITZ Obuv Kung Fu s gumovou podrážkou

Reebok BLITZ Obuv Kung Fu s gumovou podrážkou

19,90 €

BLITZ Obuv Kung Fu s gumovou podrážkou   Blitz obuv Kun Fu s gumovou podrážkou. Topánky sú protisklzové, plne lemované a polstrované  Topánky BLITZ sú vhodné na tréning na ergometri. Ideálne tiež pre Tai Chi.  
   

Reebok svojimi výrobkami podporuje každého v hľadaní vlastnej cesty, ako využiť svoj potenciál na maximum a dosiahnuť vysnívané ciele. Či už to znamená vypracovať si postavu, zabehnúť skvelo ťažký závod, byť hviezdou na ľade alebo si len užiť športové poobedie so svojimi priateľmi. Inovatívna technológia, prepracované strihy, zaujímavé detaily a trendy farebné kombinácie prenášajú do kolekcií určených ako pre profesionálnych športovcov, tak pre tých, ktorí športujú pre svoj dobrý pocit a zábavu.