Rappa Električka hlási zastávky po česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 13,80 €

Senzačná plastová električka, ktorá oznamuje stanice v českom jazyku, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Električka jazdí na voľný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá električky. Otvorením predných dverí sa v električke rozsvieti modré svetlo.

Rappa Pokladnička drevená Krtko
5,90 €

Krásna drevená pokladnička s motívom legendárneho Krtka je pekný darček pre vašu ratolesť. Deti sa môžu hravým spôsobom naučiť šetriť si peniažky. Pokladnička má v spodnej časti gumovú zátku. Tak šetri s Krtkom!

Rappa Panvica opekacia - potraviny menia farbu
10,93 € 9,80 €

Super panvička do tvojej kuchynky. Keď dáš napodobeniny potravín (párok, slanina, steak) na panvicu, stlačíš tlačidlo, počuješ mäso prskať, po chvíli mäso mení farbu a vyzerá ako usmažené. V súprave tiež nájdeš obracačku, tanier a dresing.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 20,10 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Rappa Plyšová panda sedící, 18 cm
6,25 € 5,90 €

Nádherná plyšová panda o velikosti 18 cm. Panda je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.

Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 5
7,50 € 5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.

Rappa Kostým kapitán Hook
17,67 € 16,42 €

Pirátsky kostým nesmie chýbať v tvojej karnevalovej zbierke! Štýlový vínový kabátik s bielym topom, čierne nohavice, látkové návleky na topánky, dobové žabó a pirátsky klobúk. To všetko je súčasťou!

Rappa Nakladač skrutkovací so zvukom a svetlom
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto super autom sa nebudeš nudiť! Možno skladať a rozkladať pomocou priloženého príslušenstva a navyše jazdí, svieti a hrá. Nakladač je vyrobený z kvalitného plastu a jeho dĺžka je cca 33 cm.

Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm
9,80 €

Originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency tak ako ho poznáte z českých ciest. Autobus jazdí na spätný zotrvačník, má kovové telo s plastovými prvkami a jeho dĺžka je 18,5 cm.

Rappa Bábika handrová 50 cm Maruška
11,70 €

Zoznámte sa s Maruškou **- veselou, farebnou a tradičnou bábikou, s ktorou sa vaše dieťa rado aj pomazná. Rozkošná handrová bábika s copmi je **vysoká 50 cm. Bábika má hnedé vlásky a krásne šatôčky. A čo ty? Už máš svoju handrovú bábiku?

Rappa Bábika handrová Alenka 30 cm na karte
8,19 €

Zoznámte sa s Alenkou- veselou, farebnou a tradičnou bábikou, s ktorou sa vaše dieťa rado aj pomazná. Rozkošná handrová bábika s vrkôčikmi je vysoká 30 cm. Bábika má blond vlásky a krásne šatôčky. A čo ty? Už máš svoju handrovú bábiku?

Rappa Baby Fantasy 2, 90 dielov
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá stavebnica pre tých najmenších! Nastáva čas pre rozvoj motoriky a fantázie a s touto stavebnicou to bude hračka. Obsahuje 90 farebných dielikov, ktoré sa dajú zostavovať rôznymi spôsobmi!

Rappa Handrová bábika morská panna Šupinka 45 cm
10,53 € 8,90 €

Krásna handrová morská panna je vysoká 45 cm. Bábika má blond dlhé vlnité vlásky a ružovo-pestrofarebný obleček. Plutva bábiky **je posiata flitrami, ktoré pri zmene smeru **zmenia farbu z pestrofarebnej na striebornú. A čo ty? Už máš vo svojej zbierke bábik aj handrovú morskú pannu?

Rappa Karnevalový kostým indiánka veľ. M
9,65 €

Štýlový karnevalový kostým v motíve indiánskej slečny! Kostým hnedej farby vo veľkosti M je určený pre dievčatá vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov (116 – 128 cm). Balenie obsahuje šaty s indiánskymi vzormi, šnúrku slúžiacu ako opasok a perfektne zladenú čelenku. Celé šaty sú navyše zdobené strapcami.

Rappa Klavír so zvukom baby
7,71 € 5,90 €

Veselý klavír so zvukom a svetlom. Pri stlačení jednej zo štyroch farebných klávesov hrá melódia alebo zvuk. Táto hračka rozvíja sluch, hmat a zrak dieťatka. Nechajte sa spoločne unášať na vlnách hudby.

Rappa Kôň česací s krídlami 34 cm, zvuk, svetlo
15,23 € 14,90 €

Krásny bielo-ružový okrídlený kôň má dlhú hrivu, ktorú môžeš česať priloženým hrebeňom. Keď koňa zapneš, začne vydávať reálne zvuky a svieti. Súčasťou balenia je aj príslušenstvo ako hrebienok a sponky.

Rappa Kostým víla kvetinka s krídlami M
18,47 € 16,99 €

Prekrásny kostým na motív kvetinovej víly pre všetky malé parádnice! Súčasťou sú nádherné šaty, ktoré sú dekorované kvetinkami a zlatým zdobením, ale tiež úchvatné trblietavé krídla. Tento exkluzívny kostým nesmie chýbať v tvojej zbierke!

Rappa lietadlová loď 76 cm so zvukom a svetlom
25,61 € 23,20 €

Veľká vojnová loď so vzletovou palubou a vežou meria 76 cm a disponuje svetelnými a zvukovými efektmi. Súčasťou balenia je aj 5 kovových modelov lietadiel, a tak môže bitka rovno začať.

Rappa Plyšová zebra sedící, 18 cm
6,90 €

Krásná plyšová zebra o velikosti 18 cm. Zebra je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.

Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 € 11,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Rappa Plyšový kôň stojac, 21 cm
9,80 €

Prekrásny plyšový koník nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Béžový kôň, vysoký 21 cm, je vyrobený z vysoko kvalitného, hebučkého plyšu a navyše zdobený uzdičkou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom ako pre malých, tak veľkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Rappa Plyšový leguán zelený, 70 cm
12,37 € 10,60 €

Krásny plyšový leguán nemôže chýbať v žiadnej detskej izbičke! Leguán s dĺžkou 70 cm je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Ideálny darček pre malých i veľkých milovníkov plyšových zvieratiek!

Rappa Plyšový medveď retro sediaci 28 cm
16,10 €

Plyšový medveď nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu, má svetlohnedú farbu a naviac je zdobený krásnou vínovou mašľou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Plyšový plameňák 34 cm
8,60 €

Rozkošný plyšový plameňák nesmí chybět ve tvém plyšovém ZOO! Plameňák o velikosti 34 cm je vyroben z exkluzivní, kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek. Paráda!

Rappa Plyšový pštros 20 cm
7,90 €

Rozkošný plyšový pštros je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Délka hračky je cca 20 cm. Tento parádní plyšový kousek ti zaručeně nesmí v pokojíčku chybět!

Rappa Plyšový sediaci pes Bišon 30 cm
9,80 €

Rozkošný plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Sediaci Bišónik je vyrobený z exkluzívneho kvalitného plyšu. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálny aj ako darček!

Rappa Plyšový slon, 22 cm
7,90 €

Plyšový slon o veľkosti 22 cm! Tento najväčší suchozemský cicavec je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Všetky výrobky tejto kolekcie sú vyrobené z veľmi kvalitného a jemnučkého plyšu.

Rappa Pokladňa česká s českými potravinami
18,87 € 17,70 €

Parádna plastová pokladňa s funkčnou kalkulačkou, LCD displejom a zvukovo-svetelným efektom. Balenie ďalej obsahuje napodobeniny s typicky českými druhy potravín, scanner, platobnú kartu a peniaze.

Rappa Pokladňa detská

Rappa Pokladňa detská

Hodnotenie: 3,5
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Senzačná pokladňa pre malých obchodníkov je ideálnou hračkou do každej izbičky! Stlačením tlačidiel na pokladni si na displeji navolíš príslušnú hodnotu nákupu. Pokladňa má otváraciu zásuvku, do ktorej si môžeš schovávať zarobené peniažky.

Rappa Pokladnička hladný pes - rôzne druhy
11,65 € 9,71 €

Parádna pokladnička so psíkom. Položenú mincu dokáže šikovný psík dostať až dovnútra pokladničky. Perfektný darček, ktorý naučí deti šetriť a zároveň sa pri tom pobavia.

Rappa Robot farebný so svetlom a zvukom
13,60 € 11,70 €

Veselý farebný robot vydáva smiešne zvuky aj zvuky zvierat. Má ohybné ruky aj nohy, svieti a mení farby. Po stlačení hlavičky pretočením zmení oči. Na nohách má hrkálky.

Rappa Sada upratovacia

Rappa Sada upratovacia

Hodnotenie: 1
12,82 € 10,60 €

Upratovať domácnosť je nikdy nekončiaca práca. Vybavte svojho malého pomocníka upratovacou sadou, ktorá obsahuje odpadkový kôš, zmetáčik, metličku a rukoväť. Sada je uložená v darčekovej krabici.

Rappa Električka hovoriaca česky so svetlom, zelená
15,70 €

Štýlová električka, ktorá hlási zastávky v češtine je skvelým darčekom pre všetkých milovníkov týchto mašín. Električka jazdí po obmedzenú dobu dopredu aj dozadu za sprievodu svetelného a zvukového efektu.

Rappa Veľký plyšový jednorožec 80 cm
37,93 € 35,58 €

Výpredaj

Veľký roztomilý plyšový jednorožec nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Jednorožec veľkosti 80 cm je vyrobený **z kvalitného hebučkého plyšu. Jednorožec je v ružovom prevedení a **má dúhový roh, uši a labky. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálny aj ako darček.

Rappa Veľký plyšový jednorožec sediaci 68 cm
36,60 € 28,80 €

Nádherný sediaci plyšový jednorožec v rozkošnom ružovom farebnom spracovaní o veľkosti 68 cm je vyrobený z kvalitného plyšu jemného plyšu. Tento plyšák je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Kufor doktorský

Rappa Kufor doktorský

Hodnotenie: 5
9,71 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set obsahuje všetko, čo budú malí lekári a lekárky vo svojich ordináciách potrebovať. Súčasťou je napríklad stetoskop, teplomer, injekcia, nožnice a ďalšie potrebné vybavenie, celkom 8 ks.

Rappa Kostým čarodejnice s klobúkom
12,95 € 11,90 €

Halloweenský kostým pre malé čarodejnice. Šaty čiernej farby sú dekorované oranžovými stuhami a halloweenskými motívmi. Súčasťou kostýmu je čierny čarodejnícky klobúk. S týmto úchvatným kostýmom sa zaručene staneš hviezdou karnevalu aj Halloweenu!

Rappa Plyšová panda s mládětem, 27 cm
20,33 € 16,90 €

Úžasná plyšová panda s mláďaťom je super doplnkom do vašej zbierky. Väčšia panda meria 27 cm. Obe zvieratká sú vyrobené z vysoko kvalitného, jemnučkého plyšu. Týchto dvoch miláčikov si zamiluje naozaj každý!

Rappa Plyšová mačka ležiaca, 50 cm
30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová ležiaca mačka o dĺžke 50 cm vyzerá ako ozajstná! Mačička je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Všetky výrobky tejto kolekcie sú vyrobené z veľmi kvalitného a jemnučkého plyšu.

Rappa Naučný panák Honza 46 cm - použité-18%
9,69 € 7,90 €

Rozbalený

Rozkošný handrový naučný panáčik Honza je vysoký 46 cm. Bábika má na sebe zips a gombíky, na ktorých sa môže dieťa naučiť zapínať oblečenie. Na topánke má panák šnúrku, tak si dieťa môže skúšať zaväzovanie topánok.

Rappa Veľký plyšový medveď 100 cm, sivý
19,70 €

Plyšový macko nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu, má šedú farbu a naviac je zdobený štýlovú mašľou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Vlak České dráhy regionálny
7,80 € 6,70 €

Originálny 17 cm dlhýregionálny vlak České dráhy nesmie chýbať v izbičke žiadnemu fanúšikovi vláčikov! Tento úžasný kovový model vlaku je ideálny ako darček alebo ako zberateľský kúsok! Vláčik jazdí na voľný chod, takže nepotrebuje žiadne batérie.

Rappa Vlak žltý RegioJet so zvukom a svetlom
16,30 €

Originálne žltý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žltú lokomotívu a žltý vagón a koľaje, z ktorých možno vytvoriť koľajiska. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Rappa Pes salašnícky ležiaci, 44 cm
18,10 €

Rozkošný plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke. Bernský salašnícky psík s dĺžkou 44 cm je vyrobený z vysokokvalitného hebučkého plyšu.