Rappa Kostým indián M-18%

Rappa Kostým indián M

Hodnotenie: 3,3
9,22 € 7,48 €

Štýlový karnevalový kostým s motívom indiána! Kostým hnedej farby vo veľkosti M je určený pre chlapcov vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov. Staň sa hrdinom karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu a ohrom tak všetkých svojich kamarátov!

Rappa Električka hlási zastávky po česky s funkčnými dverami, 28 cm-39%
21,53 € 13 €

Senzačná plastová električka, ktorá oznamuje stanice v českom jazyku, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Električka jazdí na voľný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá električky. Otvorením predných dverí sa v električke rozsvieti modré svetlo.

Rappa Veľký plyšový medveď 100 cm, sivý
19,80 €

Plyšový macko nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu, má šedú farbu a naviac je zdobený štýlovú mašľou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Autobus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm-43%
21,53 € 12,20 €

Senzačný plastový autobus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Autobus jazdí na spätný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá autobusu.

Rappa Veľký plyšový medveď Fido 100 cm
23,28 € 20,20 €

Veľký plyšový medveď Fido nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď vo veľkosti 100 cm je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu a má svetlohnedú farbu. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Veľký plyšový medveď Bono 80 cm svetlý
18,30 €

Krásny plyšový medveď nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Plyšový medveď s veľkosťou 80 cm je vyrobený z hebučkého plyšu a je zdobený saténovou mašľou. Ideálny darček pre akúkoľvek príležitosť!

Rappa Veľký plyšový jednorožec Koki 130 cm
49,60 € 45,40 €

Veľká plyšová hračka v podobe ružového jednorožca menom Koki nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Plyšák o veľkosti 130 cm je vyrobený z hebučké plyšu. Ideálny darček pre akúkoľvek príležitosť!

Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm-18%
9,76 € 8 €

Originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency tak ako ho poznáte z českých ciest. Autobus jazdí na spätný zotrvačník, má kovové telo s plastovými prvkami a jeho dĺžka je 18,5 cm.

Rappa Veľký plyšový jednorožec biely Funkie 85 cm-27%
27,36 € 19,80 €

Veľký roztomilý plyšový jednorožec Funkie nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Jednorožec veľkosti 85 cm **je vyrobený **z kvalitného jemného plyšu. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Pokladnička hladný pes - rôzne druhy-16%
11,65 € 9,71 €

Parádna pokladnička so psíkom. Položenú mincu dokáže šikovný psík dostať až dovnútra pokladničky. Perfektný darček, ktorý naučí deti šetriť a zároveň sa pri tom pobavia.

Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnotenie: 4,3
7,48 €

Staňte sa členom hasičské jednotky s profesionálnou súpravou pre hasičov! Tento set obsahuje prilbu s odznakom a reflexnými symbolmi, hasičskú sekeru, hasiaci prístroj, vysielačku a kompas. Zažite naozajstnú zásahovú akciu!

Rappa Električka hovoriaca česky so svetlom, červená-22%
17,61 € 13,70 €

Štýlová električka, ktorá hlási zastávky v češtine je skvelým darčekom pre všetkých milovníkov týchto mašín. Električka jazdí po obmedzenú dobu dopredu aj dozadu za sprievodu svetelného a zvukového efektu.

Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm-36%
21,53 € 13,70 €

Senzačný plastový trolejbus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! trolejbus jazdí na spätný zotrvačník. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá trolejbusu.

Rappa Moderná električka DPO Ostrava modra, 47 cm-21%
19,57 € 15,30 €

Moderná električka v modrej farbe je perfektným darčekom pre všetkých električkových nadšencov. Jazdí na voľný chod. Dvere na jednej strane vozidla možno manuálne otvoriť. Električka je dlhá cca 47 cm. Vydajte sa spoločne na cestu!

Rappa Auto smetiarske kovové CZ dizajn-18%
9,76 € 8 €

Unikátne smetiarske kovové autíčko s plastovou korbou je dlhé 19 cm. Deti pomáha učiť, ako recyklovať odpad pomocou farieb (sklo, plasty, papier). Korba má v zadnej časti otváracie dvere a možno ju odklopiť. Auto je na spätný zotrvačník.

Rappa Plyšový králik bielo-čierny ležiaci, 24 cm, ECO-FRIENDLY
13,40 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento krásny plyšový králik by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 24 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom-31%
23,50 € 16 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Rappa Vlak žltý RegioJet so zvukom a svetlom
14,61 € 13,80 €

Akcia

Originálne žltý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žltú lokomotívu a žltý vagón a koľaje, z ktorých možno vytvoriť koľajiska. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Rappa Plyšový pes salašnícky ležiaci, 89 cm
74,04 € 64,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obrovský plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Bernský salašnícky pes o veľkosti 89 cm je vyrobený z vysoko kvalitného, hebučkého plyšu. Tento parádny kúsok je ideálny aj ako darček.

Rappa Plyšová sova, 20 cm
9,10 €

Nádherná plyšová sova o veľkosti 20 cm. Sova je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový vlk sediaci 30 cm
11,40 €

Krásny plyšový vlk nemôže chýbať v žiadnej detskej izbičke! Vlk veľkosti 30 cm je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom ako pre malých, tak veľkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Rappa Pokladnička drevená Krtko
6,80 €

Krásna drevená pokladnička s motívom legendárneho Krtka je pekný darček pre vašu ratolesť. Deti sa môžu hravým spôsobom naučiť šetriť si peniažky. Pokladnička má v spodnej časti gumovú zátku. Tak šetri s Krtkom!

Rappa Plyšový lev sediaci, 18 cm, ECO-FRIENDLY
9,50 €

Tento krásny plyšový lev by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 18 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšová myš, 16 cm
8,40 €

Táto roztomilá plyšová myška by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Dĺžka myšky je 16 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Električka kovová česká 16 cm spätný chod-35%
11,73 € 7,60 €

Originálna kovová električka českej značky Rappa jazdí na spätný chod. To urobí veľkú radosť nielen vášmu chlapčekovi. Dĺžka električky je 16 cm. Tento retro kúsok rozhodne nesmie chýbať vo vašej zbierke.

Rappa Plyšová mačka ležiaca čierno-biela, 35 cm
20,60 €

Táto nádherná plyšová mačka by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke. Veľkosť mačičky je 35 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšová panda sediaca, 31 cm, ECO-FRIENDLY
18,10 € 17,90 €

Táto roztomilá plyšová panda by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť pandy je 31 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšová mačka ležiaca, 50 cm
30,33 € 29,40 €

Plyšová ležiaca mačka o dĺžke 50 cm vyzerá ako ozajstná! Mačička je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Všetky výrobky tejto kolekcie sú vyrobené z veľmi kvalitného a jemnučkého plyšu.

Rappa Kovový trolejbus 16 cm-50%
13,69 € 6,80 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkych malých i veľkých fanúšikov trolejbusov. Trolejbus je dlhý 16 cm, v bielo-zelenom prevedení.

Rappa Plyšová korytnačka morská, 25 cm, ECO-FRIENDLY
10,70 €

Táto morská plyšová korytnačka by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť korytnačky je 25 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový lev sediaci, 25 cm, ECO-FRIENDLY
13,30 €

Tento krásny plyšový lev by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 25 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Vlak SC Pendolino, České dráhy so zvukom a svetlom
19,50 €

Touto originálnou vlakovou sadou Českých dráh určite potešíte všetkých milovníkov a nadšencov železníc. Sada z kolekcie Lokomotíva jazdí, vydáva zvuk a svieti. Celková dráha koľají meria 4,8 metrov. Túto novinku možno kombinovať s vlakom Českej dráhy aj s RegioJet.

Rappa Plyšový ježko, 17 cm, ECO-FRIENDLY
5,70 €

Tento roztomilý plyšový ježko by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 17 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový králik hnedý ležiaci, 23 cm, ECO-FRIENDLY
13 €

Tento krásny plyšový králik by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 23 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Pes salašnícky ležiaci, 61 cm
31,30 €

Rozkošný plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke. Bernský salašnícky psík s dĺžkou 61 cm je vyrobený z vysokokvalitného hebučkého plyšu.

Rappa Kovový trolejbus DPO Ostrava modrý, 16 cm
10 € 8,80 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm. Táto hračka bola vyrobená v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Ostravy a mestom OSTRAVA !!!

Rappa Plyšový tučňák stojící, 20 cm
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny plyšový tučniak o veľkosti 20 cm. Deti si ho jedným slovom zamilujú. Tučniak je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Červený trolejbus, 16 cm-20%
10 € 8 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm a je vyrobený v štýlovom červeno-bielom prevedení. Vydajte sa s ním na cestu!

Rappa Plyšový králik biely ležiaci, 23 cm, ECO-FRIENDLY
12,10 € 11,10 €

Tento krásny plyšový králik by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 23 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Auto hasičské rozložiteľné na základňu, zvuk, svetlo
26,70 €

Hasičské auto a základňa 2V1! Auto má 3 varianty zvuku **- abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dieťa si môže hrať a zároveň sa **vzdelávať v anglickom jazyku. Súčasťou balenia sú aj **dve malé autíčka a helikoptéra **svojou veľkosťou tak akurát do základne.

Rappa Veľký plyšový jednorožec Luki 130 cm biely
42,80 €

Tento veľký plyšový biely jednorožec Luki nesmie chýbať v žiadnej izbičke. Jednorožec je vo veľkosti 130 cm a je vyrobený z kvalitného jemného plyšu. Kombinácia bielej farby, dúhovej hrivy a chvosta je naozaj exkluzívna.

Rappa Skrutkovacie auto s kufrom a hasičskou stanicou so zvukom a svetlom
14,50 €

Hasiči potrebujú tvoju pomoc. Poskladaj si hasičskú základňu, vystrihni kufor z nákladiaku a použi súčiastky na opravu kolies! Sada obsahuje jedno veľké auto s kufrom na opravu, malé pomocné vozidlo a súčiastky na zloženie záchranárskej základne.

Rappa Plyšový leguán zelený, 70 cm
13 €

Krásny plyšový leguán nemôže chýbať v žiadnej detskej izbičke! Leguán s dĺžkou 70 cm je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Ideálny darček pre malých i veľkých milovníkov plyšových zvieratiek!

Rappa Plyšový medveď retro sediaci 28 cm
10,38 € 8,80 €

Akcia

Plyšový medveď nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu, má svetlohnedú farbu a naviac je zdobený krásnou vínovou mašľou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!