Rappa Veľký plyšový medveď Fido 100 cm
23,28 € 20,80 €

Veľký plyšový medveď Fido nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď vo veľkosti 100 cm je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu a má svetlohnedú farbu. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Veľký plyšový medveď 100 cm, sivý
18,90 €

Plyšový macko nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu, má šedú farbu a naviac je zdobený štýlovú mašľou. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Autobus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 13,20 €

Senzačný plastový autobus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Autobus jazdí na spätný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá autobusu.

Rappa Bábika náučná Klára 46 cm
11,30 €

Rozkošná handrová náučná bábika Klára je vysoká 46 cm. Bábika má na sebe zips a gombíky, na ktorých sa môže dieťa naučiť zapínať oblečenie. Je mäkučká a príjemná na dotyk.

Rappa Električka hlási zastávky po česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 13,20 €

Senzačná plastová električka, ktorá oznamuje stanice v českom jazyku, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Električka jazdí na voľný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá električky. Otvorením predných dverí sa v električke rozsvieti modré svetlo.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 17,40 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Rappa Pokladnička hladný pes - rôzne druhy
11,65 € 9,71 €

Parádna pokladnička so psíkom. Položenú mincu dokáže šikovný psík dostať až dovnútra pokladničky. Perfektný darček, ktorý naučí deti šetriť a zároveň sa pri tom pobavia.

Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 4,5
7,50 € 5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.

Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 12,40 €

Senzačný plastový trolejbus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! trolejbus jazdí na spätný zotrvačník. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá trolejbusu.

Rappa Veľký plyšový jednorožec biely Funkie 85 cm
27,36 € 18,10 €

Veľký roztomilý plyšový jednorožec Funkie nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Jednorožec veľkosti 85 cm **je vyrobený **z kvalitného jemného plyšu. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm-23%
9,76 € 7,50 €

Akcia

Originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency tak ako ho poznáte z českých ciest. Autobus jazdí na spätný zotrvačník, má kovové telo s plastovými prvkami a jeho dĺžka je 18,5 cm.

Rappa Pokladnička drevená Krtko
5,60 €

Krásna drevená pokladnička s motívom legendárneho Krtka je pekný darček pre vašu ratolesť. Deti sa môžu hravým spôsobom naučiť šetriť si peniažky. Pokladnička má v spodnej časti gumovú zátku. Tak šetri s Krtkom!

Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnotenie: 3,9
7,48 €

Staňte sa členom hasičské jednotky s profesionálnou súpravou pre hasičov! Tento set obsahuje prilbu s odznakom a reflexnými symbolmi, hasičskú sekeru, hasiaci prístroj, vysielačku a kompas. Zažite naozajstnú zásahovú akciu!

Rappa Veľký plyšový slon Bimbo 100 cm
28,41 € 22,70 €

Jemnučký veľký plyšový sloník Bimbo s veľkosťou 100 cm je vyrobený z kvalitného jemného plyšu, a tak je ideálny k pomaznanue. Tento plyšák je skvelým darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Veľký plyšový medveď Oskar 90 cm hnedý
19,45 € 15,10 €

Jemnučký veľký plyšový medvedík Oskar s veľkosťou 90 cm je vyrobený z kvalitného jemného plyšu, a tak je ideálny k pomaznaniu. Tento plyšák je skvelým darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa Plyšová panda s mládětem, 27 cm, ECO-FRIENDLY
20,33 € 18,10 €

Úžasná plyšová panda s mláďaťom je super doplnkom do vašej zbierky. Väčšia panda meria 27 cm. Obe zvieratká sú vyrobené z vysoko kvalitného, jemnučkého plyšu. Týchto dvoch miláčikov si zamiluje naozaj každý!

Rappa Píla so zvukom

Rappa Píla so zvukom

Hodnotenie: 3,4
13,28 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Žiadnemu malému majstrovi by nemala chýbať reťazová píla. Plastová píla na batérie vydáva reálny zvuk. Má **pohyblivú reťaz **a jej dĺžka je cca 38 cm. Je to to pravé náčinie pre vášho malého drevorubača.

Rappa Vlak České dráhy regionálny
8,30 €

Originálny 17 cm dlhýregionálny vlak České dráhy nesmie chýbať v izbičke žiadnemu fanúšikovi vláčikov! Tento úžasný kovový model vlaku je ideálny ako darček alebo ako zberateľský kúsok! Vláčik jazdí na voľný chod, takže nepotrebuje žiadne batérie.

Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Rappa Pes salašnícky ležiaci, 44 cm
17,40 €

Rozkošný plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke. Bernský salašnícky psík s dĺžkou 44 cm je vyrobený z vysokokvalitného hebučkého plyšu.

Rappa Veľký plyšový jednorožec 80 cm
37,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký roztomilý plyšový jednorožec nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Jednorožec veľkosti 80 cm je vyrobený **z kvalitného hebučkého plyšu. Jednorožec je v ružovom prevedení a **má dúhový roh, uši a labky. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálny aj ako darček.

Rappa Plyšový medveď Kuba 100 cm, hnedý
23,28 € 19,30 €

Veľký plyšový medveď Kuba nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Medveď vo veľkosti 100 cm je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu a má stredne hnedú farbu. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

Rappa plyšový pes yorkshire 30 cm, ECO-FRIENDLY
10,60 €

Rozkošný plyšový psík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Sediaci Yorkshire je vyrobený z exkluzívneho, veľmi kvalitného plyšu a jeho veľkosť je cca 30 cm. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálny aj ako darček!

Rappa Plyšový pes jazvečík sediaci, 30 cm, ECO-FRIENDLY
12,80 €

Rozkošný plyšový jazvečík nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Jazvečík je vyrobený z exkluzívneho, kvalitného plyšu a jeho dĺžka je cca 30 cm. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Rappa Hrkálka sova mäkká v krabici
7,71 €

Farebná hrkálka v podobe roztomilej sovičky má vnútri guľôčku. Spodný diel hrkálky je vyrobený z mäkkého materiálu. Na hrkálke sú krúžky a úchyty pre pohodlné držanie. Rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu.

Rappa Plyšová mačka ležiaca, 50 cm
30,33 € 29,80 €

Plyšová ležiaca mačka o dĺžke 50 cm vyzerá ako ozajstná! Mačička je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Všetky výrobky tejto kolekcie sú vyrobené z veľmi kvalitného a jemnučkého plyšu.

Rappa Hriankovač a kanvica luxusnej kolekcie, zvuk, svetlo
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná detská kuchynská sada so zvukom a svetlom je určená pre deti od 3 rokov. Súčasťou sady je hriankovač a varná kanvica. Kanvica po zapnutí vydáva reálny zvuk a bliká. Táto senzačná hračka je nenahraditeľný pomocník každej malej gazdinky!

Rappa Električka kovová česká 16 cm spätný chod-26%
11,73 € 8,60 €

Akcia

Originálna kovová električka českej značky Rappa jazdí na spätný chod. To urobí veľkú radosť nielen vášmu chlapčekovi. Dĺžka električky je 16 cm. Tento retro kúsok rozhodne nesmie chýbať vo vašej zbierke.

Rappa Auto hasičské rozložiteľné na základňu, zvuk, svetlo
22,27 € 21,50 €

Hasičské auto a základňa 2V1! Auto má 3 varianty zvuku **- abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dieťa si môže hrať a zároveň sa **vzdelávať v anglickom jazyku. Súčasťou balenia sú aj **dve malé autíčka a helikoptéra **svojou veľkosťou tak akurát do základne.

Rappa Plyšová mačka perzská ležiaca, 35 cm
18 € 16,60 €

Nádherná plyšová mačka perzská s dĺžkou 35 cm je ako živá. Mačka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Krásny darček pre všetkých milovníkov mačiek.

Rappa Veľký plyšový medveď Bono 80 cm svetlý
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny plyšový medveď nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke! Plyšový medveď s veľkosťou 80 cm je vyrobený z hebučkého plyšu a je zdobený saténovou mašľou. Ideálny darček pre akúkoľvek príležitosť!

Rappa Kovový trolejbus DPO Ostrava modrý, 16 cm
10 € 7,50 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm. Táto hračka bola vyrobená v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Ostravy a mestom OSTRAVA !!!

Rappa Plyšová panda sediaca, 31 cm, ECO-FRIENDLY
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto roztomilá plyšová panda by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť pandy je 31 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšová sliepka stojaca, 33 cm, ECO-FRIENDLY
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto roztomilá plyšová sliepočka by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť sliepky je 33 cm. Súčasťou je látkové vajíčko. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Moderná električka DPO Ostrava modra, 47 cm
19,57 € 17 €

Moderná električka v modrej farbe je perfektným darčekom pre všetkých električkových nadšencov. Jazdí na voľný chod. Dvere na jednej strane vozidla možno manuálne otvoriť. Električka je dlhá cca 47 cm. Vydajte sa spoločne na cestu!

Rappa Plyšový lev sediaci, 18 cm, ECO-FRIENDLY
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento krásny plyšový lev by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 18 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšová opica sediaca, 25 cm, ECO-FRIENDLY.
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto čierna plyšová opička by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť opice je 25 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový pštros Emu, 32 cm
11,70 €

Rozkošný plyšový pštros nesmí chybět ve tvém plyšovém ZOO! Pštros o velikosti 32 cm je vyroben z exkluzivní, kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek. Paráda!

Rappa lietadlová loď 76 cm so zvukom a svetlom
25,61 € 20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká vojnová loď so vzletovou palubou a vežou meria 76 cm a disponuje svetelnými a zvukovými efektmi. Súčasťou balenia je aj 5 kovových modelov lietadiel, a tak môže bitka rovno začať.

Rappa Pokladňa česká s českými potravinami
18,87 € 17 €

Parádna plastová pokladňa s funkčnou kalkulačkou, LCD displejom a zvukovo-svetelným efektom. Balenie ďalej obsahuje napodobeniny s typicky českými druhy potravín, scanner, platobnú kartu a peniaze.

Rappa Plyšová koala stojaca, 25 cm, ECO-FRIENDLY
12,90 €

Novinka

Táto rozkošná plyšová plyšová koala by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke. Má veľkosť 25 cm a je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšové prasa divoké stojace, 30 cm, ECO-FRIENDLY
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento plyšový diviak by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 30 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový gepard sediaci, 25 cm, ECO-FRIENDLY
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento krásny plyšový gepard by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke ani medzi zvieratkami. Veľkosť plyšáka je 25 cm. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový vlk s mláďaťom sediaci, 27cm
19,96 € 17 €

Rozkošný plyšový vlk s mlaďaťom nesmie chýbať v tvojej zbierke plyšákov! Sediaci vlk je vyrobený z exkluzívneho, vysoko kvalitného plyšu a jeho výška je cca 27 cm. Tento senzačný plyšový kúsok je ideálny aj ako darček.

Rappa Plyšová sova, 20 cm

Rappa Plyšová sova, 20 cm

Hodnotenie: 4,9
8,30 €

Nádherná plyšová sova o veľkosti 20 cm. Sova je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.

Rappa Plyšový leguán zelený, 70 cm
12,37 € 11,30 €

Krásny plyšový leguán nemôže chýbať v žiadnej detskej izbičke! Leguán s dĺžkou 70 cm je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Ideálny darček pre malých i veľkých milovníkov plyšových zvieratiek!