Ralph Lauren trojité balenie pánskych tričiek
45,95 €
+ doprava zadarmo

Pánske bavlnené tričká od známej značky Polo Ralph Lauren. Balenie po 3 kusoch v troch farebných variantoch skvele doplní šatník každého muža.

Ralph Lauren trojité balenie pánskych tričiek
45,95 €
+ doprava zadarmo

Pánske tričká zo 100% bavlny od známej značky Polo Ralph Lauren. Balenie po 3 kusoch v troch farebných variantoch, ktoré skvele doplnia šatník každého muža.

Ralph Lauren trojité balenie pánskych boxeriek
54,95 €
+ doprava zadarmo

Bavlnené boxerky od značky Polo Ralph Lauren pre mužov. Balenie po 2 kusoch s rôznym vzorovaním. Prevedenie s elastickým lemom v páse a logom značky.

Ralph Lauren trojité balenie pánskych boxeriek
54,95 €
+ doprava zadarmo

Pánske boxerky od značky Polo Ralph Lauren v priliehavom strihu. Balenie po 2 kusoch s rôznym vzorovaním. Prevedenie s elastickým lemom v páse a logom značky.

Ralph Lauren Polo Blue - EDP
48,90 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. To všetko sa skrýva v aromatické vôňu pre mužov Polo Blue. Kombinácia ostrých akordov kardamonu a bergamotu sú doplnené rastlinnými tónmi šalvie, verbeny a bazalky.

Ralph Lauren Polo Red - EDT
55,20 €

Vôňa od značky Ralph Lauren Polo Red znázorňuje energický a vášnivo divoký plameň, ktorý symplizuje silu, vytrvalosť a nespútanosť. Je to drevito-korenistá vôňa so štipkou pikantnosti. Inšpiráciou parfému je zbesilá rýchlosť silných áut, vášeň a krása zmyselnosti.

Ralph Lauren Ralph - EDT
57,70 € 53,90 €

Farebné kvetinové okúzlenie. Vôňa pre ženy z dielne návrhára Ralpha Laurena. Ralph patrí medzi svieže, kvetinové vône vhodné pre denné nosenie. O tom vás presvedčí vôňa ovocia a kvetín, ktorá je vo flakóne uschovaná. Na trh bola uvedená v roku 2000.

Ralph Lauren Safari Man - EDT
56,90 € 55,80 €

Safari Man je svieža fougerovo-drevitá mužná vôňa s koreneným nádychom od značky Ralph Lauren. Vôňa v sebe snúbi kvetinové a drevité tóny, doplnené o svieži citrón. Na trh bola uvedená v roku 1992.