Ralph Lauren trojité balenie pánskych boxeriek-29%
54,95 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavlnené boxerky od značky Polo Ralph Lauren pre mužov. Balenie po 2 kusoch s rôznym vzorovaním. Prevedenie s elastickým lemom v páse a logom značky.

Ralph Lauren Ralph - EDT
56,90 € 50,80 €

Farebné kvetinové okúzlenie. Vôňa pre ženy z dielne návrhára Ralpha Laurena. Ralph patrí medzi svieže, kvetinové vône vhodné pre denné nosenie. O tom vás presvedčí vôňa ovocia a kvetín, ktorá je vo flakóne uschovaná. Na trh bola uvedená v roku 2000.

Ralph Lauren Polo Red - EDT
58,90 €

Vôňa od značky Ralph Lauren Polo Red znázorňuje energický a vášnivo divoký plameň, ktorý symplizuje silu, vytrvalosť a nespútanosť. Je to drevito-korenistá vôňa so štipkou pikantnosti. Inšpiráciou parfému je zbesilá rýchlosť silných áut, vášeň a krása zmyselnosti.

Ralph Lauren Polo Black - EDT
58,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pikantné, moderné, ostrejšie a mužná vôňa od značky Ralph Lauren . Polo Black Vás uvíta šťavnatým ovocím s trochou šalvie a paliny. V srdci sa skrýva pačuli a fazuľa Tonka. Všetko završuje santalové drevo spolu s citrónom, ktoré dodávajú vôni sviežosťNa trh bola uvedená v roku 2005.

Ralph Lauren Polo Blue - EDP
49,70 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. To všetko sa skrýva v aromatické vôňu pre mužov Polo Blue. Kombinácia ostrých akordov kardamonu a bergamotu sú doplnené rastlinnými tónmi šalvie, verbeny a bazalky.

Ralph Lauren Polo Blue - EDT 75 ml + EDT 30 ml
78,10 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. Osviežujúca zmes melónu, bazalky a semišu. Fougrová, svieža pánska vôňa od značky Ralph Lauren. Na trh bola uvedená v roku 2003.

Ralph Lauren Safari Man - EDT
56,10 € 50,20 €

Safari Man je svieža fougerovo-drevitá mužná vôňa s koreneným nádychom od značky Ralph Lauren. Vôňa v sebe snúbi kvetinové a drevité tóny, doplnené o svieži citrón. Na trh bola uvedená v roku 1992.