Quercetti Fantacolor Junior Basic
19 € 17,40 €

Fantacolor Junior Basic je úplne nová hra, pri ktorej môžu deti pomocou farebných gombíkov tvoriť krásne obrázky. Ideálna pre deti od dvoch rokov ktorá hrou rozvíja motorické schopnosti a rozpoznávanie farieb.

Quercetti Daisy Box Chiodoni
24,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Daisy Box Chiodoni je ideálna pre deti od jedného roka. Praktický boxík s úložným priestorom a plastovým viečkom na ktoré možno stavať rôzne-farebné kocky stále a stále dookola.

Quercetti Marble Run Elevator
33,25 € 23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si vďaka našej úžasnej stavebnici svoju vlastnú guľôčkovú dráhu. Variabilná guľôčková dráha je vhodná pre deti od štyroch rokov. Stavebnica je chytrou vzdelávacou hračkou, ktorá deti učí základy fyzikálnych zákonov gravitácie a mechaniky.

Quercetti Pixel Baby

Quercetti Pixel Baby

Hodnotenie: 4,3
21,36 € 18,63 €

Pixel baby je mozaika určená pre najmladšie deti. Transparentná podložka umožňuje stavať podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Pod podložku možno vsunúť aj obrázky doma nakreslené a precvičovať tak tvary a farby.

Quercetti Pixel Photo 16
92,56 € 66,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto obrovskej sade je tvorba úchvatných portrétov pomocou slávnych kolíčkov značky Quercetti dostupná každému bez ohľadu na vek. Jednoducho si zvoľte fotografiu, ktorá sa vám páči, vytlačte si predlohy, rozložte ich na základné dosky, vložte kolíčky a až potom to začne!

Quercetti Filò

Quercetti Filò

Hodnotenie: 5
19,40 €

Tvorte obrázky a vzory zasúvaním šnúrok pomocou špeciálnych pier do otvorov hracej dosky, ktorá je súčasne vekom kufríka. Po vybratí pera z otvoru sa tento zatiahne a farebnú šnúrku pevne drží.

Quercetti Daisy Orsetti 4007
9,90 €

Stavebnica pre najmenších. Deti spájajú farebné diely do reťazí alebo iných konštrukcií a pritom rozvíjajú jemnú motoriku, vizuomotorickú koordináciu, rozlišujú farby a tvary a posilňujú svaly na rukách. Jednotlivé diely sú umývateľné, nerozbitné a vzájomne plne kompatibilné. Vyrobené z plastov najvyššej kvality.

Quercetti Fantacolor Junior (kufrík)
25,90 € 22,19 €

Praktický kufrík Fantacolor Junior je vhoný pre deti už od dvoch rokov. Plastová doska na ktorej môže tvoriť svoje prvé mozaikové vzory alebo využiť predlohu a vyplniť ju podľa farieb.

Quercetti Daisy Leprotti 4008
9,96 € 8,90 €

Stavebnica pre najmenších. Deti spájajú farebné diely do reťazí alebo iných konštrukcií a pritom rozvíjajú jemnú motoriku, vizuomotorickú koordináciu, rozlišujú farby a tvary a posilňujú svaly na rukách. Jednotlivé diely sú umývateľné, nerozbitné a vzájomne plne kompatibilné. Vyrobené z plastov najvyššej kvality.

Quercetti Fantacolor Portable 270 ks
12,56 € 8,80 €

Praktický kufrík Fantacolor Junior je vhodný pre deti už od štyroch rokov. Plastová doska na ktorej možno tvoriť svoje prvé mozaikové vzory alebo vytvoriť nejaký obrázok podľa predlohy.

Quercetti Georello Basic

Quercetti Georello Basic

Hodnotenie: 5
12,70 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prevodová stavebnica, ktorá pomocou kľučky uvedie celý mechanizmus do pohybu a všetko sa otáča ako na kolotoči. Hra rozvíjajú motoriku, tvorivosť, fantáziu a kombinačné myslenie.

Quercetti Skyrail XL Wall
16,61 € 10,90 €

Skyrail Wall premení vašu stenu v úžasnú guľkovú dráhu pre organizovanie napínavých pretekov, ktorých trať môžete meniť tak, aby bola vždy iná. Vďaka špeciálnym lepiacim vankúšikom nemusíte mať strach, že poškodíte steny. Vďaka svojim vlastnostiam je táto stavebnica výnimočnou vzdelávacou hračkou, ktorá zaručuje veľa hodín praktickej, poučnej a bezpečnej zábavy.

Quercetti Tubation

Quercetti Tubation

Hodnotenie: 4,3
15,90 € 14 €

Tubation je jedinečná stavebnica priestorového bludiska. Odolné a kvalitne spracované dieliky do seba ľahko zapadajú a rozvíjajú detskú kreativitu, motoriku a logické myslenie.

Quercetti Animal Links

Quercetti Animal Links

Hodnotenie: 4,3
16,90 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Animal Links je skvelá stavebnica určená deťom od 1 roka. Deti spájajú farebné diely do reťazí alebo rôznych konštrukcií a potom ich zase oddeľujú od seba.

Quercetti Daisy Polipetti

Quercetti Daisy Polipetti

Hodnotenie: 4,1
11,10 €

Hra pri ktorej deti rozvíjajú motorické schopnosti, vizuálnu a manuálnu koordináciu a tiež kombinačné myslenie. Farebná stavebnica, ktorá ponúka nekonečné množstvo množnosti.

Quercetti Migoga Marble Run Super
24,04 € 21,10 €

Variabilná stavebnica tobogane rozvíjajú u detí motoriku, tvorivosť, kombinačné myslenie a hravosť. Guľková dráha je plne kompatibilná s ostatnými stavebnicami radu Migoga Marble Run ..

Quercetti Georello Kaleido Gears
21,70 € 19,30 €

Detská prevodová stavebnica patrí medzi aktívne, kreatívne, tvorivé, chytré a náučné stavebnice, sady a hračky. Stavebnica je kompatibilná s ostatnými stavebnicami radu GEORELLO.

Quercetti Migoga Marble Run Vortis
24,53 € 21,10 €

Nekonečne variabilná guľôčková dráha Migoga Marbel Run je vhodná pre deti od štyroch rokov. Stavebnica je chytrou vzdelávacie hračkou, ktorá deti učí základy fyzikálnych zákonov gravitácie a mechaniky.

Quercetti Fantacolor Portable 150 ks
9,69 €

Detská súprava s kufríkom podporuje detskú tvorivosť a fantáziu. Mozaika s hríbikmi FantalColor Portable je vhodná pre deti už od troch rokov. Vyrobené z plastov špičkovej kvality.

Quercetti Saxoflute Super

Quercetti Saxoflute Super

Hodnotenie: 4,7
11,99 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvorivá stavebnica s neobmedzenou variabilitou je ideálna pre deti od troch rokov. Postavte si flautu, saxofón, alebo trúbku, na ktorú môžete hrať ako na ozajstné detské hudobné nástroje.

Quercetti Laby
19,41 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Laby je vyvažovacia guľôčková dráha pre malých. Umiestnite 16 rôzne vytvarovaných kociek do rámu a potom vhoďte guľôčky po novovytvorenej dráhy. Trať sa môže nastaviť rôznymi spôsobmi.

Quercetti Rami Code

Quercetti Rami Code

Hodnotenie: 4,2
28,70 € 26,40 €

Logická mechanická hra. Ovládaním páčok sa farebné guľôčky navádzajú labyrintom dráh do cieľových drážok. Každý cieľový box zodpovedá určitej pozícii štyroch tiahel, a teda aj kombinácii núl a jednotiek, teda binárnych čísel. Na overenie schopností hráča slúži clona zakrývajúca dráhy.

Quercetti Skyrail Race parallel track racing - dvojitá závesná guličková dráha
40,30 € 30,20 €

Nová Skyrail Race je úžasná dvojitá vysunutá horská dráha pre organizovanie napínavých guľôčkových pretekov. Dve súbežné dráhy, zavesené na systéme lánk, sú navrhnuté tak, aby sa po nich dalo spúšťať viac guličiek naraz. Vďaka tomu môžete pretekať s kamarátmi s formulami na guľôčkových podvozkoch alebo púšťať guličky s časovými odstupmi. Závesné lanká nielen udržujú stabilitu celého systému, ale umožňujú tiež meniť výšku jednotlivých sekcií a upravovať tak trasu.

Quercetti Star Links
11,63 € 9,90 €

Star links sú farebné diely, ktoré deti spájajú do reťazí alebo rôznych konštrukcií a následne ich môžu ľahko rozpojovať. Pri tejto hre deti rozvíjajú vizuálnu a manuálnu koordinácii a tiež kombinačné myslenie.

Quercetti Combi Junior

Quercetti Combi Junior

Hodnotenie: 4
31,44 € 27,90 €

Dve hry v jednej veľkej multifunkčnej kazete, ideálna pre deti od dvoch rokov. Z jednej strany sa dá hrať s farebnými gombíkmi a z druhej strany sa učiť kresliť na veľkej bielej tabuli, ktorú je možné mazať.

Quercetti Daisy Maxi

Quercetti Daisy Maxi

Hodnotenie: 4
16,26 € 16 €

Stavebnica pre najmenších aj tie staršie. Z farebných dielov rôznych tvarov deti vytvárajú na pružnej podložke najjednoduchšie stavby a rozvíjajú tým motoriku a kombinačné myslenie.

Quercetti Georello Tech

Quercetti Georello Tech

Hodnotenie: 4,5
32,90 € 28 €

Mnohotvárna stavebnica sa skladá z 282 častí prenášajúcich otáčavý pohyb na vzdialené prevodové kolesá a reprodukujú základné mechanické funkcie. Hračka je určená deťom od 5 rokov.

Quercetti Tubation Wheels

Quercetti Tubation Wheels

Hodnotenie: 3,8
27,19 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tubation Wheels je sada stavebných dielikov, ktoré umožňujú postaviť nový svet plný rôznych farebných vozidiel, robotov i vesmírnych staníc. Vyskúšať nové a neobmedzené kombinácie a úpravy je jednoduché a intuitívne.

Quercetti Cuboga Basic

Quercetti Cuboga Basic

Hodnotenie: 5
21,36 € 16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Cuboga Basic je unikátna guľôčková dráha, postavená zo špeciálnych stavebných blokov, ktoré umožňujú guľôčkam aj vyskakovať hore. To sa deje vďaka špeciálnemu vnútornému prevedeniu kociek, ktoré tlačia guľôčku dopredu a zvyšujú tak ich rýchlosť.

Quercetti Discovery Car

Quercetti Discovery Car

Hodnotenie: 4
37 € 29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dômyselná hračka, ktorá priamo nabáda deti i ich rodičov k zisteniu, ako také ozajstné auto funguje. Všetky základné mechanické funkcie sú tu presne reprodukované. Všetky mechanické časti možno ľahko pripojiť k podvozku a rovnako tak je možné uvoľniť. Určené deťom od 4 rokov.

Quercetti Dress Baby magnetic dress-up puzzle magnetická skladačka
19,20 € 15,90 €

Originálna magnetická skladačka ponúka nepreberné množstvo kombinácií odevov pre postavičky dvoch kamarátov. Jednotlivé dieliky majú dostatočnú hrúbku na to, aby s nimi deti mohli ľahko správne manipulovať. V okamihu tak môžu postavičkám podľa svojho želania meniť tváre aj výrazy, oblečenie s doplnkami i obuv.

Quercetti Fashion Design Lisbeth
14,78 € 11,70 €

Dievčatká si užijú skvelú zábavu pri skúšaní radu najrôznejších štýlov na magnetických modelkách – troch veselých sestričkách. Každá bábika má svoj stojan a jej dve hracie magnetické strany s dvoma rôznymi postojmi a účesmi umožňujú dlhé hodiny tvorivej zábavy.

Quercetti Garden Fun GEORELLO bugs & gears - prevodová stavebnica záhradky
15,50 €

Postav si vlastnú pohyblivú záhradku. Akonáhle sa roztočia ozubené prevody, ožijú kvety, motýle, vážky aj včely. Kvet sa otvorí, aby z neho včela mohla pozbierať peľ, motýľ sa trepoce na svojich farebných polopriehľadných krídlach a vážka sa naháňa s jaštericou.

Quercetti Link Bloc - čarovný stavebnicový systém
15,30 € 12,40 €

Postav si z farebných tyčiniek svoj svet. Aby sa dali ľahko spájať, má každá v sebe dva otvory a vykrojené konce. Stavebnica umožňuje deťom od 2 do 5 rokov vytvárať z farebných tyčiniek čoraz zložitejšie konštrukcie.

Quercetti Pixel Junior

Quercetti Pixel Junior

Hodnotenie: 4,7
23,30 € 20,58 €

Pixel Junior je mozaika určená pre mladšie deti. Transparentná podložka umožňuje stavať podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Pod podložku možno vsunúť aj obrázky doma nakreslené a precvičovať tak tvary a farby.

Quercetti Quack & Flap

Quercetti Quack & Flap

Hodnotenie: 4,5
12,91 € 11,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Kačička, ktorá bude skvelým spoločníkom vášho dieťaťa pri jeho prvých prechádzkach. Keď je tlačená dopredu, máva krídlami, pláca nohami s plávacími blanami a priťahuje pozornosť dieťaťa vydávaním zvukov. Hračka tak zábavným, praktickým a bezpečným spôsobom pomáha rozvíjať motorické schopnosti a samostatnosť vášho dieťaťa.

Quercetti Tecno Jumbo Starter Set
28,30 €

Základná konštrukčné súprava pre malých technikov. Sada obsahuje všetko, čo je potrebné na zostrojenie robotov, zvierat alebo čohokoľvek ďalšieho, čo im príde na myseľ. Všetko je možné zostavovať bez použitia akéhokoľvek náradia.

Quercetti Twin Pegs - stavebnica z veľkých oblých štipcov
15,30 € 12,40 €

Stavebnica Twin Pegs umožňuje deťom od 1 roka postaviť na podložke v tvare kvetiny najrôznejšie steny, veže a akékoľvek ďalšie stavby, ktoré ich napadnú. Stavebnica obsahuje podložku a 15 veľkých rôznofarebných štipcov dvoch typov, ktoré možno zasúvať ako do podložky, tak do seba navzájom.

Quercetti Fantacolor Portable 280 ks
13,40 €

Detská hra v praktickom balení na rozvíjanie motoriky, tvorivosti a fantázie. Dierovaná doska ponúka nekonečné množstvo možností vytvárania rôznych obrázkov a obrazcov.

Quercetti Fashion Design Mya
14,78 € 14,40 €

Dievčatká si užijú skvelú zábavu pri skúšaní radu najrôznejších štýlov na magnetických modelkách – troch veselých sestričkách. Každá bábika má svoj stojan a jej dve hracie magnetické strany s dvoma rôznymi postojmi a účesmi umožňujú dlhé hodiny tvorivej zábavy.

Quercetti Fashion Design Nita, Mya & Lisbeth
35,10 € 27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčatká si užijú skvelú zábavu pri skúšaní radu najrôznejších štýlov na magnetických modelkách – troch veselých sestričkách. Každá bábika má svoj stojan a jej dve hracie magnetické strany s dvoma rôznymi postojmi a účesmi umožňujú dlhé hodiny tvorivej zábavy.

Quercetti Migoga Junior

Quercetti Migoga Junior

Hodnotenie: 5
52,48 € 41,60 €

Stavebnica Migoga Junior je guľôčková dráha pre menšie deti. Diely stavebnice sú veľké a majú rôzne farby. Spojenia sú ľahké a možno ľahko a rýchlo postaviť rôzne dráhy. Veľké guľôčky sa kotúľajú pomaly.

Quercetti Peg Brite
26,80 € 23,80 €

Peg Brite je svietiaca hračka, ktorá kreatívnym spôsobom rozžiari každú detskú izbu. Súčasťou balenia je aj album s 12 inšpiratívnymi predlohami. Svetlo je generované elektrickým obvodom s využitím elektroluminiscenčných diód (LED) najnovšej generácie, ktoré majú vysoký jas a veľmi nízku spotrebu energie.

Quercetti Pixel Art 9
55,52 € 43,90 €

Vytvorte si krásny obraz pomocou kolíčkov. Vďaka veľkej sade Pixel Art 9 je tvorba úchvatných portrétov, reprodukcií umeleckých diel, obrázkov zvierat či svetoznámych stavieb pomocou kolíčkov značky Quercetti dostupná každému bez ohľadu na vek. Vyberte predlohu, vytlačte si predlohy, rozložte ich na základné dosky, vložte kolíčky a až potom to začne!

Quercetti Pixel Daisy 10 mm
13,58 € 11,90 €

Veľká dierovaná hracia doska v tvare margaréty a priehradky na jednotlivé štipce, všetko čo potrebujete k vytváraniu nekonečného počtu mnohofarebných obrázkov. Vďaka trom priloženým predlohám a možnosti stiahnutia ďalších, sa môžu deti hrať a skladať.

Quercetti Pixel Daisy 15 mm
13,58 € 11,90 €

Veľká dierovaná hracia doska v tvare margaréty a priehradky na jednotlivé kolíky, všetko čo potrebujete k vytváraniu nekonečného počtu mnohobarevných obrázkov. Vďaka trom priloženým predlohám a možnosti stiahnutia ďalších, sa môžu deti hrať a skladať.