Q+A Pleť ový olej sa skvalén (Facial Oil) 30 ml
9,90 €

Novinka

Pleť ový olej sa skvalén pomáha chrániť pokožku pred stratou hydratácie a obnovovať jej jemnú štruktúru. Skvalén je prirodzene sa vyskytujúci uhľovodík, ktorý je získavaný z olivového oleja.

Q+A Peptidový očný gél s morskou riasou (Peptide Eye Gel) 15 ml
6,40 €

Novinka

Peptidový očný gél chráni citlivú pokožku očného okolia, znižuje opuchy a upokojuje podráždenia z vonkajších škodlivých vplyvov. Peptidy získané z morských rias dávajú kožným bunkám podnet pre tvorbu kolagénu, čím zvyšujú pevnosť a pružnosť pleti a zaisťujú tak mladistvý vzhľad.

Q+A Čistiaci gél s mätou (Daily Clean ser) 125 ml
7,20 €

Novinka

Čistiaci mätový gél neobsahuje SLS, len prirodzene sa vyskytujúce čistiace látky získané z kokosového oleja, ktorý je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny. Pleť tak zostane hydratovaná a nedôjde k poškodeniu jej prirodzenej ochrannej bariéry.

Q+A Harmančekový nočný krém (Night Cream) 50 g
11,50 €

Novinka

Heřmánek sa pre svoje upokojujúce, hydratačné a zjemňujúce vlastnosti užíva v tradičnej medicíne už po stáročia. Zatiaľ čo vy spíte, tri hlavné zložky sa postarajú o vyživenú, zamatovo hebkú pleť bez známok únavy.

Q+A Kofeínové očné sérum (Eye Serum) 15 ml
6,40 €

Novinka

Kofeínové očné sérum vyživuje citlivú pleť okolo očí, zabraňuje tvorbe drobných vrások a zaisťuje tak mladistvý vzhľad. Unikátne prírodné zloženie bohaté na probiotiká zmierňuje opuchy a pomáha zjednotiť tón, aby nevznikali kruhy pod očami.

Q+A Kolagénový pleťový krém (Face Cream) 50 g
11,50 €

Novinka

Kolagénový pleťový krém obsahuje prírodný kolagén získaný z morských rias a pomáha tak hydratovať a upokojovať pokožku. Zabraňuje vzniku vrások, spevňuje pokožku a dodáva potrebnú výživu.

Q+A Pleť ové tonikum so zeleným čajom (Daily Toner) 100 ml
7,20 €

Novinka

Tonikum plné antioxidantov a upokojujúcich ingrediencií sa šetrne prispôsobí všetkým typom pleti. Skvele dopĺňa čistiacu schopnosť ostatných prípravkov pre odstránenie make-upu a nečistôt pleti. Zanecháva iba perfektne čistú a sviežu pleť.

Q+A Pleť ový olej Super Food (Facial Oil) 30 ml
7,20 €

Novinka

Pleť ový olej Super Food je bohatý na vitamíny A, C, E a F, esenciálne antioxidanty a nenasýtené mastné kyseliny. Pomáha tak obnovovať prirodzenú rovnováhu, bojovať proti známkam starnutia, redukovať drobná začervenanie a dodávať potrebnú výživu a hydratáciu.