Proraso  krém na holenie 150 ml Eukalyptus

Proraso krém na holenie 150 ml Eukalyptus

6,90 € 0,05 €/ml

PRORASO krém na holenie 150 ml Eukalyptus PRORASO krém na holenie s eukalyptovým olejom, mentolom a glycerínom. Vytvára bohatú, hustú penu a zanecháva svieži a jemný pocit po holení. Vyskúšajte ho a Vaša tvár Vám za to poďakuje! Neobsahuje parabény, silikón, minerálne oleje ani farbivá.

Proraso Šampón na vlasy 250 ml

Proraso Šampón na vlasy 250 ml

9,65 €

Tenax Šampón na vlasy 250ml dodáva vlasom hebkosť a prirodzený lesk. Pri pravidelnom používaní denného šampónu Tenax sú vaše vlasy poslušné a udržiavané. Účelom účinku produktu je obnovenie štruktúry vlasov a zlepšenie ich vzhľadu.

Taliansku značku Proraso založil v roku 1908 Ludovico Martelli. Značka sa zameriava na produkty starostlivosti o fúzy a holenie. Ikonická je univerzálna zelená (eukalyptová) rada. Biela rada obsahuje aloe vera a je vhodná pre citlivú pokožku, červená rada so santalovým drevom zase pre husté a silné fúzy. Špeciálne rady s vôňu dreva a korenia, cyprusu a vetiveru a stredozemného citrusu sú vhodné pre všetky fúzy. Produkty Proraso sú prírodné, preverené rokmi tradície a netestované na zvieratách.