Petzl Adjama

Petzl Adjama

Hodnotenie: 5
78,52 € 69 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky sedák Petzl Adjamanastaviteľnými nohavičkami je vhodný pre lezenie v ľade a na alpinizmus. Pomocou praciek DoubleBack Light ľahko a rýchlo nastavíte veľkosť pásu.

Petzl Sirocco

Petzl Sirocco

Hodnotenie: 5
99,98 € 89,40 €

Prilba Petzl Sirocco je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a dostatočnú ochranu. Tvar škrupiny s predĺženou zadnou časťou poskytuje lepšiu ochranu. Optimalizovaná veľkosť na hlave spolu s vynikajúcou ventiláciou zaisťujú maximálne pohodlie.

Petzl Summit Evo

Petzl Summit Evo

Hodnotenie: 5
148,46 € 133,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký a technický horolezecký cepín Petzl Summit Evo v troch dĺžkach s dostatočnou hmotnosťou na hlave pre vyvážený zásek vhodný aj pre turistiku.

Petzl Am'D Triact – Lock
25,40 €

Petzl Am'D Triact – Lock je hliníková karabína v tvare písmena D. Karabína je vhodná na pripojenie rôznych prostriedkov (napr. zlaňovacie brzdy) alebo na konce spojovacích prostriedkov. Na rozdiel od minulej verzie sa teraz znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti vďaka novému 3D tvaru.

Petzl E095BA00 SWIFT RL LAMP BLACK
114,90 €

Nabíjateľná čelovka Petzl SWIFT RL LAMP Black na outdoorové aktivity ako stanovanie aj práce v záhrade. S výkonom 900 lm a dosvitom 150 m aj za tmy, obsahuje 2 LED diódy. S technológiou REACTIVE LIGHTING senzor analyzuje okolité svetlo a automaticky prispôsobuje jas požiadavkám užívateľa. 3 vonkajš

Petzl E92200 2 ACCU REACTIK, REACTIK +
45,70 €

Náhradný akumulátor Petzl Accu Reactic/Reactic + vhodné pre čelovky Petzl Reactik a Reactik +. Lítiovo-iónová batéria s kapacitou 1800 mAh, pričom dodáva energiu aj pri nízkych teplotách.  Poskytuje energiu až pre 12 hodín svietenia a umožní dobíjanie cez mikro USB port. Stav nabitia je indikovaný

Petzl E104BA00 ICO CORE BLACK
78,24 €

Ľahká kompaktná čelovka Petzl ICO CORE Black s hlavovým pásom AIRFIT, poskytuje svetelný tok 500 lm pri hmotnosti 79 g, s dosvitom 100 m. Čelovka je vyvážená a pohodlná vďaka hlavovému pásiku, ultra tenkému telu svietidla a zdroju energie na zadnej strane hlavy.  S technológiou Hybrid Concept, dodá

Petzl Corax modrý metyl

Petzl Corax modrý metyl

Hodnotenie: 5
58,85 € 51,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Corax je dámsky univerzálny postroj. Pohodlný pás, jednoduché nastavenie a dostatok pútok sú určené pre horolezectvo, alpinizmus alebo via ferraty.

Petzl E104AA00 ICO BLACK
58,69 €

Ľahká kompaktná čelovka Petzl ICO Black s hlavovým pásom AIRFIT, poskytuje svetelný tok 350 lm pri hmotnosti 90 g, s dosvitom 80 m. Čelovka je vyvážená a pohodlná vďaka hlavovému pásiku, ultra tenkému telu svietidla a zdroju energie na zadnej strane hlavy.  S technológiou Hybrid Concept, dodáva sa

Petzl Zipka 2019 čelovka
35,90 € 31,90 €

Kompaktná čelovka pre pešiu turistiku, stanovanie. Svetelný výkon až 300 lm. Režim svietenia v 3 úrovniach pre potreby osvetlenia menších vzdialeností, pohybu aj vzdialenejších objektov. Napájané na 3 × AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo skrz akumulátor CORE. Vodeodolnosť IPX4. Petzl Zipka 2019 dosvit až na 65 m.

Petzl Hirundos

Petzl Hirundos

Hodnotenie: 5
89,81 € 68 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký a pohodlný úväzok Petzl Hirundos navrhnutý pre vrcholové extrémne lezenie. Je ideálny pre športové lezenie aj alpinizmus. Vďaka novej použitej technológii FUSEFRAME je úväzok tenký, hladký a veľmi ľahký. Poskytuje vynikajúce pohodlie a pri lezení o ňom takmer neviete.

Petzl E102AA00 BINDI HEADLAMP BLACK
50 € 46 €

Čelovka Petzl Bindi Headlamp Black má svetelný výstup 200 lúmenov je dostačujúca pre každodenné používanie v meste aj v prírode, pohodlne sa hodí aj na bežecký tréning alebo lezenie v horách.

Integrovaný dobíjací akumulátor, dobíja sa pomocou micro USB zo siete, počítača, Powerbanky, atď. Tenká

Petzl E+Lite čiernobiela
28,85 € 26,10 €

Petzl E + Lite je ultraľahká záložná čelovka. Vodotesnosť IP67, výkon 50 lúmenov a výdrž 70 hodín je ideálna pre núdzové situácie.

Petzl E78CHB 2 PIXA 3 HEADLAMP
69,60 € 65 €

Nová vodotesná čelovka Petzl Pixa 3 vhodná i pre prácu. Čelovku je možné montovať priamo na prilby Petzl. Elastický remienok možno z čelovky zložiť a pohodlne ho vyprať. Čelovka je odolná voči chemikáliam. Čelovka vydáva konštantné svetlo a zaručený svetelný výkon, ktorý nepoklesne po celú dobu svie

Petzl E78CHR 2 PIXA 3R HEADLAMP
102 € 100 €

Čelovka Petzl PIXA 3R Headlamp je verzia čelovky PIXA 3 doplnená o akumulátor a nabíjacie zariadenie. Kompaktné svietidlo na každodenné použitie, s integrovaným nabíjacím akumulátorom na nabíjanie zo siete pre šetrenie životného prostredia. S max výkonom 90 lm a dosvitom 80 metrov. Možno naprogramo

Petzl E78DHB 2 PIXA Z1
120 €

Čelovka Petzl PIXA Z1 so svetelným výkonom 100 lúmenov s dosvitom 90 metrov. Ide o viacúčelovú čelovku s kombinovaným svetelným lúčom. Má 3 režimy svietenia – práca na mieste (30lm), pohyb po pracovisku (70lm) a ďaleký dosvit (100 lm). Automaticky prepne do záložného režimu pri takmer úplnom vybití

Petzl Picchu korálová

Petzl Picchu korálová

Hodnotenie: 5
44,23 € 37,70 €

Petzl Picchu korálová je detská horolezecká a zároveň cyklistická prilba. Prilba je pohodlná a má odolnú konštrukciu.

Petzl E102AA02 BINDI HEADLAMP EMERALD
50 € 46 €

Ultra ľahká, malá čelovka, ktorá sa zmestí do dlane a pritom má skvelý výkon a vynikajúcu svietivosťSvetelný výstup 200 lúmenov je dostačujúca pre každodenné používanie v meste aj v prírode, pohodlne sa hodí aj na bežecký tréning alebo lezenie v horách. Integrovaný dobíjací akumulátor, dobíja sa po

Petzl E093DA00 NOCTILIGHT
15 €

NOCTILIGHT je ochranné púzdro pre novú radu čeloviek Petzl, ktoré slúži zároveň ako lampa. Možno ho zavesiť do stanu, pripnúť na opasok, či postaviť na stôl.

Petzl E102AA01 BINDI HEADLAMP ORANGE
50 € 46 €

Ultra ľahká, malá čelovka, ktorá sa zmestí do dlane a pritom má skvelý výkon a vynikajúcu svietivosťSvetelný výstup 200 lúmenov je dostačujúca pre každodenné používanie v meste aj v prírode, pohodlne sa hodí aj na bežecký tréning alebo lezenie v horách.

Integrovaný dobíjací akumulátor, dobíja sa

Petzl E78AHB 2 PIXA 1 HEADLAMP
34,80 €

Nová vodotesná čelovka Petzl Pixa 1 vhodná i pre prácu. Čelovku je možné montovať priamo na prilby Petzl. Elastický remienok možno z čelovky zložiť a pohodlne ho vyprať. Je odolná voči chemikáliam, vydáva konštantné svetlo a zaručený svetelný výkon, ktorý nepoklesne po celú dobu svietenia.

jednod

Petzl E78BHB 2 PIXA 2 HEADLAMP
50,40 € 48 €

Nová vodotesná čelovka Petzl Pixa 2 vhodná i pre prácu. Čelovku je možné montovať priamo na prilby Petzl. Elastický remienok možno z čelovky zložiť a pohodlne ho vyprať. Čelovka je odolná voči chemikáliam. Čelovka vydáva konštantné svetlo a zaručený svetelný výkon, ktorý nepoklesne po celú dobu svie

Petzl Huit
13,46 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zlaňovacia osma Huit s hranatým tvarom s nízkou hmotnosťou obmedzuje krútenie lana a znižuje nebezpečenstvo vytvorenia prúsika okolo otvoru. Menší otvor je možné použiť pre tenké laná alebo ako stichtovu brzdu.

Petzl Shunt

Petzl Shunt

Hodnotenie: 4,5
64,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Shunt je záložný blokant k samoisteniu, ktorý sa používa pod zlaňovacou brzdou ako záložný systém a nahrádza často používaný prusíkový uzol. Určený pre jednoduché aj polovičné laná.

Petzl Sm´D RL oranžová
23,80 €

Petzl Sm'D RL je veľmi ľahká a kompaktná karabína univerzálneho tvaru D. Automatická poistka Twist Lock umožňuje rýchle otvorenie. Ľahko sa s ňou manipuluje aj v rukaviciach.

Petzl Adjama

Petzl Adjama

Hodnotenie: 5
82,36 € 69 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky sedací úväzok Petzl Adjama je univerzálny pre technické lezenie, horolezectvo aj viacdĺžkové lezenie. Je vybavený nastaviteľnými nožnými popruhmi, ktoré sa prispôsobia všetkým horolezcom vo všetkých ročných obdobiach. Polstrované nožné popruhy a pás zaisťujú maximálne pohodlie bez obmedzenia pohybu. Päť pútok na materiál poberie všetko vybavenie potrebné pre postup na ľade alebo na skale, a počas pohybu sú ľahko prístupné.

Petzl Aquila
113,70 € 92,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Novinka pre rok 2015, veľmi ľahký a pohodlný sedák Petzl Aquilanastaviteľnými nohavičkami predurčenýpre extrémne technické lezenie a alpinizmus.

Petzl Aquila
108,64 € 91,50 €

Ľahký a pohodlný nastaviteľný úväzok Petzl Aquila navrhnutý pre vrcholové extrémne lezenie. Novo použitá technológia FUSEFRAME robí úväzok tenkým, hladkým a veľmi ľahkým. Poskytuje vynikajúce pohodlie a pri lezení o ňom takmer neviete.

Petzl Ascension

Petzl Ascension

Hodnotenie: 4,7
61,15 € 54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Ascension je inovovaný blokant s ergonomicky tvarovanou rukoväťou, primárne určený pre výstup na lane. Spĺňa pracovné aj športové normy.

Petzl E093GA00 ZIPKA HEADLAMP BLACK
36 €

Čelovka Petzl ZIPKA Headlamp BLACK s výkonom 300 lm a dosvitom 65 m, so samonavíjacím lankom, vhodná pre pešiu turistiku či stanovanie. S režimom svietenia v 3 úrovniach – na blízko, na pohyb a ďaleký dosvit. Režimy možno prepínať pomcoou tlačidla. Má aj červené svetlo, ktorým neoslňuje okolie v tm

Petzl E093GA01 ZIPKA HEADLAMP GREEN
36 €

Čelovka Petzl ZIPKA Headlamp Green s výkonom 300 lm a dosvitom 65 m, so samonavíjacím lankom, vhodná pre pešiu turistiku či stanovanie. S režimom svietenia v 3 úrovniach – na blízko, na pohyb a ďaleký dosvit. Režimy možno prepínať pomcoou tlačidla. Má aj červené svetlo, ktorým neoslňuje okolie v tm

Petzl E099FA00 ACTIK HEADLAMP BLACK
48 €

Univerzálna a ľahká čelovka Petzl AKTIK Headlamp Black s kombinovaným napájaním je ideálna na outdoorové aktivity ako kemping či práce na záhrade. So svietivosťou 350 lm s 3 výkonnými bielymi alebo červenými LED svetlami s dosvitom 80 m. Napája sa 3×AAA batériami alebo dobíjacím akumulátorom CORE. 

Petzl E099GA01 ACTIK CORE HEADLAMP RED
66 €

Kompaktná čelovka Petzl AKTIK Core Headlamp Red s kombinovaným napájaním je ideálna na outdoorové aktivity ako kemping či práce na záhrade. So svietivosťou 450 lm s 3 výkonnými bielymi alebo červenými LED svetlami s dosvitom 90 m. Napája sa 3×AAA batériami alebo dobíjacím akumulátorom CORE.  Má 3 r

Petzl E93ABB ZIPKA HEADLAMP RED
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolná čelovka Petzl ZIPKA Headlamp RED s výkonom 80 lm, s navíjacím lankom a širokým svetelným kužeľom na blízko a okrem toho má režim pohybu a ďalekého dosvitu. Jednoduchá na použitie, s dlhou výdržou. Samonavíjací systém dovoľuje pripojenie na riadidlá, ruku či batoh. Vďaka skladnosti ideálna

Petzl Karabina OK

Petzl Karabina OK

Hodnotenie: 5
14,60 €

Karabína OK so skrutkovacou poistkou. Oválny symetrický tvar je vhodný pre udržanie pripojených pomôcok v optimálnom smere. Zámok Keylock pomáha predchádzať zachyteniu karabíny pri manévrovaní

Petzl Power Crunch Box
9,23 € 7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúsky drveného magnézia Petzl Power Crunch Box sú hermeticky uzavreté v plastovej nádobe. Ideálne na prepravu alebo tiež na bouldering. Z nádoby sa nepráši a neušpiníte si ostatné vybavenie pri transporte v batohu.

Petzl Saka

Petzl Saka

Hodnotenie: 5
20,39 € 18 €

Ergonomicky tvarované vrecúško na magnézium Petzl Saka, ktoré umožňuje ľahký prístup k magnéziu. Systém uzatvárania je účinný vďaka svorke povrázku.

Petzl Sama

Petzl Sama

Hodnotenie: 5
69,81 € 63,30 €

Petzl Sama je pánsky sedací úväzok určený pre športové lezenie. Je pohodlný ako pre lezecké steny, tak aj pre lezenie na skalách. Elastické nožné popruhy sa pripôsobia oblečeniu a pás je vpredu pružný a zúžený, aby poskytoval veľkú volnosť pohybu. 4 pútka na materiál poskytujú dostatok priestoru pre požadované vybavenie.

Petzl Selena

Petzl Selena

Hodnotenie: 4,5
69,81 € 64,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky sedací úväzok Petzl Selena je konštruovaný podľa špecifík ženského tela a je určený pre športové lezenie. Je pohodlný ako pre lezecké steny, tak aj pre lezenie na skalách. Elastické nožné popruhy sa prispôsobia oblečeniu a pás je vpredu pružný a zúžený, aby poskytoval veľkú volnosť pohybu. 4 pútka na materiál poskytujú dostatok priestoru pre požadované vybavenie.

Petzl Actik Core 2019 čelovka
69,28 € 67 €

Dobíjacia čelovka pre horskú turistiku, trekking alebo beh. Svetelný výkon až 450 lm. Režim svietenia v 2 úrovniach pre potreby osvetlenia menších plôch, ale aj vzdialenejších objektov. Napájané pomocou akumulátora CORE, ktorý je súčasťou balenia. Vodeodolnosť IPX4. Petzl Actik Core 2019 dosvit až na 90 m.

Petzl Actik 2019 čelovka

Petzl Actik 2019 čelovka

Hodnotenie: 4,8
47,60 € 42 €

Výkonnejšia čelovka pre horskú turistiku alebo treking so svetelným výkonom až 350 lm. Režim svietenia v 2úrovniach pre potreby osvetlenia menších vzdialeností, ale aj vzdialenejších objektov. Napájané na 3 × AAA **batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo skrz akumulátor **CORE. Voděodolnost **IPX4. Petzl Actik 2019 dosvieti až na **80 m.

Petzl Tikka 2019 čelovka

Petzl Tikka 2019 čelovka

Hodnotenie: 4,8
35,91 € 28 €

Výkonná čelovka pre turistické účely i ďaleké cestovanie so svetelným výkonom až 300 lm. Režim svietenia v 3úrovniach. Fosforeskujúci reflektor. Funkcia červeného svetla. Napájané na 3 × AAA **batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo skrz akumulátor **CORE. Voděodolnost **IPX4. Petzl Tikka 2019 dosvit až na **65 m.

Petzl Tikkina 2019 čelovka

Petzl Tikkina 2019 čelovka

Hodnotenie: 4,8
23,35 € 18,70 €

Klasická čelovka na turistické účely so svetelným výkonom až 250 lm. Režim svietenia v 3úrovniach pre potreby osvetlenia menších vzdialeností, pri pohybe, ale aj vzdialenejších objektov. Napájané na 3 × AAA **batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo skrz akumulátor **CORE. Voděodolnost **IPX4. Petzl Tikkina 2019 dosvit až na **60 m.

Petzl Tactikka + 2019 čelovka
46,30 € 35,40 €

Skladná čelovka pre lov a rybárčenie. Svetelný tok až 350 lm. Režim svietenia v 3 úrovniach pre potreby osvetlenie menších vzdialeností, vzdialenejších objektov a aj pre neustály pohyb. Napájané na 3 × AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo skrz akumulátor CORE. Vodeodolnosť IPX4. Petzl Tactikka + 2019 dosvit až na 90 m.

Petzl Tikka

Petzl Tikka

Hodnotenie: 4,8
31,92 € 25 €

Petzl Tikka je ľahká, kompaktná čelovka s až 200 lúmenmi. 4 režimy svietenia a fosforeskujúci reflektor sú ideálne pre použitie na tábore, na chate či pre malé kempovanie.

Petzl Actik

Petzl Actik

Hodnotenie: 4,8
43,46 € 42 €

Petzl Actik je univerzálna výkonná čelovka s kombinovaným svetlom a 300 lúmenmi. 5 režimov svietenia so širokým a úzkym kužeľom svetla sú ideálne pre horolezectvo a alpinizmus, beh a pešiu turistiku.

Petzl Sm´D Wall oranžová
15,20 €

Petzl Sm'D Wall je veľmi ľahká a kompaktná karabína univerzálneho tvaru D. Možno použiť v mnohých situáciách aj na pripojenie vybavenia. Ľahko sa s ňou manipuluje aj v rukaviciach.

Petzl Bandi

Petzl Bandi

Hodnotenie: 5
16,47 € 14,30 €

Klasické valcové vrecúško Petzl Bandi na magnézium. Zosilnený vstup umožňuje ľahký prístup k magnéziu. Systém uzatvárania je učinný vďaka svorke povrázku.

Rodina PETZL vo Francúzsku v 70. rokoch založila firmu, ktorej poslaním sa stalo vytvárať jednoduché, účinné a inteligentné riešenia pre ľudí nadšených vertikalitou a skúmaním neznámeho. Vernosť tomuto poslaniu sa prejavuje vo všetkých výrobkoch, vybaveniach a odborných textoch.

V posledných rokoch zaznamenáva činnosť tejto firmy rýchle a podstatné zmeny. Objavujú a rozvíjajú sa športové aktivity donedávna takmer neznáme. Dochádza ku špecializácii jednotlivých odvetví ako horolezectvo vo voľnom teréne, horolezectvo na umelých stenách, horolezectvo veľkých stien a bouldering. Veľký rozmach zaznamenáva tiež napríklad zimné horolezectvo a ďalšie.

Súčasne s tým, ako sa rozširuje záujem o vertikalitu, táto firma stále pokračuje v práci. Team navrhuje nové techniky, vytvára tréningové pomôcky, snaží sa hlavne upozorňovať na všadeprítomné riziko.

Špecializácia

Istenie, brzdy, cepíny, čelovky, horolezecké prilby, karabíny, kladky, ľadovcové skrutky, mačky, osmy, slučky a tlmiče, úväzky.

Rodina PETZL vo Francúzsku v 70. rokoch založila firmu, ktorej poslaním sa stalo vytvárať jednoduché, účinné a inteligentné riešenia pre ľudí nadšených vertikalitou a skúmaním neznámeho. Vernosť tomuto poslaniu sa prejavuje vo všetkých výrobkoch, vybaveniach a odborných textoch.

V posledných rokoch zaznamenáva činnosť tejto firmy rýchle a podstatné zmeny. Objavujú a rozvíjajú sa športové aktivity donedávna takmer neznáme. Dochádza ku špecializácii jednotlivých odvetví ako horolezectvo vo voľnom teréne, horolezectvo na umelých stenách, horolezectvo veľkých stien a bouldering. Veľký rozmach zaznamenáva tiež napríklad zimné horolezectvo a ďalšie.

Súčasne s tým, ako sa rozširuje záujem o vertikalitu, táto firma stále pokračuje v práci. Team navrhuje nové techniky, vytvára tréningové pomôcky, snaží sa hlavne upozorňovať na všadeprítomné riziko.

Špecializácia

Istenie, brzdy, cepíny, čelovky, horolezecké prilby, karabíny, kladky, ľadovcové skrutky, mačky, osmy, slučky a tlmiče, úväzky.