Petite&Mars Deka pletená Fisherman I.
24,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Petite&Mars Deka pletená Fisherman I. Je hrejivá pletená deka, hodiaca sa do postieľky, na hranie, do kočíka či autosedačky. Vyrobená z kvalitnej mäkučkej 100% bavlny, nehryzie a nestráca farbu ani tvar. Rozmer deky: 120 × 100 cm.


Petite&Mars Organizér na kočík Pocket
11,60 €

Organizér na kočík Pocket je praktický pomocník ku každému kočíku pre všetky mamičky. Majte všetky dôležité veci stále po ruke. Nastaviteľné popruhy, úchyty na suchý zips. Maximálna nosnosť 2 kg.


Petite&Mars Madlo ku kočíku Musca
15 €

11,20 €

Madlo ku kočíku Musca. Prídavné, bezpečnostné madlo ku kočíku Musca. Kompatibilné aj s niektorými ďalšími kočíkmi typu typu „golfky“.


Petite&Mars šatka na nosenie detí Wuti Wrap
59,60 €
57,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Wemademe šatka na nosenie detí Wuti Wrap je hybridná, obojsmerná (pozdĺžne a priečne) naťahovacia šatka. Kombinuje výhody oboch tkanín a pružného materiálu. Nosnosť 15,9 kg.


Petite&Mars Deka úpletová Twinkle-46%
20,32 €

10,82 €

Akcia

Petite&Mars Deka úpletová Twinkle je zaujímavá (obojstranná) detská deka hodiaca sa do postieľky, na hranie, do kočíka či autosedačky. Použité materiály: 60% bavlna a 40% akryl. Nehryzie a nestráca farbu ani tvar. Rozmer deky: 100 × 80 cm.


Petite&Mars Hojdačka s melódiou jednorožec Candy
54,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hojdací jednorožec z vysoko kvalitného plyšu s drevenou konštrukciou sa stane skvelým spoločníkom vašej ratolesti. V ušiach má navyše senzory, vďaka ktorým začne jednorožec vydávať zvuky.


Petite&Mars Hojdačka s melódiou medveď Tony
54,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hojdací medveď z vysoko kvalitného plyšu s drevenou konštrukciou sa stane skvelým spoločníkom vašej ratolesti. V ušiach má navyše senzory, vďaka ktorým začne medveď vydávať zvuky.


Petite&Mars Hojdačka s melódiou ovečka Bela
54,30 €
+ doprava zadarmo

Plyšová hojdacia ovečka z vysoko kvalitného plyšu s drevenou konštrukciou sa stane skvelým spoločníkom vašej ratolesti. V ušiach má navyše senzory, vďaka ktorým začne ovečka vydávať zvuky.


Petite&Mars Vrecúško na jedlo Papoo Original Lion 6
7,83 €
7,70 €

Petite&Mars Vrecko na jedlo Papo Lev 6 ks – vrecká na detskú stravu sami naplňte a Vaši najmenší majú pripravenú zdravú desiatu, ktorou sa navyše nezašpinia. Vrecko 150 ml potom jednoducho umyjete a použijete znova. Možné uchovávať v mrazničke, umývať v umývačke. i


Petite&Mars Vrecko na jedlo Papoo Slon 6 ks
7,70 €

Petite&Mars Vrecko na jedlo Papoo Slon 6 ks – vrecká na detskú stravu sami naplňte a Vaši najmenší majú pripravenú zdravú desiatu, ktorou sa navyše nezašpinia. Vrecko 150 ml potom jednoducho umyjete a použijete znovu. Možné uchovávať v mrazničke, umývať v umývačke.


Petite&Mars Kočík Easy, Basic Line
117,62 €
116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Petite & Mars Kočík Easy demonštruje ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký nákupný kôš, štýlový dizajn s čiernym rámom. Prepracované sú naopak prvky, ktoré ponúkajú dieťaťu pohodlie a bezpečnosť pri sedení alebo spánku.


Petite&Mars Kočík Musca, Basic Line
90,08 €
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Petite & Mars Golfový kočík Musca je nielen ľahký, ale vie skvele manévrovať v priestore a vojde sa do kufra každého auta. Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie rozšírenie, ktoré vo vnútri kočíka vytvorí naozajstný tieň, polohovanie nožičiek a sklopenie chrbtovej opierky do takmer rovnakého ľahu vás presvedčí, že na komfort dieťaťa bol braný veľký ohľad. Rovnako tak na bezpečnosť a moderný dizajn s funkčnými prvkami, ako je veľké vrecko na zadnej strane striešky, do ktorej uložíte všetko, čo chcete mať po ruke.


Petite&Mars Street čierny 2018
179,95 €

159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Street hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta. Je maximálne praktický, skladný, jednoducho ovládateľný, bezpečný a stabilný. Kúpte zvlášť kočík a zvlášť striešku s polstrovaním na popruhy podľa vlastného výberu.


Petite&Mars Nánožník ku kočíku Musca-41%
19,90 €

11,63 €

Akcia

Nánožník ku kočíku Musca chráni dieťa v kočíku pred vlhkosťou, zimou a vetrom. Je vyrobený z pevnej, vodoodpudivej textílie a ľahko zateplený fleece materiálom. Golier chráni dieťa pred nepríjemným vetrom.


Petite&Mars Nánožník ku kočíku Street
26,12 €

Nánožník ku kočíku Street ochráni dieťa v kočíku pred vlhkosťou, zimou a vetrom. Je vyrobený z pevnej, vodoodpudivej textílie a ľahko zateplený fleece materiálom. Golier chráni dieťa pred nepríjemným vetrom.


Petite&Mars Nánožník ku kočíku Vario
17,20 €
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Petite & Mars Nánožník pre športovú vaničku kombinovaného kočíka Vario, ochráni dieťa v kočíku pred vlhkosťou, zimou a vetrom. Je vyrobený z pevnej, vodoodpudivej textílie a ľahko zateplený fleece materiálom.


Petite&Mars Nosič Soohu Sling
78,90 €

65,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Všestranný, kvalitný a bezpečný nosič pre deti Soohu Sling. Navrhnutý pre nosenie detí od narodenia do 24 mesiacov5 pozíciách. Nosič je vyrobený z priedušnej a odolnej 100% bavlny. Jedna veľkosť padne všetkým, plne nastaviteľný za pár sekúnd.


Petite&Mars Organizér na sedadlo Order
9,60 €

Organizér na sedadlo Order je praktická pomôcka na detské vecičky do auta. Ponúka priestor pre ukladanie hračiek, občerstvenia atď. A súčasne chráni predné sedadlo pred okopaním od detských topánočiek.


Petite&Mars Prime II
121,60 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Autosedačka Prime II 9–36 kg je pohodlná, bezpečná a rastie s dieťaťom. Určená pre deti troch vekových skupín I / II / III (9–36 kg). Prispôsobí sa každej fáze rastu dieťatka, jednoducho ju napolohujete na spanie a je nastaviteľná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Systém bočnej ochrany absorbuje sily vzniknuté pri náraze skôr, než sa dostanú k dieťaťu.


Petite&Mars Prime II Isofix
155 €

149 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Autosedačka Prime II Isofix 9–36 kg je pohodlná, bezpečná, s Isofixom, ktorá rastie s dieťaťom. Určená pre deti troch vekových skupín I / II / III (9–36 kg). Prispôsobí sa každej fáze rastu dieťatka, jednoducho ju napolohujete na spanie a je nastaviteľná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Systém bočnej ochrany absorbuje sily vzniknuté pri náraze skôr, než sa dostanú k dieťaťu.


Petite&Mars Prime II Isofix 2019 Ivory
195 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlovo aj na cestách. Jedinečná kolekcia pre náročných Limited Ivory. Snímateľný poťah autosedačky je ladený do teplých krémových odtieňov. Luxusný vzhľad je vyzdvihnutý použitými materiály, ktorými sú semiš a eko-koža. Pohodlná, bezpečná autosedačka s Isofixom, ktorá rastie s dieťaťom. Určená pre deti troch vekových skupín I / II / III (9–36 kg). Pripevnenie pomocou isofix a Top Tether – v aute bez isofixových kotiev možnosť použiť pomocou bezpečnostného pásu vo vozidle. Prispôsobí sa každej fáze rastu dieťatka, jednoducho ju napolohujete na spanie a je nastaviteľná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Systém bočnej ochrany absorbuje sily vzniknuté pri náraze skôr, než sa dostanú k dieťaťu.


Petite&Mars Reversal II Isofix
232,06 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Otočná IsoFixová autosedačka Reversal II je určená pre deti do 18kg (cca do 4 rokov). Umožňuje rodičom zvoliť, či chcú mať dieťa otočené v smere, alebo proti smeru jazdy bez nutnosti odmontovať základňu. Model je navrhnutý a prispôsobený tak, aby vyhovoval každej príslušnej fáze rastu dieťaťa.


Petite&Mars Sedačka ku kočíku Vario-28%
113,46 €

81,62 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Petite & Mars Športová sedačka pre kombinované kočíky Vario je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým bezpečnostným požiadavkám a zároveň dieťaťu poskytovala ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Pre deti od 6m do 15kg, odnímateľné madlo, polohovanie a extra veľká strieška.


Petite&Mars Sport UP
165 €
+ doprava zadarmo

Ľahký, skladný, ideálny na cestovanie, to je kočík Up z radu Basic Line. Kočík Up sa vyznačuje dokonalou praktickosťou a skladnosťou. Jeho manévrovacie schopnosti a bezproblémové ovládanie si nebudete môcť vynachváliť. Pohodlne ho zložíte a rovnako jednoducho, tak ako prezrádza jeho názov, ho opäť postavíte späť na nohy. Váži len 5,8 kg a v zloženom stave (po odňatí madla) sa poskladá do rozmerov 56×46×25cm, čo sú presné miery povolenej príručnej batožiny na palubu lietadla.


Petite&Mars Strieška + polstrovanie Street Limited 100
64,99 €
+ doprava zadarmo

Skvelá vychytávka! Jeden kočík na mnoho spôsobov. Dnes so strieškou v designe Universe, zajtra s ktorýmkoľvek iným z našej ponuky. Extra veľká strieška so zipsom v odtieni Universe z radu Limited 100, pre ešte väčšie rozšírenie.


Petite&Mars Strieška + polstrovanie Street
30,90 €

Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie rozšírenie. Strieška s vetracou sieťkou a praktickým vreckom na drobnosti. Súčasťou balenia je trojdielny set polstrovania na bezpečnostné pásy.


Petite&Mars Vanička ku kočíku Vario
102,50 €

81,20 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Vanička pre kombinované kočíky Vario je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým bezpečnostným požiadavkám a zároveň dieťaťu poskytovala ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Pre deti od narodenia do 9kg. Po zložení je veľmi kompaktná čo oceníte pri cestovaní.


Petite&Mars Vanička ku kočíku Vario Dark Grey
80 €
+ doprava zadarmo

Vanička v neutrálnom odtieni Dark Grey z rady Basic Line do kombinácie s kočíkmi Vari je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým bezpečnostným požiadavkám a zároveň dieťaťu poskytovala ochranu, pocit bezpečia a komfortu. Jednoducho sa „naklikne“ na konštrukciu a Vy už nemusíte riešiť, žiadne ďalšie adaptéry na pripojenie. Vanička sa dá jednoducho zložiť na „placku“, čo Vám veľmi pomôže pri jej uskladnené a ušetrí úložný priestor.


Petite&Mars Vložka do kočíka 3D Aero
17,40 €

Petite & Mars Vložka do kočíka 3D Aero vďaka ktorej budú mať deti optimálny komfort a čas strávený v kočíku bude príjemnejší. Vďaka 3D štruktúre je nadmerné telesné teplo odvádzané von a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Výrazne obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením.


Petite&Mars Vložka do kočíka Memory
21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pamäťová penová vložka Memory do športového kočíka je navrhnutá tak, aby absorbovala otrasy počas jazdy na nerovnom teréne. Univerzálny dizajn je kompatibilný s takmer všetkými kočíkmi.


Petite&Mars Vložka Memory Limited 100
32,99 €

Vložka z pamäťovej peny v originálnom dizajne, ktorá ideálne oživí a dotvorí Váš kočík. Krásne vynikne v akomkoľvek kočíku. Limited 100, je kolekcia prekrásnych, moderných a pestrofarebných designov vyrobených v exkluzívnom limitovanom počte. Kúsky z tejto kolekcie sa vyznačujú nielen svojím pútavým prevedením, ale aj kvalitnými materiálmi a spoľahlivou funkčnosťou.


Petite&Mars Adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Petite&Mars adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario zajišťuje bezpečné a snadné připojení autosedaček Maxi Cosi ke kočárku Petite&Mars Vario. Systém „zacvakněte a můžete jít“, usnadňuje a urychluje přechod z auta do kočárku.


Petite&Mars Konštrukcia Vario, Universal Black
156,96 €
154 €

Petite & Mars Kočík Vario nie je len variabilný. Jeho všestrannosť použitia ako v meste, tak aj v akomkoľvek inom teréne, zaujme rovnako ako športovo-elegantný vzhľad. Stabilita, kvalitný poťahový materiál, jednoduchá ovládateľnosť a predovšetkým malá kompaktná veľkosť sú jeho hlavné prednosti. Jazda s Vari znamená radosť, pohodlie, funkčnosť a bezpečie. Voliteľné kombinácie. Jednotlivé časti (podvozok, hlboká korba, športová sedačka a autosedačka) sa predávajú samostatne.


Petite&Mars Kočík Musca, Premium Line
125,49 €
123 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Golfový kočík Musca je nielen ľahký, ale vie skvele manévrovať v priestore a vojde sa do kufra každého auta. Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie rozšírenie, ktoré vo vnútri kočíka vytvorí naozajstný tieň, polohovanie nožičiek a sklopenie chrbtovej opierky do takmer rovnakého ľahu vás presvedčí, že na komfort dieťaťa bol braný veľký ohľad. Rovnako tak na bezpečnosť a moderný dizajn s funkčnými prvkami, ako je veľké vrecko na zadnej strane striešky, do ktorého uložíte všetko, čo chcete mať po ruke. Opierka na nožičky a rukoväte sú vyrobené z elegantnej eko-kože.


Petite&Mars Kočík Easy, Premium Line
156,96 €
154 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Kočík Easy demonštruje ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký nákupný kôš, štýlový dizajn s čiernym rámom. Prepracované sú naopak prvky, ktoré ponúkajú dieťaťu pohodlie a bezpečnosť pri sedení alebo spánku.


Petite&Mars Koot

Petite&Mars Koot

Hodnotenie: 5
53,81 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Petite & Mars Cestovná postieľka Koot v rozmeroch 120×60 cm je vhodná na cestovanie s deťmi. Stabilná konštrukcia sa jednoducho skladá, súčasťou je mäkký matrac, 2 kolieska pre ľahkú manipuláciu a bočný prielez na zips pre pohodlnejšie použitie.


Petite&Mars Chodítko Navigator
47,90 €
+ doprava zadarmo

BooBoo Chodítko Navigator s hracím pultíkom pre malých objaviteľov bude učenie chôdze tak zábavné! So štyrmi kolieskami a nastaviteľnou výškou do 3 polôh.


Petite&Mars Chránič sedadla automobilu Guard
13,50 €

Chránič sedadla automobilu Guard je praktická pomôcka pod detské autosedačky do vozidla. Zabraňuje poškodeniu a zašpineniu automobilových čalúnení. Z pevného materiálu, autosedačka po ňom nekĺže. Umývateľný, ľahká manipulácia. S vreckom na drobnosti.


Petite&Mars Deka pletená Square I.
23,28 €

Petite&Mars Deka pletená Square I. Je kvalitný pletená deka, hodiaca sa do postieľky, na hranie, do kočíka či autosedačky. Použité materiály: 60% bavlna a 40% akryl. Nehryzie a nestráca farbu ani tvar. Rozmer deky: 100 × 80 cm..