Papillon Pyramídová sada - kvetinky-59%
14,77 €

5,99 €

Akcia

Farebné skladacie kelímky v tvare kvietkov, ktoré môžu dievčatká a chlapci od šiestich mesiacov skladať na seba. Šesť dvojfarebných kelímkov sa dá vystavať na seba alebo zložiť do seba. Hračka pomáha rozvíjať motoriku a logické myslenie.


Papillon Hrkálka húsenica
12,92 €

10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská plastová hrkálka v tvare húsenice s priehľadnými prvkami, plnými guľôčok. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety.


Papillon Hrkálka vtáčik
7,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská plastová hrkálka s plastovým vtáčikom. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Hryzacia hrkálka les
8,47 €

Detská plastová hrkálka s gumovými plodmi lesa na hryzenie. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálna, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Lesný kolotoč-45%

Papillon Lesný kolotoč

Hodnotenie: 5
22,17 €

11,99 €

Akcia

Hračka na rozvíjanie detskej motoriky. Hračka funguje na princípe „káči“ – keď dieťa stlačí gombík, vnútro hračky sa točí dokola. Vo vnútri sú umiestnené veselé zvieratká. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Plastová gulôčka s motýlím prekvapením
12,92 €

Detská plastová gulička s prekvapením v podobe uväzneného motýlika. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálné, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Vtáčik na kočík-42%
10,33 €

5,99 €

Akcia

Detská plastová hračka na kočík v tvare vtáčika. Hračka poskytuje auditívne stimuly a pomáha s rozvojom detskej koordinácie rúk a očí a jemnej motoriky. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Žaba na kočík-42%
10,33 €

5,99 €

Akcia

Detská plastová hračka na kočík v tvare žaby. Hračka poskytuje auditívne stimuly a pomáha s rozvojom detskej koordinácie rúk a očí a jemnej motoriky. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Hryzacia hrkálka kvetinka
8,47 €

Detská plastová hrkálka s gumovými kvetinkami na hryzenie. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Plastové krúžky 4 kusy
5,51 €

Detská plastová hrkálka s rôznymi motívmi spojené do seba. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.


Papillon Vyskakujúci lesní priatelia
23,28 €

19,33 €

Hračka na rozvíjanie detskej motoriky. Dieťa pomocou gombíkov na hračke schováva do kelímkov zvieratká a potom ich vyberá von. Zvieratká sú veselo farebné a majú klobúčiky v tvare kvetov. Balené v darčekovej krabici s fóliou.