Papillon Hrkálka vtáčik
7,36 €

Detská plastová hrkálka s plastovým vtáčikom. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.

Papillon Hryzacia hrkálka kvetinka
8,47 €

Detská plastová hrkálka s gumovými kvetinkami na hryzenie. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.

Papillon Hrkálka húsenica
12,92 € 10,70 €

Detská plastová hrkálka v tvare húsenice s priehľadnými prvkami, plnými guľôčok. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety.

Papillon Hryzacia hrkálka les
8,47 €

Detská plastová hrkálka s gumovými plodmi lesa na hryzenie. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálna, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.

Papillon Plastové krúžky 4 kusy
5,90 €

Detská plastová hrkálka s rôznymi motívmi spojené do seba. Pomáha rozvíjať jemné motorické schopnosti a poskytuje bábätku orálne, auditívne a hmatové podnety. Balené v darčekovej krabici s fóliou.

Papillon Vyskakujúci lesní priatelia
23,28 € 19,90 €

Hračka na rozvíjanie detskej motoriky. Dieťa pomocou gombíkov na hračke schováva do kelímkov zvieratká a potom ich vyberá von. Zvieratká sú veselo farebné a majú klobúčiky v tvare kvetov. Balené v darčekovej krabici s fóliou.