Ostatní Biela kozmetická vazelína 100 ml
2,60 €

Je výborným pomocníkom pri farbení rias a obočia. Biela kozmetická vazelína v medicinálne kvalite je hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie), neparfumovaná a nefarbená. Je možné používať na suchú a citlivú pleť, ako ochranu pred mrazom, na zrohovatenú a popraskanú kožu rúk a nôh.


Ostatní Kliešte na riasy 1 ks
2,60 €

Kliešte k natočeniu a dotvarovanie rias s náhradné gumičkou. Pomocou týchto klieštikov natočíte svoje riasy pekne do oblúčika.


Ostatní Lubrikačný gél BIOglide Čerešňa 80 ml
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prírodné lubrikačné gély BIOglide sú veľmi kvalitné lekárenskej lubrikanty. Zaručujú excelentnú lubrikáciu pri milostných hrách, sú 100% kompatibilné s kondómami a sú výborné aj na použitie s najrôznejšími erotickými hračkami , a to aj v prípade veľmi citlivej sliznice.


Ostatní Lubrikačný gél BIOglide Natura l
4,80 €

Prírodné lubrikačné gély BIOglide sú veľmi kvalitné lekárenské lubrikanty. Zaručujú excelentnú lubrikáciu pri milostných hrách, sú 100% kompatibilné s kondómami a sú výborné aj na použitie s najrôznejšími erotickými hračkami, a to aj v prípade veľmi citlivej sliznice.


Ostatní Lubrikačný gél BIOglide Safe 100 ml
13,30 €

BIOglide Safe s unikátnym zložením bol vyvinutý na základe hĺbkových štúdií tak, aby spĺňal prísne kritériá na úľavu od vaginálnej suchosti, 100% prírodného zloženia a ochranu proti infekcii.


Ostatní Manikúra Lifetime Beauty 5 ks
8,30 €

Manikúrová sada obsahuje všetko potrebné pre úpravu nechtov v pohodlí domova. Všetky súčasti sady sú dokonale farebne zladené a sú uložené v praktickom puzdre. Manikúru využijete pri starostlivosti o nechty alebo sa stane krásnym darčekom pre vašich blízkych.


Ostatní Manikúra Lifetime Beauty 9 ks
20,70 €

V sade nájdete všetko potrebné pre pestované a upravené nechty. Vďaka uloženiu v praktickom hnedom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Ostatní Panenský kokosový olej Tropicai
53,70 €

Panenský kokosový olej v bio kvalite, za studena lisovaný z čerstvej kokosovej dužiny. Skvelá chuť a vôňa, ideálna pre zdravú kuchyňu aj starostlivosť o pokožku.


Ostatní Šumivá bomba do kúpeľa Dúhová 170 g
3,10 €

Pena do kúpeľa viac farebná 170g Táto viacfarebná iskrivá bomba Vám umožní vykúzliť všetky farby dúhy vo vašej vani. Ďalšia zložka, ktorú sme pridali, urýchľuje jej rotáciu, dúhové farby sú ešte viac intenzívne a zdokonaľujúce.


Ostatní Šumivá bomba do kúpeľa Dvojfarebná 170 g
3,10 €

Pena do vane dve farby 170g. Dvojfarebná a dvojitá vôňa šumivé kúpeľová bomba. Zmení nudnú kúpeľ vo veľkú zábavu. Najprv si uvedomte, ktorá vôňa je skrytá v žltej polovici a ktorá v modrom. Potom bombu rozpustite vo vode a pozorujte farby.


Ostatní Šumivá bomba do kúpeľa Foamtastic 170 g
3,10 €

Pena do kúpeľa veľká penivosť 170g šumiace kúpeľová bomba s presne vybranými a kombinovanými prírodnými zložkami. Množstvo vyrobenej peny je väčší ako priemer. Nielen mladí užívatelia tohto výrobku budú môcť využiť svoju kreativitu a budú si užívať kúpeľ plnú peny.


Ostatní Vodeodolné trblietky na pery Glitter Lips
15,60 €
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolné trblietky na pery – to musíte mať! Glitre vydrží na perách až 8 hodín, sú vodeodolné a je možné s nimi jesť, piť, bozkávať sa a aplikácie sa nepoškodí. Majú laserovo hladené okraje, takže nepoškodí oko (ak sa do neho dostanú) ani nevadí, keď je prehltnete.