-19%
OSPREY Fairview Trek 50 charcoal grey

OSPREY Fairview Trek 50 charcoal grey

183,90 €
148,50 €

Priestranný dámsky batoh pre potreby cestovania a s opornými pruhmi v hrudnej a bedrovej časti. Úžitkový objem s 55 l. Ideálna batožina do lietadla opatrenej ochranným obalom. Veľké vrecko s dobre umiestneným zipsom pre lepšiu prístupnosť. Osprey Farpoint Trek 55 charcoal grey je dodávaný v rozmeroch 62 × 38 × 32 cm.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Quasar black
3x

OSPREY Quasar black

88,10 €
75,90 €

Mestský batoh pre voľný čas s miestom aj pre notebook. Objem 28 l. Rad organizačných vreciek s polstrovaním aj strečovými vlastnosťami. Pavúk na uchytenie bundy. Hodí sa k prenosu denných potrebnosti, vrátane drobné elektroniky alebo okuliarov. Osprey Quasar black má rovnako odnímateľný bedrový pás.

Tovar od predajcu MALL
-15%
OSPREY Hikelite 32 Bacca blue

OSPREY Hikelite 32 Bacca blue

99,60 €
84,50 €

Viacúčelový batoh do mesta aj prírody. Úžitkový objem s 32 l. Povrch batohu dá ochrániť pred dažďom pomocou pláštenky. Vrecko na vodný rezervoár. Vonkajšie očká na zavesenie trekových palíc. Možnosť sťahovania postrannými popruhmi na požadovaný rozmer. Osprey Hikelite 32 Bacca blue z materiálu 100D Nylon Mini Diamond Shadow.

Tovar od predajcu MALL
-22%
OSPREY Hydraulics 2L Reservoir Blue
7x

OSPREY Hydraulics 2L Reservoir Blue

46,12 €
35,60 €

Pitný vak Osprey Hydraulics 2L Reservoir Blue je nevyhnutným doplnkom každého športovca. Originálny systém vrchného otvárania uľahčuje jeho plnenie a čistenie.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY KYTE 66 II WS/WM, sivá
6x

OSPREY KYTE 66 II WS/WM

197,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Dámsky trekingový batoh s objemom 66 litrov je vyvinutý na mieru ženskému telu a to aj vďaka nastaviteľnej dĺžke chrbta. Osprey KYTE 66 II WS/WM je vybavený pláštenkou a odvetrávacím chrbtovým systémom AirScape. Dômyselný systém vreciek zabezpečí, že sa vám do batohu prehľadne vlezie všetko, čo potrebujete.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Tempest 20 III bell orange WM/WL

OSPREY Tempest 20 III WM/WL

144,90 €

Batoh s objemom 20 l disponuje odvetrávaným systémom AirScape. Súčasťou je Stow-on-the-Go System na uchytenie trekových palíc a ľavý ramenný popruh s vreckom na mobil. Osprey Tempest 20 III WM/WL je kompatibilný s hydrovakom a má bočné vrecká vhodné na vloženie fliaš s vodou.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Aether 55 II black L/XL
1x

OSPREY Aether 55 II L/XL

227,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Turistický batoh disponuje nastaviteľným chrbtovým systémom AirScape. Je vybavený tepelne formovaným bedrovým pásom IsoForm s 2 vreckami. Súčasťou sú bočné vrecká vhodné na fľašu s vodou a hrudný pás s núdzovou píšťalkou. Osprey Aether 55 II je kompatibilný s hydrovakom.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY AURA AG 65 II WM Vestal Grey WM
3x

OSPREY AURA AG 65 II WM

241,90 €

Dámsky trekingový batohAntiGravity chrbtovým systémom je prispôsobený ženskej anatómii. Osprey AURA AG 65 II WM má polstrovaný bedrový pás a ramenné popruhy, priestor na spacák aj závesný systém na karimatku. Vďaka objemom 65 litrov do neho ľahko zbalíte všetko, čo potrebujete.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Escapist 25 cayenne red S/M
1x

OSPREY Escapist 25 S/M

123,20 €
109 €

Batoh s objemom 25 l disponuje odvetrávaným systémom AirScape. Súčasťou je priedušný bedrový pás a ramenný popruh s vreckom na GPS či MP3. Osprey Escapist 25 S/M je kompatibilný s hydrovakom a má bočné vrecká vhodné na vloženie fliaš s vodou.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Tempest 34 III violac purple WXS/WS
1x

OSPREY Tempest 34 III WXS/WS

174,90 €

Batoh disponuje odvetrávaným systémom AirScape. Súčasťou je Stow-on-the-Go System na uchytenie trekových palíc a ľavý ramenný popruh s vreckom na mobil. Osprey Tempest 34 III WXS/WS je kompatibilný s hydrovakom a má bočné vrecká vhodné na vloženie fliaš s vodou.

Tovar od predajcu MALL
OSPREY Talon 22 III limon green L/XL
2x

OSPREY Talon 22 III

134,80 €

Batoh s objemom 22 l disponuje odvetrávaným a nastaviteľným chrbtovým systémom AirScape. Súčasťou je Stow-on-the-Go System na uchytenie trekových palíc a ľavý ramenný popruh s vreckom na mobil. Osprey Talon 22 III je kompatibilný s hydrovakom.

Tovar od predajcu MALL
-44%
OSPREY Ultralight Pack Liner L poppy orange
2x

OSPREY Ultralight Pack Liner L

35,73 €
19,90 €
Akcia

Osprey Ultrailight Pack Liner L je vodácký pytel, který zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché.

Tovar od predajcu MALL
Americká firma Osprey sa sústredí výhradne na výrobu batohov, co sa výrazne odráža v ich vysokej kvalite, dizajne a technických detailoch a vylepšenia (napr. Custom Molding Systém - tepelne formovatelný bedrový pás). V sortimente OSPREY nájdete batohy urcené na niekolkodnové nárocné treky v divokej prírode, ale aj dokonale prepracovanú sériu batohov na cyklistiku i pre skalných priaznivcov lezenia a nezabúda aj na malých cestovatelov s radom technických detských batohov. Batohy Osprey získavajú ocenenie prestížnych outdoorových magazínov: Backpacker Magazine, Outside Magazine.