143 produktov
OSMO Super Studio Frozen 2

OSMO Super Studio Frozen 2

56,90 €
Posledný kus za túto cenu!

OSMO je interaktívny nástroj pre rozvíjanie širokého spektra znalostí detí za pomoci moderných technológií a rozšírenej reality. Princípom hier je učenie detí a ich rozvoj v rôznych oblastiach. V tejto Osmo Super Studio Frozen 2 sa deti učia kreslenie, počúvanie, rýchlosť kresby, vizuálne a logické myslenie, základy fyziky, kreatívne riešenie problémov a zlepšujú jemnú motoriku. Všetko učenie prebieha hravou formou v využitím príbehu a obľúbených postáv z rozprávky Frozen 2 (Ľadové kráľovstvo) ako sú Olaf, Elza, Anna, Kristof, Sven a ďalšie.

Tovar od predajcu MALL
OSMO Creative Starter Kit

OSMO Creative Starter Kit

117,90 €
Posledný kus za túto cenu!

OSMO je interaktívny nástroj pre rozvíjanie širokého spektra znalostí detí za pomoci moderných technológií a rozšírenej reality. Princípom hier je učenie detí a ich rozvoj v rôznych oblastiach. V tejto sade Osmo Creative Starter Kit sa deti učia kreslenie, počúvanie, rýchlosť kresby, vizuálne a logické myslenie, základy fyziky, kreatívne riešenie problémov a zlepšujú jemnú motoriku.

Tovar od predajcu MALL
OSMO Super Studio Disney Princess Starter Kit

OSMO Super Studio Disney Princess Starter Kit

64,90 €
Posledný kus za túto cenu!

OSMO je interaktívny nástroj pre rozvíjanie širokého spektra znalostí detí za pomoci moderných technológií a rozšírenej reality. Princípom hier je učenie detí a ich rozvoj v rôznych oblastiach. V tejto Disney Princess Starter Kit sa deti učia kreslenie, počúvanie, rýchlosť kresby, vizuálne a logické myslenie, základy fyziky, kreatívne riešenie problémov a zlepšujú jemnú motoriku. Všetko učenie je hravou formou s príbehmi s obľúbenými princeznami a postavami od Disney – Ariel, Belle a Rapunzel.

Tovar od predajcu MALL

OSMO sú nátery na drevo, ktoré preveril čas, skúsenosť a múdrosť. Sú vyrobené na báze prírodných olejov a voskov. Chránia drevo zvnútra aj zvonku. Nevytvárajú žiadny film ale vytvoria ochranný povrch s otvorenými pórmi, vďaka ktorým môže drevo dýchať. OSMO nátery je možné lokálne a jednoducho renovovať. Nepraskajú, neolupujú sa. Vytvárajú dokonalý povrch dreva s dobrou odolnosťou.

OSMO COLOR rieši povrchovú úpravu dreva v interiéri na podlahách, nábytku, stenách a stropoch a aj úpravu dreva vo vonkajších priestoroch akými sú fasády, záhradné domčeky, ploty, terasy a záhradný nábytok.