Old Spice Toaletná voda Original 100 ml-18%
15,52 € 12,60 €

Skvelá vôňa v toaletnej vode od Old Spice pre mužov, ktorí chcú voňať ako muži. Dôverujte voľbe svojho otca a jeho otca. Vďaka tejto vôni sa budete cítiť sebavedome v každej situácii. Vyberte si vôňu mužnosti.

Old Spice Captain deodorant ve spreji 150 ml-30%
5,02 € 3,50 €

Výpredaj

Skvelá vôňa dezodorantu od Old Spice, ktorá z vás urobí nezabudnuteľného muža. Captain vytvorili muži pre mužov, ktorí vedia, ako správne voňať. Jeho účinok pôsobí celý deň, pretože svoje telo potrebujete celý deň a to vďaka technológii proti vyprchávaniu arómy.

Old Spice Voda po holení BearGlove 100 ml-33%
11,66 € 7,80 €

Výpredaj

Voda po holení Old Spice BearGlove 100 ml zvýši vašu mužnosť. Táto vôňa je inšpirovaná čistými prísadami pre muža, ktorý je zvodný a nebezpečný. Upokojuje, povzbudzuje a osviežuje, pomáha hojiť drobné poranenia spôsobené holením.

Old Spice Šampón na fúzy 225 ml-17%
9,70 € 8 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému šampónu Old Spice. Vymyje z vašich fúzov všetky nečistoty, dodá im zdravý vzhľad a jemnosť. Šampón je určený pre akúkoľvek dĺžku fúzov. Ako bonus je mužská a čerstvá vôňa.

Old Spice Voda po holení Wolfthorn 100 ml-27%
11,66 € 8,40 €

Voda po holení Old Spice Wolfthorn 100 ml zvýši vašu mužnosť. Táto voda po holení dodáva osviežujúcu vôňu mužom a nočným dravcom, ktorí sa neboja svojej mužnosti. Upokojuje, povzbudzuje a osviežuje, pomáha hojiť drobné poranenia spôsobené holením.

Old Spice Voda po holení Original 100 ml-27%
11,66 € 8,40 €

Voda po holení Old Spice Original 100 ml zvýši vašu mužnosť. Už po celé desaťročia je voda po holení Old Spice nezameniteľnou vôňou skúsených mužov. Upokojuje, povzbudzuje a osviežuje, pomáha hojiť drobné poranenia spôsobené holením.

Old Spice Balzam na fúzy 63 g-19%
9,70 € 7,80 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému balzamu Old Spice. Pomocou balzamu si fúzy vytvarujete a budete ich mať vždy pod kontrolou. Balzam je vhodný pre všetky veľkosti a typy fúzov. Po použití zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Old Spice Olej na fúzy 50 ml-19%
9,70 € 7,80 €

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému oleju Old Spice. Vaše fúzy budú hebké a lesklé. Olej je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.

Old Spice Strong Slugger antiperspirant 150 ml-30%
5,03 € 3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Antiperspirant a dezodorant v spreji Old Spice Strong Slugger 150 ml je svieža vôňa pre mužov, ktorí vedia, ako správne voňať. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Old Spice Captain Travel Vianočná Darčeková Sada Pre Muža-70%
30,20 € 8,90 €

Výpredaj

Darčeková sada je ideálnym prekvapením pre každého muža. Old Spice Captain Travel Vianočná Darčeková Sada Pre Muža obsahuje prípravok po holení, sprchový gél a tuhý dezodorant v obľúbenej vôni – všetko zabalené v praktickej cestovnej taštičke.

Old Spice Captain Tin Darčeková Sada Pre Muža-62%
34 € 12,90 €

Výpredaj

Darčeková sada je ideálnym prekvapením pre každého muža. Old Spice Captain Tin Darčeková Sada Pre Muža obsahuje prípravok po holení, sprchový gél a tuhý dezodorant v obľúbenej vôni – to všetko zabalené v kovovej darčekovej kazete.

Old Spice Captain Wooden Darčeková Sada Pre Muža-62%
34 € 12,90 €

Výpredaj

Darčeková sada je ideálnym prekvapením pre každého muža. Old Spice Captain Wooden Darčeková Sada Pre Muža obsahuje prípravok po holení, sprchový gél a tuhý dezodorant v obľúbenej vôni – to všetko zabalené v drevenej darčekovej kazete.

Old Spice Bearglove antiperspirant 150 ml-30%
5,03 € 3,50 €

Výpredaj

Antiperspirant a dezodorant v spreji Old Spice Bearglove 150 ml je svieža vôňa pre mužov, ktorí vedia, ako správne voňať. Prebuďte v sebe šelmu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Old Spice Voda po holení Whitewater 100 ml-28%
11,66 € 8,30 €

Voda po holení Old Spice Whitewater 100 ml zvýši vašu mužnosť. Ponúka čistú, povzbudivú vôňu, ktorú možno použiť kedykoľvek pre skvelý pocit sviežosti. Upokojuje, povzbudzuje a osviežuje, pomáha hojiť drobné poranenia spôsobené holením.

Old Spice Bearglove Travel Vianočná Darčeková Sada Pre Muža-57%
30,20 € 12,90 €

Výpredaj

Darčeková sada je ideálnym prekvapením pre každého muža. Old Spice Bearglove Travel Vianočný Darčeková Sada Pre Muža obsahuje prípravok po holení, sprchový gél a tuhý dezodorant v obľúbenej vôni – všetko zabalené v praktickej cestovnej taštičke.

Old Spice Kondicionér na fúzy 150 g-23%
9,70 € 7,40 €

Výpredaj

Starajte sa o svoje fúzy vďaka novému kondicionéru Old Spice. Vaše fúzy budú hodvábne jemné. Liek je určený pre všetky typy a veľkosti fúzov, stačí len upraviť použité množstvo. Zanechá svoju typickú mužskú vôňu.