Oakley Fall Line XM Matte Black w/Prizm Rose-16%
168,50 € 140 €

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Ridgelock, ktorá umožňuje rýchlu výmenu skiel. Prizm inovácia zaisťuje maximálnu kontrast a výbornú viditeľnosť. Sú opatrené cylindrickou šošovkou. Oakley Fall Line XM Matte Black w/Prizm Rose sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Oakley LM Blockography Dark Brush w/PrizmJdeGBL-37%
168,50 € 105 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Sú vybavené cylindrickou šošovkou z najčistejšieho polykarbonátu Plutonite. Oakley LM Blockography Dark Brush w/PrizmJdeGBL majú v balení ochranný vrecúško.

Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey-17%
73,10 € 60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL-18%
168,50 € 136,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Ridgelock, ktorá umožňuje rýchlu výmenu skiel. Prizm inovácia zaisťuje maximálnu kontrast a výbornú viditeľnosť. Sú opatrené cylindrickou šošovkou. Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Oakley Canopy w/ Prizm Rose
149 € 128,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare s technológiou šošoviek Prizm, ktoré dramaticky zlepšujú kontrast a viditeľnosť na snehu, vďaka čomu vám umožní jazdiť s väčšou istotou, a zároveň si poradí s širším spektrom svetelných podmienok. Oakley Canopy w/Prizm Rose disponujú širokým zorným poľom a sú vhodné tiež pre dioptrické okuliare.

Oakley Fall Line XL FP biela, červený zorník GBL-20%
216,30 € 172,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vybavené technológiou Prizm, zaisťujúcou kvalitné videnie a široký periférny pohľad. Vďaka svojej robustnosti umožňuje kombináciu aj s dioptrickými okuliarmi. Oakley Fall Line XL FP biela, červený zorník GBL skvele padnú na každý typ tváre. Vďaka technológii Ridgelock je možné ľahko a rýchlo meniť sklá. Konštrukcia z materiálu O Matter.

Oakley Fall Line XL FP biela, modrý zorník, GBL-20%
206,90 € 165 €

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vybavené technológiou Prizm, zaisťujúcou kvalitné videnie a široký periférny pohľad. Vďaka svojej robustnosti umožňuje kombináciu aj s dioptrickými okuliarmi. Oakley Fall Line XL FP biela, modrý zorník, GBL skvele padnú na každý typ tváre. Vďaka technológii Ridgelock je možné ľahko a rýchlo meniť sklá. Konštrukcia z materiálu O Matter.

Oakley Fall Line XL FP biela, ružový zorník GBL-16%
206,90 € 172,50 €

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vybavené technológiou Prizm, zaisťujúcou kvalitné videnie a široký periférny pohľad. Vďaka svojej robustnosti umožňuje kombináciu aj s dioptrickými okuliarmi. Oakley Fall Line XL FP biela, ružový zorník GBL skvele padnú na každý typ tváre. Vďaka technológii Ridgelock je možné ľahko a rýchlo meniť sklá. Konštrukcia z materiálu O Matter.

Oakley Fall Line XL FP čierna, modrý zorník GBL-20%
216,30 € 172,50 €

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vybavené technológiou Prizm, zaisťujúcou kvalitné videnie a široký periférny pohľad. Vďaka svojej robustnosti umožňuje kombináciu aj s dioptrickými okuliarmi. Oakley Fall Line XL FP čierna, modrý zorník GBL skvele padnú na každý typ tváre. Vďaka technológii Ridgelock je možné ľahko a rýchlo meniť sklá. Konštrukcia z materiálu O Matter.

Oakley Fall Line XL FP čierna, oranžový zorník GBL-20%
174,80 € 139,50 €

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vybavené technológiou Prizm, zaisťujúcou kvalitné videnie a široký periférny pohľad. Vďaka svojej robustnosti umožňuje kombináciu aj s dioptrickými okuliarmi. Oakley Fall Line XL FP čierna, oranžový zorník GBL skvele padnú na každý typ tváre. Vďaka technológii Ridgelock je možné ľahko a rýchlo meniť sklá. Konštrukcia z materiálu O Matter.

Oakley FD Fp Progression w/PrizmSapGBL
229 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare vhodné pre väčšiu tvár, ktoré majú jednoducho vymeniteľné šošovky s technológiou PRIZM.

Oakley FDXM MatBlk w/PzmTorch
241 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare vhodné pre väčšiu tvár, ktoré majú jednoducho vymeniteľné šošovky s technológiou PRIZM.

Oakley FDXM Red Blk w/PrizmTorchGBL
229 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare vhodné pre väčšiu tvár, ktoré majú jednoducho vymeniteľné šošovky s technológiou PRIZM.

Oakley Line Miner XL biele matné, ružový zorník-32%
130,90 € 88 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm Inferno, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Sú vybavené cylindrickou šošovkou z najčistejšieho polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte White w/Prizm Rose majú v balení ochranné vrecúško.

Oakley Line Miner XL čierna matná, modrý zorník-37%
165,40 € 104,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare s modrým zafarbením, ktoré boli vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Okuliare sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Line Miner XL čierna matná, modrý zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Line Miner XL čierna matná, oranžový zorník-29%
124 € 88 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Okuliare sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Line Miner XL čierna matná, oranžový zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Line Miner XM biele matné, modrý zorník
165,40 € 140 €

Lyžiarske okuliare s ultranízkym profilom, ktoré boli vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Okuliare sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Oakley Line Miner XM biele matné, modrý zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Line Miner XM biele matné, ružový zorník
165,40 € 140 €

Lyžiarske okuliare s nízkym profilom vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Oakley Line Miner XM biele matné, ružový zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Line Miner XM čierne matné, modrý zorník
165,40 € 140 €

Lyžiarske okuliare s modrým zafarbením, ktoré boli vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Okuliare sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Oakley Line Miner XM čierne matné, modrý zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Line Miner XM čierne matné, oranžový zorník
140 €

Lyžiarske okuliare s ultranízkym profilom, ktoré boli vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Okuliare sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Oakley Line Miner XM čierne matné, oranžový zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley Mod 1, biela
125,90 €

Lyžiarska helma, inšpirovaná freestyleom. Je koncipovaná vo veľmi nadčasovom tvare, ktorý zaistí maximálne pohodlie pri jazde. Oakley Mod 1, biela je vybavená špeciálnou výstelkou, ktorá bráni tomu, aby helma jazdcovi padala z hlavy. Je tiež navrhnutá v univerzálnom unisex dizajne, teda ju môžu nosiť muži aj ženy.

Oakley Mod 1, čierna
125,90 €

Lyžiarska helma, inšpirovaná freestyleom. Je koncipovaná vo veľmi nadčasovom tvare, ktorý zaistí maximálne pohodlie pri jazde. Oakley Mod 1 – blackout je vybavená špeciálnou výstelkou, ktorá bráni tomu, aby helma jazdcovi padala z hlavy. Je tiež navrhnutá v univerzálnom unisex dizajne, teda ju môžu nosiť muži aj ženy.

Oakley Mod 1 - MIPS, čierna
167,30 €

Lyžiarska helma, inšpirovaná freestyleom. Súčasťou je ochranný systém MIPS, ktorý sa postará o elimináciu nárazu. Oakley Mod 1 – MIPS, čierna je vybavená špeciálnou výstelkou, ktorá bráni tomu, aby helma jazdcovi padala z hlavy. Je tiež navrhnutá v univerzálnom unisex dizajne, teda ju môžu nosiť muži aj ženy. Obsahuje antialergénnu vyberateľnú vložku.

Oakley Mod 1, sivá
125,90 €

Lyžiarska helma, inšpirovaná freestyleom. Je koncipovaná vo veľmi nadčasovom tvare, ktorý zaistí maximálne pohodlie pri jazde. Oakley Mod 1, sivá je vybavená špeciálnou výstelkou, ktorá bráni tomu, aby helma jazdcovi padala z hlavy. Je tiež navrhnutá v univerzálnom unisex dizajne, teda ju môžu nosiť muži aj ženy.

Oakley O Frame 2.0 PRE XL biele matné, viacfarebný zorník-29%
113 € 80 €

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 PRE XL biele matné, viacfarebný zorník lyžiarovi ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley O Frame 2.0 PRO XL čierna, viacfarebný zorník GBL-20%
113 € 89,90 €

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 PRO XL čierna, viacfarebný zorník GBL lyžiarom ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley O Frame 2.0 PRO XL ružová, viacfarebný zorník GBL-20%
71,20 € 56,80 €

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 PRO XL ružová, viacfarebný zorník GBL lyžiarom ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley O Frame 2.0 PRO XM čierna matná, viacfarebný zorník-42%
113 € 65,40 €

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 PRO XL čierna matná, viacfarebný zorník GBL lyžiarom ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley O Frame 2.0 ProYouth ružová, viacfarebný zorník
50,50 € 48 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 ProYouth ružová, viacfarebný zorník GBL lyžiarom ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley O Frame 2.0 ProYouth sivá, viacfarebný zorník
50,50 € 48 €

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 ProYouth sivá, viacfarebný zorník GBL lyžiarom ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGry - zánovné
73,10 € 62,90 €

Zánovné

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Skvelú cirkuláciu vzduchu má na starosť dvojité odvetrávanie. Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGry majú v balení ochranné vrecúško, ktorým možno čistiť zorník.