Nuxe Čistiaca krémová maska pre citlivú pleť ( Clarifying Cream-Mask) 50 ml
14,60 €

Čistiaca krémová maska pre citlivú pleť od značky Nuxe vyčistí vašu pleť do hĺbky a zbaví ju všetkých nedokonalostí a nečistôt. Táto krémová maska pomáha naštartovať prirodzené čistiace procesy pleti a dodá ju hladkú, jemnú a vypnutú pleť. Upokojuje citlivú pleť a sťahuje póry.

Nuxe Gél na holenie Men (Anti-Irritation Shaving Gel) 150 ml
9,70 € 8,60 €

Gél na holenie Nuxe Vám prinesie vysoko komfortný zážitok z holenia. Vďaka výživným zložkám prispieva k regenerácii a ochrane pleti, účinne zabraňuje nepríjemným prejavom, ktoré vznikajú pri holení a zanecháva pleť hebkú a skľudnenú.

Nuxe Hydratačný gél pre mužov Men (Moisturising Multi-Purpose Gel) 50 ml
19,10 € 16,70 €

Mimoriadny hydratačný gél efektívne pôsobí na pleť trojnásobne: dodáva energiu, dokonale zmatňuje a vysoko hydratuje. Príjemná textúra zanecháva pleť bez pocitu mastnoty a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje potrebné výživné zložky, ktoré pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť pleti.

Nuxe Jemný exfoliačný gél (Gentle Exfoliating Gel) 75 ml
13,20 € 11,30 €

Jemný exfoliačný gél veľmi šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky, dôkladne čistí a vyhladzuje pleť. Obsahuje 100% rastlinných exfoliačných zložiek, ktoré výrazne zlepšujú kvalitu pleti, preto je vhodný najmä pre citlivú pleť.

Nuxe Kozmetická sada Aquabella
21,40 € 19,30 €

Akcia

Sada obsahuje:Skrášľujúca hydratačná emulzia pre zmiešanú pleť Aquabella (Beauty-Revealing Moisturising Emulsion) 50 mlMikro-exfoliačný čistiaci gél na každodenné použitie Aquabella (Micro-Exfoliating Purifying Gel Daily Use) 15 mlSkrášľujúca pleťová voda pre zmiešanú pleť Aquabella (Beauty-Revealin

Nuxe Kozmetická sada pre mužov Men-19%
49,70 € 39,80 €

Akcia

Sada obsahuje:Protivráskový očný krém proti opuchom a tmavým kruhom Men (Multi-Purpose Eye Cream) 15 mlEnergizujúci fluid proti starnutiu pleti Men (Youth And Energy Revealing Anti-Aging Fluid) 50 mlSprchový gél na telo, tvár aj vlasy Men (Multi-Use Shower Gel) 200 ml.

Nuxe Kozmetická sada pre mužov Men Discovery Offer
11,70 € 10,20 €

Akcia

Sada obsahuje:Gél na holenie Men (Anti-Irritation Shaving Gel) 30 mlSprchový gél na telo, tvár aj vlasy Men (Multi-Use Shower Gel) 30 mlHydratačný gél pre mužov Men (Moisturising Multi-Purpose Gel) 15 ml.

Nuxe Kozmetická sada pre mužov Ultra Men-19%
30,30 € 24,30 €

Akcia

Sada obsahuje:Guličkový deodorant pre mužov Men (24HR Protection Deodorant Roll-on) 50 mlHydratačný gél pre mužov Men ( Moisturising Multi-Purpose Gel) 50 mlSprchový gél na telo, tvár aj vlasy Men (Multi-Use Shower Gel) 100 ml.