NUM’axes Canicom 200 First výcvikový obojok
106 € 89,90 €

Jednoduchý elektronický výcvikový obojok, resp. elektrický obojok špeciálne určený pre malé plemená psov a pre menej náročný „domáci“ výcvik. Ovládač určený k spolupráci s jedným obojkom, teda pre výcvik 1 psa. Dosah až 200 m.

NUM’axes Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX
198 € 159,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Elektronický rádiový plot (neviditeľný plot) Canifugue. Disponuje 8 úrovňami impulzu a nastavením zón zvlášť ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz) zvlášť. Má vodotesný a plne ponoriteľný prijímač, vhodný do vlhkého prostredia, ktorý zvládne ponorenie pod hladinu.

NUM’axes Canicalm Sonic
57 € 49,90 €

Protištěkací obojok Canicalm SONIC využíva na odnaučenie nežiaduceho štekanie ultrazvuk. Jedná sa o veľmi nepríjemný zvuk, ktorý sa spúšťa spoločne so štekotom psa. Vhodný najmä pre malé a stredné psy. Môžete si vybrať z 3 módov – len vibrácie, iba ultrazvuk alebo vibrácie spoločne s ultrazvukom.

NUM’axes Elektronický výcvikový obojok CANICOM 1500
277 € 215,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Canicom 1500 Špičkový elektronický výcvikový obojok, resp. elektrický obojok pre najnáročnejšie použitie. Pre všetky plemená psov, pre základné i náročný športový, služobné alebo lovecký výcvik, vhodný najmä pre prácu v teréne, na veľké vzdialenosti a prípadne s viacerými psami.

NUM’axes  Canicalm Obojok proti štekaniu
68 € 61,90 €

Protištěkací obojok Caniçal je elektronický obojok pre odnaučenie nežiaduceho štekanie. Niektorí psi, ktorí zostávajú cez deň osamotení v mestských bytoch, obťažujú okolie vytrvalým štekotom.

NUM’axes Canicalm SMART Obojok proti štekaniu
114 € 95,90 €

Canicalm SMART je prvý protištěkací obojok s integrovanou Bluetooth funkciou. Nastavenia prebieha pomocou mobilnej aplikácie. Na aplikáciu si môžete nastaviť časový interval funkčnosti obojku, módy korekcia, ale tiež sledovať zaznamenaný štekot psa.

NUM’axes Elektronický neviditeľný ohradník CANIFUGUE
175 € 151,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Elektronický neviditeľný ohradník CANIFUGUE je zariadenie s najväčším množstvom funkcií na trhu. Disponuje 8mi úrovňami impulzu a nastavením zón ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz) zvlášť.

NUM’axes Elektronický obojok Canicom 300
171 € 150,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Canicom 300 je moderný elektronický výcvikový obojok. Tento šikovný elektronický obojok je komfortná pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov.

NUM’axes Elektronický ohradník CANIFUGUE 2015
190 € 162,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Elektronický ohradník Canifugue 2015 je posledným modelom spoločnosti Num'Axes. Má celkom 8 úrovní impulzu a možnosť nastavenia zón ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz) zvlášť. Prijímač je plne ponoriteľný a vhodný do vlhkého prostredia.

NUM’axes elektronický ohradník Canifugue SMALL
198 € 165,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický ohradník Canifugue SMALL je novinka spoločnosti Num'Axes. Prijímač je svojou váhou vhodný aj pre veľmi malé plemená, dokonca aj pre mačky. Máte možnosť nastavenia zón ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz) zvlášť. Prijímač je iba vodeodolný.

NUM’axes Elektronický výcvikový obojok Canicom 5.500
186 € 169,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Moderné obojok Num'Axes CANICOM 5.500 je profesionálnym modelom novej rady CANICOM. Obojok je určený pre všetky druhy výcviku a plemená psov. Ponúka 15 režimov stimulácie. Prijímač je plne vodotesný. Displej je podsvietený.

NUM’axes Elektronický výcvikový obojok Canicom 800
182 € 173,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre psov, resp. elektrický obojok, štandardné vyhotovenie. Vhodný pre všetky plemená psov, pre základné i náročný športový, služobné alebo lovecký výcvik, vhodný aj pre prácu v teréne. Ovládač určený k spolupráci s 2 obojky, teda pre výcvik 1 alebo 2 psov.

NUM’axes Num´Axes Canicalm Excel
84 € 64,90 €

Protištěkací obojok Caniçal Excel je vhodný pre malé a stredné plemená psov. Obojok má možnosť nastavenia 4 módov činnosti – zvuk, zvuk a slabý elektrostatický impulz (vhodné pre citlivé psy), zvuk a postupne zosilňujúce elektrostatický impulz (po každom zaštekanie), zvuk a výraznejšie impulz.

NUM’axes Obojok proti štekaniu CANICALM Premium
76 € 63,90 €

Protištěkací obojok Caniçal Premium po každom zaštekanie vydá zvukovú výstrahu (jedno dlhšie pípnutie), okamžite nasledované elektrickým impulzom (okrem módu 1). V móde 4 je každý ďalší elektrický impulz, tj. Po každom ďalšom zaštekanie, o niečo silnejšie (celkom 5 úrovní).

NUM’axes Výcvikový obojok Canicom 5.1500 - pro 1 psa
273 € 230,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Num'Axes Canicom 5.1500 je moderný a profesionálny elektronický výcvikový obojok novej rady Canicom 5 s dosahom až 1500 metrov. Vhodný pre malé, stredné aj veľké plemená psov.