Nuby Miska na desiatu s viečkom 6ks, 300ml
7,80 €

Hľadáte ideálnu misku na desiatu, piknik alebo prechádzku s dieťaťom? Farebná desiatová miska Nuby vám príde vhod. Je vyrobená z bezpečného plastu. Objem jednej misky je 300ml.

Nuby Ohrievač a sterilizátor 3v1
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sterilizácia je veľmi dôležitá počas prvých mesiacov. Sterilizátor vám pomôže udržať všetko čisté a sterilizované, aby ste sa vyhli infekciám a prípadným chorobám. Tento sterilizátor je zároveň aj ohrievačom. Nechajte sa očariť jeho multifunkčnosťou.

Nuby Hračka do vody korytnačka
10,12 €

Posledný kus za túto cenu!

S NUBY hračkou do vody korytnačkou nebolo by kúpanie nikdy tak smiešne. Zábavná korytnačka vďaka otvorom vytvára malý vodopád. Korytnačka sa udrží na hladine vody.

Nuby Odsávačka materského mlieka elektrická B32B2: B27
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka na materské mlieko ponúka odsávací program pre potreby každej ženy. Ponúka možnosť výberu 4 programov. Jednoduché ovládanie a digitálny panel zaručuje všetok potrebný komfort pre uľahčenie života matky.

  • 4 programy: masáž, masáž + odsávanie, odsávanie, rýchle odsávanie
  • mäkký odnímateľný nástavec (veľkosť M)
  • jednoduché ovládanie digitálneho panelu
  • uzavretý systém, aby sa zabránilo šíreniu plesní
  • obsahuje nabíjačku pre lítiovú batériu
  • objem: 180 ml

Rozmery produktu: 23,2 cm x 16,2 cm x 17 cm

Nuby Síťka do vody s hračkami
10,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebná rybárska sada od Nuby. Kúpanie nikdy nebolo tak zábavné. Balenie rybky a sieťka majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa.

Nuby Tégliky do vody 5ks
8,94 €

Farebné kelímky do kúpeľa značky Nuby. Tégliky si dieťa môže vziať do vane alebo bazéna. Kúpanie nikdy nebolo tak zábavné. Kelímky majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa.

Nuby Bamboo jedálenský set 6m+
16 €

Hľadáte ekologickú alternatívu jedálneho setu pre vaše deti? Objavte túto radu jedálenských setov Bamboo vyrobenú z udržateľných zdrojov: bambus a kukurica. Vyberte si z rôznych motívov.

Nuby Fľaša športová netečúca so slamkou 530ml
12,70 €

Športová fľaša so sklápacou slamkou je najjednoduchším a najkrajším riešením pre veľký smäd Vášho dieťatka. Fľaša je zo silného a odolného materiálu Tritan™. Mäkká sklápacia slamka je zakrytá vstavaným hygienickým vyklápacím krytom. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo, aby ste preklopili kryt a používali slamku. Potom sa opäť jednoducho zakryje, aby slamka zostala v čistote. Rukoväť zabudovaná v kryte a silikónová páska sa postará o jednoduché prenášanie kamkoľvek.

Nuby Fľaša športová s mäkkou sklápacou slamkou 360ml
12,70 €

Ako deti rastú, tak je nutné, aby ich fľaša vydržala o niečo viac. Vďaka silnému materiálu Tritan™ bude športová fľaša so sklápacou slamkou tá správna pre Vaše dieťa. Mäkká slamka je šetrná k detským ďasnám a zúbkom. Taktiež sa ľahko udržuje v čistote. Fľaša je vybavený hygienickým krytom s tlačidlom, ktorý udržuje slamku v čistote, ak fľašu práve nepoužívate. Vďaka rukoväti a silikónovému pásku sa hrnček ľahko prenáša a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou.

Nuby Hračka do vody 3ks
8,55 €

S NUBY hračkami do vody nebolo kúpanie nikdy tak zábavné. Balenie obsahuje tri rozkošné zvieratká. Tie majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa. Hračka po stlačení píska.

Nuby Miska s prísavkou as viečkom 9m+
6 €

Naučiť sa jesť samostatne nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka prísavke sa miska neprevrhne a vy sa nemusíte obávať, že jedlo bude po celom stole. Viečko, ktoré miska obsahuje, umožňuje jedlo uzavrieť a odložiť na neskôr.

Nuby Miska silikónová s prísavkou 300 ml, 6m+
8,40 €

Naučiť sa jesť samostatne nebolo nikdy jednoduchšie. Miska s prísavkou spríjemní čas strávený u jedla. Je vyrobená zo 100% silikónu, ktorý udržuje jedlo dlhšie teplé. Ľahko sa udržiava v čistote a vďaka prísavke len tak ľahko zo stola neskĺzne.

Nuby Podbradník mušelínový 0m+
3,99 €

Krásne mušelínové podbradníky sú najlepšou voľbou pre príjemnú a jednoduchú ochranu pri jedle. Uzáver podbradníkov na ramene uľahčuje opätovné zapnutie a rozopnutie. Vyrobené z vysoko absorpčnej a jemnej **100% prírodnej **tkanej mušelínovej bavlny.

Nuby Puzdro na cumlík
6,99 €

Puzdro na cumlík Paci-Pouch™ značky Nuby™ je jednoduchý spôsob, ako udržať detské cumlíky nablízku, keď ste na ceste. Paci-Pouch ™ pojme až 3 cumlíky vo vrecku na zips a pripevní sa na kočíky, autosedačky a vrecká na plienky pomocou popruhu so zapínaním na gombíky. Vyrobený z odolného materiálu a dostupný v zábavných výtlačkoch a farbách, Paci-Pouch ™ je navrhnutý tak, aby bol praktický a moderný.

Nuby Slintáčik mušelínové s hryzátkom 1ks, 3m+
12,65 €

Obojstranný, 100% prírodný bavlnený, mušelínový slintáčik 2v1 s hryzátkom kombinuje dve najväčšie potreby dieťaťa. Slintáčik pomáha udržať dieťatko v suchu a hryzátko ho zároveň upokojí počas nepríjemného obdobia prerezávania prvých zúbkov. Taktiež sa nemusíte báť, že hryzátko spadne na zem a zašpiní sa, pretože slintáčik sa zapína na suchý zips. Vďaka obojstrannosti môžete prispôsobiť motív slintáčika k oblečeniu Vášho dieťatka, čo zaručí, že Váš drobček bude stále štýlový.

Nuby Tanier s prísavkou
9,50 €

Naučiť sa jesť samostatne nebolo nikdy jednoduchšie. Tanierik v tvare opičky s prísavkou spríjemní čas strávený pri jedle. Je vyrobený zo 100% silikónu, ktorý udržuje jedlo dlhšie teplé. Tanierik obsahuje priehradku, jedlo tak možno od seba oddeliť. Ľahko sa udržiava v čistote a vďaka prísavke len tak ľahko zo stola neskĺzne.