Nuby chladiace hryzátko - kľúče
8,74 €

Nuby chladiace hryzátko – kľúče Hryzátko kľúče s chladiacim gélom zostáva chladnejšie dlhšie než vodou naplnené hryzátka.

Nuby Hračky do vane /krokodíl, slon, kačka/ 3ks 4+m
7,52 €

Nuby Hračky do vane /krokodíl, slon, kačka/ 3ks 4+m Zmeňte vašemu dieťaťu čas kúpania na divokú zábavu. Hračky slúžia na stláčanie a striekanie, ich jasné farby a príjemný materiál prinesie do vašej kúpeľne úplne nové dob

Nuby Ohrievač a sterilizátor 3v1
38,90 € 36 €

Posledný kus za túto cenu!

Sterilizácia je veľmi dôležitá počas prvých mesiacov. Sterilizátor vám pomôže udržať všetko čisté a sterilizované, aby ste sa vyhli infekciám a prípadným chorobám. Tento sterilizátor je zároveň aj ohrievačom. Nechajte sa očariť jeho multifunkčnosťou.

Nuby Striekací kalamár 18+m
10,57 €

Nuby Striekací kalamár 18+m. Zmeňte vášmu dieťaťu čas kúpania na divokú zábavu. Hračka slúži na stláčanie a striekanie, jej jasné farby a príjemný materiál prinesie do vašej kúpeľ

Nuby Náučný pohárik s pevným sosákom 3ks 300ml 9+m
5,21 €

Nuby Náučný pohárik s pevným sosákom 3ks 300ml 9+m Set 3 kusov krásnych pohárikov s veselými obrázkami. Free Flow náustok uľahčuje vašemu dieťatku naučiť, sa piť ako z pohára.

Nuby Odsávačka materského mlieka manuálna s nádobkou 90 ml
16,90 € 13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenie je pre väčšinu matiek jedinečným zážitkom. Avšak počas dojčenia môže matka trpieť ťažkými a vyčerpanými prsiami. Prostredníctvom odsávačky možno zmierniť bolesť a nepohodlie matky. Manuálna odsávačka na mlieko je diskrétny, kompaktný a je vhodná aj na cestovanie.

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6-12m Natural Flex
3,37 €

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6–12m Natural Flex Inovatívny celosilikónový guľatý cumlík bol vyvinutý tak, aby vaše dieťatko malo aj pri používaní cumlíka pocit prirodzeného satia z maminho prsníka.

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6-12m Natural Flex
3,37 €

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6–12m Natural Flex Inovatívny celosilikónový guľatý cumlík bol vyvinutý tak, aby vaše dieťatko malo aj pri používaní cumlíka pocit prirodzeného satia z maminho prsníka.

Nuby Odsávačka materského mlieka elektrická B32B2: B27
109 € 100 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka na materské mlieko ponúka odsávací program pre potreby každej ženy. Ponúka možnosť výberu 4 programov. Jednoduché ovládanie a digitálny panel zaručuje všetok potrebný komfort pre uľahčenie života matky.

  • 4 programy: masáž, masáž + odsávanie, odsávanie, rýchle odsávanie
  • mäkký odnímateľný nástavec (veľkosť M)
  • jednoduché ovládanie digitálneho panelu
  • uzavretý systém, aby sa zabránilo šíreniu plesní
  • obsahuje nabíjačku pre lítiovú batériu
  • objem: 180 ml

Rozmery produktu: 23,2 cm x 16,2 cm x 17 cm

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6-12m Natural Flex
3,37 €

Nuby Celosilikónový guľatý cumlík 6–12m Natural Flex Inovatívny celosilikónový guľatý cumlík bol vyvinutý tak, aby vaše dieťatko malo aj pri používaní cumlíka pocit prirodzeného satia z maminho prsníka.

Nuby Fľaša športová netečúca so slamkou 530ml
14,90 €

Športová fľaša so sklápacou slamkou je najjednoduchším a najkrajším riešením pre veľký smäd Vášho dieťatka. Fľaša je zo silného a odolného materiálu Tritan™. Mäkká sklápacia slamka je zakrytá vstavaným hygienickým vyklápacím krytom. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo, aby ste preklopili kryt a používali slamku. Potom sa opäť jednoducho zakryje, aby slamka zostala v čistote. Rukoväť zabudovaná v kryte a silikónová páska sa postará o jednoduché prenášanie kamkoľvek.

Nuby Bamboo jedálenský set 6m+
17,90 €

Hľadáte ekologickú alternatívu jedálneho setu pre vaše deti? Objavte túto radu jedálenských setov Bamboo vyrobenú z udržateľných zdrojov: bambus a kukurica. Vyberte si z rôznych motívov.

Nuby Fľaša športová s mäkkou sklápacou slamkou 360ml
14,90 €

Ako deti rastú, tak je nutné, aby ich fľaša vydržala o niečo viac. Vďaka silnému materiálu Tritan™ bude športová fľaša so sklápacou slamkou tá správna pre Vaše dieťa. Mäkká slamka je šetrná k detským ďasnám a zúbkom. Taktiež sa ľahko udržuje v čistote. Fľaša je vybavený hygienickým krytom s tlačidlom, ktorý udržuje slamku v čistote, ak fľašu práve nepoužívate. Vďaka rukoväti a silikónovému pásku sa hrnček ľahko prenáša a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou.

Nuby Miska s prísavkou as viečkom 9m+
6,90 €

Naučiť sa jesť samostatne nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka prísavke sa miska neprevrhne a vy sa nemusíte obávať, že jedlo bude po celom stole. Viečko, ktoré miska obsahuje, umožňuje jedlo uzavrieť a odložiť na neskôr.

Nuby Miska silikónová s prísavkou 300 ml, 6m+
9,90 €

Naučiť sa jesť samostatne nebolo nikdy jednoduchšie. Miska s prísavkou spríjemní čas strávený u jedla. Je vyrobená zo 100% silikónu, ktorý udržuje jedlo dlhšie teplé. Ľahko sa udržiava v čistote a vďaka prísavke len tak ľahko zo stola neskĺzne.

Nuby Podbradník mušelínový 0m+
5,90 €

Krásne mušelínové podbradníky sú najlepšou voľbou pre príjemnú a jednoduchú ochranu pri jedle. Uzáver podbradníkov na ramene uľahčuje opätovné zapnutie a rozopnutie. Vyrobené z vysoko absorpčnej a jemnej **100% prírodnej **tkanej mušelínovej bavlny.

Nuby Puzdro na cumlík
6,90 €

Puzdro na cumlík Paci-Pouch™ značky Nuby™ je jednoduchý spôsob, ako udržať detské cumlíky nablízku, keď ste na ceste. Paci-Pouch ™ pojme až 3 cumlíky vo vrecku na zips a pripevní sa na kočíky, autosedačky a vrecká na plienky pomocou popruhu so zapínaním na gombíky. Vyrobený z odolného materiálu a dostupný v zábavných výtlačkoch a farbách, Paci-Pouch ™ je navrhnutý tak, aby bol praktický a moderný.

Nuby Slintáčik mušelínové s hryzátkom 1ks, 3m+
14,90 €

Obojstranný, 100% prírodný bavlnený, mušelínový slintáčik 2v1 s hryzátkom kombinuje dve najväčšie potreby dieťaťa. Slintáčik pomáha udržať dieťatko v suchu a hryzátko ho zároveň upokojí počas nepríjemného obdobia prerezávania prvých zúbkov. Taktiež sa nemusíte báť, že hryzátko spadne na zem a zašpiní sa, pretože slintáčik sa zapína na suchý zips. Vďaka obojstrannosti môžete prispôsobiť motív slintáčika k oblečeniu Vášho dieťatka, čo zaručí, že Váš drobček bude stále štýlový.

Nuby Hračka do vody 3ks
9,90 €

S NUBY hračkami do vody nebolo kúpanie nikdy tak zábavné. Balenie obsahuje tri rozkošné zvieratká. Tie majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa. Hračka po stlačení píska.