NordicWare Mini Bábovky Heritage plát so 6 formičkami, zlatá
48,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná forma 6 mini báboviek v štýle vintage v zlatom prevedení. Každú verziu zmenšenej bábovky si môžete originálne ozdobiť. Forma je k dostaniu vo viacerých variantoch, ktoré môžete umiestniť na seba a vytvoriť zaujímavú, netradičnú viacposchodovú tortu.


NordicWare Forma na bábovku Chiffon, zlatá
46,63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte svojim bábovkám elegantný dizajn, vďaka tejto forme menom Chiffon značky Nordic Ware. Tento tvar bábovky sa bude hodiť nielen na sobotňajšie posedenie s priateľmi ale vďaka neopozeranému, neustále sa opakujúcemu vzoru ju môžete použiť aj pri slávnostnejších príležitostiach.


NordicWare Forma na bábovku Royal
49,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Majestátna bábovková forma Royal inšpirovaná ornamentami kráľovského dvoru. Špeciálna vrstva zaručuje zdravotnú nezávadnosť a vynikajúce výsledky pri pečení. Spoznajte rozdiel a mimoriadnu kvalitu masívnych foriem na pečenie Nordic Ware.


NordicWare Forma na pečenie, Polárny Express, zlatá
56,99 €

41,67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošná forma na pečenie pre radostné okamihy vašich detí od amerického výrobcu Nordic Ware. Upečte svojim deťom krásny vláčik aj s luxusnou historickou lokomotívou a podľa fantázie ho dozdobte.


NordicWare Forma včelí plást zlatá
48,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Forma, ktorá rozdelí váš dezert na jednotlivé mini zákusky v tvare plástov medu, ak naplníte formu len do polovice. Originálny dezert, vďaka ktorému zažiarite na každej spoločenskej udalosti ..


NordicWare Mini Bábovky plát so 6 formičkami zlatá
48,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Forma skladajúca sa zo 6 mini báboviek v podobe 3 rôznych geometrických tvarov. Každú verziu zmenšenej bábovky si môžete originálne ozdobiť. Forma je vyrobená z vysokokvalitného liateho hliníka.


NordicWare Plát s 2 formičkami v tvare darčekov
43,91 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Originálne bábovky v podobe darčekov iste potešia každého obdarovaného. Tieto darčeky sú v dostatočnej veľkosti pre malú skupinu ľudí. Popustite uzdu svojej fantázii a ozdobte každý inak.


NordicWare Veľká forma na bábovku, Anniversary, zlatá
56,99 €

39,86 €

Elegantná veľká forma na bábovku jedinečného dizajnu od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vytvoríte dokonalú bábovku plnú ľahkosti. Môžete použiť až raz toľko cesta, než je bežné.


NordicWare Forma na bábovku hvězda, zlatá
48 €

42,20 €
+ doprava zadarmo

Nádherná forma na bábovku jedinečného dizajnu od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka teto forme vytvoríte dokonalú bábovku originálneho vzhľadu.


NordicWare Forma na bábovku Anniversary malá, zlatá
37,53 €

Novinka

Obľúbený klasický dizajn formy v striebornom prevedení. Uchá umožňujú lepšiu manipuláciu s formou. Očarte svoju návštevu klasickou, ale veľmi obľúbenou bábovkou Anniversary, rovnako tak, ako v 60. rokoch Ella Helfrich.


NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami
56,99 €

39,86 €

Set minibábovek odvodený od obľúbenej veľkej bábovkovej formy. Ohromte svojich blízkych dokonalými zákusky vďaka tejto masívnej forme na pečenie od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov.


NordicWare forma na pečenie Cathedral
49,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bábovková forma Princess s jedinečným dizajnom a detailmi, ktoré mohli vzniknúť len vďaka skvelým vlastnostiam a technológiám foriem Nordic Ware. Bábovka upečená vo forme Princess vnesie jedinečnú atmosféru na Váš stôl.


NordicWare Forma na bábovku hviezda, strieborná
43,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Originálna forma v tvare hviezdy od značky Nordic Ware je skvelá voľba ak už vás nebaví klasický tvar báboviek. Forma je vyrobená z vysokokvalitného liateho hliníka.


NordicWare Bábovková forma v tvare ľalie
50 €

41,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bábovková forma v tvare ľalie. Romantická bábovková forma s motívom rozkvitnutej ľalie amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka bábovkovej forme v tvare ľalie vytvoríte dokonalú bábovku s jemnými detailmi.


NordicWare Forma na mini bábovky, 4 kusy
52,46 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Forma na 4 mini bábovky obľúbených tvarov báboviek ako je Ľalia, Chiffon, Cathedral alebo Elegant v zmenšenej veľkosti, ktorými určite potešíte ako svoju drahú polovičku, tak celú rodinu. Každú bábovku môžete napríklad ozdobiť inou polevou a dať tak priestor svojej tvorivosti.


NordicWare Forma na bábovku včelí úľ 3D, zlatá
52,46 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Forma v tvare včelieho úľa, ktorým očaríte a skvele pohostíte každú návštevu. Ako čerešničku na torte môžete vyrobiť marcipánové včielky. Forma je vyrobená z vysokokvalitného liateho hliníka.


NordicWare Forma na bábovku Kugelhopf
43,91 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Klasický nestarnúci tvar bábovkovej formy, aký pravdepodobne už poznáte. Forma je odolná teplote do 200 °C, je vyrobená z vysoko kvalitného liateho hliníka a je na ňu záruka na 10 rokov.


NordicWare Forma na bábovku, Elegant, zlatá
56,99 €

41,67 €
+ doprava zadarmo

Nádherná forma na bábovku jedinečného dizajnu od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Elegant Party vytvoríte dokonalú bábovku originálneho vzhľadu.


NordicWare Forma na škoricové slimáky, strieborná
46,63 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Forma na bábovku v tvare obľúbených škoricových slimákov. Už žiadne presné rezanie a tvarovanie. Pri pečení slimákov vo forme Nordic Ware vám stačí tekutejšie cesto a máte detailne prepracované slimáky. Forma je vhodná tiež na makovec.


NordicWare Vrstvené srdiečko plát, 6 formičiek
46,63 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Forma na 6 bábovkových srdiečok, ktorými určite potešíte ako svoju drahú polovičku, tak rodinu. Forma je odolná teplote do 200 °C, je vyrobená z vysokokvalitného liateho hliníka a je na ňu záruka na 10 rokov.


NordicWare Forma na bábovku Blossom, strieborná
43,91 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nádherná forma inšpirovaná kvetom chryzantémy je veľmi decentná a hodí sa aj na slávnostnejšie príležitosti. Jej elegantný dizajn povýši doma pečenú bábovku na umelecké dielo, za ktoré zožnete veľa chvály od svojich najbližších.


NordicWare Forma na bábovku, Lotus, zlatá
48 €

42,20 €
+ doprava zadarmo

Nádherná forma na bábovku jedinečného dizajnu od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Lotus vytvoríte dokonalú bábovku originálneho vzhľadu.


NordicWare Forma na chlebík, Heritage, zlatá
48 €

42,20 €
+ doprava zadarmo

Jedinečná forma na chlebíček v dizajne amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Heritage vytvoríte dokonalý chlebíček originálneho vzhľadu.


NordicWare Bábovková forma na pečenie Heritage
50 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Bábovková forma na pečenie Heritage je nádherná forma jedinečného dizajnu amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Heritage vytvoríte dokonalú bábovku elegantného vzhľadu.


NordicWare Forma na bábovku, Rondo Heritage, zlatá
56,99 €

41,67 €
+ doprava zadarmo

Nádherná forma na bábovku jedinečného dizajnu od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Heritage vytvoríte dokonalú bábovku originálneho vzhľadu.


NordicWare Formy na pečenie - Mini bábovky
50 €

44,40 €
+ doprava zadarmo

Formy na pečenie – Mini bábovky. Variácie obľúbených tvarov báboviek pohromade v ich mini podobe. Ohromte svojich blízkych dokonalými zákuskami vďaka formám na pečenie od amerického výrobcu Nordic Ware. Formy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov.


NordicWare Forma na pečenie Bavaria
50 €

41,40 €
+ doprava zadarmo

Forma na pečenie Bavaria. Moderná forma s jemnými detailmi amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov. Vďaka forme Bavaria vytvoríte dokonalú bábovku netradičného vzhľadu.