117 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistická nafukovacia panna Shy Camilla s 3D tvárou, realistické ruky i nohy a vyberateľná vložka s vaginálnym aj análnym vstupom. Panna má veľké prsia a krásne blond vlasy. Jej pekná 3D tvár, dlhé riasy a sexy zelené oči určite upútajú vašu pozornosť.

21,10 €

Chutná umelá mušlička, kompatibilná s vreckom, dokonalá erotická hračka, ktorú si so sebou môžeš hocikde vziať! Navyše v balení nájdeš aj vibračné vajíčko, ktoré po vložení do bočného otvoru vaginy poskytne extra vibráciu.

8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalý malý stimulátor, ktorý si môžete kdekoľvek vziať so sebou! Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí hoci aj do vrecka.

8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická, malá sexuálna hračka, ktorú si môžeš so sebou vziať kdekoľvek! Vďaka svojim solídnym rozmerom sa zmestí hoci aj do vrecka!

16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodotesný vibrátor zo želatínového materiálu, v tvare prstov. Dva prsty na maznanie sa s vagínou + 1 (vrúbkovaný) na dráždenie klitorisu alebo anusu. Dĺžka 23 cm, priemer 4 cm. Nastaviteľná intenzita vibrácie. Produkt funguje na 1 ks ceruzkových batérií (1 x AA), ktorú si prosím objednajte zvlášť.

29 €

NMC transparentné realistické dildo so semenníkmi a prísavkou.

20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálne vibrátor nielen na cesty! Luxusné kúsok, ktorý je multifunkčný a vo svojej malej veľkosti schováva veľkú silu. Vibrátor je nabíjací a z krásne jemného silikónu.

28,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojité realistické dildo Hoodlum:

ideálne pre penetraciu vaginy a análu súčastne
realistické spracovanie s výraznými žaludmi a žilkovaním
100% vodeodolné
je vyrobené z ohybného a na dotyk príjemného PVC

Rozmery: celková dlžka 20,5 cm,  max.

13,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Vibro-guľa s 3 rýchlosťami a 7 vibračnými režimami, ktoré je možné ovládať pomocou tlačidiel na diaľkovom ovládači (na kábli). Fialová. Dĺžka vibračnej guľky 7,3 cm, ˜priemer 4,1 cm. Materiál: ABS (diaľkové ovládanie), ABS so silikónovým povrchom, PVC (kábel), podľa nariadenia EÚ.