NIP kalíšok na pitie, 4 ks
7,40 €

Kalíšky na pitie značky NIP sú vyrobené z odolných plastov, polypropylénu a neobsahujú zmäkčovadlá BPA. Farebné prevedenie kalíškov s roztomilými motívmi žiráf je ideálne na piknik alebo na záhradu. Kalíšky sa ľahko držia a vďaka zaobleným hranám sú príjemné pri pitie.

NIP tanierik, 4 ks
8,50 €

Tanieriky značky NIP sú vyrobené z odolných plastov, polypropylénu a neobsahujú zmäkčovadlá BPA. Farebné prevedenie tanierikov s roztomilými motívmi žiráf je ideálne na piknik alebo na záhradu. Tanieriky sú ideálne pre batoľatá na kŕmenie alebo samostatné papanie.

NIP desiatová krabička, 6 ks
8,50 €

Desiatové krabičky značky NIP sú vyrobené z odolných plastov, polypropylénu a neobsahujú zmäkčovadlá BPA. Farebné prevedenie krabičiek s roztomilými motívmi žiráf je ideálny na piknik alebo na záhradu.

NIP Cool Twister

NIP Cool Twister

Hodnotenie: 3
33,50 €

Cool Twister značky NIP prináša rýchly a bezpečný spôsob, ako pripraviť detskú fľašu na kŕmenie. Twister ochladí na presnú teplotu 40, 50, 60 alebo 70 °C a je ďalej vybavený tepelne izolačným silikónovým krúžkom pre pohodlné a bezpečné uchopenie.

NIP snackbox 2in1, 1 ks

NIP snackbox 2in1, 1 ks

Hodnotenie: 5
7,40 €

Snackbox 2in1 značky NIP umožňuje deťom vytiahnuť desiatu, bez toho aby sa zvyšok rozsypal vďaka silikónovej vložke. Boxík je vybavený protišmykovou rukoväťou a základňou, možno ho vkladať do umývačky alebo mikrovlnnej rúry.

NIP sklenená fľaša so širokým hrdlom, 240 ml, silikón cumlík M
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša od značky NIP 240 ml 0m+ so širokým hrdlom a anatomicky ortodontickým širokohrdlým cumlíkom M vyrobeným zo silikónu dokonale vyhovuje podnebiu dieťaťa a je prispôsobený prirodzenému saniu dieťaťa. Fľaša je vyrobená z tepelne odolného hladkého skla.

NIP First Moments zásobník na materské mlieko, 4 ks
12 €

Zásobník na materské mlieko All-in-One – odsávanie, skladovanie, príprava a kŕmenie – všetko v jednom zásobníku na materské mlieko. Vďaka štítkovému panelu na viečku si môžete poznamenať obsah a dátum uloženia. Nasadením cumlíka sa zo zásobníka na materské mlieko stane razom fľaštička so širokým hrdlom.

NIP Fľaša First cup, 330 ml, silikón. cumlík na pitie
8,40 €

Trénovacia fľaša od značky NIP 330 ml 12m+ so širokým hrdlom s ortodontickým mäkkým náustkom zo silikónu a systémom ACTIFLEX a antikolikovým ventilčekom ponúka deťom priateľský prechod k samostatnému pitiu a pomáha deťom trénovať celý proces pitia.

NIP green line miska, 2 ks
7,40 €

Misky Green Line od značky NIP sú vyrobené z organického materiálu pozostávajúceho z cukrovej trstiny. Široký okraj misiek spríjemní kŕmenie a možnosť zasunutia misiek do seba ušetrí časť miesta. Misky možné vkladať do mikrovlnnej rúry i umývačky.

NIP First Moments silikónové prsné klobúčiky, 2 ks
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

First Moments silikónové prsné klobúčiky značky NIP prináša spoľahlivú pomoc pri zablokovaní alebo citlivej bradavky, zatiahnutých či obrátených bradaviek a problémoch dojčaťa so saním. Extra tenké klobúčiky zaistia prirodzený pocit pri dojčení.

NIP First Moments Manual odsávačka materského mlieka
39,90 €

First Moments manuálna odsávačka značky NIP v mnohom uľahčuje odsávanie, skladovanie, prípravu a kŕmenie vďaka systému All-in-One. Odsávačka so zásobníkom na mlieko sa ľahko čistí a je vybavená extra mäkkým silikónovým vankúšom.

NIP hrnček Training, 150 ml
7,40 €

Trénovací hrnček od značky NIP 150 ml 6m+ so širokým hrdlom a ortodontickým mäkkým náustkom vyrobeným zo silikónu a s ergonomickým tvarom rukoväte pre bezpečné uchopenie ponúka deťom priateľský prechod k samostatnému pitiu a pomáha im trénovať celý proces pitia.

NIP First Moments PP fľaša so širokým hrdlom, 270 ml,
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša First Moments od značky NIP 270 ml 0m+ so širokým hrdlom a perfektne padnúcim okrúhlym silikónovým cumlíkom je vyrobená z bezpečných materiálov. Fľaša poskytne dieťatku od úplného začiatku prirodzený pocit z pitia a tiež sa ľahko čistí.

NIP PP fľaša so širokým hrdlom, 260 ml, silikón cumlík M
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša od značky NIP 260 ml 0m+ so širokým hrdlom a anatomicky ortodontickým širokohrdlým cumlíkom M vyrobeným zo silikónu umožňuje kŕmenie bez nutnosti častých prestávok a je oporou pre detské pery pre prirodzený pocit pri pití. Systém ACTIFLEX bráni uzatváraniu cumlíka a zaisťuje tak nepretržitý prietok.

NIP fľaša Kids cup, 330 ml, s náustkom
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Trénovacia fľaša od značky NIP 330 ml 18m+ vyrobená z ľahkého a nerozbitného materiálu so širokým hrdlom s push-pull náustkom tesniacim proti kvapkaniu je priateľská k detským zúbkom a ponúka deťom pohodlný prechod k samostatnému pitiu a pomáha im trénovať celý proces pitia.

NIP fľašu Straw cup, 330 ml, so slamkou
7,40 €

Trénovacia fľaša od značky NIP 330 ml 12m+ vyrobená z ľahkého a nerozbitného materiálu so širokým hrdlom s nepriepustnou silikónovou slamkou tesniacim proti kvapkaniu je priateľská k detským zúbkom a ponúka deťom pohodlný prechod k samostatnému pitiu a pomáha im trénovať celý proces pitia.

NIP green line kalíšok, 2 ks
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kalíšky Green Line od značky NIP sú vyrobené z organického materiálu pozostávajúceho z cukrovej trstiny. Kalíšky možné vkladať do mikrovlnnej rúry i umývačky. Celé balenie je potom vyrobené zo 100% recyklovaného papiera.

NIP hrebienok a kefa
7,40 €

Hrebienok a kefa značky NIP jemne masírujú detskú hlavičku a vďaka nylonovým štetinkám zabezpečia šetrnú starostlivosť o detské vlásky. Hrebienok s tupými koncami neobsahuje BPA.