NERF Elite 2.0 Turbine CS-18
92x

NERF Elite 2.0 Turbine CS-18

58 €
57,10 €

Staňte sa dokonalým bojovníkom s týmto elektrickým blasterom Nerf Turbine CS-18. Pištoľ ponúka veľkú palebnú silu a rýchlu streľbu. Zbraň má dostrel až 27 metrov. Veľký zásobník pojme všetkých 18 šípok Elite 2.0, ktoré sú súčasťou balenia. Súperi nemajú jednoducho šancu!

Tovar od predajcu MALL
NERF Elite 2.0 Warden DB-8
106x

NERF Elite 2.0 Warden DB-8

31,50 €
31 €

Táto elegantná pištoľ NERF 2.0 Elite Warden DB-8 na 8 šípok ti umožní vystreliť 2 šípky Elite naraz až na vzdialenosť 26 metrov! Konštrukcia pištole ti umožní opakovane nabíjať a vypúšťať stály dvojitý prúd šípok!

Tovar od predajcu MALL
-64%
Fortnite HC E
77x

NERF Fortnite HC E

17,20 €
6,10 €

Tento Nerf Blaster je inšpirovaný hrou Fortnite. Zaži bitky Fortnite v reálnom živote s týmto Mega blastrom na jednu ranu. Blaster je nabíjaný spredu jednou šípkou Nerf Mega. Balenie obsahuje 3 Nerf Mega šípky.

Tovar od predajcu MALL
NERF ULTRA One
130x

NERF ULTRA One

65,30 €

Motorizovaný blaster NERF Ultra One má vysokokapacitný bubon na 25 šípok pre poriadnu akciu Nerf. Vystrielajte cez 2 tucty šípok s touto vysoko výkonnou pištoľou NERF Ultra. Prekročte doterajšie medze s novými šípkami Nerf Ultra! Strieľajte šípky na vzdialenosť až 36 metrov. Na pištole je úložný priestor pre šípky pre rýchle nabitie.

Tovar od predajcu MALL
-41%
ULTRA Select
5x

NERF ULTRA Select

86,50 €
50,90 €

S blastrom Ultra Select si doslova vyberiete, ako chcete bojovať, a to uprostred samotného boja! Úplne prvýkrát sme tu použili možnosť prepínača zásobníkov, vďaka čomu majú deti možnosť prepínať medzi zásobníkmi uprostred streľby. Tento motorizovaný automatický blaster je vybavený 2 odnímateľnými zásobníkmi na 10 šípok. Prepínač zásobníkov medzi nimi umožňuje vyberať. V balení nájdete celkom 20 šípok Nerf Ultra.

Tovar od predajcu MALL
Elite 2.0 Commander RD-6
389x

NERF Elite 2.0 Commander RD-6

19,60 €

Strieľajte a útočte rýchlo vďaka rýchlemu blasteru NERF Elite 2.0 Commander! Táto pištoľ pre rýchle použitie má rotačný bubienok, ktorý pojme až 6 šípok Elite. Zamierte a vystreľte 1 šípku alebo vystreľte všetkých 6 šípok v rýchlom slede. Nočné videnie na vzdialenosť 27 metrov

Tovar od predajcu MALL
Elite 2.0 20 náhradných šípok
69x

NERF Elite 2.0 20 náhradných šípok

5,99 €

Nové šípky Elite! Táto doplňovacia sada obsahuje 20 šípok Elite 2.0, ktoré sú navrhnuté pre vyššiu presnosť. Pretože Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu a prehráte! Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas.

Tovar od predajcu MALL
-26%
DinoSquad Stegosmash

NERF DinoSquad Stegosmash

17,50 €
12,90 €

Spojte sa s legendárnymi dinosaurami, blaster Nerf a vstúpte do elitného tímu DinoSquad! Ovládnite neprekonateľnú silu najväčších dinosaurov a vrhnite sa do úžasných dobrodružstiev! S týmto kompaktným Blaster Steg-Smash sa teraz môžeš pustiť do poriadnej akcie aj tie. Nerf alebo nič.

Tovar od predajcu MALL
-28%
NERF Elite 2.0 Motoblitz CS-10

NERF Elite 2.0 Motoblitz CS-10

67,30 €
47,90 €
Novinka

Držte si klobúky, pretože táto akcia s blastrami Nerf Elite 2.0 bude neľútostná! Kto zaváha a nevylepší si svoj blaster pomocou rôznych doplnkov, môže to v súťažiach Nerf prejsť na celej čiare! Tento parádny blaster dokáže strieľať penové náboje dvoma spôsobmi.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Fortnite SMG
96x

NERF Fortnite SMG

34,90 €
28,90 €

Zúčastnite sa bitky s novou pištoľou NERF Fortnite SMG! Ide o ďalší blaster Nerf inšpirovaný hrou Fortnite. Blaster je vybavený motorčekom, ten uľahčuje rýchlu streľbu na cieľ a tiež zásobníkom na šípky Nerf. Takže nabi zásobník, zamier a priblíž sa k svojmu prežitiu.

Tovar od predajcu MALL
NERF Okuliare Ultra Vision Gear a 10 šípok Nerf
11x

NERF Okuliare Ultra Vision Gear a 10 šípok Nerf

14 €
12,90 €

Balenie Nerf Ultra obsahujúce 10 šípok a jedno ochranné okuliare Nerf. Náhradné šípky sú vždy potrebné a nové okuliare Nerf Ultra Vision Gear umožnia si hru lepšie užiť a ľahšie zvíťaziť. Nerf alebo nič!

Tovar od predajcu MALL
NERF Elite 2.0 Echo CS-10
177x

NERF Elite 2.0 Echo CS-10

53 €

Modifikuj si tento nový blaster ako potrebuješ a potom vyraz do boja. Táto pištoľ umožní 4 rôzne nastavenia. Súčasťou je pripojiteľná pažba a predĺženie hlavne. Potom už len stačí naplniť zásobník a vrhnúť sa do poriadnej akcie Nerf.

Tovar od predajcu MALL

NERF - to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

"Nerf a alebo nič!".