10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
NERF ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8 NERF ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
NERF ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8

Pripravte sa na bitku s blastrami Nerf Elite 2.0, ktoré sa dajú vylepšiť, aby ste získali v turnajoch Nerf náležitú výhodu. Blaster Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 obsahuje pripojiteľný zameriavač a pripojiteľnú hlaveň, aby ste si ho mohli prispôsobiť pre akúkoľvek misiu. Vystreľte 8 nábojov za sebou až do vzdialenosti 27 metrov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF Elite 2.0 Commander RD-6 NERF ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
NERF Elite 2.0 Commander RD-6

Strieľajte a útočte rýchlo vďaka rýchlemu blasteru NERF Elite 2.0 Commander! Táto pištoľ pre rýchle použitie má rotačný bubienok, ktorý pojme až 6 šípok Elite. Zamierte a vystreľte 1 šípku alebo vystreľte všetkých 6 šípok v rýchlom slede. Nočné videnie na vzdialenosť 27 metrov

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Elite 2.0 Warden DB-8 NERF ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
NERF Elite 2.0 Warden DB-8

Táto elegantná pištoľ NERF 2.0 Elite Warden DB-8 na 8 šípok ti umožní vystreliť 2 šípky Elite naraz až na vzdialenosť 26 metrov! Konštrukcia pištole ti umožní opakovane nabíjať a vypúšťať stály dvojitý prúd šípok!

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Elite Junior Explorer NERF Elite 2.0 50 náhradných šípok
NERF Elite Junior Explorer

Ľahko použiteľné penové blastre Nerf Elite Jr sú určené pre chlapcov a dievčatá, ktorí sa prvýkrát púšťajú do bitiek Nerf. Vďaka špeciálnym funkciám sa s nimi ľahko hrá, takže deti vplávajú do vzrušujúcej hry Nerf behom okamihu. Môžu sa pustiť do zábavy pri vystreľovaní šípok a zažiť nadšenie z hry, ktorú sami ovládajú.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Elite 2.0 50 náhradných šípok NERF Elite 2.0 50 náhradných šípok
NERF Elite 2.0 50 náhradných šípok

Nové šípky Elite! Táto doplňovacia sada obsahuje 50 šípok Elite 2.0, ktoré sú navrhnuté pre vyššiu presnosť. Pretože Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu a prehráte! Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
NERF Super Soaker Rainstorm NERF Elite 2.0 50 náhradných šípok
NERF Super Soaker Rainstorm

Rozbaľte to s vodnými blastrami Nerf Super Soaker! Tieto vonkajšie hračky nie sú len pre deti, skvele sa s nimi vyšantia aj dospelí. Na čo ešte čakáte? Rýchlo ich bežte naplniť a hurá do akcie! Bláster Nerf Super Soaker Rainstorm má hlaveň navrhnutú tak, aby vypúšťala veľký prúd vody, ktorý protivníka pekne ošpliechne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF Elite 2.0 Tactical pack NERF Elite 2.0 Tactical pack
NERF Elite 2.0 Tactical pack

Strojnásobte svoju bojovú akciu s balíčkom NERF Elite 2.0 Tactical Pack, ktorý obsahuje 3 blástery a 20 penových šípok NERF Elite! Nabite, naplňte a stlačte spúšť – stačia jednoduché kroky, aby ste mohli začať hrať! Tieto blastre sú zábavné a ľahko sa používajú, takže sa okamžite pustíte do hier NERF.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF Roblox MM2 Shark Seeker NERF Elite 2.0 Tactical pack
NERF Roblox MM2 Shark Seeker

Blastre Nerf Roblox sú inšpirované populárnou videohrou Roblox. Každý blaster obsahuje špeciálny kód, ktorý vám umožní získať virtuálny predmet vo videohre Roblox. Blaster Nerf Roblox MM2 Shark Seeker je inšpirovaný hrou Roblox MM2.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF ELITE 2.0 Prospect QS-4 NERF Elite 2.0 Tactical pack
NERF ELITE 2.0 Prospect QS-4

Pripravte sa na bitku s blastrami Nerf Elite 2.0, ktoré sa dajú vylepšiť, aby ste získali v turnajoch Nerf náležitú výhodu. Tento kompaktný blaster je vybavený hľadím pre presnejšiu streľbu a taktiež taktickou koľajnicou. V balení je tiež 8 oficiálnych penových nábojov Nerf Elite.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Elite 2.0 Shockwave RD-15 NERF Elite Junior Ultimate sada
NERF Elite 2.0 Shockwave RD-15

Bojujte novou pištoľou NERF 2.0 Shockwave! Táto nová pištoľ Elite 2.0 má rotačný bubienok, ktorý pojme 15 šípok. Zamierte a vystreľte 1 šípku alebo rýchlo vystreľte všetkých 15 šípok v rýchlom slede. Táto akčná pištoľ vystreľuje šípky až do vzdialenosti 27 metrov, preto sa môžete rýchlo dostať do bitky a prevziať tu kontrolu!

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
NERF DinoSquad Raptor-slash NERF Elite Junior Ultimate sada
NERF DinoSquad Raptor-slash

Rozšírte rady elitnej jednotky DinoSquad a spojte sily s legendárnymi dinosaurami! Využite mimoriadnu silu dinosaurích titánov a zažite s nimi úžasné dobrodružstvá! Nerf Dinosquad Raptor má úžasné dinosaurie detaily a zachytáva vzhľad dinosaura Velociraptora. Vystreľte jednu šípku za druhou, náboje vystrelia zo zubatých čeľustí velociraptora!

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Elite Junior Ultimate sada NERF Elite Junior Ultimate sada
NERF Elite Junior Ultimate sada

Ľahko použiteľné penové blástery Nerf Elite Jr sú určené pre chlapcov a dievčatá, ktorí sa prvýkrát púšťajú do bitiek Nerf. Vďaka špeciálnym funkciám sa s nimi ľahko hrá, takže deti vplávajú do vzrušujúcej hry Nerf behom okamihu. Môžu sa pustiť do zábavy pri vystreľovaní šípok a zažiť nadšenie z hry, ktorú sami ovládajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF Minecraft Ender dragon NERF Roblox Arsenal soul catalyst
NERF Minecraft Ender dragon

Blaster je inšpirovaný najpopulárnejším mobom z Minecraftu, Ender Dragonom. Má vnútorný zásobník na 4 šípky a pumpovací mechanizmus nabíjania. Súčasťou blastra je úložný priestor pre 8 náhradných šípok na krídlach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF Minecraft Stormlander NERF Roblox Arsenal soul catalyst
NERF Minecraft Stormlander

Unikátne spojenie značky Nerf s obľúbenou hrou Minecraft Dungeons ti prináša Blaster Stormlander. S tým to mocným kladivom môžeš navyše vystreľovať šípky Nerf. Uži si tak veľa zábavy a akcie s Nerf Minecraft Stormlander.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Roblox Arsenal soul catalyst NERF Roblox Arsenal soul catalyst
NERF Roblox Arsenal soul catalyst

Tento blaster Nerf Roblox Arsenal: Soul Catalyst je inšpirovaný populárnou hrou Arsenal z hernej platformy Roblox, kde ju vytvorili herní vývojári z komunity ROLVe. Tento blaster na šípky obsahuje špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať exkluzívny virtuálny predmet na Robloxe. Pusť sa do vonkajšej Nerf akcie s Nerf Roblox Arsenal: Soul Catalyst, blastrom na penové šípky, po boku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Super Soaker Wave spray NERF ULTRA 20 šípok Sonic Screamers
NERF Super Soaker Wave spray

Divoké máčanie vo vlnách! Vodný blaster Nerf Super Soaker Wave Spray uvoľňuje vlnu vody, ktorá ide hore a dole cool vlnivým pohybom! Tryska sa pohybuje, keď plníte bláster, a vytvára úžasnú vlnovú akciu, ktorá pri zábave vonku spláchne úplne každého.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF ULTRA 20 šípok Sonic Screamers NERF ULTRA 20 šípok Sonic Screamers
NERF ULTRA 20 šípok Sonic Screamers

Revolučné šípky Nerf Ultra, ktoré sa vyznačujú pískajúcim hrotom a technológiou Aerofin, sú vyrobené z peny Nerf Ultra a poskytujú vďaka svojej vyspelej konštrukcii mimoriadny dolet, presnosť a rýchlosť. S blastrom a so šípkami Nerf Ultra posuniete svoju hru na vyššiu úroveň!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
NERF Vystreľovač diskov s terčom NERF ULTRA 20 šípok Sonic Screamers
NERF Vystreľovač diskov s terčom

Vystreľovač diskov s terčom od značky Nerf v cool designe, s ktorým môžete otestovať svoju mušku. Vystreľovač diskov s výberom z troch herných režimov strieľa do vzduchu penové disky. Cieľom hry je trafiť všetkých päť diskov v jednom kole! Balenie neobsahuje šípky. Vyžaduje 4 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia). Odporúčaný vek: 8+.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NERF Alpha Strike 4 blastre a šípky NERF Alpha Strike Fang QS-45010993624126
NERF Alpha Strike 4 blastre a šípky

Táto sada Nerf Alpha Strike obsahuje 4 blastery a 20 šípok Nerf Elite pre okamžité boje – chyťte priateľov a rodinu a pustite sa do hry Nerf! 24dielny pechotný balíček obsahuje 4 blastery a 20 oficiálnych …

môžete mať 10.06 - 12.06

Partner: VISO TRADE
NERF Alpha Strike 4 blástre a šípky NERF Alpha Strike Fang QS-45010993624126
NERF Alpha Strike 4 blástre a šípky

Táto sada Nerf Alpha Strike obsahuje 4 blastery a 20 šípok Nerf Elite pre okamžité boje – chyťte priateľov a rodinu a pustite sa do hry Nerf! 24dielny pechotný balíček obsahuje 4 blastery a 20 oficiálnych …

môžete mať 10.06 - 12.06

Partner: VISO TRADE
NERF Alpha Strike Fang QS-45010993624126 NERF Alpha Strike Fang QS-45010993624126
NERF Alpha Strike Fang QS-45010993624126

Nerf Alpha Strike Fang QS-4 je malých rozmerov, takže neprekáža v pohybe.

môžete mať 10.06 - 12.06

Partner: VISO TRADE
NERF Detský bicykel, 18" NERF DinoSquad Armor-Strike
NERF Detský bicykel, 18"

Detský bicykel NERF – S rýchlosťou tohto skvelého bicykla sa hry NERF stanú ešte vzrušujúcejšími. Tento super cool bicykel je úplne v štýle oranžovo-modrých blasterov NERF. Geometrický rám robí z tohto bicykla skutočný pútač.

môžete mať 06.06 - 10.06

Partner: Helieli
Výpredaj
NERF DinoSquad Armor-Strike NERF DinoSquad Armor-Strike
NERF DinoSquad Armor-Strike

Rozšírte rady elitnej jednotky DinoSquad a spojte sily s legendárnymi dinosaurami! Využite mimoriadnu silu dinosaurích titánov a zažite s nimi úžasné dobrodružstvá! Tento blaster Nerf DinoSquad obsahuje rotačný bubnový zásobník na 8 penových nábojov, ktoré môžete všetky použiť proti súperom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NERF DinoSquad Rex-Rampage NERF DinoSquad Armor-Strike
NERF DinoSquad Rex-Rampage

Staňte po boku legendárneho dinosaura a pridajte sa k elitnému tímu DinoSquad! Ovládnite neprekonateľnú silu najväčších dinosaurov a vrhnite sa do úžasných dobrodružstiev! S motorizovaným blasterom Nerf DinoSquad Rex-Rampage sa pustíte do boja silou T-Rexa!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

NERF - to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

"Nerf a alebo nič!".