NERF ULTRA One-22%
65,30 € 50,90 €

Akcia

Motorizovaný blaster NERF Ultra One má vysokokapacitný bubon na 25 šípok pre poriadnu akciu Nerf. Vystrielajte cez 2 tucty šípok s touto vysoko výkonnou pištoľou NERF Ultra. Prekročte doterajšie medze s novými šípkami Nerf Ultra! Strieľajte šípky na vzdialenosť až 36 metrov. Na pištole je úložný priestor pre šípky pre rýchle nabitie.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint-68%
40,36 € 12,70 €

Akcia

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ELITE Rukkus ICS-8-67%

NERF ELITE Rukkus ICS-8

Hodnotenie: 4,3
27,37 € 8,80 €

Akcia

Nabi a páľ s Ruckus ICS-8 blastrom Tento Nerf N-Strike Elite blaster disponuje banánovým zásobníkom do ktorého sa vojde 8 šípok. Zásobník zostáva pripojený k blasteru a umožňuje rýchle a jednoduché opätovné nabíjanie. Vložte 8 šípov do prednej strany indexovacieho banánového klipu, napumpujte a spustite spúšť.

NERF MODULUS Shadow ICS 6-60%

NERF MODULUS Shadow ICS 6

Hodnotenie: 4,1
36,14 € 14,20 €

Akcia

Zostaň v utajení alebo si Posvieť pomocou blastera ICS-6 Nerf Modulus Ghost Ops Shadow! Posvieť si stlačením aktivačného tlačidla pre svetlo. Udržuj blaster stále v nabitom režime počas tajných misií a zostaň v utajení. Posvieť si na súpera!

NERF Fortnite RL

NERF Fortnite RL

Hodnotenie: 4,5
43,50 € 37,60 €

Tento Nerf Blaster je inšpirovaný hrou Fortnite. Zaži bitky Fortnite v reálnom živote. Tento blaster Nerf Fortnite RL vystreľuje jednu veľkú penovú raketu. Balenie obsahuje 2 penové rakety Nerf Fortnite.

NERF ELITE disruptory

NERF ELITE disruptory

Hodnotenie: 4,6
22,30 € 15,60 €

Strieľajte a útočte rýchlo vďaka rýchlemu blasteru Nerf Elite disruptory s bubnovým zásobníkom na 6 šípok. Keď bitka volá po okamžitej akcii, vezmite so sebou blaster disruptory, ktorý je pripravený v jednom plynulom pohybe. Nočné videnie na vzdialenosť 27 metrov

NERF Elite 2.0 Turbine CS-18
58 € 49,40 €

Akcia

Staňte sa dokonalým bojovníkom s týmto elektrickým blasterom Nerf Turbine CS-18. Pištoľ ponúka veľkú palebnú silu a rýchlu streľbu. Zbraň má dostrel až 27 metrov. Veľký zásobník pojme všetkých 18 šípok Elite 2.0, ktoré sú súčasťou balenia. Súperi nemajú jednoducho šancu!

NERF Fortnite TS-36%

NERF Fortnite TS

Hodnotenie: 4,5
55,70 € 35,30 €

Akcia

Preneste svoje bitky v hre Fortnite do skutočnosti s touto pištoľou NERF Mega, ktorá umožňuje streľbu s ručným naťahovaním! Pištoľ NERF Fortnite TS je inšpirovaná pištoľou používanou v obľúbenej videohre Fortnite a replikuje vzhľad a farbu z tejto hry. Má vnútorné zásobník na 4 šípky a v pažbe úložný priestor.

NERF ELITE Náhradné šípky 30 ks-43%
13,71 € 7,80 €

Akcia

ELITE agenti prehrajú, keď im dôjde munícia. S balením 30 šípok sa ti to nikdy nestane. Šípky je dobré mať vždy pri sebe. Možno si ich dať do zásobníkov alebo do opaskov a byť tak vždy pripravený.

NERF Fortnite Risky Reeler-24%

NERF Fortnite Risky Reeler

Hodnotenie: 4,6
67 € 50,90 €

Akcia

Nerf Fortnite AR-L blaster je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite. Blaster, ktorý má rovnaký vzhľad aj rovnakej farby, umožňuje strieľať šípky ešte rýchlejšie. Pomocou tlačidla aktivujete rýchlejšie strieľanie, stlačte spúšť a vystreľte šípku. Súčasťou balenia je zásobník na 10 šípok a 20 šípok Nerf Fortnite Elite. Otočte zameriavač hore pre lepšiu presnosť vašej strely.

NERF Elite Trilogy DS 15 blaster-44%
54 € 29,80 €

Akcia

Nový blaster Nerf Elite Trilogy DS 15 je mechanizovaný blaster, ktorý z patróny vystrelí 3 Elite šípky naraz. Balenie obsahuje 5 ks patrón a 15 ks Elite šípok. Do každej patróny sa zmestia 3 šípky. Uži si poriadnu Nerf zábavu s týmto blastrom.

NERF Fortnite Sneaky Springer-18%
27 € 21,90 €

Akcia

Šípkový blaster ponúka dizajn inšpirovaný ikonickou pištoľou používanú v populárnej videohre Fortnite Battle Royale. Dodáva sa so 6 oficiálnymi šípkami Nerf Elite, zásobníkom na 3 šípky a odnímateľným príslušenstvom.

NERF MEGA Bulldog-61%

NERF MEGA Bulldog

Hodnotenie: 4,7
29,59 € 11,50 €

Akcia

Blaster Nerf Mega Bulldog je súčasťou série AccuStrike, ktorá je vybavená šípkami navrhnutými pre väčšiu presnosť. Nabite 3 šípky do predného zásobníka, zatiahnite za rukoväť a spustite spúšť. Prispôsobte si blaster upravením prednej rukoväti, vysunutím pažby a zameriavača.

NERF ELITE Firestrike

NERF ELITE Firestrike

Hodnotenie: 4,6
17,60 € 13,50 €

S pištoľou NERF ELITE FIRESTRIKE môžete splniť misiu aj pod rúškom tmy. Presný laserový lúč na tejto kompaktnej pištoli vám pomôže dokonale zamieriť aj za zlých svetelných podmienok. S aktivovaným laserovým lúčom môžete zamerať cieľ až do vzdialenosti 4,5 metra.

NERF ELITE Stryfe-41%

NERF ELITE Stryfe

Hodnotenie: 3,6
37,60 € 21,90 €

Akcia

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Nová zbraň Nerf N-Strike Elite Stryfe disponuje zásobníkom so 6 šípkami a umožní strieľať jednou rukou. Podržte akceleračnú spúšť pre zapnutie motora, uvoľnite a rýchlosťou zasiahnite cieľ všetkými 6 šípkami naraz. Rýchlo nabite pomocou rýchloupínacieho klipu, ktorý drží všetkých 6 šípok pohromade.

NERF Elite 2.0 Echo CS-10-17%
47,50 € 39,20 €

Akcia

Modifikuj si tento nový blaster ako potrebuješ a potom vyraz do boja. Táto pištoľ umožní 4 rôzne nastavenia. Súčasťou je pripojiteľná pažba a predĺženie hlavne. Potom už len stačí naplniť zásobník a vrhnúť sa do poriadnej akcie Nerf.

NERF MODULUS Shadow ops-56%

NERF MODULUS Shadow ops

Hodnotenie: 4,8
58,81 € 25,30 €

Akcia

Zůstaňte v neviditelném režimu nebo si osvětlete cestu pomocí blasteru Nerf Modulus Ghost Ops Evader! Tento automatizovaný blaster je vybaven průsvitným krytem, který se rozsvítí při stisknutí aktivačního prvku. Udržujte blaster v neviditelném režimu během tajných misí, abyste zůstali skrytí. Osvětlete blaster, aby vás vedl v potemnělých prostorech.

NERF Fortnite HC E-25%

NERF Fortnite HC E

Hodnotenie: 4,8
17,20 € 12,90 €

Akcia

Tento Nerf Blaster je inšpirovaný hrou Fortnite. Zaži bitky Fortnite v reálnom živote s týmto Mega blastrom na jednu ranu. Blaster je nabíjaný spredu jednou šípkou Nerf Mega. Balenie obsahuje 3 Nerf Mega šípky.

NERF Microshots Fortinte FN Pelly
10,90 € 9,90 €

Novinka

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf rakety v licencii Fortnite prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s Blastro v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Elite 2.0 Phoenix CS-6
31,50 €

Novinka

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Stlač Akceleračnú spúšť aktivuj motor a rýchlo zneškodni svoj cieľ. Blaster je navyše vybavený aj puškohľadom pre ešte presnejšie zásahy. Stačí teda len naplniť zásobník priloženými šípkami a akcia môže začať.

NERF Fortnite náhradné rakety
11,90 €

Novinka

Ak ti dôjdu náboje, tak si isto prehral, preto nič nepodceň a vždy maj nejaké náboje do zásoby. Trebárs s touto sadou 4 veľkých nábojov vhodných pre raketomet Nerf Fortnite Rocket Launcher a GL-L.

NERF Elite 2.0 Warden DB-8
31,50 € 27,40 €

Akcia

Táto elegantná pištoľ NERF 2.0 Elite Warden DB-8 na 8 šípok ti umožní vystreliť 2 šípky Elite naraz až na vzdialenosť 26 metrov! Konštrukcia pištole ti umožní opakovane nabíjať a vypúšťať stály dvojitý prúd šípok!

NERF Fortnite náhradné šípky 30 ks-52%
18,90 € 9 €

Akcia

NERF Fortnite náhradné šípky 30 ks. Ak vám pri hre dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Náhradné šípky NERF Fortnite 30 kusov.

NERF Modulus Mediator

NERF Modulus Mediator

Hodnotenie: 4,6
32,50 € 24,90 €

Pre maximálny výkon a super športovú akciu musíš mať svoj Nerf blaster! Zostav si zbraň na akúkoľvek misiu či bitku s Nerf N-strike Modulus systémom. Začni akciu s novým jadrom blasteru Modulus Mediator, ktoré je súčasťou série Mediator.

NERF ULTRA 45 šípok
23,90 € 22,90 €

Novinka

Dostrel ďalej, než kedy predtým s NERF Ultra šípkami! Nové Nerf šípky majú inovatívnu vylepšenú špičku šípky, ktorá za využitia technológie Aerofin a odľahčenej NERF Ultra peny umožňujú najdlhší dostrel v histórii NERF. V nových blastroch NERF tak dosiahnete dostrelu až 37 metrov!

NERF Fortnite Axeroni

NERF Fortnite Axeroni

Hodnotenie: 4
29 € 25,90 €

Skvelý doplnok nielen ku kostýmu od značky Nerf, je inšpirovaný hrou Fortnite. Ikonický nástroj Axeroni replikuje vzhľad i farbu predmetu z tejto videohry. Čepeľ má odolný penový kryt.

NERF ELITE Microshots Strongarm-22%
10 € 7,80 €

Akcia

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre od Hasbro prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF SuperSoaker Fortnite Micro Fishstick
10,90 €

Novinka

Vrhnite sa do vodnej bitky s pištoľou Fortnite Micro Soaker! Nenechajte sa zmiasť jej malou veľkosťou, vaši protivníci budú premočení skrz naskrz! Veľmi netradičný dizajn tohto vodného blastra je inšpirovaný populárnou videohrou Fortnite.

NERF Fortnite Rift Edge

NERF Fortnite Rift Edge

Hodnotenie: 5
29 € 20,62 €

Skvelý doplnok nielen ku kostýmu od značky Nerf, je inšpirovaný hrou Fortnite. Ikonický nástroj Rift Edge replikuje vzhľad i farbu predmetu z tejto videohry. Čepeľ má odolný penový kryt.

NERF Mega najmenšia mega pištole
19,56 € 11,68 €

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.

NERF Super Soaker Barracuda

NERF Super Soaker Barracuda

Hodnotenie: 4,7
21,91 € 16,90 €

Prekvapte súpera vodnou bitkou s obojručným blasterom s dvoma nádržami. Nerf Super Soaker Barracuda pojme až 1 liter vody. Naplň blaster vodou a začni poriadne pumpovať. Svojho protivníka ohromíš dvojitým prúdom vody.

NERF Star Wars Microshots - Han Solo
10,91 € 8,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Star Wars Microshots - Rey
10,91 € 8,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ
8 € 6,58 €

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.

NERF ULTRA Two
34,50 € 29,50 €

Akcia

Motorizovaný blaster NERF Ultra Two je ideálna zbraň pre poriadnu akciu Nerf. Vďaka otvorenému bubienku, možno blaster ľahko a rýchlo dobiť, navyše tak má strelec stále prehľad koľko nábojov mu ešte zostáva. Prekročte doterajšie medze s novými šípkami Nerf Ultra! Strieľajte šípky na vzdialenosť až 36 metrov.

NERF Elite 2.0 Shockwave RD-15
35 €

Novinka

Bojujte novou pištoľou NERF 2.0 Shockwave! Táto nová pištoľ Elite 2.0 má rotačný bubienok, ktorý pojme 15 šípok. Zamierte a vystreľte 1 šípku alebo rýchlo vystreľte všetkých 15 šípok v rýchlom slede. Táto akčná pištoľ vystreľuje šípky až do vzdialenosti 27 metrov, preto sa môžete rýchlo dostať do bitky a prevziať tu kontrolu!

NERF Fortnite SR
26 € 23,90 €

Novinka

Zúčastnite sa bitky s novou pištoľou NERF FN SR! Ide o ďalší blaster Nerf inšpirovaný hrou Fortnite. Blaster je vybavený puškohľadom pre väčšiu presnosť streľby. Jednoduchá manipulácia so záverom, stačí ľahko natiahnuť a môžeš páliť. Hlaveň pojme až 4 šípky Nerf.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst
67,30 € 46,90 €

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ZombieStrike SideStrike
24,66 € 17,90 €

S pištoľou Zombie Strike Sidestrike budete tasiť najrýchlejšie zo všetkých! Na svoj opasok si môžete pripevniť puzdro so 4 šípkami Zombie Strike Darts, aby ste boli ešte rýchlejší!

NERF SuperSoaker Fortnite Pump SG
22 € 19,90 €

Novinka

Užite si super vodnú zábavu s týmto blasterom, ktorý je inšpirovaný známou videohrou Fortnite. Blaster sa ľahko plní vodou, potom už len stačí zamieriť a pomocou pumpovania pokropiť vašich protivníkov.

NERF Accustrike Quadrant

NERF Accustrike Quadrant

Hodnotenie: 4,2
15,30 € 12,90 €

Prešmykne sa bojovým poľom s týmto štvoršípkovým blasterom Nerf Accustrike Qadrant v praktickej, kompaktnej veľkosti. Nerf Quadrant Blaster má rotujúci zásobník a vďaka svojej malej veľkosti je dokonalý pre tajné misie.

NERF ELITE Microshots Hammershot
10 € 7,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre od Hasbro prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Microshots Fortnite bláster RL
11 € 9,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf Blastre v licencii Fortniteprinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Nitro Flashfury Chaos

NERF Nitro Flashfury Chaos

Hodnotenie: 4,4
50,45 € 27,39 €

Blaster Nerf Nitro FlashFury tí ponúka veľa novej zábavy! V tomto balení s Blaster máš navyše cieľ, s ktorým, keď sa stretne tvoje autíčko, ukáže ti skvelú kaskadérsku akciu! Polož si svoj blaster Nitro na podlahu, vlož do zásobníka až 3 autíčka, stlač spúšť a strieľaj na najbližší terč alebo rampu.

NERF Elite 2.0 TRIO TD-3
9,50 €

Novinka

Malá úžasná pištoľ Nerf z radu Elite 2.0! Nenechajte sa zmiasť malou veľkosťou tejto pištole, pretože má obrovský výkon! Keď nabijete svoju ultraľahkú pištoľ šípkami Elite, jednoducho ju skryjete vo vrecku a môžete sa pohybovať až do blízkosti svojho nepriateľa. Až nastane ten správny okamih, zatiahnite za nabíjaciu páčku a budete pripravení strieľať. Stlač spúšť, znova rýchlo nabite a staňte sa víťazom dňa!

NERF Fortnite SMG
34,90 € 25,90 €

Zúčastnite sa bitky s novou pištoľou NERF Fortnite SMG! Ide o ďalší blaster Nerf inšpirovaný hrou Fortnite. Blaster je vybavený motorčekom, ten uľahčuje rýchlu streľbu na cieľ a tiež zásobníkom na šípky Nerf. Takže nabi zásobník, zamier a priblíž sa k svojmu prežitiu.

NERF Nitro Nitro Doubleclutch
53,44 € 32,90 €

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno setem! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu.

NERF Microshots Fortnite bláster LLAMA
11 € 9 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf Blastre v licencii Fortniteprinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF – to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

„Nerf a alebo nič!“.

NERF – to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

„Nerf a alebo nič!“.