NERF Fortnite RL

NERF Fortnite RL

Hodnotenie: 4,5
43,50 € 37,60 €

Tento Nerf Blaster je inšpirovaný hrou Fortnite. Zaži bitky Fortnite v reálnom živote. Tento blaster Nerf Fortnite RL vystreľuje jednu veľkú penovú raketu. Balenie obsahuje 2 penové rakety Nerf Fortnite.

NERF Fortnite Sneaky Springer-38%
27 € 16,70 €

Akcia

Šípkový blaster ponúka dizajn inšpirovaný ikonickou pištoľou používanú v populárnej videohre Fortnite Battle Royale. Dodáva sa so 6 oficiálnymi šípkami Nerf Elite, zásobníkom na 3 šípky a odnímateľným príslušenstvom.

NERF ACCUSTRIKE náhradné šípky 6 ks
3,90 € 3,40 €

Akcia

Bojovníci Nerf prehrajú, ak im dôjdu náboje, nabite palebnú silu s týmto náhradným balením, ktorá obsahuje 6 ks Accustrike šípok. Tieto šípky sú kompatibilné s akoukoľvek pištoľou N-STRIKE Accustrike.

NERF ELITE Disruptor-39%

NERF ELITE Disruptor

Hodnotenie: 4,5
22,30 € 13,60 €

Akcia

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

NERF Fortnite Risky Reeler

NERF Fortnite Risky Reeler

Hodnotenie: 4,5
67 € 61 €
+ doprava zadarmo

Nerf Fortnite AR-L blaster je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite. Blaster, ktorý má rovnaký vzhľad aj rovnakej farby, umožňuje strieľať šípky ešte rýchlejšie. Pomocou tlačidla aktivujete rýchlejšie strieľanie, stlačte spúšť a vystreľte šípku. Súčasťou balenia je zásobník na 10 šípok a 20 šípok Nerf Fortnite Elite. Otočte zameriavač hore pre lepšiu presnosť vašej strely.

NERF Fortnite Snobby Shotty
21,90 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Blaster Fortnite TS-R je inšpirovaný blastrom používaným vo Fortnite Battle Royale, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme až 1 liter vody.

NERF Nitro Flashfury Chaos-61%
50,45 € 19,50 €

Akcia

Blaster Nerf Nitro FlashFury tí ponúka veľa novej zábavy! V tomto balení s Blaster máš navyše cieľ, s ktorým, keď sa stretne tvoje autíčko, ukáže ti skvelú kaskadérsku akciu! Polož si svoj blaster Nitro na podlahu, vlož do zásobníka až 3 autíčka, stlač spúšť a strieľaj na najbližší terč alebo rampu.

NERF Nitro Nitro Doubleclutch-48%
53,44 € 27,30 €

Akcia

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno setem! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu.

NERF SuperSoaker Fortnite HC E
10,90 €

Blaster Fortnite HC E je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme 0,2 litrov vody.

NERF ELITE Delta Trooper-30%

NERF ELITE Delta Trooper

Hodnotenie: 4,5
48,11 € 33,60 €

Akcia

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek. Přidejte rozšíření hlavně pro vzdálenější terče. Blaster vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů.

NERF Elite Surgefire-36%

NERF Elite Surgefire

Hodnotenie: 4,5
39,90 € 25,40 €

Akcia

Zažite vzrušenie a energiu značky Nerf a zistite prečo Nothin Nerf N-Strike Elite blastery prinášajú tak vynikajúci výkon do bitiek Nerf. Rozneste ich všetkých na kopytách s nerfkou N-Strike Elite SurfeFire blaster!

NERF Elite Trilogy DS 15 blaster
54 € 47 €
+ doprava zadarmo

Nový blaster Nerf Elite Trilogy DS 15 je mechanizovaný blaster, ktorý z patróny vystrelí 3 Elite šípky naraz. Balenie obsahuje 5 ks patrón a 15 ks Elite šípok. Do každej patróny sa zmestia 3 šípky. Uži si poriadnu Nerf zábavu s týmto blastrom.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint-58%
40,36 € 16,90 €

Výpredaj

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst-48%
67,30 € 34,99 €

Výpredaj

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ELITE Mega Cyclone Shock set s 6 šipkami-35%
39,56 € 25,40 €

Výpredaj

Cycloneschock je prvá pištoľ z radu MEGA s rotačným zásobníkom na šesť šípok. Uži si nepretržitú akciu a MEGA dostrel s novým Cycloneshock. Toto bude skvelá Mega akcia.

NERF ELITE Infinus-35%

NERF ELITE Infinus

Hodnotenie: 5
90,93 € 58,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Blaster do akce se samonabíjecí mechanikou pro nepřetržitý boj! Nerf N-Strike Elite Infinus blaster nabízí motorizovanou technologii Speed-Load, která automaticky načítá šipky do hlavně. Buben zůstává připojen k blasteru, takže bojovníci nemusejí vyjímat buben, aby se znovu naplnil. Mohou nabíjet a střílet šipky, aniž by museli odjímat buben, pro lepší obranu v boji při nabíjení.

NERF Star Wars Microshots - Han Solo
10,91 € 8,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Star Wars Microshots - Rey
10,91 € 8,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Star Wars Microshots - Stormtrooper
10,91 € 8,90 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Accustrike Quadrant-33%

NERF Accustrike Quadrant

Hodnotenie: 3,5
15,30 € 10,10 €

Akcia

Prešmykne sa bojovým poľom s týmto štvoršípkovým blasterom Nerf Accustrike Qadrant v praktickej, kompaktnej veľkosti. Nerf Quadrant Blaster má rotujúci zásobník a vďaka svojej malej veľkosti je dokonalý pre tajné misie.

NERF Elite náhradné šípky 75 ks
32,10 € 19,30 €

Novinka

NERF Elite náhradné šípky 75ks. Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Náhradné šípky NERF Elite 75 kusov.

NERF ELITE Rukkus ICS-8-38%

NERF ELITE Rukkus ICS-8

Hodnotenie: 4
27,37 € 16,70 €

Výpredaj

Nabi a páľ s Ruckus ICS-8 blastrom Tento Nerf N-Strike Elite blaster disponuje banánovým zásobníkom do ktorého sa vojde 8 šípok. Zásobník zostáva pripojený k blasteru a umožňuje rýchle a jednoduché opätovné nabíjanie. Vložte 8 šípov do prednej strany indexovacieho banánového klipu, napumpujte a spustite spúšť.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint dvojbalenie-35%
60,55 € 39,10 €

Akcia

Vybav sa na akciu s týmto duopakom obsahujúcim dva blastery Nerf Laser Ops Alphapoint. Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Každý blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF MODULUS Shadow ICS 6-35%

NERF MODULUS Shadow ICS 6

Hodnotenie: 3,5
36,14 € 23,40 €

Výpredaj

Zostaň v utajení alebo si Posvieť pomocou blastera ICS-6 Nerf Modulus Ghost Ops Shadow! Posvieť si stlačením aktivačného tlačidla pre svetlo. Udržuj blaster stále v nabitom režime počas tajných misií a zostaň v utajení. Posvieť si na súpera!

NERF MODULUS Shadow ops-33%

NERF MODULUS Shadow ops

Hodnotenie: 5
58,81 € 39,10 €

Akcia

Zůstaňte v neviditelném režimu nebo si osvětlete cestu pomocí blasteru Nerf Modulus Ghost Ops Evader! Tento automatizovaný blaster je vybaven průsvitným krytem, který se rozsvítí při stisknutí aktivačního prvku. Udržujte blaster v neviditelném režimu během tajných misí, abyste zůstali skrytí. Osvětlete blaster, aby vás vedl v potemnělých prostorech.

NERF ZOMBIE s 2 bubnami

NERF ZOMBIE s 2 bubnami

Hodnotenie: 4,5
62,59 € 29,90 €

Pretoč bubny a pál! Táto pištoľ ZOMBIE STRIKE má dvojitú dávku palebnej sily. Zostane plne nabitá, keď vystrieľate na zombíkov všetkých 6 šípok z bubna potom stlačte pre výmenu bubna, aby ste mohli vypáliť o 6 šípok viac bez nového nabitia.

NERF ELITE Firestrike-44%

NERF ELITE Firestrike

Hodnotenie: 4,5
17,60 € 9,70 €

Akcia

S pištoľou NERF ELITE FIRESTRIKE môžete splniť misiu aj pod rúškom tmy. Presný laserový lúč na tejto kompaktnej pištoli vám pomôže dokonale zamieriť aj za zlých svetelných podmienok. S aktivovaným laserovým lúčom môžete zamerať cieľ až do vzdialenosti 4,5 metra.

NERF Modulus Mediator-42%

NERF Modulus Mediator

Hodnotenie: 5
32,50 € 18,70 €

Výpredaj

Pre maximálny výkon a super športovú akciu musíš mať svoj Nerf blaster! Zostav si zbraň na akúkoľvek misiu či bitku s Nerf N-strike Modulus systémom. Začni akciu s novým jadrom blasteru Modulus Mediator, ktoré je súčasťou série Mediator.

NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ
8,58 € 6,58 €

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.

NERF  Elite pištoľ strieľa 2 šípky naraz-42%
37,60 € 21,80 €

Akcia

Tato elegantní pistole Rough Cut na 8 šipek ti umožní vystřelit 2 šipky Elite najednou až na vzdálenost 23 metrů! Konstrukce pistole ti umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek!

NERF Mega najmenšia mega pištole-54%
19,56 € 8,90 €

Akcia

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.

NERF Super Soaker Barracuda
21,91 € 17,89 €

Prekvapte súpera vodnou bitkou s obojručným blasterom s dvoma nádržami. Nerf Super Soaker Barracuda pojme až 1 liter vody. Naplň blaster vodou a začni poriadne pumpovať. Svojho protivníka ohromíš dvojitým prúdom vody.

NERF Accustrike náhradní šipky 12 ks
6 €

Součástí řady AccuStrike Series je i balíček náhradních šipek, obsahující 12 ks Elite pěnových šipek pro větší přesnost. Šipky jsou kompatibilní s Nerf Elite pistolemi (prodávají se samostatně).Věk 8+

NERF Fortnite RL
40 €

Tento Nerf Blástr je inspirovaný hrou Fortnite. Zažij bitvy Fortnite v reálném životě. Tento blástr Nerf Fortna RL vystřeluje jednu pěnovou raketu.Balení obsahuje 2 pěnové rakety Nerf Fortnite.

NERF Mega Twinshock
59 €

Nový blaster řady Mega střílí dva náboje najednou a nabíjí se pomocí pumpy. Udrží až 10 nábojů. Drž spoušť a jen pumpuj rukojetí a můžeš pálit jeden náboj za druhým. V balení jsou náboje, které skvěle sviští, jak letí vzduchem.

NERF N-Strike Elite Delta Trooper
47 €

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek.

NERF N Strike Magnus
29 €

Nerf MEGA MAGNUS, robusní blástr s vnitřním zásobníkem na 3 MEGAšipky, které doletí pekelně daleko, pekelně rychle. Dodej svým Nerfbitvám styl a vybav se jednoručním MEGA blástrem, který má swag.

NERF NERF DOOMLANDS PERSUADER
21 €

Od nárazu asteroidu do Země uplynulo již 100 let a ze Země se stala holá pustina.Nyní se můžete vynořit z popela jako hrdina a bojovat o nastolení spravedlnosti v krajině odsouzené ke zkáze s pistolí Nerf Doomlands Persuader.

NERF NERF Elite 6 v 1
25 €

Zcela nová pistole Elite Sharpfire! Tato pistole 6 v 1 se přeměňuje do6 jedinečných konfigurací, včetně pažby, kterou lze přeměnit v pouzdrona pistoli pro maximální mobilitu.

NERF NERF ELITE KAPESNÍ PISTOLE
8 €

Elite Jolt je kapesní pistole z řady NERF Elite. Pistole je oblíbená díky dalekému dostřelu a své úsporné velikosti.

NERF NERF ELITE MEGA ŠIPKY
6 €

Balení MEGA šipek pro neuvěřitelnou pistoli ELITE CENTURION MEGA s dostřelem až 30 m. Obsahuje 10 MEGA šipek.Věk: 8+

NERF NERF ELITE NÁHRADNÉ ŠÍPKY 12ks
6 €

Když vám při hře N-STRIKE ELITE dojdou šipky, prohrajete.Pořiďte si náhradní balení 12 šipek N-Strike Elite a ukažte soupeřům, že jste lepší.Cena je uvedena za 1 balení.Šipky lze použít s jakýmkoli produktem N-STRI…

NERF NERF ELITE NÁHRADNÉ ŠÍPKY 30 ks
9 €

Sada šipek, které pasují do pistole Nerf N-Strike Elite. S těmito šipkami vás nikdo nepřemůže. Noste je stále při sobě, třeba za opaskem. Balení obsahuje 30 kusů náhradních šipek.

NERF NERF ELITE NÁHRADNÍ ŠIPKY 10ks S DEKORACÍ
6 €

Když vám při hře N-STRIKE ELITE dojdou šipky, prohrajete.Pořiďte si náhradní balení 10 šipek N-Strike Elite ve 2 variantách (liší se grafickou úpravou).Cena je uvedena za 1 balení.Šipky lze použít s jak&yacu…

NERF NERF ELITE PIŠTOĽ SO SVETELNÝM ZAMERIAVANÍM
14 €

Tato elegantní kompaktní pistole je vybavena červeným zaměřovacím paprskem se samostatnou spouští, který umožňuje mířit ve tmě. V balení jsou 3 šipky.Dostřel této pistole je skvělých 22 metrů Cena je za 1 ks.Věk: 8+

NERF – to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

„Nerf a alebo nič!“.

NERF – to sú pištole rôznych druhov, tvarov a veľkostí. V sortimente nájdete okrem zbraní aj príslušenstvo, ako okuliare alebo ochranné vesty. NERF pištole sa delia na vodné Super Soaker, na šípky N-STRIKE a na disky VORTEX. Plastové spracovanie zaisťuje nízku hmotnosť, takže s nimi deti môžu bojovať vonku celý deň. Náboje sú vyrobené z peny alebo gumového materiálu, preto sú bezpečné. Či už si deti vyberú pištoľ s automatickým zásobníkom, svetelným zameriavaním alebo vodný model s rozšírenou kapacitou zásobníka, vždy si s NERF užijú veľa zábavy a bojového vzušenia.

„Nerf a alebo nič!“.