Naturalium Sprchový gél Malina 500 ml
4 € 3,70 €

Sprchový gél vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!   Jemná vôňa malín zaručuje optimistickú náladu. Umožní Vám vidieť aj sivé dni oveľa jasnejšie a poskytne Vám neuveriteľný pocit dobrej nálady. Preneste sa späť do skvelých spomienok z detstva.

Naturalium Telový sprej Mango 200 ml
6,40 € 6 €

Posledný kus za túto cenu!

Telový sprej vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!Stimulujúca a energizujúca aróma. Vôňa manga má schopnosť zdvihnúť náladu a dať nám energiu. Ideálne pre použitie v ranných hodinách, začnite deň s energiou.

Naturalium Telové mlieko Broskyňa 370 ml
5,60 € 5,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Telové mlieko vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!   Vôňa broskyne Vám dodá energiu a vitalitu, takže je vhodné ju použiť v ranných hodinách, kedy Vám pomôže čeliť novému dňu s väčšou silou a odhodlaním, najmä v tých dňoch, keď máte veľa práce.

Naturalium Kondicionér pre hydratáciu vlasov Vanilka (Moisturizing Conditioner) 250 ml
4,40 € 3,90 €

Kondicionér pro hydrataci vlasů s vůní vanilky, pečuje o vaše vlasy s jemnými složkami. Napomáhá k snadnějšímu rozčesávání vlasů čímž se sníží riziko jejich lámání a třepení. Vlasy jsou po použití kondicionéru pružné a udržují si svoji přirozenou hydrataci, která vede k oslnivému lesku.

Naturalium Šampón a kondicionér Broskyňa 400 ml
4,30 € 3,70 €

Šampón a kondicionér vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!Vôňa broskyne Vám dodá energiu a vitalitu, takže je vhodné ju použiť v ranných hodinách, kedy Vám pomôže čeliť novému dňu s väčšou silou a odhodlaním, najmä v tých dňoch, keď máte veľa práce.

Naturalium Šampón a kondicionér Kokos 400 ml
4 €

Šampón a kondicionér vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie! Kokosová aróma je upomienkou skvelých výletov a dobrodružstiev, vysnívaných rajov alebo idylickej dovolenky. Prináša sen o Karibiku a azúrovo čistej vode. Je to vôňa, ktorá Vás pozýva na snívanie a relax.

Naturalium Šampón a kondicionér Mango 400 ml
3,90 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón a kondicionér vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!   Stimulujúce a energizujúci aróma. Vôňa manga má schopnosť zdvihnúť náladu a dať nám energiu. Ideálne pre použitie v ranných hodinách, začnite deň s energiou.

Naturalium Zvlhčujúci šampón Bylinky a citrusy ( Smoothing Shampoo) 400 ml
4,30 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvlhčujicí šampon Bylinky a citrusy provoní vaše vlasy a příjemně je zjemní. Vaše vlasy budou jemně očištěné od veškerých nečistot. Přípravek přinese vašim vlasům vzdušnost a přirozený lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů a neobsahuje parabeny.