NANOPROTECH Auto Moto ELECTRIC 150ml žltý

Nanoprotech NANOPROTECH Auto Moto ELECTRIC 150ml žltý

17,96 €
Posledný kus za túto cenu!

Nanoprotech Auto Moto Electric bol vyvinutý s ohľadom na špecifické podmienky používania a prevádzkovania automobilov a motocyklov. Sprej je vhodné použiť aj na opravu elektrických prístrojov zasiahnutých a poškodených vodou.

Partner: gumko
NANOPROTECH ELECTRIC 150ml modrý

Nanoprotech NANOPROTECH ELECTRIC 150ml modrý

17,46 €
Posledný kus za túto cenu!

Nanoprotech Electric je jedinečný prípravok, ktorý konzervuje a chráni všetky elektrické a elektronické zariadenia pred koróziou a všetkými druhmi vlhkosti (para, vzdušná vlhkosť, hmla, kyslý dážď, slaná a chlórovaná voda). Zabraňuje skratu a zvyšuje izolačné ochranu.

Partner: gumko
NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada

Nanoprotech NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada

32,29 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Sada pre šetrné čistenie automobilu bez nutnosti použitia vody. Obsahuje prípravok na lak, prípravok na autosklá a mikrovlákenné utierky. Liek môže byť aplikovaný priamo na ľahko až stredne znečistené povrchy.

Partner: gumko
NANOPROTECH GNP Electronics 150 ml

Nanoprotech NANOPROTECH GNP Electronics 150 ml

17,58 €
Posledný kus za túto cenu!

GNP Eletronics Professional chráni všetku citlivú elektroniku pred oxidáciou, vlhkosťou a skraty. Dokáže zachrániť aj utopenú elektroniku. Veľkou výhodou je, že roztok je bezfarebný a po aplikácii úplne vysychá, takže povrch nie je mastný a nelepí na ňom prach.

Partner: gumko
NANOPROTECH HOME 150ml zelený

Nanoprotech NANOPROTECH HOME 150ml zelený

16,54 €
Posledný kus za túto cenu!

Nanoprotech Home vytvára skvelú antikoróznu ochranu a vykazuje perfektné mazacie schopnosti. Premazáva a odstraňuje vŕzganie pántov, chráni zámky pred zamrznutím (až do –80 ° C), predlžuje životnosť záhradnej techniky a oveľa viac. Efektívne zabraňuje korózii a uľahčuje jej odstraňovanie.

Partner: gumko